BDT u madie - Plamkowe wieści :)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto wrz 23, 2014 18:38 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

Niezłe :lol:
Czyli dopisac w ogloszeniach, ze kocha psy?

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Śro wrz 24, 2014 16:13 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

Młośc do za duże słowo, ale podchodzi do każdego i się mizia;)
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro wrz 24, 2014 18:52 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

Powiedz, co napisac, bo pisalam, ze dobra na jedynaczke, a tu chyba na odwot. Szuka towarzystwa?

Kiedys wyadoptowalam od Ali z Dogo taką szylkretke do podobnie umaszczonego piesa, ludzie bez namyslu z roznych kotow wlasnie wybrali ją. Psa sama sie z lekka balam na wizycie PA, haha. Piesio wczesniej byl z kotką, ktora zmarla, lubil koty, a szylka po pierwszym strachu szybko go zaakceptowala
Obrazek Obrazek

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Śro wrz 24, 2014 22:08 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

Dla Megi mam lepsze fotki, wstawię jutro:)

A można pisac cokolwiek, bo myślę, że ona będzie szczęsliwa i sama i z towarzystwem. Niezależnie od rasy. Niestety, jak już rozmawiałyśmy dwie burasie nie pójdą do domu. Tak już bywa, wierze, że to dla nich szansa na lepszy dom:)
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw wrz 25, 2014 19:35 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

Wczoraj dziewczyny zostały zaczepione, czują się perfekcyjnie. Rozwalają mi dom:)
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw wrz 25, 2014 20:59 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

To super, ze są zdrowe :ok:
Dzwonila jakas babka w sprawie Bezika. Zadzwonila do Ciebie? Nie za dlugo z nią rozmawialam, bo w czasie pracy. Nie mam zdania po rozmowie tel. Ale na jedynaka u jednej osoby, jak zrozumialam. Kurcze, taki fajny kociak... Może oglosic, ze lubi dzieci? Myslisz, ze on by sie lepiej czul w domu, gdzie jest wiecej ludzi i cos sie dzieje?
Beda nowe fotki Megi? :)

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Czw wrz 25, 2014 21:34 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

Arcana pisze:Powiedz, co napisac, bo pisalam, ze dobra na jedynaczke, a tu chyba na odwot. Szuka towarzystwa?

Kiedys wyadoptowalam od Ali z Dogo taką szylkretke do podobnie umaszczonego piesa, ludzie bez namyslu z roznych kotow wlasnie wybrali ją. Psa sama sie z lekka balam na wizycie PA, haha. Piesio wczesniej byl z kotką, ktora zmarla, lubil koty, a szylka po pierwszym strachu szybko go zaakceptowala
Obrazek Obrazek

Ale fajny piesek :) To amstafka jest, prawda? I jak kotka lubi :1luvu:
kicikicimiauhau
 

Post » Pt wrz 26, 2014 7:14 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

Pies, a nie sunia, wychowany z kotem, wiec dalam tez kotke, ktora miala w DT kontakt z psami. I szybko sie dogadaly :)

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Pt wrz 26, 2014 10:20 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

Dzowniła Pani, ma się namyślić, bo zgodnie z prawdą powiedziałam, że od wczoraj rano Bezik zaczął mi łysieć w okolicach brzuszka...
Dziś zabieram Młodego na pobranie zeskrobin, bo nie wiem czy sam się "wylizał" czy go grzybek nie bierze...Drapać się, nie drapie. Świerzba też odpukać nie widzę, więc cholera wie co to.

Za to podałam tej pani link do Boni i Birmy. No i moja Mama ma mi dziś dać znać czy Konrad ( mój brachol) chce Bezika dla siebie. Im grzybek na pewno nie będziesz przeszkadzał...

Reszta odpukać zdrowa, żrąca i rozrabiająca...
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt wrz 26, 2014 20:20 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

Jeszcze Ci grzyba brakowalo :) Grzybem niestety moze sie zarazic i czlowiek, i inny kot, a pewnie i pies, musisz uwazac. Nie wiem, jak teraz sie leczy, bo u obecnych kotow nie mialam grzybicy.
Rozgladam sie za transportem dla puchatych, Wilhelm ma pomyslec o niedzieli, ale jeszcze nic pewnego.
Czyli Bezik ma dom u Twojej Rodziny?! Wspaniale dla niego, bedzie kochanym, rozpieszczanym kocurkiem, jak na to zasluguje. :1luvu:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Pt wrz 26, 2014 20:50 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

Tak, Beziol w następny piątek niezależnie od wyników zeskrobin pojdzie do mojego domu rodzinnego. Będzie towarzyszem dla Bajki, oczywiście jak się wyleczy:)
Rodzina po długi losowania z kapelusza i pertraktacjach postanowiła go nazwać: Boston. Też na "b". Więc w tym układzie domków szukają Birma i Boni, dwie największe mendy i rozrabiary. A Bezika, tfu, Bostona można już ściągać z ogłoszeń.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt wrz 26, 2014 21:22 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

Super, bardzo sie ciesze z powodu najlepszego z mozliwych domku dla Bezika :) Z Bajka sie w koncu znaja i dogadają. Na pewno bedzie mu weselej niz w domu, gdzie jako jedynak siedzialby sam przez wiekszosc dnia. O milosci i pieszczotach nie mowiac.
Ucałuj swoją Mamę i Brata :1luvu:
Ja się zabiorę z radością za edycję ogłoszeń. W tej sytuacji rób jeszcze foty rozrabiarom, foty są zawsze najważniejsze w ogłoszeniach.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Sob wrz 27, 2014 18:14 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

Birma dziś znalazła dom :ok: :ok: :ok:

Będzie mieszkaną Powiśla wraz z 9letnim kolegą, dwójką Dużych i jedną mniejszą panienką - córeczką dużych - lat 9. Chciałbym żeby wszystkie moje koty miały takie dzieci do zabawy.

A więc do adopcji zostaje tylko Boni na tę chwilę 8)
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob wrz 27, 2014 21:28 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

Popracuj jeszcze nad fotami Boni, moze w towarzystwie Twoich zwierzów. To bede ją oglaszac jako kotka idealnego do dokocenia, jak od ludzi spitala :mrgreen:
Poza tym na tle Twoich bedzie widac, ze jest mala, bo sama jakos wychodzi powaznie na fotach.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Śro paź 01, 2014 19:31 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

Ja w niedzielę jadę z Franusiem, mogę z Gdyni i Gdańska spokojnego zwierza lub spokojnego ludzia lub spokojnego ludzia ze spokojnym zwierzem zabrac do warszawy lub z warszawy do gdańska :201461

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości