Strona 1 z 1

Brytyjska Nela i polska Fruzia szukają domu - Pruszków

PostNapisane: Pt lip 04, 2014 23:25
przez monikah
Nela i Fruzia to koteczki ze schroniska w Milanówku, które przebywają obecnie w domu tymczasowym w Pruszkowie.

Nela to koteczka naprawdę wyjątkowej urody! Z pyszczka przypomina kota brytyjskiego (ma lekko "plaskaty" pyszczek i duże, okrągłe oczy), a jej umaszczenie jest naprawdę artystyczne! Na niebieskim jak u brytyjczyków futerku igrają wesoło wszelkie odcienie rudości :). Oprócz przepysznej wręcz urody Nela ma także cudowny charakter. Jest przemiła wobec ludzi, bardzo delikatna i wesoła.

Tu film Neli:
https://www.youtube.com/watch?v=bv4XfgLPhYo

Fruzia to koteczka z długimi białymi wąsami :). Jest trochę nieśmiała wobec ludzi, szczególnie obcych. Jednak wystarczy ją zacząć głaskać i zaczyna mruczeć, barankować, a nawet ślinić się ze szczęścia :).

Tu filmy Fruzi:
https://www.youtube.com/watch?v=h4gQxJkBUow
https://www.youtube.com/watch?v=O3rRH7OvBnU

Nela ma cztery lata, Fruzia trzy. Obie są wykastrowane, odrobaczone, zaszczepione i zaczipowane. Obie są zdrowe, a testy na FIV/FelV mają ujemne.

Dziewczynki szukają wspólnego domu, niewychodzącego, z zabezpieczonym siatką przynajmniej jednym oknem i balkonem. Obowiązuje umowa adopcyjna.

Kontakt:
dt-monikah@wp.pl
500 367 537

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Re: Nela i Fruzia szukają wspólnego domu (mazowieckie)

PostNapisane: Sob lip 05, 2014 8:06
przez bea3
Co za piękności :1luvu: Trzymam mocno mocno kciuki za wspólny domek.

Re: Nela i Fruzia szukają wspólnego domu (mazowieckie)

PostNapisane: Wto lip 08, 2014 20:09
przez monikah
Dziękuję za kciuki :).
Dziewczyny, nie dość, że piękne, to mają jeszcze bardzo fajne charaktery :).

A tutaj Nelunia na kolankach, jeszcze w schronisku:
Obrazek

Re: Nela i Fruzia szukają wspólnego domu (mazowieckie)

PostNapisane: Śro lip 09, 2014 20:45
przez iskra666
Co za kasztany jedne :ryk:

Re: Nela (w typie brytyjczyka) i Fruzia szukają domu (mazow.

PostNapisane: Sob lis 08, 2014 18:13
przez monikah
Dziewczyny nadal szukają swojego domu.
Nowa porcja zdjęć:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


A tak dziewczynki sypiają ze sobą :)

Obrazek

Obrazek

Re: Nela (w typie brytyjczyka) i Fruzia szukają domu (mazow.

PostNapisane: Sob lis 08, 2014 18:26
przez kicikicimiauhau
Obie cudne <3
Super, gdyby znalazły wspolny domek.

Re: Brytyjska Nela i polska Fruzia szukają domu - Pruszków

PostNapisane: Sob sie 15, 2015 22:25
przez monikah
Dziewczyny nadal szukają domu. Rozważam rozdzielenie ich, bo na parkę nie ma chętnych :(.

Obie są cudne - spokojne, delikatne i bardzo miłe.
Fruzia jest nieśmiała do obcych, ale mnie już kocha. Mamy taki rytuał - codziennie wieczorem Fruzia idzie do przedpokoju i czeka... Wtedy muszę do niej iść na sesję miziania, podczas której Fruziątko mruczy, grucha i trochę ślini się z rozkoszy :).
Nelusia nie ma problemu z obcymi, jest ciekawska i przychodzi się przywitać. Potrafi bawić się w chowanego - patrzy na mnie, ustawia się bokiem jak kociak i chowa np. za kanapę. Muszę do niej podejść i "znaleźć", wtedy ucieka i chowa się w innym miejscu :). Potrafi się tak bawić nawet pół godziny :).

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek