Zestresowana Lola z Krakowa szuka spokojnego domu

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob sie 18, 2012 18:51 Zestresowana Lola z Krakowa szuka spokojnego domu

Lola ma około półtora roku i jest pod opieką fundacji Zwierzęta Krakowa. Kicia była raz adoptowana i wróciła, podobno z powodu wyjazdu właścicieli. Ponieważ bardzo źle znosiła pobyt w klatce, tydzień temu trafiła do mnie na tymczas. Kotka w każdy weekend jest wystawiana w CHM1, ale ponieważ siedzi zalękniona i skulona nie nawiązując kontaktu z ludźmi, od czterech miesięcy nikt się nią nie zainteresował.
Na początku Lola unikała kontaktu, z czasem wyszła spod fotela, a po jakichś czterech dniach sama wskoczyła na kolana, kilka razy nawet zaczęła bawić się niteczką. Jest bardzo spokojnym i delikatnym kotem, nie wykazuje śladów agresji. Brana na ręce na początku miauczy i wyrywa się, po chwili zaczyna się jej to podobać i głośno mruczy. Do moich kotów podchodzi z rezerwą. Niewiele się rusza, przez cały tydzień może ze dwa razy wyszła z pokoju zwiedzić mieszkanie, najchętniej siedzi na parapecie, za firanką. W tym momencie niestety jeszcze ucieka na każdy hałas lub bardziej gwałtowny ruch, ale myślę, że przy odrobinie cierpliwości stanie się bardzo fajnym kotem.
Dzisiaj rano znów była w M1 i od razu po włożeniu do klatki skuliła się w kąciku i tak nieruchomo spędziła kilka godzin. W drodze powrotnej do domu, jak tylko ruszyłam zaczęła mruczeć jak traktorek :D
Kicia oczywiście jest zaszczepiona, wysterylizowana, kuwetkowa. Jest nieduża.
Jeśli ktoś ma lub słyszał o spokojnym domu, który szuka kota proszę o kontakt.


Obrazek


Obrazek

Amrit

Avatar użytkownika
 
Posty: 31
Od: Śro gru 08, 2010 23:42
Lokalizacja: Kraków



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 68 gości