BDT u madie - Plamkowe wieści :)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro sie 15, 2018 13:19 Re: BDT u madie - Gaja jedzie do nowego domu :)

Madie,jak ucho Ursusa :roll: ?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw sie 16, 2018 19:04 Re: BDT u madie - Gaja jedzie do nowego domu :)

Wielkie dzięki Madie za tymczasowanie i wyadoptowanie Gaji :201494 :1luvu:
I podziękowania dla TŻta :201494
To jeszcze do wyadoptowania został Rambo :ok:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Czw sie 16, 2018 21:50 Re: BDT u madie - Gaja jedzie do nowego domu :)

Nic z tego. Rambo już ma swój dom w mojej osobie. Decyzja podjęta dziś, ale przemyśliwana kilka miesięcy
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sie 20, 2018 20:54 Re: BDT u madie - Kociaki rozrabiaki do adopcji

Madie pisze:Rambo. 

Generalnie kocham tego kota z całego serca i po cichu miałam nadzieję, że zostanie u mnie.

.....



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek
. Cieszę się że się udało.

egwusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3548
Od: Pt paź 10, 2008 15:17
Lokalizacja: Chojnice

Post » Pon sie 20, 2018 23:05 Re: BDT u madie - Gaja jedzie do nowego domu :)

egwusia, było to możliwe tylko z dwóch powodów. Po pierwsze, po radach Tabo, co prawda nie spryskiwaczem, ale zaczęłam Rambo dawać znać że ma mi Leji nie ruszać. Skłamałabym że jest dobrze, ale na pewno jest lepiej niż było.

Po drugie martwił mnie dodatkowy koszt kota. Mówi, że jedno więcej to wcale nie dużo. Ale to wszystko zależy od stanu wyjścia i sytuacji kota (np Rambo ostatnio choruje). Sprawa wyjaśniła się jak wracaliśmy z moim TŻtem z odwożenia Gai do nowego domu. Pozwole przytoczyć sobie swoją rozmowę z Marcinem.

ja: cieszę się , ze ja zawieźliśmy

m: tak, będzie tak miała dom. To do wydania i szukania domu został nam tylko Rambo.

ja: wcale nie jestem pewna czy chce żeby Rambo znalazł dom...

m: jak to?

ja: no bo ja go kocham. Będzie mi bardzo smutno się z nim rozstawać

m: no to na kochanie nic się nie poradzi. Musi z nami zostac.

Ponieważ to wszystko emocjonalne jeszcze było więc następnego dnia poruszyłam temat jeszcze raz. Powiedziałam ze z kasa gorzej ostatnio, ze Rambo i Ursus ciagle chorują itd i ze 5 kotów to jednak poważna sprawa. Na co mój Marcin powiedział:

"nie, ty masz 4 koty. Ursus jest już mój, i ja będę go utrzymywał, wiec nadal nie przekroczyłas magicznej granicy liczby kotów w domu, wiec moZe Rambo z nami zostać."

Z takimi argumentami się nie da polemizować ;)
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 21, 2018 6:38 Re: BDT u madie - Gaja jedzie do nowego domu :)

Udał Ci się mąż! Dobry człowiek jest.

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto sie 21, 2018 11:37 Re: BDT u madie - Gaja jedzie do nowego domu :)

aga66 pisze:Udał Ci się mąż! Dobry człowiek jest.


Tak, Marcin jest najlepszy z najlepszych ;) :1luvu:

A poniżej życie tego "małego padalca" :kotek: :201461 :1luvu:

Obrazek

Obrazek

Pierwsze dwa zdjęcia moje. Drugie mojego niezawodnego TŻ'ta, który omen nomen twierdzi, że nie potrafi kotom zdjęć robić...A nagle jak zrobił Gai sesję zdjęciową to się rozdzwoniły telefony ;)

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 21, 2018 11:44 Re: BDT u madie - Gaja jedzie do nowego domu :)

Cudownie mieć takie wsparcie w mężu :)

A tutaj jaki pięknie "pokolorowany" kot na drugim planie :1luvu: To też rezydentka?
Obrazek

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Wto sie 21, 2018 11:51 Re: BDT u madie - Gaja jedzie do nowego domu :)

Szalony Kot pisze:Cudownie mieć takie wsparcie w mężu :)

A tutaj jaki pięknie "pokolorowany" kot na drugim planie :1luvu: To też rezydentka?
Obrazek


Dziękujemy za zachwyty ;) Tak to Małgorzata (Megi) - rezydentka.

Tutaj widać małe "polowanie" czyli ulubioną zabawę Rambo. Oczywiście tylko dla niego to zabawa reszta kotów się wkurza

Obrazek

A tutaj sama Megusia

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Miała być tymczasem, ale została. Tak samo z resztą jak druga rezydentka - Leja. Jakoś sobie w tym grajdołku żyjemy, tylko nigdy nie przypuszczałam, że będę miała 5 kotów ;)
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 21, 2018 11:55 Re: BDT u madie - Gaja jedzie do nowego domu :)

Madie pisze:
aga66 pisze:
Obrazek

(...)

Obrazek
[/url]


te są cudowne!
Czy Rambo widzi?

Jak Ursusiątko :D

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto sie 21, 2018 12:00 Re: BDT u madie - Gaja jedzie do nowego domu :)

Rambo po operacji odzyskał widzenie na lewe oko w 30-40% ale jak pan doktor mówi "przez zaparowaną szybę". To samo jest z prawym okiem, tylko tutaj widzi na jakieś 30% "przez firankę". Ten wzrok doskonały nie jest na pewno. Np wczoraj położyłam ręcznik do prania na schodach a Rambo schodząc z góry z 5 dobrych minut nie mógł się zdecydować czy zjeść na dół i łapką badał dziwny obiekt.

Z drugiej strony wszystkie martwe owady, pasikoniki, pająki itd to jego zasługa. Nie wiem jak to robi ale dopada w momencie i zjada...

Urusa opisałam na moim prywatnym wątku, jest lepiej, ale RTG jest bardzo niejasne. Ucho prawie wyleczone drugie już całkowicie czyste. Za to sypie mi się Radek...
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 21, 2018 12:34 Re: BDT u madie - Gaja jedzie do nowego domu :)

Nie masz pięciu, tylko cztery, pamiętaj, tego się trzymaj :mrgreen: Małgorzatka cudnie pokolorowana, na każdym zdjęciu inaczej wygląda ;) no i tak to jest z tymi tymczasami, że zostają, u mnie jak "tymczasowa" Carmen się pochorowała tak, że dzień w dzień kroplówki i leki, to też uznałam, że po takiej bitwie zostać musi ;)
Tymczasowa Mamysz została na zasadzie "miejsce jest, kot jest, po cóż to zmieniać" :mrgreen:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Śro sie 22, 2018 22:16 Re: BDT u madie - Gaja jedzie do nowego domu :)

A tutaj zdjęcie Plamki z karmienia...psa. Bo Plamka zawsze musi wszystkiego spróbować i wyjada psom z miski. Marcel pisze o niej tak:



"Hej kotek ok. Rządzi w domu lata tłucze wszystkich. Nocny marek budzi się do życia o 2 w nocy ale o 7 już idzie spać , bije psy, wyjada im jedzenie z pod nosa. No niesamowita :))

A łobuz straszny wszystkiego ciekawa niczego się nie boi.

Z kotem się gania nocą, w dzień bije psy , niezniszczalna 
Ale naprawdę takiego kota nie widziałem. Jak daje świerszcze jaszczurkom to jak tylko widzi że pudełko zdejmuje to pierwsza przy mnie. Taka pozytywna"

Obrazek

Obrazek

Będę odwiedzała Plamkę we wrześniu, bo mieszka u mojego kolegi w rodzinnym mieście. Przypominam że pannica mieszka z kocim przyjacielem, 2 starszymi psami ( w tym jednym amstafem;) ) i 3 chodzącymi wolno po domu jaszczurkami. O rodzinie z 2-jką dzieci w komplecie nie wspomnę ;)
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa


Post » Czw sie 23, 2018 7:35 Re: BDT u madie - Plamkowe wieści :)

Fajna ekipa, znaczy się :mrgreen:
Plamko , dużo miłości i zdrowia :ok: :201461

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości