9cio miesięczna MC Cayenne- jak wiewiór z Epoki Lodowcowej!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt gru 09, 2011 23:02 Re: 9cio miesięczna MC Cayenne- jak wiewiór z Epoki Lodowcowej!

klementyna spoko, nie miałam na myśli nic złego :ok:


biamilka, jak się decydujesz to oddaję choćby teraz, z dowozem do domu! :mrgreen:
Obrazek ObrazekObrazek
Franek & Rysia
Zabezpieczenia okien i balkonów 3miasto- R E A K T Y W A C J A.

rambo_ruda

 
Posty: 8231
Od: Pon maja 15, 2006 16:53
Lokalizacja: Gdynia

Post » Nie gru 11, 2011 18:42 Re: 9cio miesięczna MC Cayenne- jak wiewiór z Epoki Lodowcowej!

niedzielna porcja zdjęć :) cayenne nadal u mnie i czeka na kogoś kto ją pokocha :) aportuje! nie chodzi po laptopie! ma skuteczność budzenia polowaniem na stopy większą niż niejeden budzik! nie trzeba się wysilać z jedzeniem bo preferuje suche! nie kradnie szynki z kanapek (chociaż lubi sobie jedzenie na talerzu popacać łapą...)!

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek ObrazekObrazek
Franek & Rysia
Zabezpieczenia okien i balkonów 3miasto- R E A K T Y W A C J A.

rambo_ruda

 
Posty: 8231
Od: Pon maja 15, 2006 16:53
Lokalizacja: Gdynia

Post » Nie gru 11, 2011 18:50 Re: 9cio miesięczna MC Cayenne- jak wiewiór z Epoki Lodowcowej!

No cudna dziewczynka :D
Obrazek

biamila

 
Posty: 10434
Od: Czw gru 14, 2006 21:03
Lokalizacja: Gdansk

Post » Nie gru 11, 2011 19:10 Re: 9cio miesięczna MC Cayenne- jak wiewiór z Epoki Lodowcowej!

Ło matko! Tak sobie tylko podczytywałam, ale na widok tej urody muszę, no muszę ją docenić.
Wyjątkowa piękność :1luvu:
Trudno będzie ja wyadoptować do dobrego domu. Szykuj się na zmasowany atak różnej maści oszołomów...
Obrazek Obrazek

Chatte

 
Posty: 1405
Od: Śro kwi 02, 2003 8:46
Lokalizacja: Józefów - Warszawa

Post » Nie gru 11, 2011 19:35 Re: 9cio miesięczna MC Cayenne- jak wiewiór z Epoki Lodowcowej!

do tej pory udawało mi się znaleźć na forum, chciałabym żeby i tym razem tak było bo nie wiem czy będę miała siłę być miła dla oszołomów :twisted:
Obrazek ObrazekObrazek
Franek & Rysia
Zabezpieczenia okien i balkonów 3miasto- R E A K T Y W A C J A.

rambo_ruda

 
Posty: 8231
Od: Pon maja 15, 2006 16:53
Lokalizacja: Gdynia

Post » Nie gru 11, 2011 22:56 Re: 9cio miesięczna MC Cayenne- jak wiewiór z Epoki Lodowcowej!

Witam, czy moja PM dotarła ? Nasza propozycja nadal jak najbardziej aktualna - urokowi Wiewióra nie da sie oprzeć :)

Marsylka

 
Posty: 545
Od: Pt sie 19, 2005 14:39

Post » Pon gru 12, 2011 7:11 Re: 9cio miesięczna MC Cayenne- jak wiewiór z Epoki Lodowcowej!

dostałam maila od Anna St-d, od ciebie Marsylko nic nie mam.
Obrazek ObrazekObrazek
Franek & Rysia
Zabezpieczenia okien i balkonów 3miasto- R E A K T Y W A C J A.

rambo_ruda

 
Posty: 8231
Od: Pon maja 15, 2006 16:53
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pon gru 12, 2011 11:16 Re: 9cio miesięczna MC Cayenne- jak wiewiór z Epoki Lodowcowej!

Przecież to ogon, do którego doczepił się jakiś kot. Niesamowite, wytapirowałaś go specjalnie czy co?! :ryk:


A tak poważnie to z takim cudem jest chyba dużo "roboty". Mam tu na myśli pielęgnacje kociego futra i częste, jak nie codzienne czesanie, w szczególności jak kot wyjdzie z kuwety... Ale fakt piękna kota! :1luvu:

AntoninaBandzioras

 
Posty: 350
Od: Wto wrz 27, 2011 8:49
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post » Pon gru 12, 2011 12:41 Re: 9cio miesięczna MC Cayenne- jak wiewiór z Epoki Lodowcowej!

:( Wyslalam w piatek, widac cos sie spsulo na stronie :(
Poslalam maila jeszcze raz - mam nadzieje, ze tym razem skutecznie :)

Marsylka

 
Posty: 545
Od: Pt sie 19, 2005 14:39

Post » Pon gru 12, 2011 12:50 Re: 9cio miesięczna MC Cayenne- jak wiewiór z Epoki Lodowcowej!

Mój mail doszedł a nie dostałam odpowiedzi, także nadal czekam na odpowiedź


a ogon nie jest kłopotliwy w utrzymaniu, jak i całe futro mco

AnnaSt-d

 
Posty: 2
Od: Nie gru 11, 2011 21:22

Post » Pon gru 12, 2011 13:30 Re: 9cio miesięczna MC Cayenne- jak wiewiór z Epoki Lodowcowej!

MCO są kłopotliwe w utrzymaniu, nie oszukujmy się :roll: I w dodatku są silne i pyskują potwornie :mrgreen: Ale to taki fajny kłopot :1luvu: Też się nad ogonem zastanawiam, Raciowi przyczepię, bo Fifulec na równie imponujący :1luvu: :1luvu: Zawsze się zastanawiam jak silną ma doopkę, że ogon utrzymuje :lol: :lol: Jak już nikt jej nie adoptuje to może mi ją dasz? Już mam szczotki i karmę do MCO :wink: A Fifulec będzie miał wreszcie kogoś w jednej wadze do zabawy i zapasów, bo 3kilowa Zojka to trochę mało :wink: Chociaż mała się stara :mrgreen:
Koty żyją akurat tyle, żeby zdążyły spleść się z naszym życiem i zapaść
głęboko w serce. Potem je łamią. Ale ile warte byłoby życie bez nich...


Dwie baby i rudy ...

tosiula

 
Posty: 23190
Od: Sob lut 24, 2007 17:42
Lokalizacja: Kujawy; między miskami a kuwetą

Post » Pon gru 12, 2011 16:55 Re: 9cio miesięczna MC Cayenne- jak wiewiór z Epoki Lodowcowej!

ale to to mikre jest, chude i lekkie, ogon napuszony i tyle z objętości :)

futro póki co niekłopotliwe, przyznam że nie czesałam jej nawet jeszcze bo nie było takiej potrzeby. pamiętajcie że panienka nie jest papierowa, więc nie jest to 100%MC ;) dupki jeszcze też sobie nie ofajdała hih

wszystkim będę odpisywać wieczorkiem :D
Obrazek ObrazekObrazek
Franek & Rysia
Zabezpieczenia okien i balkonów 3miasto- R E A K T Y W A C J A.

rambo_ruda

 
Posty: 8231
Od: Pon maja 15, 2006 16:53
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pon gru 12, 2011 17:13 Re: 9cio miesięczna MC Cayenne- jak wiewiór z Epoki Lodowcowej!

Mój papierowy Fifulec też jest chudy i lichy. Tylko sierść na nim dorodna. Ma dopiero (16 grudnia :1luvu: ) dwa lata. I teraz, jak otworzyłam sklep codziennie koło 14 muszę do niego jechać i dawać obiadek. Inaczej leci zaraz z wagą :evil: Nic nie ma tłuszczyku. I okropną ma sierść. Letnia jest zupełnie bezproblemowa, ale zimowa mu się kołtuni. A to pyskate nie chce się czesać. I stale mamy zapasy. TZ go trzyma, bo ja nie mam siły :roll: Trzeba mu pokazywać myszki to siedzi. A jak się go niczym nie zajmuje to zaraz jest znudzony i się wyrywa. Jak dzieciak :lol:
A panienka piękna. Papiery jej niepotrzebne. I bez tego jest księżniczka, chociaż zezulec :1luvu:
Koty żyją akurat tyle, żeby zdążyły spleść się z naszym życiem i zapaść
głęboko w serce. Potem je łamią. Ale ile warte byłoby życie bez nich...


Dwie baby i rudy ...

tosiula

 
Posty: 23190
Od: Sob lut 24, 2007 17:42
Lokalizacja: Kujawy; między miskami a kuwetą

Post » Pon gru 12, 2011 17:20 Re: 9cio miesięczna MC Cayenne- jak wiewiór z Epoki Lodowcowej!

ło matko jakie cudo :ryk: :1luvu: :1luvu:
rambo ale ten Twój drapak też mnie powala ......... :mrgreen:

mam od rambo Franka (wczesniej Albina) i choć nie MCO to ogona czesać nie trzeba ;) taki bezobsługowy koteczek :)

siostra mojego TZ marzy o takiej dizewczynce, ale poczekam na wyniki rozmów jak cos potem będe pisac :)
7ksiezyc
 

Post » Pon gru 12, 2011 17:40 Re: 9cio miesięczna MC Cayenne- jak wiewiór z Epoki Lodowcowej!

To ja też dołączę do grona zakochanych :1luvu: Ale tylko sobie popatrzę, bo 5 nie przejdzie tym bardziej że zawsze jeszcze jakaś tymczasująca bieda jest. Najmądrzejszego domku życzę, bo faktycznie może się jakiś oszołom zakochać, nie można na nią patrzeć obojętnym wzrokiem tylko z "wywalonymi gałami" 8O :lol: Cudo mad cudami :!:
Ostatnio edytowano Pon gru 12, 2011 22:18 przez ewan, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

"Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu."
Ernest Hemingway

ewan

Avatar użytkownika
 
Posty: 5825
Od: Nie cze 21, 2009 19:19
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 76 gości