FUNDACJA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT FELINEUS- RZESZÓW

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw cze 05, 2014 8:20 Re: FUNDACJA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT FELINEUS- RZESZÓW

Czegoś tu nie pojmuję 8O
Fundacja przywłaszcza sobie czyjeś zasługi i oficjalnie chwali się nimi na swojej stronie i jest OK, ale jak druga strona oficjalnie protestuje przeciwko takim praktykom to już jest bee.

Jestem wieloletnią czytelniczką wątków Zuzia96, pamiętam wszystkie wątki jej tymczasów i przyznam szczerze, że doskonale rozumiem jej reakcję.
Natomiast nie rozumiem "świętego" oburzenia i naciąganych wyjaśnień przedstawicieli fundacji, która chyba ma sporo własnych sukcesów i nie powinna podpierać się cudzymi. Takie postępowanie z całą pewnością nie przysporzy fundacji sympatyków i podważa wiarygodność danych publikowanych w internecie.

Mnie osobiście najbardziej zaszokowała informacja, która przy tej okazji wyszła na jaw ... Fakt (jeśli jest to prawdą, a chyba tak, bo sprostowań nie widzę) wykorzystywania 82-letniej staruszki i wyciągania z niej pieniędzy na fundacyjną Kleksię.
Coś takiego po prostu nie mieści mi się w głowie i nie wierzę, że nikt w fundacji nie był zorientowany w jakiej sytuacji materialnej jest P. Ania.

Kotka Basia zniknęła z fundacyjnej galerii kotów "Znalazły dom", zastanawiam się czy Kleksia też zniknie, skoro koniec końcem kotka wylądowała na działkach.
Obrazek

Każda przykrość nas dotyka, tylko niektóre szczególnie.

Amika6

Avatar użytkownika
 
Posty: 10613
Od: Śro sty 24, 2007 18:48
Lokalizacja: Chełm (Lubelskie)

Post » Sob cze 07, 2014 13:42 Re: FUNDACJA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT FELINEUS- RZESZÓW

Na jakich działkach, skoro - jak czytam w innym poście, koteczkę Kleksię syn jej zmarłej opiekunki oddał do schroniska Kundelek? To znaczy, że ze schroniska trafiła na działki? Apeluję o zdrowy rozsądek...

Lisabeth

 
Posty: 1184
Od: Śro wrz 21, 2005 20:24
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Nie cze 08, 2014 13:48 Re: FUNDACJA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT FELINEUS- RZESZÓW

Lisabeth pisze:Na jakich działkach, skoro - jak czytam w innym poście, koteczkę Kleksię syn jej zmarłej opiekunki oddał do schroniska Kundelek? To znaczy, że ze schroniska trafiła na działki? Apeluję o zdrowy rozsądek...

Możesz, nikt Ci nie broni :mrgreen:

Ja tam zamiast apelować wolę sprawdzać. :arrow: Na stronie Kundelka nie ma śladu po Kleksi ... ani w szukających domów, ani w wyadoptowanych.
Dlatego bardziej wierzę Zuzia96 (post: Pon cze 02, 2014 17:42 ) niż w wyjaśnienia Felinusa
Obrazek

Każda przykrość nas dotyka, tylko niektóre szczególnie.

Amika6

Avatar użytkownika
 
Posty: 10613
Od: Śro sty 24, 2007 18:48
Lokalizacja: Chełm (Lubelskie)

Post » Nie cze 08, 2014 15:47 Re: FUNDACJA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT FELINEUS- RZESZÓW

Kleksia ZOSTAŁA ODDANA DO SCHRONISKA KUNDELEK, jeszcze raz to napisze wielkimi literami.

Proszę nie zarzucać mi kłamstwa, bo to nieładnie.
Gunia i Zulka&Fruzia
Obrazek Obrazek

GuniaP

 
Posty: 3817
Od: Czw sie 05, 2004 20:34
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Nie cze 08, 2014 16:48 Re: FUNDACJA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT FELINEUS- RZESZÓW

GuniaP pisze:Kleksia ZOSTAŁA ODDANA DO SCHRONISKA KUNDELEK, jeszcze raz to napisze wielkimi literami.

Proszę nie zarzucać mi kłamstwa, bo to nieładnie.
Jeśli faktycznie byłaś obecna przy tym jak syn P.Eli zostawiał Kleksię w schronisku to przepraszam.
Obrazek

Każda przykrość nas dotyka, tylko niektóre szczególnie.

Amika6

Avatar użytkownika
 
Posty: 10613
Od: Śro sty 24, 2007 18:48
Lokalizacja: Chełm (Lubelskie)

Post » Nie kwi 30, 2017 16:17 Re: FUNDACJA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT FELINEUS- RZESZÓW

Felineus pisze: Kleksia po śmierci Pani Eli została odwieziona do Schroniska Kundelek przez jej syna. Szkoda bo już mieliśmy chętnych do przyjęcia jej na DT. Jeśli znalazła się na działkach to nie jest to wina fundacji.

To nie można jej było wyciągnąć ze schroniska do tego DT? Ja zabierając Figę ze Schroniska w Skierniewicach podpisywałam umowę, że będę DT i będę szukać domu.
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 69 gości