Stawiamy Na Łapy Adopcje Kraków DUŻO KOCIAKÓW !

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro paź 01, 2014 13:00 Re: Stawiamy Na Łapy Adopcje Kraków PILNE !!!

Zaznaczę wątek i podrzuca kociaki :)

milu

 
Posty: 3887
Od: Nie lis 30, 2008 10:47
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro paź 01, 2014 19:10 Re: Stawiamy Na Łapy Adopcje Kraków PILNE !!!

milu pisze:Zaznaczę wątek i podrzuca kociaki :)

milu jak miło cię "widzieć" :)

annakreft

 
Posty: 579
Od: Pon wrz 05, 2011 10:20

Post » Czw paź 02, 2014 14:58 Re: Stawiamy Na Łapy Adopcje Kraków PILNE !!!

Czas biednie nieubłaganie a nasze kociaki rosną z dnia na dzień :)

Oto aktualne zdjęcia NEBRASKI, która dalej czeka na swojego opiekuna <3
Wyrosła na prawdziwą tygrysicę :) Uwielbia się bawić, lgnie do człowieka i czeka na tego jedynego...
Dokładny opis i historia koteczki w poście "Kociaki" str. 1

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kontakt: Gerta 501 225 409, adopcje@stawiamynalapy.pl
ZAPRASZAMY NA NASZ GŁÓWNY WĄTEK
Obrazek

Stawiamy Na Łapy

Avatar użytkownika
 
Posty: 390
Od: Pt wrz 26, 2014 19:19

Post » Czw paź 02, 2014 16:31 Re: Stawiamy Na Łapy Adopcje Kraków PILNE !!!

Ale z tej Nebraski sliczna pannica :1luvu:
O rany, mamy swoj watek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46&t=171300 :201446
Wspieram Powszechna Sterylizacje - robie zakupy przez Fani Mani https://fanimani.pl/sklepy/A Ty?

cessy

Avatar użytkownika
 
Posty: 495
Od: Pon wrz 22, 2014 13:01
Lokalizacja: HH

Post » Czw paź 02, 2014 18:45 Re: Stawiamy Na Łapy Adopcje Kraków PILNE !!!

Podrzucę, coby ktoś którąś piękność wypatrzył :1luvu:
kicikicimiauhau
 

Post » Czw paź 02, 2014 20:25 Re: Stawiamy Na Łapy Adopcje Kraków PILNE !!!

Zaznaczę i podrzucę przy okazji :)
[

kasumi

 
Posty: 2562
Od: Pt sty 15, 2010 23:19
Lokalizacja: Kraków Bieżanów

Post » Czw paź 02, 2014 20:52 Re: Stawiamy Na Łapy Adopcje Kraków PILNE !!!

zaznaczę sobie najpiękniejsze krakowskie koty :)
Obrazek

FUNDACJA STAWIAMY NA ŁAPY - NASZ WĄTEK NA FB https://www.facebook.com/stawiamynalapy/

katgral

 
Posty: 3407
Od: Pt gru 29, 2006 19:04
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt paź 03, 2014 16:46 Re: Stawiamy Na Łapy Adopcje Kraków PILNE !!!

Czarny kot przynosi szczęście ! :)
Potwierdzi to każdy opiekun i każda czarownica ;)

Dlatego przypominamy pięknego przystojniaka FRANKA, który cały czas czeka w domu tymczasowym na swój wymarzony domek ! :)
Wyrósł na cudownego kocurka.

Franek jest młodziutkim kocurkiem o niesamowicie mięciutkim czarnym futerku ze z srebrnym podszerstkiem na tylnych nóżkach.
Nieśmiały, potrzebuje czasu żeby rozglądnąć się po nowym miejscu, zaprzyjaźnić z człowiekiem. A kiedy już się zadomowi to bardzo chętnie mruczy do uszka oraz zaprasza do zabawy z wędką czy piłeczką.
Przebywa obecnie w domu tymczasowym i zaprzyjaźnił się tam z kocimi towarzyszami. Oczywiście jak każdy kot wszędzie zagląda i chce wszystkiego popróbować, tak że ma się wrażenie że każdy kącik domu jest pełny Franka.
Ur. sierpień 2013
szczepienie: tak
odrobaczenie: tak
kastracja: tak

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kontakt w sprawie adopcji : Gerta 501 225 409, adopcje@stawiamynalapy.pl
ZAPRASZAMY NA NASZ GŁÓWNY WĄTEK
Obrazek

Stawiamy Na Łapy

Avatar użytkownika
 
Posty: 390
Od: Pt wrz 26, 2014 19:19

Post » Sob paź 04, 2014 12:36 Re: Stawiamy Na Łapy Adopcje Kraków PILNE !!!

To nie koniec czarnych piękności ! :)

Kolejny kociaczek z krakowskich działek jest gotowy do adopcji i czeka na TEN domek :)
Maluszek dodany do postu "Kocięta" na pierwszej stronie :)

BLACKY - rozkoszny łasuch i przylepa czeka na swój domek

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Ur. 2014
szczepienie: tak
odrobaczenie: tak
kastracja: jeszcze nie
Witam wszystkich !
Mam na imię Blacky i jestem małym łasuchem :) Dzięki fundacji "Stawiamy na łapy", która w sierpniu znalazła mnie na działkach mogę na szczęście obecnie jeść do woli i to jest super!
Od kilku tygodni mieszkam sobie w domu tymczasowym z dwoma "ludziami" i niewiele starszą ode mnie psiną. Na samym początku trochę się bałem i wcale nie chciałem tutaj być, ale teraz jest już spoko.
A wszystko dlatego, że cała trójka dość szybko zorientowała się co lubię robić najbardziej. Ludzie zaczęli częstować mnie pysznymi smaczkami, a ta mała pozwoliła mi pić i czasem nawet coś zjeść ze swojej miski.
Generalnie to jest tu całkiem zabawnie, mam dużo swoich zabawek, miejsc do wspinania się no i tą moja koleżankę przed którą uwielbiam się chować w miejsca w które się nie mieści. Ha ha! :)
Jakiś czas temu odkryłem także, jak fajne jest mizianie więc od czasu do czasu przychodzę do ludziów na głaskanie, a jak ich nie ma to zawsze mogę się przytulić do tej małej.
Pochwalę się wam także, że umiem bezbłędnie korzystać z kuwety i przychodzę zawołany po imieniu (najchętniej za smaczki). :)
Ludzie mówią, że chcą pomóc następnemu kociakowi i będą szukać mi kochającego domu, Lubię ich bardzo, ale wiem, że takich jak ja jest więcej i rozumiem to. Jeśli więc mógłbyś mi dać trochę miłości i jedzonka, obiecuje wspaniałe towarzystwo i nie rozpychanie w łóżku. :)


Blacky to prawdziwa przylepa, lgnie do człowieka, uwielbia się bawić i być mizianym :) Koci pieszczoch od A do Z :)
Szukamy dla Blackiego kochającego, niewychodzącego, bezpiecznego domu, który w odpowiednim wieku zadba o kastrację kocurka. Blacky jest podopiecznym fundacji „Stawiamy na łapy”.
Kontakt w sprawie adopcji : Gerta 501 225 409, adopcje@stawiamynalapy.pl
ZAPRASZAMY NA NASZ GŁÓWNY WĄTEK
Obrazek

Stawiamy Na Łapy

Avatar użytkownika
 
Posty: 390
Od: Pt wrz 26, 2014 19:19

Post » Sob paź 04, 2014 17:35 Re: Stawiamy Na Łapy Adopcje Kraków PILNE !!!

Blakuś ze świnką wymiata :ryk: :ryk:

gertaaa

 
Posty: 668
Od: Śro lip 14, 2010 17:12
Lokalizacja: Kraków/Puławy

Post » Sob paź 04, 2014 23:17 Re: Stawiamy Na Łapy Adopcje Kraków PILNE !!!

Mały psotek przypomina, że czeka na swój domek :D

FILIPEK - czyli najukochańszy łobuziak nie może doczekać się kiedy będzie miał swojego człowieka !

Filipek to kociak - marzenie :) Lgnie do ludzi. Wystarczy do niego podejść a od razu włącza swój cudowny, głośny traktorek i mrucząc domaga się pieszczot :)
Dla niego pieszczot nigdy za mało... szuka cały czas kontaktu z człowiekiem i bardzo mu tego brakuje.
Aż dziwne, że w maluszku nikt się jeszcze nie zakochał ... :1luvu: Wystarczy spojrzeć... :love:

Obrazek

Tak bardzo chce już iść do swojego domku... że sam włazi wolontariuszkom do torebek i nie chce wyjść :D

Obrazek

Może mnie nie zauważy i zabierze do domu.... ;)

Obrazek

Warto dodać, że Filipek to straszny łakomczuszek :) Uwielbia wszelkie przysmaczki i nie wybrzydza przy miseczkach :)
Obrazek

I straszny łobuziak... wszędzie go pełno :D
Obrazek

Szczegółowe informacje o Filipku w poście "Kocięta" na 1 stronie :)
Ostatnio edytowano Nie paź 05, 2014 20:52 przez Stawiamy Na Łapy, łącznie edytowano 1 raz
ZAPRASZAMY NA NASZ GŁÓWNY WĄTEK
Obrazek

Stawiamy Na Łapy

Avatar użytkownika
 
Posty: 390
Od: Pt wrz 26, 2014 19:19

Post » Nie paź 05, 2014 12:24 Re: Stawiamy Na Łapy Adopcje Kraków PILNE !!!

:1luvu: :!:
kicikicimiauhau
 

Post » Nie paź 05, 2014 18:54 Re: Stawiamy Na Łapy Adopcje Kraków PILNE !!!

Dziękujemy wszystkim zaglądającym za miłe słowa i wsparcie ! <3 :1luvu:

Nasze kociaki rosną jak na drożdżach :)
Nie nadążamy z robieniem nowych zdjęć, bo maluszki dosłownie z tygodnia za tydzień zmieniają się nieprawdopodobnie :)

Przypominamy zatem, że domku wciąż szuka słodki burasek BRONEK
Oto jak maluszek wyrósł, teraz to już prawdziwy, odważny tygrysek :)
Obrazek
Obrazek
Bronek śni o swoim wymarzonym domku...
Obrazek

Ur. maj 2014
odrobaczenie: tak
szczepienie: tak
kastracja: jeszcze nie
Jestem Bronek i jestem odważnym kocurkiem, do niedawna wszystko robiłem z moim bratem Pipinem, ale on zachorował i odszedł za coś co ludzie nazywają Tęczowy Most :( Podobno kiedyś też tam pójdę i spotkam Pipina ale najpierw muszę pomieszkać tutaj i dlatego szukam dla siebie domu, najchętniej z innym kotem bo bardzo lubię towarzystwo. Duża, u której tymczasowo mieszkam mówi, że ja podobno jestem urwisem i dużo muszę się bawić z jej kotami żeby potem w nocy spokojnie sobie pomruczeć i zasnąć. Duża mówi że jestem bardzo słodki jak śpię. Ja szybko biegam bo się lubię bawić zabawkami i jak piłka się kręci – to ja z piłką :) Co jeszcze ważnego o mnie – no korzystam z kuwetki, bo tylko tam chodzą duże koty za potrzebą – widziałem i naśladuję :) Duża mówi że trzeba mi jedzenie kontrolować bo żarłok jestem i wszystko lubię – też wszystko z innych kocich miseczek ;) I jeszcze jestem zaszczepiony i odrobaczony – to bardzo ważne żebym był zdrowy. Szukamy dla Bronka domu niewychodzącego z zabezpieczonym balkonem/oknami bo maluch wszędzie wejdzie i niczego się nie boi.
Kontakt: Gerta 501 225 409, adopcje@stawiamynalapy.pl

Zdjęcia dodane w poście "Kociaki" na 1 stronie :)
Ostatnio edytowano Pon paź 06, 2014 0:57 przez Stawiamy Na Łapy, łącznie edytowano 1 raz
ZAPRASZAMY NA NASZ GŁÓWNY WĄTEK
Obrazek

Stawiamy Na Łapy

Avatar użytkownika
 
Posty: 390
Od: Pt wrz 26, 2014 19:19

Post » Nie paź 05, 2014 23:57 Re: Stawiamy Na Łapy Adopcje Kraków PILNE !!!

Kolejna ślicznotka jest już gotowa do adopcji <3

Przed Państwem:

KLUSKA KRAKOWSKA - KLUSIA, na ciepło i miziasto !!!


ObrazekObrazek
Obrazek Obrazek

Data urodzenia: maj 2014
Sterylizacja: jeszcze nie
Szczepienia: tak

Kluska została znaleziona z pogruchotaną miednicą w okolicy ulicy Wielickiej. Poprzez naszą fundację trafiła do weterynarza, któremu udało się poskładać małą i ocalić sprawność jej nóżki.
Klusia dzielnie znosiła wszelkie zabiegi i rehabilitację, choć pod koniec przymusowego unieruchomienia bardzo się dąsała, że nie może się bawić z innymi kotami. Po skontrolowaniu, że miednica pięknie się zrosła i teraz czas na rehabilitację przez zabawę, Klusia zamieszkała na naszej kociarni, gdzie czekał na nią stęskniony za towarzystwem innych kociaków Filipek.
Filipek bardzo dba, żeby Klusia dużo biegała, skakała, mocowała się i robiła wszelkie ćwiczenia zalecone na utrzymanie sprawności.
A Klusia czasem, gdy już ma dość szaleństwa chowa się do buski w drapaku i tam cichutko marzy o własnym domku.
W pierwszym kontakcie z człowiekiem Klusia jest nieco nieśmiała, ale wzięta na kolana natychmiast zaczyna się mruczando i tulenie się do człowieka.
Koteczka ma dobry apetyt i bezbłędnie korzysta z kuwety. Szukamy dla Klusi domu niewychodzącego, który w odpowiednim wieku zadba o sterylizację koteczki. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.
Kluska jest podopieczną fundacji „Stawiamy na łapy”.
Kontakt: Gerta 501 225 409, adopcje@stawiamynalapy.pl

Klusia została dodana do postu "Kocięta" na pierwszej stronie :)

KOMU KLUSECZKĘ, KOMU? ;)
ZAPRASZAMY NA NASZ GŁÓWNY WĄTEK
Obrazek

Stawiamy Na Łapy

Avatar użytkownika
 
Posty: 390
Od: Pt wrz 26, 2014 19:19

Post » Pon paź 06, 2014 16:33 Re: Stawiamy Na Łapy Adopcje Kraków DUŻO KOCIAKÓW !

Niewidoma Butcher dziś w Dzienniku Polskim - może w ten sposób zauważy ją jej domek !!!
Ona bardzo tego potrzebuje !


http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/3598347,kotka-ktora-widzi-sercem,id,t.html

Obrazek

Przypominamy koteczkę, jest do pokochania od zaraz a każdy z nas, który ma w domu niewidomego kota wie, jak one bardzo potrafią kochać człowieka i być wiernym towarzyszem każdego dnia !

Kontakt Gerta tel.: 501 225 409, adopcje@stawiamynalapy.pl

Dodatkowe informacje i zdjęcia kici w poście "KOTKI" na pierwszej stronie wątku :1luvu:
ZAPRASZAMY NA NASZ GŁÓWNY WĄTEK
Obrazek

Stawiamy Na Łapy

Avatar użytkownika
 
Posty: 390
Od: Pt wrz 26, 2014 19:19

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości