BDT u madie - Plamkowe wieści :)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw paź 02, 2014 21:26 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

Madie pisze:Birma dziś znalazła dom :ok: :ok: :ok:

Będzie mieszkaną Powiśla wraz z 9letnim kolegą, dwójką Dużych i jedną mniejszą panienką - córeczką dużych - lat 9. Chciałbym żeby wszystkie moje koty miały takie dzieci do zabawy.

A więc do adopcji zostaje tylko Boni na tę chwilę 8)

:dance: :dance2:
kicikicimiauhau
 

Post » Nie paź 05, 2014 18:53 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

oświadczam że jeszcze jedna taka akcja jak dziś a się wykończę
Madie, kotika zdała Ci relację z tego co się działo z tym majdanem kociąt? Kobieto, ja już ABW do poszukiwań chciałam zaprząc :twisted:

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Nie paź 05, 2014 19:13 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

Nic nie wiem?? Byłam dziś z powodów rodzinnych poza zasięgiem i dopiero teraz się ogarniam. Za jakieś 40 minut dostanę 1 dostawę :D

A co się działo, tak poważniej?
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 05, 2014 19:17 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

ja byłam pewna czytając wątek kolorowych kociaków, że one już dawno u ciebie.
że jest inaczej, i że ja mam je zabrać, dowiedziałam się....
wczoraj o 21szej o.O
jednocześnie wiedziałam że ciebie nie ma do wieczora, a transport Franusia mielismy dograny tak, że o 12tej odbiór na łomiankach

no to sobie wyobraź ile forumowiczów powyrywałam z łóżek wieczorem o.O o transport z łomianek, o przechowanie, o transport do Ciebie.
taka wieczorna rozrywka dla ambitnych :twisted:
to, co przeżyłam (jakem histeryk) jak się nie objawiłaś do popołudnia to sie domyślasz 8)

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Nie paź 05, 2014 19:20 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

PS. Miny TŻta, jak się dowiedział że wieziemy nie jednego, a osiem kociaków, opisać się raczej nie da

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Nie paź 05, 2014 19:25 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

Ich jest 8 ??? 0____0
OMG!

A co do posta, kolorowe kociaki to wcześniejsze mioty. Ostała się jedna dziewczynka póki co.

I przepraszam jeśli ja byłam przyczyną zamieszania. Najpierw po nieprzespanej nocy tłukłam się pociągiem z Krakowa, potem moja starsza dużo siostra zadzwoniła, że jest w szpitalu bo wcześniejszy poród 2 ciąży, potem miałam zabieranego kociaka od Arcany i na koniec znów panikująca siostra. Wróciłam do domu niedawno. W każdym razie wszystko pod kontrolą z tego co wiem. I dzięki za transport (prosiłam Helenkę żeby się wcześniej z Tobą skontaktowała, ale w ostatniej chwili jej transport nawalił), bo ja do ostatniej chwili nie wiedziałam kto wiezie:)

Łazienka już przygotowana.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 05, 2014 19:29 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

podobno siedem, bo ósmy Franuś.
ale przyznaję się że byłam tak oszołomiona akcją że nie policzyłam.

nie no, bez przesady z przepraszaniem, nie masz za co, w sumie wczesniej tez nie mogłas wiedzieć że taka jazda wyjdzie. mam dobre geny siwizna mnie nie łapie, a do panik wszelakich jakoś jestem przyzwyczajona

PS. w zakresie ilości reklamacje do kotiki, ja nic nie wiem brałam co dawali 8)

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Nie paź 05, 2014 19:30 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

Nie - e.
Ich będzie 6 ;), 3 naprawdę maleńkie a 3 niewiele starsze.
Fajne, fufukają koncertowo ale wszystkie dają się wziąć na ręce, zajrzeć pod ogonki, obejrzeć oczka i uszka, a niektóre nawet wiele mają do powiedzenia (czarna najmniejsza Maleńka :).

Carmen201

 
Posty: 4156
Od: Pt maja 07, 2010 7:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 05, 2014 19:32 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

absolutnie nie przyznam się że któregoś zgubiłam :) po prostu z jakiegoś powodu zanotowała mi się liczba osiem kotów w samochodzie :mrgreen: jakby było pięć czy dziesięć nawet bym się nie zdziwiła, ważne że ilość transporterów na in oraz out się zgadzała :smokin:

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Nie paź 05, 2014 19:33 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

Razem 13 :ryk:
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 05, 2014 19:36 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

no tak, summa sumarum najzabawniejsze że nikt do końca nie wiedział ile kociaków wieziemy, bo kotika po drodze też rachunek zgubiła :lol:

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Nie paź 05, 2014 19:36 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

Nic nie zgubiłaś Poker, po prostu mojego TŻa trafiło uczucie od pierwszego wejrzenia do jednej takiej Panny z konwoju ;)

Carmen201

 
Posty: 4156
Od: Pt maja 07, 2010 7:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 05, 2014 19:37 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

Carmen201 pisze:Nic nie zgubiłaś Poker, po prostu mojego TŻa trafiło uczucie od pierwszego wejrzenia do jednej takiej Panny z konwoju ;)


heh. chyba nawet wiem której :)
zagadka zagubionego kota wyjaśniona :P

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Nie paź 05, 2014 20:00 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

Dobra, 3 już u mnie. Kocica mnie obsyczała i poleciała do wannę. Jeden maluch podążył jej śladem a drugi uciekł przede mną pod szafkę.

Chyba też wyszłam na mocno podejrzaną osobę. Roland akurat do sklepu wyszedł jak transport przyjechał i wolałam sama koty wnieść na górę z powodu Pandy i jej zachowań w stosunku co do obcych ludzi. Na szczęście jak już je doniosłam TŻ był w domu i schodząc zaproponowałam przywożącej (przepraszam, nie pamiętam imienia :oops:) żeby weszła.

Oczywiście zgodnie z moimi oczekiwaniami Panda dała koncert, dobrze, że TŻ ją na smyczy trzymał. Chyba nie wyglądałam na zjadacza kotów :wink: , bo zostały. Już miałam przepraszać się i tłumaczyć ze wcześniejszego zachowania kiedy zadzwonił telefon - moja siostra. Pożegnałam się zdawkowo. Przepraszam za brak taktu po raz 2.
Ufffff
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 05, 2014 20:26 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

No gratulacje 8O
Ciesze sie tylko, ze moj puchaty zdążył sie wyprowadzić przed tym najazdem. 8)
Za pomoc puchatemu jeszcze raz wielkie dzieki.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości