Koty z Chomiczowki problemy z łapaniem

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro wrz 02, 2015 21:04 Re: Koty z Chomiczowki problemy z łapaniem

Wróclilismy.
Tym razem bylo dziwnie. Obylo sie bez afery. Moherowe karmicielki byly zdezorientowane. Dwie znane im postacie krazyly wokol bloku, a one za nimi .....
Musialo to zabawnie wygladac. Nie wiem jak, bo to nie za mna nie lazily.Ja mialam w tym czasie na oku klatke ;)
Jednak sila liczebna troche mozna je przechytrzyc.Ale za to kombinowania z nimi ....

annakk

 
Posty: 459
Od: Pt gru 07, 2012 23:04

Post » Czw wrz 03, 2015 20:31 Re: Koty z Chomiczowki problemy z łapaniem

:) najśmieszniejsze jest to ze z tego co mówicie one sa tam zawsze .. Chyba maja jakies dyżury :lol:
Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Pt wrz 04, 2015 8:56 Re: Koty z Chomiczowki problemy z łapaniem

Bo one tan codziennie karmią. Ich obchód zajmuje ok 1godziny. Tylko trasy troche zmieniają, potrafią przyjsc z różnych stron.

annakk

 
Posty: 459
Od: Pt gru 07, 2012 23:04

Post » Pon wrz 26, 2016 23:25 Re: Koty z Chomiczowki problemy z łapaniem

Chcialam dac znac, ze w tym roku walka karmicielek z calym swiatem trwa nadal. I mimo tego, ze wszyscy sa przeciwko nim, zaciecie walcza o niekastrowanie kotow. Np dzisiaj. Ich tajny donosiciel doniosl im , ze jestesmy. Przyszly ze straza miejsca. panowie straznicy szybko sie zmyli. Zdazyli nam jeszcze pomoc przemycic kota. dalsza lapanka nie miala sensu, karmicielki zaczely robic awanture , walily kijami w brame, krzyczaly, grozily obrzuceniem klatki kamieniami. Juz nie mowiac o grozeniu nam osobiscie. Przestalo to byc smieszne. Wezwalismy policje. Zeby w asyscie policji bezpiecznie spakowac cenny sprzet i odjechac samochodem. Takie atracje tylko na chomiczowce.

annakk

 
Posty: 459
Od: Pt gru 07, 2012 23:04

Post » Pon paź 03, 2016 8:20 Re: Koty z Chomiczowki problemy z łapaniem

w którym miejscu takie rozrywki? w sensie pod którym blokiem? ja myślałam że one już odpuściły, ale widzę że dalej jest ciekawie :/
Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Wto paź 04, 2016 15:48 Re: Koty z Chomiczowki problemy z łapaniem

Wszedzie.Cale Marii Dabrowskiej i poczatek Conrada. W sobote wyhaczyly nas na parkingu Biedronki, bez sprzetu, nie lapalismy, rozmawialismy z karmicielkami o innych sprawach.
Napadly nas na parkingu, latarki na szyby mojego samochodu, z nosem przy szybie szukaly kotow. Polecialy grozby. Oczywiscie zadzwonilismy po policje. Bo to nie jest normalne by ktos tak zagladal do cudzego samochodu. Od policji domagaly sie przeszukania samochodu. Policja je zbyt lagodnie traktuje, bo uwazaja je za wariatki. Z akcji na parkingu to przy policjancie gadaly takie bzdury , ze lapiemy koty i sprzedajemy do Norwegii za 2,5tys. I jeszcze rozkrajamy ich brzuchy i pakujemy w nie narkotyki. Wpierw je trzeba unieszkodliwic, bo lapanie w takich warunkach jest niemozliwe. Musimy doedukowac policje i straz miejska, i to nie patrole,ale przez ich przelozonych. Policja i Straz Miejska musza sie po pierwsze doedukowac z przepisow ( bo nie za bardzo wiedza jak reagowac ) , zapoznac sie z wlasna historia dzialan oraz poznac stanowisko WOS w tej sprawie ( pismo z WOS mamy, ale moze samo zaswiadczenie nie powie tyle co bezposrednia rozmowa) , by podczas interwencji nie zadawali nam tych samych pytan .

annakk

 
Posty: 459
Od: Pt gru 07, 2012 23:04

Post » Śro paź 05, 2016 7:31 Re: Koty z Chomiczowki problemy z łapaniem

annakk pisze:Wszedzie.Cale Marii Dabrowskiej i poczatek Conrada. W sobote wyhaczyly nas na parkingu Biedronki, bez sprzetu, nie lapalismy, rozmawialismy z karmicielkami o innych sprawach.
Napadly nas na parkingu, latarki na szyby mojego samochodu, z nosem przy szybie szukaly kotow. Polecialy grozby. Oczywiscie zadzwonilismy po policje. Bo to nie jest normalne by ktos tak zagladal do cudzego samochodu. Od policji domagaly sie przeszukania samochodu. Policja je zbyt lagodnie traktuje, bo uwazaja je za wariatki. Z akcji na parkingu to przy policjancie gadaly takie bzdury , ze lapiemy koty i sprzedajemy do Norwegii za 2,5tys. I jeszcze rozkrajamy ich brzuchy i pakujemy w nie narkotyki. Wpierw je trzeba unieszkodliwic, bo lapanie w takich warunkach jest niemozliwe. Musimy doedukowac policje i straz miejska, i to nie patrole,ale przez ich przelozonych. Policja i Straz Miejska musza sie po pierwsze doedukowac z przepisow ( bo nie za bardzo wiedza jak reagowac ) , zapoznac sie z wlasna historia dzialan oraz poznac stanowisko WOS w tej sprawie ( pismo z WOS mamy, ale moze samo zaswiadczenie nie powie tyle co bezposrednia rozmowa) , by podczas interwencji nie zadawali nam tych samych pytan .

annakk zgłoście na policję zawiadomienie o przestępstwie. Groźby , agresja, wyzwiska...są karalne. Byli już wzywani więc powinni mieć w swoim raporcie interwencji zapisane gdzie i co.
Takie idiotki są niebezpieczne i kiedyś coś się stanie złego. Maja cel w śledzeniu was i nakręcają się same różnymi głupotami. Do tego część durniów im wierzy.
Miałąm kiedyś styczność z takimi. W pierwszym przypadku rozmowa inspektora zadziałała. W drugim skończyłam na policji. Bab nachodziła nas, wydzwaniała, gadała głupoty do sąsiadów, oskarązła o kradzież nie tylko kotów, oskarżałą że koty sprzedaję za duże pieniądze na testy medyczne i skórki... Zgłosiłam co i jak i dobrze się stało. Bo babon zrobił skargę w TOZie ,oni chcieli ruszyć z interwencją bo bardzo przekonująca jest ale wsio sie rozmyło jak przedstawiłam dowody i żywe koty.
Przy okazji dowiedziałam się ,ze pół Warszawy ją zna bo każdemu zalazła za skórę.
Współczuję nerwów.
Kotów żal bo cierpię. Nie wierzę ,że dobrze się nimi opiekują.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro paź 05, 2016 11:31 Re: Koty z Chomiczowki problemy z łapaniem

Wchodzę tu bardzo rzadko. I doczytuję wcześniejsze interwencje.

Powiem tylko, że nie byłam obecna na żadnej tam łapance.
Natomiast maiałam wątpliwą 'przyjemność' zobaczenia tego kółka wzajemnej adoracji na zebraniu w Gminie Bielany.
Wg mnie jest tam przede wszystkim jedna prowodyrka, o której konstrukcji psychicznej na publicznym forum wypowiadać się nie będę.
Nie wniosła nic konstruktywnego w zebranie, tylko zakłócanie, jątrzenie oraz wątpliwie logiczne wywody.
Prowodyrka ma wokół siebie krąg kokotek adoratorek - przytakujących każdej bzdurze.

Sprawa jest wg mnie też bardzo dobrze WOŚ w Bielany. Myślę, że jako normalni ludzie, urzędnicy, także są trochę bezbronni. Ciężko jest walczyć z kimś, kto jak w hispańskiej powieści widzi wiatraki i ma majaki.

Trzymam kciuki za łapaczy.
Obrazek Obrazek
W moim domu koty bawią się strzykawkami. A jednak patologia czai się gdzie indziej...

joshua_ada

Avatar użytkownika
 
Posty: 9851
Od: Pon gru 03, 2007 8:41

Post » Czw paź 06, 2016 15:36 Re: Koty z Chomiczowki problemy z łapaniem

Nie pisze na forum o wszystkim, co oznacza, że jest jeszcze gorzej wynika z postów.
2 sprawy sądowe juz przegrały.
Doswiadczony inspektor Toz ( czasami więcej niż 1) jest wśród łapaczy.
WOS jest zaangażowany w te sprawę od samego początku. Tyle, że ich działania są mało stanowcze . Po wydarzeniach z ubiegłego tygodnia jedna z karmicielek ma zostać wykreślona z listy karmicieli w WOS. Moze w koncu sie uda uzyskac chociaz tyle.To niewiarygodne, że WOS do tej pory nie mógł podjąć takiej oczywistej decyzji.druga karmicielka nie jest zarejestrowana.

annakk

 
Posty: 459
Od: Pt gru 07, 2012 23:04

Post » Sob paź 08, 2016 14:45 Re: Koty z Chomiczowki problemy z łapaniem

Ciężko uwierzyć ze takie wariatki nazywają sie miłośniczkami zwierząt. Myślę że gdyby raz czy drugi dostały pokaźną grzywnę czy mandat to mogłoby ostudzić ich zapał. Moja teściowa karmi tam koty (na Marii D 19) , teraz w spółdzielni planują postawienie budek dla kotów na zimę, mam nadzieję,że te wariatki ich nie zniszczą
Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 99 gości