OTW6-Wraca:Kachna s.102,Pingusia s.109!POMOCY!Żuniek:(

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw kwi 12, 2012 16:47 Re: OTW6-Witamy w naszej bajce:)Żunio...

Żuniek cieszy się każdą chwilka i wszędzie go pełno. Po ilości stempelków pozostawionych w mieszkaniu można wnioskować,że był bardzo aktywny. Złapałam po powrocie gówniarza jak chrupki jadł. Jak jest głodny to ostentacyjnie je gryzie. Międli, wypada z jednej strony, zbiera z podłogi, wypada z drugiej strony...Coś pyś dziurawy jest.

Gospodyni domowa do tego kociara powinna być nawykła do metamorfoz. Ale mnie się trudno przyzwyczaić. :cry: Wróciłam jako wyfiokowana pani księgowa.Nawet mocno dużo toreb nie miałam.Tylko jedną z kilogramem nerek.Po wejściu do domu, zachłyśnięciu się powietrzem opadły mi na żelowane włosy.A jak jeszcze zobaczyłam Żukowe bieganki to ręce mi zwisły. O fruwających kudłach nie wspomnę.Cóż robić było. :roll: Duża micha wody, dużo płynu,ściera i drapak w łapki umęczone wzięłam i wio,na kolanach pielgrzymkę po domowych dziurach uskuteczniać.Nos był przewodnikiem. Gębusia mi się nie zamykała tak mocno gówniarstwu swe nie zadowolenie okazywałam. Za karę nie pozwoliłam im się ślizgać na mokrej podłodze.Niech wiedza kto rządzi. :mrgreen:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw kwi 12, 2012 17:55 Re: OTW6-Witamy w naszej bajce:)Żunio...

ASK@ pisze:(...)Za karę nie pozwoliłam im się ślizgać na mokrej podłodze.Niech wiedza kto rządzi. :mrgreen:

sadystka :ryk: :kotek:

a co się stało że kudły fruwały? Żuk się tłukł? :P

_ogonek_

 
Posty: 3138
Od: Pon cze 07, 2010 8:17
Lokalizacja: Bielawa/Uciechów

Post » Czw kwi 12, 2012 18:21 Re: OTW6-Witamy w naszej bajce:)Żunio...

Ufff, buduję i buduję, więc z trudem dotarłam do Was dopiero na czwarta stronę :oops:

Za dobry humor Żuczydła :ok:
Obrazek Obrazek

Chatte

 
Posty: 1405
Od: Śro kwi 02, 2003 8:46
Lokalizacja: Józefów - Warszawa

Post » Czw kwi 12, 2012 19:36 Re: OTW6-w przygotowaniu!Prosze poczekać ;)

ASK@ pisze: :arrow: Edi rude cudo przytargane nocą przez córkę 13.11.11r. Lazło przez pół miasta za ludźmi i płakało.Ma 18 m-cy. [*] w DS
Obrazek
:arrow:

Dlaczego wstawilaś znak[*]?? już się wystraszyłam że kocinka odeszła :(
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19624
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Czw kwi 12, 2012 19:44 Re: OTW6-w przygotowaniu!Prosze poczekać ;)

meg11 pisze:
ASK@ pisze: :arrow: Edi rude cudo przytargane nocą przez córkę 13.11.11r. Lazło przez pół miasta za ludźmi i płakało.Ma 18 m-cy. [*] w DS
Obrazek
:arrow:

Dlaczego wstawilaś znak[*]?? już się wystraszyłam że kocinka odeszła :(

Zobacz podpis Asi :( Edi też tam jest :cry:

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Czw kwi 12, 2012 19:45 Re: OTW6-w przygotowaniu!Prosze poczekać ;)

meg11 pisze:
ASK@ pisze: :arrow: Edi rude cudo przytargane nocą przez córkę 13.11.11r. Lazło przez pół miasta za ludźmi i płakało.Ma 18 m-cy. [*] w DS
Obrazek
:arrow:

Dlaczego wstawilaś znak[*]?? już się wystraszyłam że kocinka odeszła :(

Asia napisała tutaj :( viewtopic.php?p=8767584#p8767584
„W Polsce skumulowały się trzy najgorsze zarazy: PiS, KK i coronawirus.”
„Patrząc na naszych obecnych polityków mogę stwierdzić,
że najwięcej kultury jest w serze, jogurcie i kefirze.”

„Jeżeli człowiek rodzi się nie prosięciem, a niemowlęciem ludzkim,
to nie powinien na starość być świnią tylko człowiekiem”.
- Władysław Bartoszewski
„Cienia i wolności nie przydepniesz butem”.- Antoni Regulski
„Pobożność jest niezwykle ważna, ale rozumu nie zastąpi”. - Ks. Józef Tischner
„Ręce, które pomagają są bardziej święte, niż usta które się modlą”. - Maria Czubaszek

mamut

Avatar użytkownika
 
Posty: 2028
Od: Śro lip 09, 2008 17:44
Lokalizacja: Earth Planet

Post » Czw kwi 12, 2012 19:49 Re: OTW6-Witamy w naszej bajce:)Żunio...

Cholera :( nie przeczytałam drugiej strony.
Edi[*]
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19624
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pt kwi 13, 2012 7:17 Re: OTW6-Witamy w naszej bajce:)Żunio...

Powolutku ciągniemy się. Na prawdę wolniutko.
Miałam dziś (wydawało by się ) luźniejszy poranek. Postanowiłam nie karmić dziś stadka kotłownianego. Bo jak wieczorem karmią, dobra wiele w śmietnikach to ja za diabła nie złapię kotek. A Seniorka bardzo źle wygląda.Bardzo :oops: Jak sie złapie (niech sie złapie) to raczej podejmę jedną decyzję.Może ona czuje? A Sekutnica ma większy brzuch.Też czuje?
Trudno nie iść z kateringiem.Wyobraźnia podpowiada w jakich mękach koty czekają na jedzenie.Jak im żołądki zaczynają do kregosłupów przyrastać. Jak im kosteczki wystają .A kot słaniajac sie na ostatnich nogach nie może nawet do śmieciówki sie dowlec.Nie może go odnaleźć bo mu głód oczy zamyka :mrgreen: Alem twarda była.Choć nie jest mi teraz fajnie z tym. Bo za dwie cholery reszta cierpi.
Reszta karmionych w innych miejscach dostało to co powinna.Więc choć one są zadowolone.
A wracajac do luźniejszego poranka, oczywiście nie wyrobiłam się.

Kupiłam Pikusiowi Shebę.Indora i coś tam. Musiałam zamknąć się w łazience z nim by spokojnie zjadł.Taka randka romantyczna.On, ja ,szurający piasek (żwirek znaczy się) pod nożynami, samotny brodzik i dwie pełne kuwety. :mrgreen:
Z jakim on apetytem jadł.Choć pysiem dziwnie czasem zarzucał. Nawet moja obecność jak smaka załapał nie przeszkadzała mu. A po drugiej stronie drzwi rozgrywał się dramat. Było wielkie miauczenie, skakanie na drzwi, drapanie, umierające jęki i las łapek wpychających się dziurami.Byliśmy nie wzruszeni. Pikuniek zjadł prawie całość. Pięknie zrobił grzbiecik i poprosił o wypuszczenie. Mało mnie nie stratowały cholery jak do łazienki wpadły.Zostały na obrzeżach resztki i sosiki. Zostało to pożarte, wylizane ...a tacki z brzękiem przelatywały od jednego końca do drugiego.

I właśnie ta randka mi czas zabrała.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt kwi 13, 2012 7:29 Re: OTW6-Witamy w naszej bajce:)Żunio...

_ogonek_ pisze:
ASK@ pisze:(...)Za karę nie pozwoliłam im się ślizgać na mokrej podłodze.Niech wiedza kto rządzi. :mrgreen:

sadystka :ryk: :kotek:

a co się stało że kudły fruwały? Żuk się tłukł? :P


Czasem się tłuką. Normalka.Głównie jak doroślaki są.

A pierze fruwa bo taka jego natura. :mrgreen: Wystarczy,że całe stado coś zaswędzi i się poczochra. Wystarczy by poganiały się i zapasy zrobiły. A potem po podłodze koty kłakowe latają. A jeszcze jak mi się zechce wywietrzyć mieszkanie to ożywczy wiaterek wszystko spod mebli wywieje.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt kwi 13, 2012 10:22 Re: OTW6-Witamy w naszej bajce:)Żunio...

Oj latają te kłaki ,latają i u mnie.Nadrobiłam zaległości bo do tyłu byłam z wszystkim czytaniem ,pisaniem,otowaniem ,sprzątaniem i pracą. 8O
[/url]ObrazekObrazekObrazek

horacy 7

 
Posty: 6708
Od: Śro cze 02, 2010 16:01

Post » Pt kwi 13, 2012 14:57 Re: OTW6-Witamy w naszej bajce:)Żunio...

Hej ferajno z Otwocka!!
kto w kuwetę walnął klocka? 8O
kto wyrzygał swe śniadanie? :lol: :lol:
kto się rozsiadł na tapczanie? :mrgreen:
Żywot koci wciąż śledzimy
i się śmiechem zanosimy,
łezka czasem też poleci :oops:
tak się życie dziwnie plecie... :1luvu: :1luvu:
Obrazek
ObrazekObrazek
Fiodorek <3 [*]19.11.2014

zuzzik

Avatar użytkownika
 
Posty: 7643
Od: Wto mar 16, 2010 17:04
Lokalizacja: Lublin

Post » Pt kwi 13, 2012 18:02 Re: OTW6-Witamy w naszej bajce:)Żunio...

Zuziczku :ok:

Ile razy piszę,że jest ok tyle razy coś się pierdzieli. Więc nie napiszę,że Żunio ma wielki apetyt .Jak dostanie za mało jedzonka (albo nie takie na jakie ma smaka) to pcha się do chrupek. Doskonały sposób by zmusić nasze zgnuśniałe ciałka do szybkich ruchów.Gnamy do kuchni i na wścikę przecieramy żarełko.A on siedzi na tych swych pudełkach i popędza.Lubi skubać często ale maleńkimi porcjami.Koniecznie urozmaicone musi być. Monotonia to nie dla dzieciaka.Więc na otwieranych towarów troszkę jest.
Nie napiszę,że Żunio gania z kotami tylko mu uszyska podskakują.Bawi się szczególnie pięknie z Julką. Lubią się bardzo. Jula ma dziwny zwyczaj wchodzenia na niego tylnymi łapiskami i przysiadania.Cała radocha dla nich to próby zepchnięcia jej przez Żuczka. Potem obejmują się łapkami, ona go wylizuje, zagryza,on niby się uwalnia i ucieka.Ona goni,on goni...Wielka radocha na nich patrzeć. Żunio jak jest mocno przejęty robi szczurzy ryjek albo nietoperzową mordkę. W pierwszym to mu się jakoś dolna warga mocno cofa a góra pusta sterczy. Wygląda jak rysunkowy szczurek tylko ładniejszy.Nietoperzowy jest wtedy jak mu się górna cofa i obie połówki wyrównują się.Śmiesznie mu zębule wystają.Tylko skrzydła rozwinąć i istny Batman.Taki przystojniak. Kupale jednak nie do końca unormowane, antybiotyk ma przedłużony o 5 dni bo mu tam coś jeszcze furkoli.
Martwi mnie to podjadanie chrupek.Jak się mały nie uspokoi to chyba szlaban nałożymy. I reszta nas zje.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt kwi 13, 2012 18:14 Re: OTW6-Witamy w naszej bajce:)Żunio...

Żuniu... :ok: :ok: :ok: :ok: :1luvu: :1luvu:
Obrazek
ObrazekObrazek
Fiodorek <3 [*]19.11.2014

zuzzik

Avatar użytkownika
 
Posty: 7643
Od: Wto mar 16, 2010 17:04
Lokalizacja: Lublin

Post » Pt kwi 13, 2012 18:33 Re: OTW6-Witamy w naszej bajce:)Żunio...

Trzymam kciuczka za Żuczka :kotek: :kotek: :kotek:
I lepiej żeby kudłów mniej leciało :P

_ogonek_

 
Posty: 3138
Od: Pon cze 07, 2010 8:17
Lokalizacja: Bielawa/Uciechów

Post » Pt kwi 13, 2012 18:49 Re: OTW6-Witamy w naszej bajce:)Żunio...

Przy takiej ilości zawsze będą fruwać.Tak jak wszędzie żwirek jest obecny. :evil:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 208 gości