Stawiamy Na Łapy Adopcje Kraków DUŻO KOCIAKÓW !

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt lis 14, 2014 0:35 Re: Stawiamy Na Łapy Adopcje Kraków DUŻO KOCIAKÓW !

Kochani, wszystkie Wasze kciuki są na prawdę potrzebne :ok: :1luvu:
Dziękujemy za każde wsparcie :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Kociaki są przeurocze, ufne i lgnące do człowieka, zasługują na bezpieczne i kochające domki
:)

Przypominamy dwa rozbrykane słodziaki, które razem w DT czekają na swoje domki :ok:

LILU i LEOŚ <3 <3 <3

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Więcej informacji o każdym z koteczków na pierwszej stronie w dziale KOCIĘTA :ok:
ZAPRASZAMY NA NASZ GŁÓWNY WĄTEK
Obrazek

Stawiamy Na Łapy

Avatar użytkownika
 
Posty: 390
Od: Pt wrz 26, 2014 19:19

Post » Pt lis 14, 2014 20:31 Re: Stawiamy Na Łapy Adopcje Kraków DUŻO KOCIAKÓW !

Kochani, dzisiaj zaczynamy od cudownych wieści :1luvu:

Aż trzy nasze kociaki powędrowały do swoich nowych domków
:ok: :ok: <3 <3 <3

BRONEK - nasz cudowny słodziak marzyciel wreszcie w swoim domku ! <3

Będzie miał zarówno ludzkie jak i kocie towarzystwo :ok:

Obrazek Obrazek

Rodzeństwo: FIORA i GATTINA jeszcze zanim zdążyliśmy je ogłosić do adopcji, już mają domek, zostają na stałe w swoim DT <3

Obrazek Obrazek

Nie zapeszając... to być może nie koniec dobrych adopcyjnych informacji w tym miesiącu :ok: :ok: :ok:

Trzymajcie mocno kciuki :ok:
Oh, żeby każdego dnia docierały do nas takie wieści...
. :1luvu:
ZAPRASZAMY NA NASZ GŁÓWNY WĄTEK
Obrazek

Stawiamy Na Łapy

Avatar użytkownika
 
Posty: 390
Od: Pt wrz 26, 2014 19:19

Post » Sob lis 15, 2014 20:16 Re: Stawiamy Na Łapy Adopcje Kraków DUŻO KOCIAKÓW !

Zbliża się powolutku zima... a nie ma nic cudowniejszego na mroźne wieczory niż przytulić się do ukochanego zwierzaka :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Zapraszamy serdecznie do przeglądania naszych ogłoszeń na miau.pl, naszej stronie internetowej oraz tutaj na forum - strona pierwsza :)

Mamy wiele kotów, i małych i dużych, w różnych kolorach, wszystkie przyjacielskie, mruczące i czekające niecierpliwie na swój wymarzony domek
<3

Obrazek
ZAPRASZAMY NA NASZ GŁÓWNY WĄTEK
Obrazek

Stawiamy Na Łapy

Avatar użytkownika
 
Posty: 390
Od: Pt wrz 26, 2014 19:19

Post » Pon lis 17, 2014 21:21 Re: Stawiamy Na Łapy Adopcje Kraków DUŻO KOCIAKÓW !

Piękna KRUPCIA przypomina, że dalej szuka swojego domku :ok:

Kicia jest już po sterylizacji i czeka na swojego człowieka :1luvu:

Obrazek
ZAPRASZAMY NA NASZ GŁÓWNY WĄTEK
Obrazek

Stawiamy Na Łapy

Avatar użytkownika
 
Posty: 390
Od: Pt wrz 26, 2014 19:19

Post » Wto lis 18, 2014 23:01 Re: Stawiamy Na Łapy Adopcje Kraków DUŻO KOCIAKÓW !

Kochani, nasze kociaki rosną jak na drożdżach :)
Te chore małe maluszki, są już ślicznymi, zdrowymi podrostkami, które wciąż czekają na swoje domki :)

Przypominamy o ZUZINCE i UGOŁKU, które są razem w DT
:ok:

UGOŁEK to prawdziwy dżentelmen z białą muszką :)

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

ZUZIA to prawdziwy wulkan energii :) Uwielbia zabawę jak przystało na małą psotkę ;)

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Więcej informacji o kociakach na pierwszej stronie w dziale KOCIĘTA oraz na naszej stronie internetowej :ok:

Kontakt w sprawie adopcji - Gerta - adopcje@stawiamynalapy.pl ; tel. 501 225 409
ZAPRASZAMY NA NASZ GŁÓWNY WĄTEK
Obrazek

Stawiamy Na Łapy

Avatar użytkownika
 
Posty: 390
Od: Pt wrz 26, 2014 19:19

Post » Śro lis 19, 2014 19:52 Re: Stawiamy Na Łapy Adopcje Kraków DUŻO KOCIAKÓW !

śliczności malutkie :) a takie bidy były jak je dziewczyny wyłapywały

annakreft

 
Posty: 579
Od: Pon wrz 05, 2011 10:20

Post » Śro lis 19, 2014 20:15 Re: Stawiamy Na Łapy Adopcje Kraków DUŻO KOCIAKÓW !

annakreft pisze:śliczności malutkie :) a takie bidy były jak je dziewczyny wyłapywały


To prawda :(
Początek sierpnia był bardzo trudnym i pracowitym czasem dla wolontariuszy.
Kociaki z działek w większości chore...
Teraz to są już zupełnie inne koty
:)

Zuzinek pierwszego dnia:
Obrazek

I Ugołek wkrótce po złapaniu:
Obrazek

Czy to na prawdę te same maluchy? :mrgreen: :201413 :201413 :201413 <3
Obrazek
ZAPRASZAMY NA NASZ GŁÓWNY WĄTEK
Obrazek

Stawiamy Na Łapy

Avatar użytkownika
 
Posty: 390
Od: Pt wrz 26, 2014 19:19

Post » Nie lis 23, 2014 15:58 Re: Stawiamy Na Łapy Adopcje Kraków DUŻO KOCIAKÓW !

kociaki rosną a domków niestety brak :( trzymajcie kciuki za dobre domy

annakreft

 
Posty: 579
Od: Pon wrz 05, 2011 10:20

Post » Nie lis 23, 2014 19:00 Re: Stawiamy Na Łapy Adopcje Kraków DUŻO KOCIAKÓW !

Kochani, przestawiamy cudownego kocurka, który już czeka niecierpliwie na swój wymarzony domek <3

Oto:

TULIŚ (wcześniej Pan Panikarz) - wesoły puchaty Przytulaczek <3

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Urodzony: 2013
Kastracja: tak
Szczepienie: tak
Odrobaczenie: tak


"Cześć, jestem Tuliś. Jestem młodym wesołym kotkiem, który bardzo lubi się bawić (wszystkim co tylko wpadnie mi w łapki, a najbardziej myszą na wędce), biegać (najchętniej z innymi kotami, samemu nie jest tak zabawnie), ale też przytulać i miziać. Stąd moje imię, choć Duża, u której tymczasowo mieszkam mówi na mnie Przytulaczek :) Mam dobry apetyt i ze smakiem zjem wszystko co dostanę do miseczki. Jestem też trochę strachliwy (dlatego nazywano mnie też Panem Panikarzem), ale gdy jestem bezpieczny w domku to robię się dużo odważniejszy. Dlatego bardzo bym chciał znaleźć już mój domek na stałe..."

Mój opiekun o mnie: Przytulaczek jest pełen energii i uwielbia towarzystwo człowieka i innych kotów, z którymi cały czas chce się bawić. Dlatego najlepiej by było gdyby trafił do domu, w którym jest już inny młody kot (albo chętnie oddamy go w dwupaku z innym podopiecznym naszej Fundacji). Kotek jest bardzo porządny, bezbłędnie trafia do kuwetki. Szukamy dla niego kochającego, niewychodzącego, bezpiecznego domu.

Tuliś jest podopiecznym Fundacji "Stawiamy na Łapy".

Kontakt: Gerta 501 225 409, adopcje@stawiamynalapy.pl

Taki przyjaciel to prawdziwy skarb? Kto pokocha Pana Przytulaczka? :) <3
ZAPRASZAMY NA NASZ GŁÓWNY WĄTEK
Obrazek

Stawiamy Na Łapy

Avatar użytkownika
 
Posty: 390
Od: Pt wrz 26, 2014 19:19

Post » Nie lis 23, 2014 19:35 Re: Stawiamy Na Łapy Adopcje Kraków DUŻO KOCIAKÓW !

Jaki on piekny :1luvu: idealnie w moim kocim typie :201461 i te lapusie wielkie <3

edit: kurcze, nie moge sie napatrzyc :oops:
O rany, mamy swoj watek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46&t=171300 :201446
Wspieram Powszechna Sterylizacje - robie zakupy przez Fani Mani https://fanimani.pl/sklepy/A Ty?

cessy

Avatar użytkownika
 
Posty: 495
Od: Pon wrz 22, 2014 13:01
Lokalizacja: HH

Post » Wto lis 25, 2014 17:48 Re: Stawiamy Na Łapy Adopcje Kraków DUŻO KOCIAKÓW !

Kochani, pamiętacie maluszka BLACKIEGO? :)
Teraz z czarnego malutkiego szkraba wyrósł śliczny koci młodzieniaszek, który ciągle szuka swojego domku
!

Oto aktualne zdjęcia BLACKIEGO :)

Więcej informacji o kocurku i dane dotyczące adopcji na pierwszej stronie w dziale KOCIĘTA
:ok:

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
ZAPRASZAMY NA NASZ GŁÓWNY WĄTEK
Obrazek

Stawiamy Na Łapy

Avatar użytkownika
 
Posty: 390
Od: Pt wrz 26, 2014 19:19

Post » Wto lis 25, 2014 18:02 Re: Stawiamy Na Łapy Adopcje Kraków DUŻO KOCIAKÓW !

I wspaniałe wieści odnośnie adopcji naszych podopiecznych :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Niewidoma kotka BUTCHER ma swój stały domek
:ok: :201413 :201413 :201413

Panna zawitała w progi także niewidomej koleżanki Mani. Teraz dziewczyny muszą się tylko dogadać. Kciuki trzymamy
:ok:

Zdjęcia kici z nowego domku :)

Obrazek Obrazek
ZAPRASZAMY NA NASZ GŁÓWNY WĄTEK
Obrazek

Stawiamy Na Łapy

Avatar użytkownika
 
Posty: 390
Od: Pt wrz 26, 2014 19:19

Post » Wto lis 25, 2014 18:43 Re: Stawiamy Na Łapy Adopcje Kraków DUŻO KOCIAKÓW !

kciuki , niech się dziewczyny dogadają !!!

annakreft

 
Posty: 579
Od: Pon wrz 05, 2011 10:20

Post » Wto lis 25, 2014 20:30 Re: Stawiamy Na Łapy Adopcje Kraków DUŻO KOCIAKÓW !

kciuki za dogadanie :ok: :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazek

galos3max

 
Posty: 750
Od: Sob lip 31, 2010 9:06
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw lis 27, 2014 20:51 Re: Stawiamy Na Łapy Adopcje Kraków DUŻO KOCIAKÓW !

Kochani, w sprawie naszych adopcji kolejne dobre wieści ! :ok:

POZIOMKA - czyli trzecia z siostrzanego trio "Owoce Leśne" zostaje w swoim DT już na zawsze :1luvu: :dance: :dance2:
Dziękujemy bardzo :1luvu: :1luvu: :1luvu:
A Tobie Poziomeczko wszystkiego co najlepsze jako już oficjalny domownik
:) :ok:

Obrazek
ZAPRASZAMY NA NASZ GŁÓWNY WĄTEK
Obrazek

Stawiamy Na Łapy

Avatar użytkownika
 
Posty: 390
Od: Pt wrz 26, 2014 19:19

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 129 gości