Półroczne, bure rodzeństwo, jeden niedowidzący,już w DS :)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw mar 26, 2015 18:23 Re: Półroczne, bure rodzeństwo, jeden nedowidzący, szukają D

Słodkie biedactwa czekają na domek :!: :!: :!:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt mar 27, 2015 15:12 Re: Półroczne, bure rodzeństwo, jeden nedowidzący, szukają D

Najprawdopodobniej dziewczynka po świętach będzie miała domek.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt mar 27, 2015 18:34 Re: Półroczne, bure rodzeństwo, jeden nedowidzący, szukają D

Mam nadzieję, że dobrze trafi i nie będzie za bardzo tęskniła za bratem (i brat za nią oczywiście) :)
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los."
Oscar Wilde

Obrazek

Diastre

Avatar użytkownika
 
Posty: 119
Od: Śro mar 11, 2015 14:18
Lokalizacja: Ksawerów

Post » Pt mar 27, 2015 20:32 Re: Półroczne, bure rodzeństwo, jeden nedowidzący, szukają D

Diastre pisze:Mam nadzieję, że dobrze trafi i nie będzie za bardzo tęskniła za bratem (i brat za nią oczywiście) :)

Też mam taką nadzieję, a że jej się będzie nudzić samej to na pewno.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob mar 28, 2015 6:30 Re: Półroczne, bure rodzeństwo, jeden nedowidzący, szukają D

Będzie jedynaczką?
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob mar 28, 2015 7:46 Re: Półroczne, bure rodzeństwo, jeden nedowidzący, szukają D

ewar pisze:Będzie jedynaczką?

Tak.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob mar 28, 2015 8:41 Re: Półroczne, bure rodzeństwo, jeden nedowidzący, szukają D

Nie da się namówić na dwa?
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob mar 28, 2015 11:09 Re: Półroczne, bure rodzeństwo, jeden nedowidzący, szukają D

ewar pisze:Nie da się namówić na dwa?

Oczywiście będę próbować bo ten ślepawy maluszek jest taki słodziutki cycuś a ja nie mam czasu tylko jego niańczyć. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob mar 28, 2015 11:18 Re: Półroczne, bure rodzeństwo, jeden niedowidzący, szukają

TWO ARE BETTER THAN ONE !
DWA SĄ LEPSZE NIŻ JEDEN!

1. Cats need stimulation during the day like humans. Studies in the United States have shown that some animals left alone most of the day in the house have brains that weigh up to 25% less than those that live on the street.

Koty, podobnie jak ludzie w ciągu dnia potrzebują stymulacji. Amerykańskie badania pokazały, że niektóre zwierzęta, pozostawiane same w domu prawie przez cały dzień, mają mózgi o 25% lżejsze od tych, które żyją na ulicy.

2. In Switzerland, an anti-cruelty law was passed that requires people who are buying dogs and cats to get two instead of one since it is the nature of an animal to have company of its own kind.

W Szwajcarii w ustawie o ochronie zwierząt wprowadzono zapis zobowiązujący kupującego psa lub kota do brania dwu zamiast jednego, gdyż w naturze tych zwierząt jest posiadanie towarzystwa swojego gatunku.

3. Cats that have a playmate tend to be more socially well-adjusted and avoid behaviour problems like shyness, biting, hissing, being frightened and hiding in the company of people they don’t know.

Koty mające kompana do zabawy są lepiej społecznie przystosowane i nie sprawiają problemów behawioralnych takich jak wycofanie, gryzienie, syczenie, panika w towarzystwie obcych ludzi.

4. They are much less likely to gain weight due to lack of movement and to suffer related illnesses.

W mniejszym stopniu narażone są na nadwagę z braku ruchu i na choroby z tym związane.

5. They are less likely to ruin furniture out of boredom.

Mniej się nudzą i mniej niszczą meble.

6. If you must work long hours or travel for a couple of days, two or more cats keep each other company and are more tranquil during your absence.

Jeśli spędzasz wiele godzin w pracy lub musisz wyjeżdżać na parę dni, dwa koty (lub więcej) są spokojniejsze podczas twojej nieobecności.

7. By having two or more cats, you are able to enjoy the true social nature of cats and their relationship with each other.
Mając dwa lub więcej kotów masz okazję podziwiać prawdziwą społeczną naturę kotów i ich wzajemne relacje.

8. It’s more likely that people bring back an adopted cat (kitten) due to behaviour problems when only one has been adopted rather than two.

Prawdopodobieństwo zwrotu kota/kociaka z adopcji z powodu złego zachowania jest większe przy pojedynczo wyadoptowanym kocie niż przy dwóch.

9. Your cat will remain more playful and youthful into his/her later years with a companion.

Z towarzyszem twój kot dłużej w starszym wieku zachowa młodość i chęć do zabawy.

10. The workload to care for two cats remains relatively the same.

Obciążenia przy opiece nad dwoma kotami pozostają względnie takie same.

11. You don’t need more space for a second cat.

Drugi kot nie potrzebuje dodatkowej przestrzeni.

12. Because……………….TWO ARE BETTER THAN ONE!
Wreszcie... DWA SĄ LEPSZE NIŻ JEDEN!

Czasem ludzi przekonuje coś takiego, artykuł z zagranicznej prasy.O tym, że dwa są lepsze niż jeden wiedziałam zanim taki artykuł się ukazał.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob mar 28, 2015 11:32 Re: Półroczne, bure rodzeństwo, jeden niedowidzący, szukają

ewar pisze:TWO ARE BETTER THAN ONE !
DWA SĄ LEPSZE NIŻ JEDEN!

Czasem ludzi przekonuje coś takiego, artykuł z zagranicznej prasy.O tym, że dwa są lepsze niż jeden wiedziałam zanim taki artykuł się ukazał.


Bardzo dobry ten artykuł!! Bardzo bym chciała, by ludzie wzięli obydwoje, może jak zobaczą jak się zachowują u Ciebie Aniu, to zmienią zdanie?
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los."
Oscar Wilde

Obrazek

Diastre

Avatar użytkownika
 
Posty: 119
Od: Śro mar 11, 2015 14:18
Lokalizacja: Ksawerów

Post » Sob mar 28, 2015 11:35 Re: Półroczne, bure rodzeństwo, jeden niedowidzący, szukają

Ten artykuł ktoś dawno temu umieścił na forum, ja go skopiowałam i umieściłam w Kocie ABC.Tyle razy go już wklejałam, że niektórzy szukają go przez moje posty :mrgreen: Najlepiej brać od razu dwa, odpada wtedy problem z adaptacją nowego kota.Na szczęście coraz więcej ludzi udaje się przekonać do dwóch.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob mar 28, 2015 11:43 Re: Półroczne, bure rodzeństwo, jeden niedowidzący, szukają

Osobiście widzę po mojej kotce, że chyba nie dobrze jest być jednym kotem. Miesiąc temu zaginął mi kot, a Wifi (kotka) najpierw szalała jak dzika, a teraz dopomina się jedzenia za dwoje... I tak myślę, że chyba sama jednak nie zostanie. Niestety po Marcelu ślad zaginął (oraz po drugim kocie, mojej mamy, wyszły prawie w tym samym czasie i nie wróciły), nikt nic nie widział, nie słyszał :(
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los."
Oscar Wilde

Obrazek

Diastre

Avatar użytkownika
 
Posty: 119
Od: Śro mar 11, 2015 14:18
Lokalizacja: Ksawerów

Post » Sob mar 28, 2015 11:48 Re: Półroczne, bure rodzeństwo, jeden niedowidzący, szukają

A nie szukaliście tych kotów? Niektóre odnajdują się nawet po roku i więcej, ale to już wyjątki.Miesiąc to nie tak długo.Były wykastrowane?
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob mar 28, 2015 14:21 Re: Półroczne, bure rodzeństwo, jeden niedowidzący, szukają

ewar pisze:A nie szukaliście tych kotów? Niektóre odnajdują się nawet po roku i więcej, ale to już wyjątki.Miesiąc to nie tak długo.Były wykastrowane?

Szukali i ogłoszenia były, zginęło też parę kotów sąsiadce i nikt nic nie wie, nawet ciałek nie znaleziono.
Osobiście podejrzewam gołębiarza który tam mieszka.


A ja dzisiaj miałam telefon ze śląska w sprawie kotków, pani chciała jednego ale gdy dowiedziała się o tym niedowidzącym to by je wzięła oba.
Nie mam pojęcia jak znaleziono je w ogłoszeniach na śląsku. 8O
Pani ma zadzwonić po świętach bo zmartwiła się się dzieciaczkami.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob mar 28, 2015 16:25 Re: Półroczne, bure rodzeństwo, jeden niedowidzący, szukają

Uważaj na Śląsk, było już o tym na forum.
viewtopic.php?f=1&t=117164
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 168 gości