Było...kocie maleństwo na ulicy, zwrot z adopcji, szuka DS.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie kwi 28, 2013 21:43 Re: Było...kocie maleństwo na ulicy, zwrot z adopcji, szuka

Piekna kotka, przykro ze nie poszczescilo jej się z domkiem i ze dalej go nie ma :(
Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Pon kwi 29, 2013 8:10 Re: Było...kocie maleństwo na ulicy, zwrot z adopcji, szuka

Goyka pisze:Piekna kotka, przykro ze nie poszczescilo jej się z domkiem i ze dalej go nie ma :(

Było o nią trochę pytań, ale niestety to kotka nie do noszenia na rękach, bo tego nie lubi. Owszem, przychodzi na kolana, ale tylko wtedy gdy ona tego chce, przeważnie jak jest śpiąca. :wink: Jest bardzo przyjacielska, do ludzi i kotów-tych szczególnie. Nie dam jej do domu gdzie byłaby sama, albo do zabawy dzieciom.

Zacytuję wpis z mojego wspólnego wątku z dnia 21 kwietnia 2013r. viewtopic.php?f=1&t=152219&start=30
Anna61 pisze:
puszatek pisze:Kola jak widzę...bardzo się zadomowiła a wydawało się, że śliczny czarny maluszek miejsca nie zagrzeje :wink:

Nie tak dalej jak tydzień temu w sobotę byłam z Kolą w Łodzi na wizycie przedadopcyjnej.
Kola całą drogę bardzo płakała w kontenerku i musiałam ją uspokajać miziając palcami przez kratkę, (miałam ją na kolanach a córka kierowała) a mi się wyć chciało.
W samym domku kotka szybko się schowała w domku z wikliny dla kotka bo bardzo się bała dużego wilczura.
Z tą drugą koteczką się przywitały ale tamta zaraz uciekła. Oczywiście jeszcze inne sprawy mnie zaniepokoiły(kotka miała być puszczana luzem nad jeziorem gdzie państwo często jeżdżą) i adopcja niestety nie doszła do skutku.
Kola w drodze powrotnej była całkiem innym kotem, radośnie mruczała i ktoś może w to nie uwierzyć, ale tak było, bo autentycznie po kociemu żałośnie płakała w drodze do, a z powrotem do domu całkiem inny kot, szczęśliwy poprostu.

Nie pisałam wcześniej, ale na początku marca umarła Pani(63 lata) :( u której Kola była na tymczasie na początku
viewtopic.php?f=13&t=143625
i to też Ta Pani która z tego bloku obok mnie, z którego są bezdomniaczki Kasia i Agatka oraz gdzie były inne, i zawsze mogłam w razie czego liczyć na Jej pomoc.
viewtopic.php?f=1&t=99457
Miśka jest z bloku dalej ale tutaj też przychodziła czasami, czasami bo Kaśka ją odganiała od jedzenia jakie zanosiłam.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw lip 18, 2013 19:25 Re: Było...kocie maleństwo na ulicy, zwrot z adopcji, szuka

Co dalej z ta kotka?

Czarna puma

 
Posty: 1363
Od: Pt cze 28, 2013 21:46
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Czw lip 18, 2013 20:02 Re: Było...kocie maleństwo na ulicy, zwrot z adopcji, szuka

Czarna puma pisze:Co dalej z ta kotka?

A siedzi sobie u mnie i moich kotów
Obrazek

Obrazek

Obrazek

viewtopic.php?f=1&t=152219&start=165
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw lip 18, 2013 20:08 Re: Było...kocie maleństwo na ulicy, zwrot z adopcji, szuka

Czyli juz DS?

Czarna puma

 
Posty: 1363
Od: Pt cze 28, 2013 21:46
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Czw lip 18, 2013 20:12 Re: Było...kocie maleństwo na ulicy, zwrot z adopcji, szuka

Czarna puma pisze:Czyli juz DS?

Nie, dalej tymczas, choć nikt jej nie chce bo nie malutka już.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw lip 18, 2013 20:16 Re: Było...kocie maleństwo na ulicy, zwrot z adopcji, szuka

Anna61 pisze:
Czarna puma pisze:Czyli juz DS?

Nie, dalej tymczas, choć nikt jej nie chce bo nie malutka już.

oj Ania,ja bym chciała,ale nie mogę :wink: kocham czarne paskudy...
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Czw lip 18, 2013 20:17 Re: Było...kocie maleństwo na ulicy, zwrot z adopcji, szuka

Anna61 pisze:
Czarna puma pisze:Czyli juz DS?

Nie, dalej tymczas, choć nikt jej nie chce bo nie malutka już.

No bo jak pod kwietnia sie nie pokazywala na watku.to nikt nie widzial jej:(

Czarna puma

 
Posty: 1363
Od: Pt cze 28, 2013 21:46
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Czw lip 18, 2013 20:32 Re: Było...kocie maleństwo na ulicy, zwrot z adopcji, szuka

Czarna puma pisze:No bo jak pod kwietnia sie nie pokazywala na watku.to nikt nie widzial jej:(

Wątek był długo, ale nikogo nie obchodziła, sama ze sobą nie będę pisała.
Ogłoszeń miała pełno http://do-adopcji.pl/psy/osoby-prywatne ... nosc_i1354
i nawet byłyśmy na wizycie PA o czym pisałam wyżej.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt lip 19, 2013 13:13 Re: Było...kocie maleństwo na ulicy, zwrot z adopcji, szuka

Anna61 pisze:
Czarna puma pisze:Co dalej z ta kotka?

A siedzi sobie u mnie i moich kotów
Obrazek

Obrazek

Obrazek

viewtopic.php?f=1&t=152219&start=165



widzę, Aniu,że z kolorami jestes na topie -w tym sezonie czarno- białe w modzie jak najbardziej :ok:

nawet mnie sie takie toto trafiło, niby ładne i w modnych kolorach a nikt nie chce :?
Obrazek


Dla mnie czarnuszki są najpiękniejsze zaraz po ..buraskach :D

Dzidziulec piekna była i jest nadal , tyle że większa ciut :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt lip 19, 2013 16:06 Re: Było...kocie maleństwo na ulicy, zwrot z adopcji, szuka

Ale masz ładne Toto Ola :1luvu: teraz zastój w adopcjach, ale może po wakacjach się ruszy,
bo wszędzie pełno kotów a zainteresowanie nimi słabiutkie. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie wrz 29, 2013 14:26 Re: Było...kocie maleństwo na ulicy, zwrot z adopcji, szuka

Zobaczcie jaka Kola już jest duża i piękna :) obok Misia

Obrazek
Obrazek

z Lusią
Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon wrz 30, 2013 12:15 Re: Było...kocie maleństwo na ulicy, zwrot z adopcji, szuka

:1luvu: :1luvu: :1luvu:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob wrz 12, 2015 9:07 Re: Było...kocie maleństwo na ulicy, zwrot z adopcji, szuka

podrzucam

osiek39

 
Posty: 558
Od: Wto lis 23, 2010 1:05

Post » Sob sty 21, 2017 17:02 Re: Było...kocie maleństwo na ulicy, zwrot z adopcji, szuka

Kola dalej jest do adopcji.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości