Kotka SZUKA DOMU przymilna przytulaska

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob lut 22, 2014 16:45 Kotka SZUKA DOMU przymilna przytulaska

Pilnie szukam domu dla 8 letniej kotki.
Została ona oddana przez swoich właścicieli z powszechnego bardzo powodu- alergia dziecka. Objawy alergiczne ponoć tak się nasiliły, że konieczne było rozstanie z kotem.
Kotka ma na imię Kicia. Proste i wdzięczne imię, prawda?
Ma 8 lat. Przez całe swoje życie przebywała w domu. Jest kotem niewychodzącym. Typowy kanapowiec- najchętniej wylegiwałaby się na kanapie na miękkim kocyku. Lubi także oglądać świat z okiennego parapetu. Zachęcona do zabawy oczywiście chętnie ją podejmuje, szczególnie, gdy ma się w ręku piórka na kijku :D
Jest bardzo spokojna i łagodna. Bardzo lubi pieszczoty - głaskanie i drapanie, szczególnie pod bródką. Zawsze z radością wybiega na spotkanie opiekuna. Ociera się o nogi pokazując, jak bardzo się stęskniła. To kot idealny- dla singla, dla rodziny, dla osoby starszej. Nie trzeba ją uczyć jak żyć w domu z człowiekiem- ona już to umie. Korzysta z kuwety, nie grymasi przy jedzeniu, nie niszczy mebli. Korzysta z kocich zabawek. Wspaniała towarzyszka :1luvu: Jest wysterylizowana, posiada aktualne szczepienia.

Kotka przebywa u mnie tymczasowo. Niestety, mimo swoich wielu zalet, mimo, że bardzo ją polubiłam nie może u mnie zostać jako kolejna rezydentka. Moje koty absolutnie jej nie akceptują. Każde ich spotkanie kończy się ostrą walką. Stosowałam już różne metody w celu ich socjalizacji- ćwiczenia, krople uspokajające, obroże feromonowe, itp. Niestety- nic nie przyniosło poprawy. Kotka ma możliwość poruszania się po mieszkaniu, gdy rezydentki są zamknięte w innym pokoju. Wtedy pokazuje dopiero swoje prawdziwe oblicze - przytulaśnego, kochanego kota. Gdy rezydentki są wypuszczone- siedzi przestraszona na górnej kuchennej szafce i nie schodzi stamtąd. Dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie dla niej zamieszkanie w nowym domu, bez innych zwierząt.
Tutaj jest jej ogłoszenie w innym serwisie, można obejrzeć zdjęcia: http://www.gumtree.pl/cp-koty-i-kocieta ... -555192396
Kotka jest zdrowa, na życzenie nowych właścicieli mogą zostać wykonane podstawowe badania krwi.
Kicia do nowego domu otrzyma wyprawkę: kuwetę, zabawki, karmę.

agnieszka_wroc

 
Posty: 22
Od: Pt gru 20, 2013 20:17



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 163 gości