Zwykłe działkowe - Tomciu uciekł :(

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw lip 02, 2015 17:45 Re: Pń: Listek, Dymek i jego czarni kumple czekają na dom!

udostępniłam. Jeszcze odpowiedz na moje zaproszenie na znajomych, co je wieku temu wysłałam :?
bo mi się zgubi wydarzenie
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto lip 07, 2015 8:57 Re: Pń: Listek, Dymek i jego czarni kumple czekają na dom!

O ile o Dymka są zapytania (ach ta uroda, ten to ma szczęście) to o Listka nikt nie pyta.
Pewnie duży wpływ na brak pytań mają wakacje. Nikt teraz nie weźmie kota, bo trzeba najpierw pourlopować ... :roll:
Do tego Lisciu niestety nie jest łatwym kotem. To kot dla osoby doświadczonej, która wie jak się z takim dziwnym kotem obchodzić.
To kot, który chce, żeby życie toczyło się na jego warunkach :lol:
Przefajny, miziasty, kolankowy,łóżkowy, mruczący i grrrruchający. Ale jak sie go chce dotknąć w nieodpowiednim momencie potrafi dziabnąć.

Całkiem możliwe, ze te odruchy mu się wyciszą - już takiego tymczasa miałam, uspokoił się i jest od kilku lat kochanym przytulakiem w nowym domu.

To komu kotucha?
Dowiozę do nowego domu!


W czwartek zrobię mu jeszcze badania krwi, żeby miał już kompletnie wszystko w pakiecie na nową drogę życia.
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Pon lip 13, 2015 11:05 Re: Pń: Listek, Dymek i jego czarni kumple czekają na dom!

Dymek wstępnie zaklepany, o Listka nikt nie pyta :(

Listek jest dziwnym kotem - bardzo spokojny, jakby w ogóle niezainteresowany tym, co się dzieje dookoła niego. Większosć czasu spędza w pozycji horyzontalnej na parapecie; leży tak i obserwuje albo to co dzieje się za oknem, albo co robi człowiek w pokoju. Jak tylko zobaczy, że człowiek siada, podrywa się i ładuje na kolana. I dalej drzemie. Główkę wtula przy tym w rękę :D
Po 5 minutach stwierdza, ze już wyssał z człowieka tyle energii ile potrzebuje i przenosi się z powrotem na parapet ;)

Na wszelki wypadek zrobiłam mu badanie krwi - bałam się, ze może coś mu dolega, stąd ten jego brak zainteresowania czymkolwiek. Wyniki wzorcowe!

Kocurek poleca się uwadze domków, które cenią sobie nienarzucającą się obecność kota - Listek zawsze będzie w pobliżu!
To kot, który nic nie nabroi w domu, nie bedzie skakał po szafach, zrzucał kwiatów (ani ich skubał). Nie będzie siał zniszczenia z nudów, kiedy człowiek na długie godziny pójdzie do pracy.


Zawiozę wraz z wyprawką do nowego domu!
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Wto lip 14, 2015 6:38 Re: Pń: Liściu kot przytulak szuka spokojnego domu!

Listeczku, już wczoraj czytałam, ale nie miałam siły napisać. Znajdź dom, kochany kocurku. Niech ten najwspanialszy Cię wypatrzy
Ostatnio edytowano Wto lip 14, 2015 7:00 przez MalgWroclaw, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto lip 14, 2015 6:43 Re: Pń: Liściu kot przytulak szuka spokojnego domu!

Proszę Państwa - otóż, hmmm ... Liściu potrafi się jednak bawić! 8O
Wczoraj usiadłam z nim z najróżniejszymi zabawkami na patykach i w końcu trafiłam w gusta księciunia :lol:
Pomponiki na rzemykach na wędce - to jest to co liściaste koty lubią najbardziej :kotek:
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Wto lip 14, 2015 7:01 Re: Pń: Liściu kot przytulak szuka spokojnego domu!

Wszystko dobrze z tym kotkiem :ok:
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto lip 21, 2015 7:48 Re: Pń: Liściu kot przytulak szuka spokojnego domu!

W ramach promocji swojej kociej osoby i swoich czekających na nowe domy kumpli Dymek pojechał na drugi koniec Polski na wystawę kocich piękności. Zrobił tam furorę! Na wystawie czuł się całkiem komfortowo - obszedł w szelkach halę, w ogóle nie zauważając mijanych po drodze ludzi.Potem chłodził się leżąc na podłodze. Ocena sędziów była spokojna, kocio zero stresu

Listek niestety nie ma takiej możliwości promocji - jego nie da się pokazac poza domem ...
No chyba, ze byłby jedynym kotem w hali ;)
Bo poza kotami nic wiecej go nie stresuje. Nie boi się ludzi, hałasów, jest ufny i spokojny. I nikt o niego nie pyta :(
Jakby powrót z adopcji zamknął przed nim wszystkie drzwi ...

Proszę, pamiętajcie o Listku! On musi znaleźć super domek, jest tego wart!
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Wto lip 21, 2015 20:13 Re: Pń: Liściu kot przytulak szuka spokojnego domu!

Pamiętam o Listeczku
ponoć jest na fb wydarzenie villena. Możesz mnie zaprosić?
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob lip 25, 2015 18:05 Re: Pń: Liściu kot przytulak szuka spokojnego domu!

Listek skorzystał dziś, że reszta bandy domowej śpi i odwiedził pierwszy raz balkon :D
Był bardzo zainteresowany, szczególnie ludźmi na trawniku obok ;)

Przy okazji kilka fotek balkonowych :kotek:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Sob lip 25, 2015 20:02 Re: Pń: Liściu kot przytulak szuka spokojnego domu!

Piękny! Marzy mi się taki spokojny kot, jak mój Makuś. A mamy w domu rude tornado ;)
Listku no, niech Cię ktoś wypatrzy w końcu!

Lakina

 
Posty: 730
Od: Pt lis 01, 2013 11:26

Post » Sob lip 25, 2015 21:11 Re: Pń: Liściu kot przytulak szuka spokojnego domu!

Marzy mi się taki dom dla niego jak Twój!
Ale niestety Majeczkę by zamordował ...
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Sob lip 25, 2015 21:13 Re: Pń: Liściu kot przytulak szuka spokojnego domu!

Piękny Listek i piękny jego pieprzyk na nosku :D :201461
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Sob lip 25, 2015 22:10 Re: Pń: Liściu kot przytulak szuka spokojnego domu!

Nosek dalej brudny :wink:
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto lip 28, 2015 7:57 Re: Pń: Liściu kot przytulak szuka spokojnego domu!

Dzisiaj zawożę Listka do nowego domu! :dance:

Domek jest dokładnie taki, jaki sobie dla niego wymarzyłam - z kocim doświadczeniem, bez dzieci i zwierząt, spokojne małżeństwo w średnim wieku, określające się jako zwariowani na punkcie kotów :kotek:
Oby tylko Liściu był grzeczny i ich nie wystraszył jak poprzednich ludzi ...
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Wto lip 28, 2015 8:10 Re: Pń: Liściu kot przytulak szuka spokojnego domu!

Listku, trzymaj się mocno i pamiętaj, że wszyscy myślą o Tobie.
Szczęśliwego życia, kocurku
:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości