AKTUALIZACJA Syberyjczyk Nazir już w swoim domu :-)POZDRAWIA

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob lut 04, 2012 14:06 Re: Syberyjczyk Nazir już w swoim domu :-)

moze chce towarzyszke? :wink:
dom bez kota to nie domObrazek
ObrazekObrazekKarolObrazekZara
Wesemir[*]zawsze bede tesknic.

alma_uk

Avatar użytkownika
 
Posty: 1637
Od: Pt lut 18, 2011 19:03
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Nie lut 05, 2012 11:38 Re: Syberyjczyk Nazir już w swoim domu :-)

tak Nazir jest wykastrowany, a ona chyba wysterylizowana, przynajmniej tak twierdzą sąsiedzi. To jakieś walki terytorialne o balkon chyba są. Miałam kiedyś 4 koty i nigdy czegoś takiego nie widziałam.

penelope20

 
Posty: 247
Od: Śro paź 05, 2011 22:50

Post » Sob lut 11, 2012 10:20 Re: Syberyjczyk Nazir już w swoim domu :-)

Witamy ! Jak minął tydzień u Nazirka?Obrazek
Obrazek Obrazek

Monika53

 
Posty: 3594
Od: Sob maja 29, 2010 17:19
Lokalizacja: Łódz

Post » Nie lut 12, 2012 13:23 Re: Syberyjczyk Nazir już w swoim domu :-)

Właśnie śpi mi na kolankach i mruczy. Zaaklimatyzował się już zupełnie. Wygląda na szczęśliwego. Kocie kabanoski w lodówce, kocia trawka rośnie na parapecie. Rewelacyjne jest poidełko dla kota trixe. Nazir kilka razy dziennie staje przy nim i miauczy żeby mu włączać. Uwielbia pić wodę w ruchu. Wieczorami atakuje kotkę przez szybę lub bawi się ze mną sznurkiem. A najwięcej czasu przesypia :D .

penelope20

 
Posty: 247
Od: Śro paź 05, 2011 22:50

Post » Nie lut 12, 2012 15:12 Re: Syberyjczyk Nazir już w swoim domu :-)

Zasiej mu owies , taki jak sie sieje na wielkanoc , moje uwielbiaja i sieje na okraglo !!!! Przesyłam duzo głasków dla Nazira :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek

Monika53

 
Posty: 3594
Od: Sob maja 29, 2010 17:19
Lokalizacja: Łódz

Post » Sob mar 03, 2012 16:57 Re: Syberyjczyk Nazir już w swoim domu :-)

jakby ktoś potrzebowała domku-drapaka moja aukcja
http://allegro.pl/trixie-drapak-domek-m ... 67097.html

penelope20

 
Posty: 247
Od: Śro paź 05, 2011 22:50

Post » Nie maja 07, 2017 8:48 Re: Syberyjczyk Nazir już w swoim domu :-)

Odświeżam temat po 5 latach, kot Nazir ma się dobrze, ale niestety będę musiała go znów oddać. Serce się ściska, ale sytuacja bardzo mi się zmieniła. Przez 5lat Naprawdę troskliwie opiekowałam się kocurem i miał wszystko. Teraz mam malutkie dziecko i nie mam aż tyle czasu a Nizir jest dużo bardziej wymagający. Ma ponad 11lat. Zęby wszystkie usunięte przez weta z powodu choroby przyzębia i absorbcji szkliwa przy szyjkach. Trzeba mu podawać tylko mokrą karmę i jeszcze rozdrabniać, długie futro wymaga czesania i strzyżenia co jakiś czas, no i całe mnustwo innych rzeczy. Nazir nienawidzi dzieci, wszystkie odwiedzające gryzie i drapie, mojego małego też próbuje. Jest mi przykro bo ja zajmuję się raczkującym niemowlakiem a kot jest już tylko przeganiany. Chciałabym żeby znalazł się dla niego kochający domek bez dzieci lub z dużo starszymi tak co najmniej 12+. Proszę pomóżcie. Lokalizacja Olsztyn. I proszę nie piszcie mi że też macie dzieci i wymagające koty i że to można ogarnąć, ja nie ogarniam i jestem tym już bardzo zmęczona. Wierzę że u ludzi którzy dysponują większą ilością czasu kot będzie szczęśliwszy. Jest już stary i potrzebuje spokoju.

penelope20

 
Posty: 247
Od: Śro paź 05, 2011 22:50

Post » Nie maja 07, 2017 9:16 Re: Syberyjczyk Nazir już w swoim domu :-)

penelope20 pisze:Odświeżam temat po 5 latach, kot Nazir ma się dobrze, ale niestety będę musiała go znów oddać. Serce się ściska, ale sytuacja bardzo mi się zmieniła. Przez 5lat Naprawdę troskliwie opiekowałam się kocurem i miał wszystko. Teraz mam malutkie dziecko i nie mam aż tyle czasu a Nizir jest dużo bardziej wymagający. Ma ponad 11lat. Zęby wszystkie usunięte przez weta z powodu choroby przyzębia i absorbcji szkliwa przy szyjkach. Trzeba mu podawać tylko mokrą karmę i jeszcze rozdrabniać, długie futro wymaga czesania i strzyżenia co jakiś czas, no i całe mnustwo innych rzeczy. Nazir nienawidzi dzieci, wszystkie odwiedzające gryzie i drapie, mojego małego też próbuje. Jest mi przykro bo ja zajmuję się raczkującym niemowlakiem a kot jest już tylko przeganiany. Chciałabym żeby znalazł się dla niego kochający domek bez dzieci lub z dużo starszymi tak co najmniej 12+. Proszę pomóżcie. Lokalizacja Olsztyn. I proszę nie piszcie mi że też macie dzieci i wymagające koty i że to można ogarnąć, ja nie ogarniam i jestem tym już bardzo zmęczona. Wierzę że u ludzi którzy dysponują większą ilością czasu kot będzie szczęśliwszy. Jest już stary i potrzebuje spokoju.


8O
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Nie maja 07, 2017 10:05 Re: ALARM Syberyjczyk Nazir już w swoim domu :-) TRACI DOM

dziękuję za zmianę tytułu

penelope20

 
Posty: 247
Od: Śro paź 05, 2011 22:50

Post » Nie maja 07, 2017 11:29 Re: ALARM Syberyjczyk Nazir już w swoim domu :-) TRACI DOM

kordonia, widziałaś?
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie maja 07, 2017 12:57 Re: ALARM Syberyjczyk Nazir już w swoim domu :-) TRACI DOM

Przykre to bardzo :( 15-letnia persica jest u mnie, straciła dom z podobnych powodów.

ewar

 
Posty: 54973
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto maja 09, 2017 10:58 Re: ALARM Syberyjczyk Nazir już w swoim domu :-) TRACI DOM

satraszne :(

iwop

Avatar użytkownika
 
Posty: 1306
Od: Sob lut 24, 2007 19:47
Lokalizacja: Ostrowiec Swietokrzyski

Post » Wto maja 09, 2017 20:50 Re: ALARM Syberyjczyk Nazir już w swoim domu :-) TRACI DOM

nie bardzo rozumiem wasze komentarz,a już felin to przegięła na maxa. Kotu nie dzieje się żadna krzywda! Nazir co chwila mi próbuje gryźć lub podrapać dziecko. Są dni że do godz 20 dopóki mąż nie wróci z pracy nie mam nawet czasu zjeść bo muszę go pilnować. Kot był ewidentnie męczony kiedyś przez dzieci. Drapie nawet dzieci sąsiadów prze siatkę na balkonie Sama miałam kota w dzieciństwie i mój 20lat młodszy brat wychowywał się z kotem i nie było takich problemów więc proszę mnie od razu nie szufladkować w kategorii zły człowiek ma dziecko i oddaje kota. Dla dobra tego kota chce mu znaleźć lepszy dom a Wy piszecie mi takie rzeczy jakbym co najmniej planowała go uśpić.

penelope20

 
Posty: 247
Od: Śro paź 05, 2011 22:50

Post » Wto maja 09, 2017 22:11 Re: ALARM Syberyjczyk Nazir już w swoim domu :-) TRACI DOM

penelope20 pisze:nie bardzo rozumiem wasze komentarz,a już felin to przegięła na maxa. Kotu nie dzieje się żadna krzywda! Nazir co chwila mi próbuje gryźć lub podrapać dziecko. Są dni że do godz 20 dopóki mąż nie wróci z pracy nie mam nawet czasu zjeść bo muszę go pilnować. Kot był ewidentnie męczony kiedyś przez dzieci. Drapie nawet dzieci sąsiadów prze siatkę na balkonie Sama miałam kota w dzieciństwie i mój 20lat młodszy brat wychowywał się z kotem i nie było takich problemów więc proszę mnie od razu nie szufladkować w kategorii zły człowiek ma dziecko i oddaje kota. Dla dobra tego kota chce mu znaleźć lepszy dom a Wy piszecie mi takie rzeczy jakbym co najmniej planowała go uśpić.

"...ja zajmuję się raczkującym niemowlakiem a kot jest już tylko przeganiany."
Obrazek

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro maja 10, 2017 8:26 Re: ALARM Syberyjczyk Nazir już w swoim domu :-) TRACI DOM

felin pisze:
penelope20 pisze:nie bardzo rozumiem wasze komentarz,a już felin to przegięła na maxa. Kotu nie dzieje się żadna krzywda! Nazir co chwila mi próbuje gryźć lub podrapać dziecko. Są dni że do godz 20 dopóki mąż nie wróci z pracy nie mam nawet czasu zjeść bo muszę go pilnować. Kot był ewidentnie męczony kiedyś przez dzieci. Drapie nawet dzieci sąsiadów prze siatkę na balkonie Sama miałam kota w dzieciństwie i mój 20lat młodszy brat wychowywał się z kotem i nie było takich problemów więc proszę mnie od razu nie szufladkować w kategorii zły człowiek ma dziecko i oddaje kota. Dla dobra tego kota chce mu znaleźć lepszy dom a Wy piszecie mi takie rzeczy jakbym co najmniej planowała go uśpić.

"...ja zajmuję się raczkującym niemowlakiem a kot jest już tylko przeganiany."



Po pięciu latach chcesz pozbyć się kota i żadasz aby tego nie komentowano?

iwop

Avatar użytkownika
 
Posty: 1306
Od: Sob lut 24, 2007 19:47
Lokalizacja: Ostrowiec Swietokrzyski

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: persik_ns i 65 gości