BDT u madie - Plamkowe wieści :)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon lip 09, 2018 16:44 Re: BDT u madie - Kociaki znajdują domy :>

Plamka

Ona raczej do spokojnego domu. Najlepiej z 2 spokojnym kotem, ale jako jedynaczka gdzie będzie miała uwagę też da sobie spokojnie radę. 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pan Doktor powiedział w lecznicy, że miał ostatnio mieszańce Devon Rexa z dachowcem i że wyglądały identycznie jak ona ;)
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 09, 2018 19:52 Re: BDT u madie - Kociaki znajdują domy :>

Nawet przemknęło mi przez myśl na widok zdjęcia Plamki: "szczurek", jednak miałam w planach nie upubliczniać tego stwierdzenia. Ale że devony często są nazywane szczurami, to chyba niechcący wyszedł mi komplement ;)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.


Post » Śro lip 11, 2018 22:16 Re: BDT u madie - Kociaki znajdują domy :>

Niestety piękno im nie pomaga (w niedzielę będzie 2 sesja zdjęciowa, profesjonalna dla odmiany).

Dzwoniły dwa debile telefony, nic sensownego. A mała rośnie i siedzi w zamknięciu...Ja za 2 tygodnie wyjeżdżam na dłużej i nie będzie u mnie na stałe nikogo...Nie wyobrażam sobie, żeby taka malizna dobrze zniosła 3tygodniową, dochodzącą opiekę...:(

Trzymajcie kciuki za znalezienie jej dobrego domu!
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lip 12, 2018 0:53 Re: BDT u madie - Plamka i Gaja czekają na Dom...

Trzymam kciuki :ok:
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Nie lip 15, 2018 22:14 Re: BDT u madie - Plamka ma DOM, Gaja czeka na swoją szansę!

Plamka znalazła DOM w Sosnowcu u mojego przyjaciela. Będzie jej tam bardzo dobrze, 9 piętro, zabezpieczone okna i balkon (robili to dla poprzedniego kota). Dwa starsze, już schorowane psy, i 8-letni koci kolega ( zresztą z tego forum;) ) Bardzo się cieszę, że ma już swoją przystań i mój przypadek tylko pokazuje, że warto wrzucać na facebooka ogłoszenia ze zdjęciami. Nigdy nie przypuszczałam, że ktoś ze znajomych się zgłosi a tu taka niespodzianka.

Odwiedzę Plamkę do 1,5 miesiąca kiedy pojadę do Mamy, a przy okazji odbiorę swój transporter.

Na niewychodzacy dom bez innych zwierząt (ale mogą być nawet malutkie dzieci) czeka Gaja.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lip 15, 2018 22:21 Re: BDT u madie - Plamka ma DOM, Gaja czeka na swoją szansę!

A tu zdjęcia Gai do ogłoszeń:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lip 15, 2018 22:25 Re: BDT u madie - Plamka ma DOM, Gaja czeka na swoją szansę!

I jeszcze trochę. Poniższe to moje ulubione. Gaja wygląda na nim jak królowa.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
za zdjęcia i opłacenie podróży Plamki do nowego domu (dom chciał oddać, ale muszą kupić 2 kuwetę i transporter a się nie przelewa więc odmówiłam) serdecznie podziękowania należą się mojemu TŻ-towi. I tak tego nie przeczyta ale niech chociaż na forum zostanie ;)
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 16, 2018 1:37 Re: BDT u madie - Plamka ma DOM, Gaja czeka na swoją szansę!

Super, że Plamka ma dom :)
Oby Gaja też szybko dobry znalazła :)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.


Post » Pon lip 16, 2018 17:31 Re: BDT u madie - Plamka ma DOM, Gaja czeka na swoją szansę!

Prześliczna! Trzymam kciuki za dobry domek!
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Pon lip 23, 2018 11:28 Re: BDT u madie - Plamka ma DOM, Gaja czeka na swoją szansę!

Potrzebuję rady. 

Mam tymczasowe DT na czas mojego wyjazdu za granice dla Gaji. Dom i osoba więcej niż zaufana i mająca styczność z kotami wcześniej. Dom oczywiście bez innych zwierząt. Jest mała szansa (ale naprawde mała), że Dom po tych 2,5 tygodnia zostawi kota u siebie. Natomiast mam wątpliwości czy mogę mieszać tak kotce w głowie.

Bo przecież jak wrócę ona znów trafi do małego, samotnego pokoju bez częstego kontaktu z człowiekiem...Czy dla teg okresu kiedy mnie nie będzie warto jej mieszać w głowie?

Koty podczas mojej nieobecności będą miały opiekę dochodzącą, więc nie będzie tak, że komuś zabraknie jedzenia albo kuwety, ale to wszystko. 





Są także wieść od Plamki, wklejam poniże:



"Hej z kicią wszysko ok. Rządzi w domu, lata, tłucze wszystkich. Nocny marek budzi się do życia o 2 w nocy ale o 7 już idzie spać bije psy, wyjadą im jedzenie z pod nosa. No niesamowita :))"
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 23, 2018 11:39 Re: BDT u madie -potrzebna rada

Wg mnie nie warto. Więcej zachodu (kasa za bilet,chip+ paszport). Do tego ogromny stres dla kota. Pewnie nie mają zabezpieczeń,więc jest jeszcze szansa,że kot zwieje w obcym kraju ,albo w podróży :strach:
Chyba,że szansa na to,by DT był DS jest większa niż minimalna. Wówczas można by rozważać.Ale trzeba pamiętać,że aklimatyzacja w nowym miejscu potrwa i będzie to właśnie ten czas,na który wysyłasz. Wiadomo kot wbity za kanapę i przerażony to średnia reklama dla kota.Niewielu zachęci,by go zostawić,jeśli nie byli mocno zdeterminowani na poosiadanie kota.Chyba,że ich weźmie na litość :wink: Zaangażuje w siebie (bo się rozchoruje i trzeba będzie np.wozić do weta 2xdziennie,karmić) i rozkocha w sobie.
Tego nie przewidzisz.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon lip 23, 2018 11:43 Re: BDT u madie -potrzebna rada

Pierwszy raz się wypowiem w tym wątku ale może pomogę :)

Moim zdaniem warto ją do tego DT oddać na te 2,5tygodnia, nawet jeśli późnej wróci to i tak będą tam ludzie którzy będą się z nią bawić itd, a przecież powstały hotele dla zwierząt, więc to coś ala taki hotel dla niej będzie. A może na prawdę rozkocha w sobie te osoby i ją zatrzymają, ale zostawiając ją samą na ten czas w małych pokoju tej malutkiej szansy nie będzie. No i z tego co widzę to jest kociak, a kociaki są plastyczne ;)
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lip 23, 2018 11:44 Re: BDT u madie -potrzebna rada

tabo10 pisze:Wg mnie nie warto. Więcej zachodu (kasa za bilet,chip+ paszport). Do tego ogromny stres dla kota. Pewnie nie mają zabezpieczeń,więc jest jeszcze szansa,że kot zwieje w obcym kraju ,albo w podróży :strach:


Ale to Madie jedzie za granicę, nie napisała, że kot nie zostanie w Polsce w tym DT.
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości