RTOZ! Pilnie potrzebne adopcje! Oddaj głos na RTOZ w KVT

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro paź 29, 2014 18:45 Re: BŁAGAMY O DOMKI! WE WRZEŚNIU KONIEC KAN? cudne nówki....

Bardzo się cieszę że wygraliście w Krakwecie w końcu :) :ok: :ok: :ok:

piano

 
Posty: 1472
Od: Śro paź 26, 2011 11:15
Lokalizacja: Toruń

Post » Pt lis 07, 2014 19:02 Re: BŁAGAMY O DOMKI! WE WRZEŚNIU KONIEC KAN? cudne nówki....

puk,puk, co u Was?

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Wto lis 25, 2014 13:35 Re: BŁAGAMY O DOMKI! WE WRZEŚNIU KONIEC KAN? cudne nówki....

Ach, same kłopoty i kłody pod nogi. Nie możemy już żadnego kociaka przyjąć do kociarni. Możemy tam zostać do chwili wydania tych, które tam pozostały, czyli 23. Są to koty najstarsze, przebywające w KAN ponad 3 lata. Pozostałe kociaki musieliśmy ulokować po piwnicach, dt i już nie mamy ich gdzie upychać. :cry:
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto gru 23, 2014 11:34 Re: BŁAGAMY O DOMKI! WE WRZEŚNIU KONIEC KAN? cudne nówki....

domki, gdzie jesteście???
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro gru 24, 2014 1:42 Re: BŁAGAMY O DOMKI! WE WRZEŚNIU KONIEC KAN? cudne nówki....

Boże Narodzenie to czas odnajdywania wiary, nadziei i miłości. Życzę aby te święta przyniosły wiele dobrych dni przeżywanych wspólnie z najbliższymi,
a nadchodzący Nowy Rok pozwolił spełnić najśmielsze marzenia. :201494
ObrazekObrazek
Obrazek

andzelika1952

 
Posty: 2928
Od: Śro wrz 03, 2008 16:39
Lokalizacja: Radomsko

Post » Czw sty 15, 2015 18:23 Re: BŁAGAMY O DOMKI! WE WRZEŚNIU KONIEC KAN? cudne nówki....

:1luvu: :1luvu: :1luvu: w Nowym Roku :!: :!: :!:
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 21, 2015 22:08 Re: BŁAGAMY O DOMKI! WE WRZEŚNIU KONIEC KAN? cudne nówki....

Czy wiecie kto mógłby pomóc?
Wczoraj późnym wieczorem podrzucono mi bardzo chorego kota. Śmierdzi od biedaka ropą, ma katar , nadżerki w pyszczku. Dzisiaj zrobiliśmy test na wirusówki - i to co najgorsze Felv i Fiv są dodatnie. Decyzja weta - eutanazja. Czy jest jakakolwiek możliwość aby mu pomóc? My nie mamy izolatki ani dt dla takiego kociaka. Proszę więc o pomoc aby mógł choć troszkę pożyć w lepszych warunkach niż do tej pory. Nie mogę narażać innych kotów, że je zarazi.
:cry: :cry: :201494
ObrazekObrazek
Obrazek

andzelika1952

 
Posty: 2928
Od: Śro wrz 03, 2008 16:39
Lokalizacja: Radomsko

Post » Czw lut 05, 2015 10:29 Re: BŁAGAMY O DOMKI! WE WRZEŚNIU KONIEC KAN? cudne nówki....

Kotek nazywa się Maciek. Sam przyszedł po pomoc do Andzeliki1952. Do tej pory był dziki. Okazało się że ma też chore nerki. Wpłaciłem na niego trochę grosza, ale to mało. Prosimy o wsparcie dla niego.
Oto jeden z kotów wystraszony wielką liczbą cisnacych się do klatki widzów, wyrwał się z niej i skoczył na otwarte okno. Rozszalałe zwierzę udało się jednak niebawem ułaskawić i sprowadzić z powrotem do klatki, zanim pomyślało o dalszej ucieczce. (z wystawy kotów - Bruksela styczeń 1894 r.)

tomek_k

 
Posty: 427
Od: Wto wrz 27, 2011 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lut 05, 2015 20:37 Re: BŁAGAMY O DOMKI! WE WRZEŚNIU KONIEC KAN? cudne nówki....

Podnoszę kotka
Oto jeden z kotów wystraszony wielką liczbą cisnacych się do klatki widzów, wyrwał się z niej i skoczył na otwarte okno. Rozszalałe zwierzę udało się jednak niebawem ułaskawić i sprowadzić z powrotem do klatki, zanim pomyślało o dalszej ucieczce. (z wystawy kotów - Bruksela styczeń 1894 r.)

tomek_k

 
Posty: 427
Od: Wto wrz 27, 2011 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lut 20, 2015 16:27 Re: BŁAGAMY O DOMKI! WE WRZEŚNIU KONIEC KAN? cudne nówki....

Maksiu - 8 mieś . kocurek znaleziony przed świętami w krzakach przed blokiem. Dobrze zrobił, że zapłakał kiedy przechodził dobry człowiek i zabrał go przemarzniętego do domu. Szukamy mu jednak domku stałego. Jest odrobaczony i odpchlony. Kastrowany. Jest przemiłym i spokojnym kotkiem. Kuwetkowy.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lut 20, 2015 17:45 Re: BŁAGAMY O DOMKI! WE WRZEŚNIU KONIEC KAN? cudne nówki....

andzelika1952 pisze:Czy wiecie kto mógłby pomóc?
Wczoraj późnym wieczorem podrzucono mi bardzo chorego kota. Śmierdzi od biedaka ropą, ma katar , nadżerki w pyszczku. Dzisiaj zrobiliśmy test na wirusówki - i to co najgorsze Felv i Fiv są dodatnie. Decyzja weta - eutanazja. Czy jest jakakolwiek możliwość aby mu pomóc? My nie mamy izolatki ani dt dla takiego kociaka. Proszę więc o pomoc aby mógł choć troszkę pożyć w lepszych warunkach niż do tej pory. Nie mogę narażać innych kotów, że je zarazi.
:cry: :cry: :201494


Zapraszamy na wątek Maciusia i bardzo prosimy o każdą pomoc! viewtopic.php?f=1&t=167707
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lut 20, 2015 17:47 Re: BŁAGAMY O DOMKI! WE WRZEŚNIU KONIEC KAN? cudne nówki....

Maksiu szuka domku.. viewtopic.php?f=13&t=167706
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 21, 2015 11:04 Re: BŁAGAMY O DOMKI! WE WRZEŚNIU KONIEC KAN? cudne nówki....

Rumba to typowa szylkretka, siostra Samby,która ma już domek. Jest troszkę nieśmiała,ale gdy już daje się pogłaskać,mruczy w zadowolenia. Potrzebuje czasu,by się upewnić,że człowiek nie stanowi dla niej zagrożenia. Koteczka jest już po zabiegu sterylizacji,jest odpchlona,odrobaczona i zaszczepiona oraz nauczyła się korzystać z kuwety. Jest przyzwyczajona do życia z innymi kotami.

Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

Nadia to szylkretkowa koteczka,nieśmiała,bardzo delikatna,spokojna i łagodna,najbardziej kocha święty spokój i spanie.Jej nieśmiałość to wynik warunków,w jakich żyła wcześniej,przeganiana z miejsca w miejsce straciła zaufanie do człowieka i potrzebuje czasu na przełamanie się i wyjście z ukrycia.
Koteczka jest odpchlona,odrobaczona,zaszczepiona,wysterylizowana i korzysta z kuwety.


Obrazek Obrazek
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 21, 2015 11:16 Re: RTOZ! BŁAGAMY O DOMKI! DT! Na adopcje czekają cudne kotk

Gabi jest gotowa na nowy dom

Jest już zdrowa,pełna energii,kocha towarzystwo innych kotów,zabawę oraz głaskanie.
Podaruj jej dom,nawet gdy masz już kota,Gabi chętnie dotrzyma mu towarzystwa...

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
----
"Witam,
jestem Gabi,zostałam podrzucona pod jeden z bloków w Radomsku.Nie wiem dlaczego ktoś postanowił mnie tak porzucić,może dlatego ,że spodziewam się potomstwa,którego nikt nie będzie chciał i którego jest już taki nadmiar,że nikogo nie obchodzi,co się z nim stanie.Gdybym została wysterylizowana,nie byłoby takiego problemu i nie byłoby niechcianego,zbędnego i niepotrzebnego miotu do końca mojego kociego życia.
Trafiłam do wspaniałej osoby,która troskliwie się mną zajęła i pokazała wetowi,który nie tylko stwierdził ciążę ale również zapalenie płuc.
Otrzymuję antybiotyki i inne niezbędne leki,żebym mogła szybko dojść do zdrowia,by zostać zaszczepiona i wysterylizowana.
Jestem biało-grafitowa,bardzo łagodna i spokojna,uwielbiam głaskanie i ciepło,korzystam już z kuwety a inne koty są moimi kumplami.
Pokochasz mnie?
Marzę o prawdziwym,stałym domku na zimę i na zawsze,żebym była bezpieczna i już nigdy nie zaznała,co to głód i zimno."

Radomszczańskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
97-500,Radomsko
ul.Sanicka 45
kontakt 695 752 709
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lut 23, 2015 9:38 Re: RTOZ! BŁAGAMY O DOMKI! DT! Na adopcje czekają cudne kotk

Lili w DS :D
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: IrenaIka2 i 151 gości