Kilka kotów starszej Pani

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto kwi 24, 2012 19:43 Re: KILKA KOTÓW STARSZEJ PANI SZUKA DS-POTRZEBNA POMOC- WARS

wszyscy tylko pytają o Cezara, o resztę nikt :roll:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob kwi 28, 2012 17:27 Re: KILKA KOTÓW STARSZEJ PANI SZUKA DS-POTRZEBNA POMOC- WARS

Wczoraj,głównie dzięki Meg2 :1luvu: :1luvu: :1luvu: i Jej wpłacie z bazarków w wysokości 90zł zostało zaszczepionych aż 7 kotów starszej pani. Szczepionki zostały zakupione po cenie hurtowej u zaprzyjaźnionego weta,jedna dawka kosztowała 15zł + dodatkowo koszt zakupu strzykawek i igieł.

A oto zaszczepieni:
Kefir
Franio (nie pokazywany jeszcze w wątku-ma problem z bioderkiem i chyba zostanie na zawsze)
Cezar
Lili
Berta
Myszka (też nie pokazywana jeszcze, bo nie dała się wówczas sfotografować- ma problem z oczkiem po herpesie)
Ola

Nie obyło się bez ucieczek przed igłą i lamentów w trakcie,ale zostali dorwani :twisted:

Do zaszczepienia została jedna kotka bez ogonka,dla której zabrakło pieniążków :cry: . Potrzebne także środki finansowe na tabletki odrobaczające i zakup żwirku, koty zużywają go w mega ilości,a niestety mimo tego posikują w mieszkaniu i nie muszę dodawać,że zapach zaczyna być fatalny :?

Joasiu dziękuję za ogłoszenia dla Cezara i Lili :1luvu:

Nadal potrzebna pomoc w ogłaszaniu. Reszta kotów nie ma żadnych ogłoszeń. Zapytania o Cezara są,ale już z dwupakiem gorzej.

Mam jakieś rzeczy do bazarków,ale kompletnie nie mam czasu na jego organizację,wysyłkę itd. Czy może ktoś z W-wy mógłby się tego podjąć jak przekażę fanty?

Meg2 jeszcze raz stokrotne dzięki, większość z kotów była szczepiona w 2008r.,przy sterylizacji/kastracji jak doczytałam w książeczkach(nie wszystkie je mają),bez Ciebie nie było szans. Koty dziękują :1luvu: mimo,że kłute wczoraj nie były tego zdania :twisted:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie kwi 29, 2012 3:17 Re: KILKA KOTÓW STARSZEJ PANI SZUKA DS-POTRZEBNA POMOC- WARS

Chociaz podrzuce..

kotena

 
Posty: 34
Od: Pt lut 24, 2012 10:57

Post » Nie kwi 29, 2012 5:30 Re: KILKA KOTÓW STARSZEJ PANI SZUKA DS-POTRZEBNA POMOC- WARS

trzeba zrobić wydarzenie na fb -szersza publika...mogę zrobić jesli jeszcze nie ma...
i nie rozdzielajcie zżytych kotów.....i tak przeżyją ogromny stres ...będą dla siebie oparciem w tych trudnych chwilach....znajdzie się dom,który zechce dwa...

J.D.

 
Posty: 5241
Od: Nie maja 23, 2010 13:24
Lokalizacja: Sokółka,podlaskie

Post » Nie kwi 29, 2012 7:17 Re: KILKA KOTÓW STARSZEJ PANI SZUKA DS-POTRZEBNA POMOC- WARS

J.D. ogromne dzięki za propozycję zrobienia wydarzenia na FB- oczywiście bardzo poproszę dla Cezara i Lili, dla innych kotów także (nie wiem jak to się robi-razem,osobno?), z tym,że Barta przy szczepieniu okazała się bardzo płochliwa,nie wiem, czy da się wyadoptować,tak bardzo uciekała :cry: nikt nie chce dzika...

kotena dziękuję za podrzucanie

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie kwi 29, 2012 8:49 Re: KILKA KOTÓW STARSZEJ PANI SZUKA DS-POTRZEBNA POMOC- WARS

zrobię razem,wrzucę zdjęcia -jeśli będą jeszcze jakieś-poproszę...pozwolisz,że wstawię Twój tekst z pierwszego posta? kontakt do kogo?
tabo-jeśli masz konto na fb i chcesz być adminem wydarzenia zaproś mnie do znajomych...

J.D.

 
Posty: 5241
Od: Nie maja 23, 2010 13:24
Lokalizacja: Sokółka,podlaskie

Post » Nie kwi 29, 2012 9:22 Re: KILKA KOTÓW STARSZEJ PANI SZUKA DS-POTRZEBNA POMOC- WARS

niestety nie mam konta na FB i wogóle się w nim nie orientuję,przepraszam,tuman jestem :oops:
dziękuję za wydarzenie :1luvu:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie kwi 29, 2012 9:44 Re: KILKA KOTÓW STARSZEJ PANI SZUKA DS-POTRZEBNA POMOC- WARS

Link do wydarzenia na fb
http://www.facebook.com/media/set/edit/ ... ser_joined

kto ma konto-niech udostępnia!!!!

J.D.

 
Posty: 5241
Od: Nie maja 23, 2010 13:24
Lokalizacja: Sokółka,podlaskie

Post » Nie kwi 29, 2012 12:06 Re: KILKA KOTÓW STARSZEJ PANI SZUKA DS-POTRZEBNA POMOC- WARS

cyt. z fb
Antena Fryze
Może warto zapytać w gminie jeśli chodzi o jedzenie np. U mnie w dzielnicy pani która dokarmia bezdomne koty dostaje co miesiąc karmę dla nich. Wiadomo że nie są to jakies ogromne ilości ale dzięki temu może trochę zaoszczędzić i inaczej spożytkować pieniądze :/ Niestety sama nie dam rady pomóc ale udostępniam i trzymam kciuki.


Jolanta Rycej
Asiu mam mega cudny domek dla jakiejś koteczki w Warszawie:) Czy kotki są wysterylizowane? Dziś wyjezdzam i bedę po 7 maja. Pani czka na kontakt ode mnie. Szuka w miare młodej kotki i miziastej.

J.D.

 
Posty: 5241
Od: Nie maja 23, 2010 13:24
Lokalizacja: Sokółka,podlaskie

Post » Nie kwi 29, 2012 12:41 Re: KILKA KOTÓW STARSZEJ PANI SZUKA DS-POTRZEBNA POMOC- WARS

wszystkie koty są wysterylizowane, bardziej miziaste też są,ale wiadomo na początku uciekają ze strachu.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro maja 02, 2012 12:08 Re: KILKA KOTÓW STARSZEJ PANI SZUKA DS-POTRZEBNA POMOC- WARS

czy jest jakieś zainteresowanie???

J.D.

 
Posty: 5241
Od: Nie maja 23, 2010 13:24
Lokalizacja: Sokółka,podlaskie

Post » Śro maja 02, 2012 20:59 Re: KILKA KOTÓW STARSZEJ PANI SZUKA DS-POTRZEBNA POMOC- WARS

niestety nie :cry:

tylko zapytania o Cezara,najchętniej samego :(

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw maja 03, 2012 1:12 Re: KILKA KOTÓW STARSZEJ PANI SZUKA DS-POTRZEBNA POMOC- WARS

trzeba prosic o pomoc w karmieniu-isc do gminy czy apelować na fb...więc dobrze byłoby jednak założyć konto bo ja niestety sama nie bardzo mogę gdyż zbieram na psa w hoteliku i na operację łapki kota....

J.D.

 
Posty: 5241
Od: Nie maja 23, 2010 13:24
Lokalizacja: Sokółka,podlaskie

Post » Nie maja 06, 2012 20:36 Re: KILKA KOTÓW STARSZEJ PANI SZUKA DS-POTRZEBNA POMOC- WARS

Pani dostaje karmę z gminy dla kotów działkowych i piwnicznych,ale to taka skromna ilość,że ledwo starcza na kilka/kilkanaście dni. Dla kotów domowych-też wziętych z ulicy nie ma mowy o wsparciu z gminy. O szczepieniach,odrobaczaniu,wizytach u weta nie wspominając. Dlatego prośba o ogłoszenia-koty muszą znaleźć nowe domy. Przynajmniej połowa z nich!

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie maja 06, 2012 21:01 Re: KILKA KOTÓW STARSZEJ PANI SZUKA DS-POTRZEBNA POMOC- WARS

własnie dlatego potrzebujesz konta na fb...można prosic ludzi o pomoc...mnie nie wypada apelowac o wpłaty -sama zbieram na swoje zwierzaki...

J.D.

 
Posty: 5241
Od: Nie maja 23, 2010 13:24
Lokalizacja: Sokółka,podlaskie

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Agnieszka-, Google [Bot] i 9 gości