BDT u madie - Plamkowe wieści :)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie wrz 21, 2014 17:14 BDT u madie - Plamkowe wieści :)

Wszystko w historii lubi się powtarzać, więc po kilku ładnych latach znów jestem DT na pełen etat :wink:

Zakładam ten wątek jako pomoc do wyadoptowania różnokolorowych kociąt i trochę starszych kotów, które już są obecne u mnie, albo będą się przewijały przez nasz dom.

Zaczęliśmy jakiś miesiąc temu przyjmując do siebie 7 kociaków, potem doszła dorosła kotka z podwórka - Megi.
Część maluchów poszła do adopcji, część jeszcze czeka na swoje wymarzone domy. Kociaki są piękne :1luvu: , zdrowe lub leczone, niezmiernie enerigczne, kochające człowieka, o zniemierzonym apetycie i z różnymi temperamentami.

W drugim poście będę pokazywała koty do adopcji, w 3 te, które już dom znalazły. Czwarty, chociaż mam nadzieję nigdy nie uzupełniać go, będzie przeznaczony tym, które udały się za Tęczowy Most.

Rozliczenia na bieżąco będę prowadzić tutaj.

Zapraszam serdecznie do podziwiania i obserwowania przygód tęczowych kotałków. :mrgreen:

Specjalne podziękowania należą się Arcanie :1luvu: , która nie dość, że dowiozła mi wszystkie kociaki z Lublina, to jeszcze obdarowała nas na początek mnóstwem karmy i zabawkami. Nie zostawiła mnie sama tylko dzielnie ogłasza wszystkie footra odpowiadając na setki, najczęściej durnych, telefonów. Arc, gdyby nie Ty, koty nie znalazłaby tak szybko wspaniałych Domów. Dziękuję!
Ostatnio edytowano Śro sie 22, 2018 22:19 przez Madie, łącznie edytowano 28 razy
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie wrz 21, 2014 17:14 Kotki do adopcji

Na adopcję czekają:

1.Gaja (dorosła miziasta koteczka):
Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano Wto sie 25, 2015 15:18 przez Madie, łącznie edytowano 8 razy
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie wrz 21, 2014 17:15 Koty w swoich Domach Stałych

Domki znalazły:

1. Chrupek. Braciszek Birmy, kociak od p.Krystyny z Zamościa. Zamieszkał w Warszawie u mojego kolegi z pracy. Ma do towrzystwa półroczną koleżankę 8)
Obrazek

2.Bajka. Koteczka od p.Krystyny z Zamościa. Nie lubi innych zwierząt, póki co zamieszkała jako jedynaczka w najlepszym domu jaki znam. U mojej Mamy, gdzie terroryzuje całą rodzinę 8)
Obrazek

3.Alanek.Szybko znalazł swój Domek w Warszawie. Ma do dyspozycji 4 swoich dużych i prywatnego żółwia. Oczko w głowie całej Rodziny. 8)
Obrazek
Można było o nim przecztać w tym wątku: viewtopic.php?f=13&t=162912&start=30

4.KarmelekBraciszek Alanka. Ma swój własny Dom w stolicy jako koci jedynak. Jego właściciele mówią, że szybko zrekompensował sobie nieobecność rodzeństwa zabawami z nimi.
Obrazek
Można było o nim przecztać w tym wątku: viewtopic.php?f=13&t=162912&start=30

5.
Bezik :1luvu:

Śliczny, ok. 5 miesięczny chłopiec o fenomenalnym charakterze. Już zdrowy, czeka na szczepienie i własne 4 kąty. Może iść do domu z psami, kotami, dziećmi i jak największą ilością ludzi. Wyrośnie na pięknego kawalera:

Obrazek

O Beziku jakiś czas temu na wątku pisała Arcana, można sprawdzić jak wyglądał wcześniej: viewtopic.php?f=13&t=162912&start=30
Bezik zamieszka wraz z Bajką w Sosnowcu.

6.Birma :1luvu:

4-miesięczna trygrysiczka. Zakochana w człowieku. Pakuje się na głowę, kolana, ręce, twarz i tylko mruczy, daje buzi i barankuje. :mrgreen: Wyrośnie na większą koteczkę, nie ma kłopotu z dużymi psami, dużymi kotami, dużymi ludźmi, krzyczącymi dziećmy, ogólnie ideał kota. Tak jak w przypadku Boni czekamy na kontrole badanie koopek.

Obrazek
Birma dziś zamieszkała na powiślu wraz z kotem rezydentem, dziewczynką i jej rodzicami. Superrodzina :1luvu:


7.Megi :1luvu:
Łagodna, ok. 3-4 letnia koteczka podwórzowa. Po sterylizacji okazała się być grzecznym miziakiem i nie dało rady jej wypuścić. Małgorzata (Megi) szuka domu niewychodzącego i wielku rąk do głaskania. Ona na sam widok człowieka kładzie się na ziemi i z mruczeniem wystawia brzuszek do głaskania. Piękny, mądry kot.
Oto jej wątek: viewtopic.php?f=1&t=163367&start=15

Obrazek
Megi zostaje z nami jako kotka-rezydentka:) :201461 :mrgreen:

8. :1luvu: Boni

Nieśmiała, ale przepiękna, 3-miesięczna koteczka o delikatnej urodzie i bardzo energicznej osobowości. Ostatnio skończyliśmy leczenie na kokcydia, czekamy na wyniki badań kontrolnych.

Obrazek

9.7 kociąt z Gdańska od Kotiki - ich Mamusia zasiliła nasze stado.

10.Rademenes (szczylek ok.4miesięcy) od tabo10:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Znalazł swoich ludzi w Brwinowie
Ostatnio edytowano Wto sie 25, 2015 15:19 przez Madie, łącznie edytowano 4 razy
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie wrz 21, 2014 17:15 Za Tęczowym Mostem

Koty, które musiały się udać za Tęczowy Most:
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie wrz 21, 2014 18:04 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

I tylko jeszcze się pochwalę, że na 99% Birma i Boni będą miały gości wspólnie. Marzyliśmy dla nich o dwupaku i tutaj jest szansa:)))
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie wrz 21, 2014 20:48 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

Odważnie wrocilas do tymczasowania. Od razu 7 kociaków, az ja sie balam :mrgreen:
3 male to juz wygląda duzo lepiej. Nie wiem, czemu Bezik tak sie zasiedzial. Taki ladny kocurek o swietnym charakterze. Nie to, ze nikt go nie chce, ale jakos wymiekają przed wizyta PA lub zabezpieczeniem okien. Z tygryskami boje sie zapeszyc. Przed chwilą mialam tez fajny telefon o dziewczyny Koteczekanusi, ciekawe, co z niego wyniknie.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Pon wrz 22, 2014 19:30 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

Moja Mama wciąż myśli o Beziku, tym bardziej że w listopadzie wypadło jej 3 tygodniowe sanatorium i się boi, że młoda sama po 12h w domu będzie płakać... :placz:

W ogóle, wczoraj dzwoniła do mnie żeby się zapytać, czy leiej młodej dawać saszetki royala, animondy czy siekaną surową wołowinkę. A może łososia?
Ten kot będzie jadał lepiej niż ja... :evil:
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon wrz 22, 2014 19:37 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

Dzis zadzwonila do mnie sympatyczna osoba w sprawie Bezika, ma psa kochajacego koty. Ma sie znow odezwac, czy woli najpierw wizyte PA, czy zobaczyc Bezika. Zobaczymy, czy sie odezwie.
Ja bym na Twoim miejscu nie namawiala Mamy na drugiego kota, zwlaszcza ze Bajka nie jest towarzyska. A moze Twoja Mama woli Megi, a Bajce poszukamy domu? :lol:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Pon wrz 22, 2014 19:40 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

Ale ja jej słowem nie wspominam o 2 kocie! To ona sama się zastanawia!
Poza tym matka Bajki nie odda, ona narzeka żartobliwie, ale oni wszyscy już ją tam kochają. Nie jest kłopotem. Bardziej chodzi o to żeby jej smutno nie było:)
Mnie też nie chodzi o pozbycie się Bezika, i cieszę się, że jest szansa na dom dla niego. Bo wiesz, nawet jak mama będzie chciała 2 kota ( za 2 już nawet brat optuje, co jest cudem) to nie musi to być Bezik. Zawsze się jakieś kocie znajdzie. :)
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon wrz 22, 2014 19:55 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

Fajną masz Rodzinę :ok:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Pon wrz 22, 2014 20:17 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

Madie,cudne kocinki <3
kicikicimiauhau
 

Post » Pon wrz 22, 2014 20:22 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

U Krystyny jest tez taka ładna kicia. Marmurka?

Obrazek

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Pon wrz 22, 2014 20:28 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

Kurcze, sama nie wiem. Taka srebrna marmurka pręgowana? :201461 Ile ona ma?
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon wrz 22, 2014 20:39 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

Nie mam pojęcia, wyslalam Ci wlasnie na maila to, co dostalam. Jutro zadzwonie do Krystyny, popytam, czy byla u weta i o te kicie. Wszystkie trzy fotki tej kocinki sa identyczne, w tej samej pozie.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Wto wrz 23, 2014 11:04 Re: Tęczowe koty do adopcji czyli BDT u Madie

Megi dziś pokazała, że żaden pies jej niestraszny... :1luvu: Nawet ja się czasami Pandy boję :wink: a tu taka niespodzianka:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Gosiagosia, Majestic-12 [Bot] i 38 gości