potraktowane jak śmieci...

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt sty 05, 2018 21:05 Re: Kochane furie :)

ewkkrem pisze:A może wyeksmitowaś futrzaki? :mrgreen:
Ma dwa kawałki dykty z palet do papieru. 6000 tys. się mieści. Niestety zajmuje to ustrojstwo prawie całą podłogę w pokoju. Żeby to ułożyć muszę pozbyć się 2 kocurów. Nie chcesz? :mrgreen:
Duża Dropsa.


Kocurów czy puzzli? :mrgreen:
Kocie posłanka: https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=180429

Obrazek
https://www.facebook.com/Foszkowo-210350603059086/
https://www.facebook.com/Foszkovo-354082631836187/

Peggy ['] Gucio ['] Filipek ['] Pusieńka ['] Timuś ['] Maksio ['] Maja ['] Koksik ['] Belcia ['] Szarusia ['] Figunia ['] Baltazarek ['] Duduś ['] Tadzik ['] Bercik ['] Darwinek ['] Mentos ['] Pipi ['] Chmurka ['] Bambi ['] Płomyczek [']

pandadp

Avatar użytkownika
 
Posty: 1532
Od: Nie lip 20, 2014 22:20
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sty 05, 2018 23:05 Re: Kochane furie :)

Ja układam online ;)

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8558
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Sob sty 06, 2018 15:58 Re: Kochane furie :)

pandadp pisze:
ewkkrem pisze:A może wyeksmitowaś futrzaki? :mrgreen:
Ma dwa kawałki dykty z palet do papieru. 6000 tys. się mieści. Niestety zajmuje to ustrojstwo prawie całą podłogę w pokoju. Żeby to ułożyć muszę pozbyć się 2 kocurów. Nie chcesz? :mrgreen:
Duża Dropsa.


Kocurów czy puzzli? :mrgreen:


Przebrzydłych, niegrzecznych, i wtrętnych kocurów!!! :201416
Puzzle kocham.
ewkkrem
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt sty 12, 2018 21:51 Re: Kochane furie :)

Pandadp, proszę Ty się nie przestraszaj. Ja moich urwisów nie oddam za wszystkie złoto świata. Mogę kochać puzzle ale urwisy są poza konkurencją.
Martwię się bo u Ciebie Cisza totalna. Mam nadzieję, że nie przestraszyłaś się Dropsa.
Ewkkrem.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt sty 12, 2018 21:54 Re: Kochane furie :)

Pietraszka - czemu tak cicho u Pandadp.
Może Ty coś wiesz?
Drops się martwi!!!
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt sty 12, 2018 21:56 Re: Kochane furie :)

ewkkrem pisze:Pietraszka - czemu tak cicho u Pandadp.
Może Ty coś wiesz?
Drops się martwi!!!

Wiem, że Mufka była na szczepieniu ostatnio, czyli dobrze.

A jak cicho, to może młodzież tak wariuje, że matka nie ma czasu pisać.

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8558
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Pt sty 12, 2018 22:01 Furie stały się miziakami

Jak to miło ewkkrem, że ktoś się nami interesuje <3

U nas nic się nie dzieje. Z dwóch furii zrobiły się dwa mega miziaki. I o ile Zulcia oswajała się powoli to Mufka zmieniła się z dnia na dzień. Teraz obie zazdrośnice prześcigają się, która ma leżeć na kolanach. Rozdają buziaki, liżą mnie, wystawiają brzuchole i tak cudnie mruczą.
A przy tym wariują ze sobą do upadłego, aż języki ciągną po ziemi :ryk:
Kocie posłanka: https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=180429

Obrazek
https://www.facebook.com/Foszkowo-210350603059086/
https://www.facebook.com/Foszkovo-354082631836187/

Peggy ['] Gucio ['] Filipek ['] Pusieńka ['] Timuś ['] Maksio ['] Maja ['] Koksik ['] Belcia ['] Szarusia ['] Figunia ['] Baltazarek ['] Duduś ['] Tadzik ['] Bercik ['] Darwinek ['] Mentos ['] Pipi ['] Chmurka ['] Bambi ['] Płomyczek [']

pandadp

Avatar użytkownika
 
Posty: 1532
Od: Nie lip 20, 2014 22:20
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sty 12, 2018 22:03 Re: Kochane furie :)

Pietraszka pisze:
ewkkrem pisze:Pietraszka - czemu tak cicho u Pandadp.
Może Ty coś wiesz?
Drops się martwi!!!

Wiem, że Mufka była na szczepieniu ostatnio, czyli dobrze.

Drops dziękuje za info Pietraszko :1luvu:
No i wybacza, bo co ma biedny kocurek zrobić? :x
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt sty 12, 2018 22:04 Re: Furie stały się miziakami

<3 wspaniałe furie/miziaki

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8558
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Pt sty 12, 2018 22:08 Re: Furie stały się miziakami

Hej!, Hej! hej!
Drops oczywiście z opóźnieniem załapał zmianę tytułu. Gratulacje, gratulacje i jeszcze raz gratulacje. I oczywiście następnych furii do okiełznania.
Drops
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt sty 12, 2018 22:24 Re: Furie stały się miziakami

pandadp pisze:Jak to miło ewkkrem, że ktoś się nami interesuje <3

U nas nic się nie dzieje. Z dwóch furii zrobiły się dwa mega miziaki. I o ile Zulcia oswajała się powoli to Mufka zmieniła się z dnia na dzień. Teraz obie zazdrośnice prześcigają się, która ma leżeć na kolanach. Rozdają buziaki, liżą mnie, wystawiają brzuchole i tak cudnie mruczą.
A przy tym wariują ze sobą do upadłego, aż języki ciągną po ziemi :ryk:

No i oczywiście jak cicho to cicho a jak zaczynamy piać to trochę mijamy się z tematem. Ja się trochę gubię, bo Mufcię pamiętam z 72 strony (możesz wierzyć lub nie ale tak mi się ten strachulec wbił w głowę, że pamiętam nr strony bez powtórek - ja jestem starsza baba i skleroza to u mnie norma) Zulci nie znam. Może muszę się wrócić na Twoim wątku :cry:
Na ten czas pozdrawiam Ciebie, Mufcię, Zulę? Wybacz jeśli popełniam gafę :oops: Wiem, że najpierw powinnam poczytać głębiej a później pisać ale i czas i cierpliwość i miłość do Mufci gna mnie do pisania.
Tym razem nie Drops tylko ewkkrem :1luvu:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt sty 12, 2018 22:30 Re: Furie stały się miziakami

ewkkrem pisze:
pandadp pisze:Jak to miło ewkkrem, że ktoś się nami interesuje <3

U nas nic się nie dzieje. Z dwóch furii zrobiły się dwa mega miziaki. I o ile Zulcia oswajała się powoli to Mufka zmieniła się z dnia na dzień. Teraz obie zazdrośnice prześcigają się, która ma leżeć na kolanach. Rozdają buziaki, liżą mnie, wystawiają brzuchole i tak cudnie mruczą.
A przy tym wariują ze sobą do upadłego, aż języki ciągną po ziemi :ryk:

No i oczywiście jak cicho to cicho a jak zaczynamy piać to trochę mijamy się z tematem. Ja się trochę gubię, bo Mufcię pamiętam z 72 strony (możesz wierzyć lub nie ale tak mi się ten strachulec wbił w głowę, że pamiętam nr strony bez powtórek - ja jestem starsza baba i skleroza to u mnie norma) Zulci nie znam. Może muszę się wrócić na Twoim wątku :cry:
Na ten czas pozdrawiam Ciebie, Mufcię, Zulę? Wybacz jeśli popełniam gafę :oops: Wiem, że najpierw powinnam poczytać głębiej a później pisać ale i czas i cierpliwość i miłość do Mufci gna mnie do pisania.
Tym razem nie Drops tylko ewkkrem :1luvu:


Zulka jest tutaj: viewtopic.php?f=13&t=163772&start=1020. Była bardzo wystraszona na początku, straszyła mnie, ale przynajmniej mogłam ją wyciągnąć z kojca gołymi rękoma (bo musiałam jej zakrapiać oczko). Mufka natomiast gryzła i rzucała się na mnie przy każdej próbie zagadania jej przez siatkę, no nie była fajna...
Może chciałabyś adoptować Mufcię? :mrgreen:
Kocie posłanka: https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=180429

Obrazek
https://www.facebook.com/Foszkowo-210350603059086/
https://www.facebook.com/Foszkovo-354082631836187/

Peggy ['] Gucio ['] Filipek ['] Pusieńka ['] Timuś ['] Maksio ['] Maja ['] Koksik ['] Belcia ['] Szarusia ['] Figunia ['] Baltazarek ['] Duduś ['] Tadzik ['] Bercik ['] Darwinek ['] Mentos ['] Pipi ['] Chmurka ['] Bambi ['] Płomyczek [']

pandadp

Avatar użytkownika
 
Posty: 1532
Od: Nie lip 20, 2014 22:20
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob sty 13, 2018 20:53 Re: Furie stały się miziakami

Jak już pisałam, w Mufci zakochałam się już na 72 stronie patrząc na te śmiertelnie przerażone oczka. Chętnie bym adoptowała Mufcię i zacałowała na śmierć. Oceń sama. Mieszkanie w bloku (33 m2 - czwarte piętro bez windy - dwa kocury (jeden starszawy ale drugi niecałe dwa lata, pełen energii i siły 6 kg. wagi). Oba raczej przyjazne, ale doświadczenie z koteczką nieciekawe. Była to może też wina dzikiej, nieprzyjaznej kotki. Największe wyzwanie dla mnie to targanie po schodach zakupów, zwłaszcza żwirku. Teraz przy dwóch kocurach mam jedną kuwetę. Jak były trzy - to były trzy kuwety - bo kocury przeganiały dziewczynę z kuwetki. Poza tym koty pół dnia muszą sobie radzić same.
Jak napisałam - oceń sama. Jak widzisz miłość to nie wszystko. Muszą jeszcze być możliwości.
W ekstremalnej sytuacji bym brała i nie pytała - co dalej. Na razie Mufcia ma Ciebie i ma na pewno lepiej niż miałaby u mnie.
Nie lubię pisać smutno ale w razie godziny W pakuj Mufcię i do Włocławka.
ewkkrem.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob sty 13, 2018 21:24 Re: Furie stały się miziakami

ewkkrem pisze:Jak już pisałam, w Mufci zakochałam się już na 72 stronie patrząc na te śmiertelnie przerażone oczka. Chętnie bym adoptowała Mufcię i zacałowała na śmierć.

Też tak miałam na początku. Marzyłam o tym, by ją przytulić, a ona nie pozwalała do siebie podejść. A teraz jak wróciłam z pracy to tak terkotała i śpiewała, że aż jej ślinki w buzi zabrakło ;)

ewkkrem pisze:Największe wyzwanie dla mnie to targanie po schodach zakupów, zwłaszcza żwirku.

Czemu nie zamawiasz żwirku przez internet? Ja tak robię i kurier wnosi paczkę do mieszkania.
Kocie posłanka: https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=180429

Obrazek
https://www.facebook.com/Foszkowo-210350603059086/
https://www.facebook.com/Foszkovo-354082631836187/

Peggy ['] Gucio ['] Filipek ['] Pusieńka ['] Timuś ['] Maksio ['] Maja ['] Koksik ['] Belcia ['] Szarusia ['] Figunia ['] Baltazarek ['] Duduś ['] Tadzik ['] Bercik ['] Darwinek ['] Mentos ['] Pipi ['] Chmurka ['] Bambi ['] Płomyczek [']

pandadp

Avatar użytkownika
 
Posty: 1532
Od: Nie lip 20, 2014 22:20
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob sty 13, 2018 22:13 Re: Furie stały się miziakami

Ależ zamawiam. Problem mam z kurierami. Przeważnie przyjeżdżają do południa jak jestem w pracy. Jak już się wykłócę to też im się nie chce dźwigać na czwarte piętro. Specjalnie się nie dziwię, nie jest to dla nich lekka praca. Najczęściej kupuję 5l opakowania i dygam sama. Łobuzy nie życzą sobie drewnianego - byłby lżejszy.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości