OTW9- ...

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt maja 03, 2013 19:22 Re: OTW9-Żuk(*)...a życie płynie z wolna...

iwona66 pisze:I owszem święto ale taka cisza :|
Asiu :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :1luvu:

U nas dzien jak co dzień. Zmokłam rano bardziej niż bardzo. Przebieżka dłuższa bo do barakowozu podygałam.A to całkiem odwrotna strona niż do posesjowej. Mam wieści,że jakś nieduży szarak koci na nasze śmietniki przychodzi.
Dygając wdzięcznie z garami a potem z chrupami, szukałam go.
Muszę przetrawić poza tym pewne wiadomości. Mam nadzieję wielką,że to tylko pisanina ku poruszeniu serc.A nie prawda. Jeszcze nie jestem gotowa pisać bo przetrawiam wieści niektóre.A chodzi o organizację z góry zakładającą pomoc zwierzętom.
Powaliło mnie: kot roczny, żebrzący o pomoc pod cmentarzem radośnie ogłoszony na fb . Ludziolubny. Jednak zostawiony bez pomocy .Podobno ma budkę. Podobno go się karmi. Szukałam dziś z Januszem tego kota.

Trzy koty wypuszczone po kastracji do lasu bo nie ma dla nich DT. Kotki osowjone, kotki lubiące ludzi... Ale to jest ich miejsce bytowania. Podobno karmi się je .Wierzę,że karmią. Chyba wierzę... Ale co dalej?
Wszak nie żyjemy na pustyni. Są portale ogłoszeniowe. Są instytucje ,do których żebrząco się uczepia, są ludzie tworzący daną instytucję. Czy NIKOGO nie ma co miałby kawałek podłogi? Przerzuciłam net w poszukiwaniu ogłoszeń żebrzących kotów. Nie ma!!!A samo Fb to mało. Ot, wzmianka. Albo ja głupia jestem i nie potrafię znaleźć.Albo wsio dobrze się skończyło tylko zapomnieli napisać.

Ja nie z tego świata jestem...

Mała 2-miesięczna kocia ,która znudziła się właścicielom miała być dziś wyrzucona na łono natury lub oddana do schronu. Telefon wczesno nocny do Agnieszki. Agneska dzowni w nockę mniej wczesną i oferuje zabranie małej na DT. Ja mam ją odebrać dziś o 14 i przekazać dalej. Ale ludzie płaczący nad jej losem nie odbierają dziś telefonu. Od 11 próbuję nawiązac kontakt. I zero kontktu. Zero wytłumaczeń...Zero odzewu...

Ja nie z tego świata jestem...
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt maja 03, 2013 19:37 Re: OTW9-Żuk(*)...a życie płynie z wolna...

No gupia jesteś... I nie z tego świata.
Już nas ktoś mądry pouczał przecież, jak się należy kotami opiekować...
A ty się nad jakimś jednym pochylasz. Ratunku mu szukasz...
A tu czas leci - licznik jest najważniejszy. Ma się kręcić...
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt maja 03, 2013 20:12 Re: OTW9-Żuk(*)...a życie płynie z wolna...

No tak ,kosmici są wśród nas :?

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Pt maja 03, 2013 20:18 Re: OTW9-Żuk(*)...a życie płynie z wolna...

Ano, niewiarygodne. Ktos, kto rozpaczliwie poszukuje ratunku dla kociaka, umawia sie na przekazanie go, po prostu nie odbiera telefonu i nie oddzwania caly dzien. Swietuje? Znalazl lepsze rozwiazanie i nie uwaza za stosowne poinformowac osoby, ktora oferowala pomoc? Niewiarygodne...
Tylko kotow szkoda. :(
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Pt maja 03, 2013 21:33 Re: OTW9-Żuk(*)...a życie płynie z wolna...

Rzeczywiście niewiarygodne jak bezmyślni są niektórzy ludzie!
I tylko kotów żal :(

Hania66

 
Posty: 4591
Od: Pt mar 10, 2006 17:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob maja 04, 2013 6:34 Re: OTW9-Żuk(*)...a życie płynie z wolna...

Topiś kicha i Mania kicha.Ona bardziej. Zobaczymy co wymiknie z tego. Maniunia ma dziwny ten ogonek. Jakby złamany czy przesunięty. U nasady i po środku ma gulkę. Ale to wygląda jak chrząstka a nie jakiś ropniak. Uraz jest stary. Miała szcześćie,że z paszczęki psa tylko z resztką ogona wyszła stratna.

Leje od rana. Znów zmokłam. Polazłam do barakowozu na rekonesans, ale dziś bazar.Wolałam się nie kręcić za bardzo. Nie wiem jak mu tam budkę wstawić.Nie ma opcji wejścia. Poza tym boje się,że kiedyś tam wywiozą barak a on może zostanie w środku. Sekutnik na dachu siedział.


Na fb wstrzymam się jeszcze z jazdą na paniusię co pomocy szukała. Może się odezwie a ja ją "zniechęcę" . Kota wtedy żal.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob maja 04, 2013 8:31 Re: OTW9-Żuk(*)...a życie płynie z wolna...

Jakbyś nie wiedziała, to ty święta jesteś - z tych co na ziemi kawałek tego, co być powinno robią. :1luvu:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Sob maja 04, 2013 9:28 Re: OTW9-Żuk(*)...a życie płynie z wolna...

Alienor pisze:Jakbyś nie wiedziała, to ty święta jesteś - z tych co na ziemi kawałek tego, co być powinno robią. :1luvu:

Nioo...czysta racja. Poleciałam popatrzeć w lustro. Aureolkę mi zapitolili :cry: 8O
Dzięki za miłe słowa.

Maniuta po raz pierwszy weszła do krytej kuwety. Tylko zapomniała przekrecić się i tylec wystawał na zewnątrz. :mrgreen: Będąc tego świadkiem nic nie zrobiłam. :roll: Jakoś mnie "zafacynowało" lecące goowniane resztki na puchaty dywan. A może i dobrze. Inaczej cały pokój byłby zafascynowany :roll: Dostała większą kuwetę krytą.W nagrodę.

Topnik rządzi.Za bardzo nawet.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob maja 04, 2013 9:36 Re: OTW9-Żuk(*)...a życie płynie z wolna...

Podrzucisz link do tego fb?

Aureolkę zapitolili?! :evil: :evil: :evil:
Ale neonik masz?

Ech, Asiu, za całokształt :1luvu:
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob maja 04, 2013 21:37 Re: OTW9-Żuk(*)...a życie płynie z wolna...

Alienor pisze:Jakbyś nie wiedziała, to ty święta jesteś - z tych co na ziemi kawałek tego, co być powinno robią. :1luvu:
:1luvu: :1luvu: :1luvu:
Asiu za wszystko :1luvu:
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 05, 2013 5:38 Re: OTW9-Żuk(*)...a życie płynie z wolna...

Światełko dla Myszki.
[*]

Odeszła dziś w nocy. Koleżanka w środku nocy zadzwoniła,że jej kot umiera. Do weta daleko. Z Gagarina telefonicznie poradzili , żeby Tolfinę podać. Więc poleciałam z tym i inszym. Umarła.Rak listew mlecznych. Nie była młodą kociczką.Ale żal wielki i tak ogarnia ludzi.
Brykaj Myszo za TM. Tam już cała brygada czeka.

Dziś mija miesiąc jak odszedł Bisek.
Bisek...


Jak paciorki smutnego różańca wymieniam swoje koty stojąc przed Tobą. Żal i ból. Poczucie niesprawiedliwości siedzi we mnie głęboko. Totalny brak zrozumienia mam w sobie na Twoje działania. Po co to cierpienie, na co Tobie ten ból.
Coraz więcej koralików , coraz więcej łez...
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie maja 05, 2013 5:39 Re: OTW9-Żuk(*)...a życie płynie z wolna...

[*] Myszko
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie maja 05, 2013 5:41 Re: OTW9-Żuk(*)...a życie płynie z wolna...

(*) Myszko .

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Nie maja 05, 2013 6:26 Re: OTW9-Żuk(*)...a życie płynie z wolna...

[*] Myszeńka...
Obrazek
ObrazekObrazek
Fiodorek <3 [*]19.11.2014

zuzzik

Avatar użytkownika
 
Posty: 7643
Od: Wto mar 16, 2010 17:04
Lokalizacja: Lublin

Post » Nie maja 05, 2013 6:35 Re: OTW9-Żuk(*)...a życie płynie z wolna...

[*]
tak smutno

Hania66

 
Posty: 4591
Od: Pt mar 10, 2006 17:20
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 73 gości