Sierotka jest juz Jeżykiem i ma swój dom!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto lis 29, 2011 7:41 Re: 3-miesięczna sierotka ze złamanym ogonkiem szuka DT

Penny pisze:
Jeżeli kotek ma siedzieć w garażu to może jakiś karton tam ustawić ocieplony styropianem , a w środku kocyk.


Oczywiście :) to już pierwszego dnia zrobiłam - codziennie też wymieniam mu wkład swetrowy, bo teraz jak jest odpchlony i odrobaczony - żeby nie spał w tym starym posłaniu.

Poza tym od dwóch dni mam go w domu - na ganku - ale jest on ogrzewany. Jesli mój kot będzie ostro protestował to kiciek będzie spędzał noc na ganku, a dzień w garażu. Zobaczymy.

Mimo wszsytko jednak fajnie by było, gdyby miał stały, cieplutki dom...
Psikutka po 20 latach i 7 miesiącach juz tylko w moim sercu

Jeżyk in heaven...

Sosemigo

 
Posty: 111
Od: Nie lis 27, 2011 19:43

Post » Wto lis 29, 2011 9:33 Re: 3-miesięczna sierotka ze złamanym ogonkiem szuka DT

Cudownie ,że znalazł u Ciebie schronienie i opiekę, jak świerzb zniknie to będzie pięknym kawalerem :) ale tak czy inaczej przydałby mu się DT gdzie miałby więcej uwagi
Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Wto lis 29, 2011 19:59 Re: 3-miesięczna sierotka ze złamanym ogonkiem szuka DT

Dobre wieści są takie, że kotek od wczoraj załapał o co chodzi z kuwetą! i to praktycznie sam - byłam ponad 10 godzin w pracy, przychodzę, a kuweta pełna ;) i żadnych niespodzianek obok.

Druga dobra wiadomość to zawartość kuwety - już nie płynna, a stała, więc widać poprawę.

Za pomysłem podrzuconym od koleżanki - kocik będzie miał w swojej budzie (na razie jeszcze jest w domu na ciepłym kaloryferze :) ) wymieniany co kilka godzin termofor pod swoim sweterkiem, więc mam nadzieję, że garaż będzie dla niego znośniejszy.

Właśnie wyczyściłam mu uszy, umyłam go całego ponownie ligniną, zdezynfekowałam ogonek. Oby tylko zaczął się myć...
Psikutka po 20 latach i 7 miesiącach juz tylko w moim sercu

Jeżyk in heaven...

Sosemigo

 
Posty: 111
Od: Nie lis 27, 2011 19:43

Post » Śro lis 30, 2011 11:19 Re: 3-miesięczna sierotka ze złamanym ogonkiem szuka DT

słodzinek bidniutki,wrzuć nową fotkę jak znajdziesz chwilę, trzymam za niego kciuki
Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Czw gru 01, 2011 0:11 Re: 3-miesięczna sierotka ze złamanym ogonkiem szuka DT

Czy zrobiłaś mu ogłoszenia?
Najważniejsze żeby ogłosić kotka, wtedy jest ogromna szansa, że ktoś go znajdzie.

Jeżeli chcesz to mogę się tym zająć w wolnej chwili. Wystarczy tekst, kontakt (telefon oraz adres e-mail). Zdjęcia wzięłabym z forum. Chyba, że masz nowe.
Wiem, że na razie kotek musi jeszcze zostać tam gdzie jest, ale powoli trzeba go ogłaszać.

Tutaj znalazłam pytania jakie można zadać potencjalnym właścicielom podczas rozmowy: http://adopcje.ale.gratka.pl/pytania-adopcyjne-dotyczace-kota,artykul.html?material_id=4d89af4416f1da312c000000

Penny

Avatar użytkownika
 
Posty: 88
Od: Nie paź 16, 2011 0:12
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw gru 01, 2011 12:26 Re: 3-miesięczna sierotka ze złamanym ogonkiem szuka DT

Banerek dla kocurka

Obrazek

Kod: Zaznacz cały
[url=http://tnij.org/sierotkaw][img]http://tnij.org/sierotkab[/img][/url]


:ok: :ok: :ok:
Obrazek Obrazek
W sprawie banerków proszę o pw Obrazek

panikota

 
Posty: 3972
Od: Czw wrz 10, 2009 7:02
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw gru 01, 2011 14:27 Re: 3-miesięczna sierotka ze złamanym ogonkiem szuka DT

śliczny banerek :) jak mały chłopczyk dziś się czuje?
Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Sob gru 03, 2011 11:46 Re: 2-miesięczna sierotka ze złamanym ogonkiem szuka DT

Jeżyk (imię tymczasowe :) ) czuje się coraz lepiej. Właśnie mąż pojechał z nim do weta na ostatnią dawkę antybiotyku.
Ładnie je, robi już normalną kupkę, zaczął się wczoraj bawić! :) i taka przytulinka - włazi na plecy, przytula się do głowy - straszny przytulasek :)

Ogonek został skrócony już o połowę - została ok. 1 cm martwa koncówka, którą w przyszłym tygodniu będzie trzeba odciąć pod znieczuleniem.

Niby wszystko dobrze, tylko wciąż jeszcze się nie myje - tzn trochę już widzę, że np. z 10 minut pucuje sobie jedną nogę, ale to tyle - nie zajmuje się całym ciałem - wciąż ma poklejony łepek, jak ubrudzi się jedzeniem to tak łazi, aż ja go nie umyję.


Weterynarz ocenił jego wiek na 2 miesiące! więc jest jeszcze młodszy niż mi się wydawało. Stąd moje kłopoty z ocenieniem płci.

KOtek po kilku dniach u mnie jest totalnie zsocjalizowany - niczego się nie boi :) - ze stoickim spokojem przyjmuje groźby mojej Koty Rezydentki, kręcącą się pralkę, stuk młotów i wiertarek w garażu, moją biegającą i piszczącą córkę - generalnie wszystko ;) jest genialny :)

Sosemigo

 
Posty: 111
Od: Nie lis 27, 2011 19:43

Post » Sob gru 03, 2011 12:16 Re: 3-miesięczna sierotka ze złamanym ogonkiem szuka DT

Za Jeżyka :ok:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Sob gru 03, 2011 12:32 Re: 3-miesięczna sierotka ze złamanym ogonkiem szuka DT

panikota pisze:Banerek dla kocurka

Obrazek

Kod: Zaznacz cały
[url=http://tnij.org/sierotkaw][img]http://tnij.org/sierotkab[/img][/url]


:ok: :ok: :ok:

Dziękuję za bannerek.

Oczywiście ogłaszam Jeżyka gdzie się da - wici rozpuściłam też w pracy, na FB - i nie ustaję w poszukiwaniach.

Natomiast pewne jest to, że Jeżyk nie musi wracać do garażu :) bo Jeżyk zakradł się do łóżka, gdzie spał mój mąż i... wygrał jego przychylność ;) do czasu znalezienia DS będzie wkurzał naszą 9-letnią Psikutkę :)
Psikutka po 20 latach i 7 miesiącach juz tylko w moim sercu

Jeżyk in heaven...

Sosemigo

 
Posty: 111
Od: Nie lis 27, 2011 19:43

Post » Sob gru 03, 2011 15:01 Re: 2-miesięczna sierotka ze złamanym ogonkiem szuka DT

Yuppii ale super :)) wrzuć jakieś świeze zdjęcia Jeżyka :) napewno wygląda 2 razy lepiej niż na 1szych. przede wszystkim nie jest już napewno taki smutny :))
Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Sob gru 03, 2011 20:04 Re: 2-miesięczna sierotka ze złamanym ogonkiem szuka DT

Śliczne imię. I cieszę się bardzo, że jednak może u Was pobyć.
Szacun! :ok:

mrr

 
Posty: 2353
Od: Czw gru 11, 2008 17:48

Post » Pon gru 05, 2011 10:18 Re: 2-miesięczna sierotka ze złamanym ogonkiem szuka DT

Świeże zdjęcia Jeżyka :)
tutaj doskonale widać jego umaszczenie - jakby miał igiełki :)

Obrazek

Weselsze i ciekawskie spojrzenie :)

Obrazek

i dzidziuś w pełnej krasie- oczywiście śpiący na mojej kołdrze ;)

Obrazek
Psikutka po 20 latach i 7 miesiącach juz tylko w moim sercu

Jeżyk in heaven...

Sosemigo

 
Posty: 111
Od: Nie lis 27, 2011 19:43

Post » Pon gru 05, 2011 10:30 Re: 2-miesięczna sierotka ze złamanym ogonkiem szuka DT/DS

Jest cudowny! :) Wygląda jakby miał przedłużony włos! I te wielkie uszy! :)

mrr

 
Posty: 2353
Od: Czw gru 11, 2008 17:48

Post » Pon gru 05, 2011 10:43 Re: 2-miesięczna sierotka ze złamanym ogonkiem szuka DT/DS

Śliczny kociak. Taka kruszynka z niego słodka :)

Penny

Avatar użytkownika
 
Posty: 88
Od: Nie paź 16, 2011 0:12
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar i 172 gości