3 kotki z Czeremchy/ Sywester w DS

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie wrz 09, 2012 20:28 Re: 3 kotki z Czeremchy w Wa-wie na DT ZDJĘCIA str.16 i 17

Przyznaję, że lezały mi na wątrobie, bo istniała szansa, że w razie urlopu Agaty trafią do mnie, a tyle koteczków to jednak dość dużo :mrgreen:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Wto wrz 11, 2012 22:01 Re: 3 kotki z Czeremchy w Wa-wie na DT ZDJĘCIA str.16 i 17

Cytat z mojego wątku: viewtopic.php?f=1&t=145812
Szalony Kot pisze:Jutro dzwonię i umawiam kastrację chłopaków.

A w piątek sylwek jedzie do nowego domu. Wychodzący, z psiakami (same znajdy). Ciekawostka jest taka, że dostałam zapytanie na gumtree... a na końcu nazwisko znajomej :mrgreen:
I jedzie tak naprawdę do znajomej, z którą mam dość bliski kontakt, więc relacje będą :ok:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Śro wrz 12, 2012 8:51 Re: 3 kotki z Czeremchy w Wa-wie na DT ZDJĘCIA str.16 i 17

Czy ja mogłabym trochę pospamować: http://www.facebook.com/events/33910047 ... mall_reply
I prosić o dołączenie do wydarzenia. Cudowne, "popsute" koty z łódzkiego schroniska. Kiepsko coś idzie rozpowszechnianie, bo dziewczyny czasu pewnie nie mają. Może ktoś się zakocha. Dexter został wyrzucony z 8 piętra...
Przepraszam za zaśmiecanie :oops:

issey32

 
Posty: 3621
Od: Śro maja 18, 2011 9:39

Post » Śro wrz 12, 2012 9:47 Re: 3 kotki z Czeremchy w Wa-wie na DT ZDJĘCIA str.16 i 17

nikt się o zaśmiecanie nie gniewa 8)

mnie FB nie chodzi ostatnio ani w pracy (zablokowali 8) ) ani w domu (nie mogę się dopchac 8) )

a maja watek na Miau?

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27175
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro wrz 12, 2012 11:08 Re: 3 kotki z Czeremchy w Wa-wie na DT ZDJĘCIA str.16 i 17

Tak, mają. Tutaj: viewtopic.php?f=1&t=145930

issey32

 
Posty: 3621
Od: Śro maja 18, 2011 9:39

Post » Nie wrz 16, 2012 16:05 Re: 3 kotki z Czeremchy w Wa-wie na DT ZDJĘCIA str.16 i 17

Co do Mini i Misi - panie od Mini zachwycone, kotka jest przeurocza :) Pani od Misi pisała, że wszystko ok, ona taka ogólnie powściągliwa w słowach...

Sylwek:
Szalony Kot pisze:No i Sylwek pojechał (edit: w piątek).
Pani fajna, Sylwek dostał wyprawkę, a mi wreszcie nikt nie wyyyyje w drzwiach...

Szalony Kot pisze:Bliska znajoma bliskiej znajomej mojej ciotki. Domek wychodzący, z trzema psiakami mieszkającymi raczej na dworze, więc nie będzie miał z nimi wielkiej styczności. Psiaki znajdy lub adoptusie. Był też kocurek, dominant stada, ale niestety - wiek go pożegnał. Więc brakuje nowego dominanta, a w tej roli Sylwek się spełni znakomicie :mrgreen:
Raczej nie będzie teraz wypuszczany, chociaż okolica bezpieczna i spokojna (wieś taka podwarszawska), ale pani chce, żeby się przyzwyczaił.

Pani bardzo miło się zachowała, dała stówkę "na dobre chowanie" kociastego. Także pójdzie na rachunek JoKota jako zwrot za pomoc przy szczepieniach i kastracji :)

A dziś kolejny telefon - tym razem o Daffy'ego. Ale że mam już na oku Panią umówioną na mój powrót o dwupak, to odesłałam do strony JoKota. A że pani szukała przytulaka, to poleciłam Witalisa :mrgreen: może się odezwie...
Jak wracam, to już jestem umówiona z panią na dwupak. Byłoby fajnie, jakby się udało :ok:


Szalony Kot pisze:Pani od Sylwka zachwycona - dzwoniła, że to taki kochany kotecek, że rozmowny, że głaskać się chce cały czas, że ciekawy, że zero kompleksów, że bez lęku, że wszędzie za nią jak piesek... Pełnia szczęścia, dziękowała i całowała po rękach :mrgreen:
Natomiast w nowy Daffy rzygał. W pokoju nowego współlokatora, a jak :mrgreen:


No to tyle u mnie ;)

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 163 gości