*Szylkretka koteczka PILNIE szuka DT/DS (Siedlce- woj.maz.)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt paź 05, 2012 7:20 Re: *Szylkretka koteczka PILNIE szuka DT/DS (Siedlce- woj.ma

kamari pisze:W Siedlcach nie tak łatwo o domki niestety :cry: :cry:

Nie jest łatwo o domki wszędzie. Jak się już znajdują to jest to wielkie tłuczenie w necie ogłoszeń.Powinniście dać jej tych ogłoszeń multum.
Miałam ostatnio takie sytuacje podbramkowe.CatAngel puściła pakiet, ja dawałam ogłoszenia i zaprzyjaźniona forumowiczka. Było ich w krótkim czasie ponad 200 i..znalazły się domki.
Kocia śliczna.Nic tylko domu jej szukać.Wypuszczenie to skazanie jej na śmierć.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55370
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt paź 05, 2012 7:23 Re: *Szylkretka koteczka PILNIE szuka DT/DS (Siedlce- woj.ma

Agneska pisze:Wyslalam pw - kotka musi byc DZISIAJ przywieziona do Warszawy (lub do Otwocka), a bedzie miala DT

No szkoda ,że dopiero zobaczyłam....właśnie pół godziny temu popedził do Warszawy znajomy :(
To dobrze,ze jest DT dla małej :ok:
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Pt paź 05, 2012 8:27 Re: *Szylkretka koteczka PILNIE szuka DT/DS (Siedlce- woj.ma

Wanda, a masz transport do Warszawy?
Obrazek Obrazek

ina11

 
Posty: 858
Od: Pon sty 29, 2007 2:29
Lokalizacja: ok.Warszawy

Post » Pt paź 05, 2012 9:24 Re: *Szylkretka koteczka PILNIE szuka DT/DS (Siedlce- woj.ma

moje pw wisi nie odebrane - czy możecie skontaktować się z nią telefonicznie?
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Pt paź 05, 2012 11:13 Re: *Szylkretka koteczka PILNIE szuka DT/DS (Siedlce- woj.ma

Agneska pisze:moje pw wisi nie odebrane - czy możecie skontaktować się z nią telefonicznie?


:?: :?:
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pt paź 05, 2012 21:36 Re: *Szylkretka koteczka PILNIE szuka DT/DS (Siedlce- woj.ma

Wiadomo coś ??
Obrazek

cypisek

 
Posty: 8466
Od: Czw lut 26, 2009 18:44
Lokalizacja: Swinemünde, Oslo

Post » Pt paź 05, 2012 22:02 Re: *Szylkretka koteczka PILNIE szuka DT/DS (Siedlce- woj.ma

Wiadomo. :)
Nie bylo mozliwosci przywiezienia koteczki dzisiaj, bedzie dopiero w niedziele wieczorem u mnie.
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Sob paź 06, 2012 15:27 Re: *Szylkretka koteczka PILNIE szuka DT/DS (Siedlce- woj.ma

ina11 pisze:Wanda, a masz transport do Warszawy?


Jak dotąd to nie mam. Szczerze mówiąc to boję się ją wieźć pociągiem w torbie. Będzie fiksowała a to półtory godziny jazdy. Do tego przeraża mnie jazda wieczorem bo powrót byłby późno. Poza tym ja Warszawy nie znam. W dzień się nie umiem poruszać a wieczorem...
Obdzwaniam znajomych czy ktoś się do Warszawy nie wybiera, ale jak dotąd bez rezultatu.

Wilga2006

 
Posty: 28
Od: Wto sty 08, 2008 8:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post » Sob paź 06, 2012 16:11 Re: *Szylkretka koteczka PILNIE szuka DT/DS (Siedlce- woj.ma

Wilga2006 pisze:
ina11 pisze:Wanda, a masz transport do Warszawy?


Jak dotąd to nie mam. Szczerze mówiąc to boję się ją wieźć pociągiem w torbie. Będzie fiksowała a to półtory godziny jazdy. Do tego przeraża mnie jazda wieczorem bo powrót byłby późno. Poza tym ja Warszawy nie znam. W dzień się nie umiem poruszać a wieczorem...
Obdzwaniam znajomych czy ktoś się do Warszawy nie wybiera, ale jak dotąd bez rezultatu.


Mówiłam przeciez na watku suczek po zmarłym,ze JEST TRANSPORT codziennie o 3 rano z Siedlec do Warszawy.Kota w kontenerek i jedzie...a dzisiaj rano jechała Kalinuwka z Mińska do Warszawy..trzeba było zapytać,ale zaczynam się przyzwyczajac,ze niektóre osoby sa z założenia "ignorowane" dla zasady,a szkoda...wspólnie mozna wiele zdziałać,czy się kogoś lubi czy tez nie...Powodzenia...
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Sob paź 06, 2012 18:17 Re: *Szylkretka koteczka PILNIE szuka DT/DS (Siedlce- woj.ma

Jutro mialam wrocic do domu do Otwocka wieczorem, ale ze wzgledow zdrowotnych plany sie zmienily.
Kotke mozna przywiezc do Otwocka juz od rana. No i nie trzeba jechac do Warszawy, Otwock jest blizej.
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Sob paź 06, 2012 23:03 Re: *Szylkretka koteczka PILNIE szuka DT/DS (Siedlce- woj.ma

BOZENAZWISNIEWA pisze:
Wilga2006 pisze:
ina11 pisze:Wanda, a masz transport do Warszawy?


Jak dotąd to nie mam. Szczerze mówiąc to boję się ją wieźć pociągiem w torbie. Będzie fiksowała a to półtory godziny jazdy. Do tego przeraża mnie jazda wieczorem bo powrót byłby późno. Poza tym ja Warszawy nie znam. W dzień się nie umiem poruszać a wieczorem...
Obdzwaniam znajomych czy ktoś się do Warszawy nie wybiera, ale jak dotąd bez rezultatu.


Mówiłam przeciez na watku suczek po zmarłym,ze JEST TRANSPORT codziennie o 3 rano z Siedlec do Warszawy.Kota w kontenerek i jedzie...a dzisiaj rano jechała Kalinuwka z Mińska do Warszawy..trzeba było zapytać,ale zaczynam się przyzwyczajac,ze niektóre osoby sa z założenia "ignorowane" dla zasady,a szkoda...wspólnie mozna wiele zdziałać,czy się kogoś lubi czy tez nie...Powodzenia...

Bożena nie ma mowy o jakiejś animozji, ignorowaniu, nielubieniu. Waszego forum nie znam a przyzwyczaiłam się na Dogomani,
że nie mam co pisać, bo i tak rzadko i mało kto na moje wątki zagląda i śpieszy z pomocą. Wystarczy spojrzeć na wątku ile czasu siedzą psy i ile stron ma wątek i odjąć moje posty. To ja tam czuję się ignorowana na zasadzie sama sobie wzięłaś psa (zwierzaka) to Twoja sprawa nikt ci przecież go nie wtykał.
Dzisiaj mało zaglądam na wątek (brak czasu). Z Twojego wpisu zrozumiałam, że to był tylko transport w piątek. Umówiłam się już z Agneską, że dowiozę kicię do Mińska Maz Czeremchą i tam się spotkamy. Potrzebny mi jeszcze transporterek i sprawdzić na stacji czy Czeremcha mnie z kotem weźmie. Kuzynka, która jest akurat u mnie i jeździ zawsze Czeremchą mówi, że mogą mnie z kotem nie zabrać, bo była świadkiem jak pan, który jechał z pieskiem musiał na następnej stacji wysiąść
Transporterek już chyba mam. O 23:00 meganka5 go do mnie przywiozła. Bilet mamy jutro 10: 03 jedziemy do Mińska Maz.
w Mińsku Maz będziemy o 10:45

Wilga2006

 
Posty: 28
Od: Wto sty 08, 2008 8:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post » Sob paź 06, 2012 23:10 Re: *Szylkretka koteczka PILNIE szuka DT/DS (Siedlce- woj.ma

Ja nie pisze,zeby sie wtacac,ale zeby wesprzec własnie.Ale dobrze,że juz jutro pojedziecie :ok: .Uwazaj na transporter,dobrze go zamknij i jeszcze (ja tak robię)taśma przyklejam.Sprawdź ,czy nie ma gdzies na górze otwieranych klapek....mój kot tak nawiał,ale na szczęscie w samochodzie jak jechalismy....Jak to się mówi"przezorny..." :wink:
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Pon paź 08, 2012 9:06 Re: *Szylkretka koteczka PILNIE szuka DT/DS (Siedlce- woj.ma

Wczoraj przed południem Wilga przekazała mi koteczkę. Przez chwilę myślałyśmy o przełożeniu koteczki do mojego transportera, ale kicia dała tak ostro popalić, że obydwie z Wilgą jesteśmy mocno podrapane. 8O
W lecznicy nie było lepiej, weterynarze nie mogli uwierzyć, że to jest miła domowa koteczka. Dziki tygrys chyba mniej ran szarpanych robi. :evil: Trzeba było "oporządzać" w specjalnej klatce dla dzikich kotów. :roll:
Na szczęście jest już zaszczepiona, przetestowana (ujemna!). Pierwsze godziny u mnie spędziła w transporterze, myslałam, że się uspokoi. Ale dalej warczy i syczy na wszystko. Więc wieczorem została umieszczona w dużej klatce wystawowej. Suchego żarcia nie ruszyła, za to całą tackę animondy wciągnęła bez problemu.
Jak wstawiałam miskę z mokrym żarciem, to była miła, jak zabierałam pustą miskę - to znowu wali łapą i syczy.

Rozumiem, że kot w stresie zachowuje się rozmaicie, ale ona ma dopiero 5 miesięcy. :roll: U Wilgi była miziasta, spała w łóżku, a tu na dzień dobry taki szaleniec się odzywa. :roll:
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Pon paź 08, 2012 9:10 Re: *Szylkretka koteczka PILNIE szuka DT/DS (Siedlce- woj.ma

charakterna jak to szylka.Zafundowali jej wbrew woli wycieczkę i takie tam różniste atrakcje to nie dzi,ze kocina z siabie wylazła.
Mocne kciuki za jej adaptację i za szybkie gojenie ran :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55370
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon paź 08, 2012 13:25 Re: *Szylkretka koteczka PILNIE szuka DT/DS (Siedlce- woj.ma

Popłakuję sobie za niunią, mam wyrzuty sumienia, że jej taki stres zafundowałam. Ja już tak mam. Wiem, że u Agneski krzywda ją żadna nie spotka, ale nizanka , przytulanek i łóżeczka trudno oczekiwać. Przy tylu kotach gdyby wszystkie koty miały być w łóżku, to Jej by widać nie było a może zaduszenie by nastąpiło i wielka szkoda, bo kto by wtedy uliczne biedy nratował.
Żeby u mnie szczęśliwy los spowodował znalezienie domów dla psiej zgrai, ale ja nie mam nadziei.

Dzisiaj sąsiadka opowiedziała mi, że wczoraj jak czekała na przystanku na autobus do kościoła to mniejsza kocina latała po jezdni i przebiegała z chodnika z jednej strony na drugą. Partyzantów - Garwolińska to bardzo ruchliwa ulica.

Wilga2006

 
Posty: 28
Od: Wto sty 08, 2008 8:58
Lokalizacja: mazowieckie

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 171 gości