OTW10.PILNIE DT/DS dla Grzesia s.99.Czas ma do poniedziałku!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt sty 10, 2014 12:35 Re: OTW10.F-80,82.Miało być lepiej :(DT na gwałt szukam s.99

Link Koteryjny. Bardzo proszę o pomoc dla Grzesia. Proszę udostępniajcie, rozsyłajcie, może ktoś kawałek podłogi znajdzie dla niego.
Piękny Grześ co spędza mi sen z powiek.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55362
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt sty 10, 2014 13:10 Re: OTW10. PILNIE DT dla Grzesia s.99.(FB do podbicia)

Jaaakie cudo
Udostępniłam
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sty 10, 2014 16:48 Re: OTW10. PILNIE DT dla Grzesia s.99.(FB do podbicia)

hanelka pisze:Jaaakie cudo
Udostępniłam


ja też
Obrazek

merlok

 
Posty: 1335
Od: Wto wrz 20, 2011 23:41
Lokalizacja: Sokółka

Post » Pt sty 10, 2014 18:41 Re: OTW10. PILNIE DT dla Grzesia s.99.(FB do podbicia)

ASK@ pisze:Ale pani nie odpuściła skupiając się z kolei na tych dwóch bengalach co mam do adopcji 8O


Ja mam bengala do adopcji - śnieżnego. :mrgreen: Ostatecznie zima jest. I nie przychodzi się miziać.

ASK@ pisze:Poszłam bengalów szukać w przestworzach mojej chałupy.


No już rzeczywiście, chyba masz kotów za dużo w domu, żeby bengali nie zauważyć - przepatrz wszystkie kąty, bo a nuż... Choć trzeba było pani jakiegoś pręgusa pokazać i powiedzieć, że to taka odmiana.
Obrazek Kawunia?

koteczekanusi

 
Posty: 3666
Od: Pon sty 07, 2008 12:03
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Post » Pt sty 10, 2014 21:04 Re: OTW10. PILNIE DT dla Grzesia s.99.(FB do podbicia)

Pani kota ode mnie nie dostanie . Jak została przyciśnięta to okazało się, że bengale i nie bengale będą wypuszczane. Na posesjach obok są groźne psy ale płot jest wysoki. Dla psów :mrgreen:

Grześ już po kastracji.

Aniu, ty tego srebrnego zacznij ogłaszać jako cudo ku ozdobie domu i jako cudny towarzysz dla znudzonego kota rezydenta.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55362
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt sty 10, 2014 22:36 Re: OTW10. PILNIE DT dla Grzesia s.99.(FB do podbicia)

Mam się takiego bengala z domu pozbyć??? :mrgreen:

Wiem, muszę spłodzić ogłoszenie. I znów telefony, błee. Ale wciąż mam nadzieję, że młody już-już się przełamie i zacznie dać się głaskać... Bo dom to bym dla niego miała na już...
Obrazek Kawunia?

koteczekanusi

 
Posty: 3666
Od: Pon sty 07, 2008 12:03
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Post » Sob sty 11, 2014 12:20 Re: OTW10. PILNIE DT dla Grzesia s.99.(FB do podbicia)

Dzięki cioci Iwonie66 kociska dziś dostały nerki. Dzięki reniferowaniu Agneski kociska zeżarły dziś nerki.
Nawet Myszka niejadka cała opitoliła. Nera to nera jak widać. A u nas cięgiem ich brak w sklepie. :cry:

Sprzątam i mam opóźnienie w robocie domowej. Zachciało mi się pod kołderką zabukować jak od dzików wróciłam. Dziki też dostały dziś nerki. Szylka i Pingwin mało spodka nie zjadły.
Piotrowi568 dziękuję za tacki. Pingwiny trzy i kotłownia zostały zaopatrzone w nowe zastawy.

Zaraz do weta. Zakupy nie zrobione. A dzionek leci, leci, leci...
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55362
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob sty 11, 2014 12:43 Re: OTW10. PILNIE DT dla Grzesia s.99.(FB do podbicia)

Grześ udostępniony! :ok: Też uciekam do domowych obowiązków i "leczyć się"! Zaglądam ukradkiem - za chwilę TZ skończy pracę a nie chcę żeby mnie przyłapał w sieci :twisted:
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sty 11, 2014 13:25 Re: OTW10. PILNIE DT dla Grzesia s.99.(FB do podbicia)

P. Asiu, a jak Saszka, bo nic Pani nie wspomina. Wnioskuję, że musi być dobrze, ale wolę się upewnić.
Trzymam kciuki za spokój w kocim świecie. Mój towarzysz życia trochę burczy ostatnio na kociaki, bo w nocy grandzą i spać nie dają. A u nas jeszcze nadal bez drzwi w pokojach,nie da się od nich izolować. Na razie o kolejnym zwierzaku słyszeć nie chce :-(
Pozdrawiam ciepło i serdecznie.

Atusia77

 
Posty: 63
Od: Pt gru 06, 2013 10:37
Lokalizacja: Brodnica

Post » Nie sty 12, 2014 10:21 Re: OTW10. PILNIE DT dla Grzesia s.99.(FB do podbicia)

Atusia77 pisze:P. Asiu, a jak Saszka, bo nic Pani nie wspomina. Wnioskuję, że musi być dobrze, ale wolę się upewnić.
Trzymam kciuki za spokój w kocim świecie. Mój towarzysz życia trochę burczy ostatnio na kociaki, bo w nocy grandzą i spać nie dają. A u nas jeszcze nadal bez drzwi w pokojach, nie da się od nich izolować. Na razie o kolejnym zwierzaku słyszeć nie chce :-(
Pozdrawiam ciepło i serdecznie.

Proszę mi mówić po imieniu. Na miau wszyscy "tykamy" się.

Sasza ogarnęła się jakoś choć bierze antybiotyk do jutra. Podrosła deczko i strasznie piękna się zrobiła. Nie jest typowym nakolankowcem ale przychodzi dawać piękne całuski i obdarza nas śpiewnymi mruczankami. Doskonale dogaduje sie z kotami. Choć woli spać często sama.
Niestety pierwszy nie utrafiony dom co jej wdziękami wzgardził jakby ją przeklął swą życzliwością. Słów brakuje jakie ostatnio telefony dostaję. O nią i o Tami przede wszystkim.

Dobrze, że koty dogadały się. I należy cieszyć, że wspólnie bawią. Choć przeszkadza na pewno. Nasze jak idą w tango ganiankowe pacyfikują całę mieszkanie i nas. Piękne rysy przebieżek trafiają się nam na facjatach nie raz.
Dobrze, że Mruczuś bawi się. Mam nadzieję, że teraz częściej w domu siedzi. Jako młody kot był taki spokojny. A on nudził się. Proszę kupcie kontenerek by nie trafiła się znów wpadka z ucieczką u weta. Drugi raz może nie udać się Rudzi złapać.

Lało dziś i wiało. Znów głowa nawaliła.Wiatry widać mają zły wpływ na szare komórki. Wywiewanie rozumku jest bolesne :mrgreen: Jak ja nie miałam ochoty dziś iść do dzików. Ale popełzłam. Czekały. Nie wszystkie ale powoli wracają.
Na kotłowni przeżyłam moment strachu. Wlazłam już do dziury Mamuni gdy usłyszałam hałas w pokoju :wink: kotłownianym. Zamarłam ze strachu. Sięgnęłam po latarkę by poświecić drastycznie słabo :mrgreen: po oczach przeciwnika. Może "snop" światła porazi ze śmiechu przeciwnika. A przeciwnik był biały, na niskim bolidowym podwoziu . Zabuksował przed dziurą, zrobił śrubę w miejscu i migusiem wyleciał z kotłowni zostawiając za sobą smugę pyłu. Nawet śladu hamowania nie było. Spóźniony stołownik .

Wróciłam zmarznięta ,przewiana bo duje zimnem i umordowana. Wczorajszy dzień był mega napięty. Odpoczynkiem było siedzenie u weta z Tami i Chipem. Reszta to biegusiowanie, przeganianie czasu... Padłam po powrocie z żarełkowania i nawet nie wiem kiedy wyszedł Janusz do pracy.Nie mogłam rozgrzać się. Głowa zapitala po swojemu.
Mimo całej empatii do dzisiejszego dnia boję się wieczoru. Znów sztuczne ognie.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55362
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie sty 12, 2014 10:23 Re: OTW10.F-80,82.Miało być lepiej :(DT na gwałt szukam s.99

ASK@ pisze:Link Koteryjny. Bardzo proszę o pomoc dla Grzesia. Proszę udostępniajcie, rozsyłajcie, może ktoś kawałek podłogi znajdzie dla niego.
Piękny Grześ co spędza mi sen z powiek.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

Proszę zaglądajcie. NIC się u Grzesia nie dzieje. U mnie, jak trafi, to w małej klatce posiedzi. Nie tego mu trzeba. Jak wypuszczę to ...On do ludzi chce.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55362
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie sty 12, 2014 14:57 Re: OTW10.PILNIE DT/DS dla Grzesia s.99.Czas ma do poniedzia

Nowy wątek
Zapraszam.


viewtopic.php?f=46&t=159713&p=10371247#p10371247

Modów proszę o nie zamykanie starego bym mogła foty poprzenosić.
Ostatnio edytowano Nie sty 12, 2014 15:01 przez ASK@, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55362
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie sty 12, 2014 14:59 Re: OTW10.PILNIE DT/DS dla Grzesia s.99.Czas ma do poniedzia

:ok: :ok: :ok: za zdrowie kociastych i za DT/DS dla Grzesia :ok: :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pt maja 02, 2014 11:30 Re: OTW10.PILNIE DT/DS dla Grzesia s.99.Czas ma do poniedzia

U Grzesia bardzo dobrze, bo widze, ze ma swoj domek :-)

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ASK@, IrenaIka2 i 80 gości