*Lubelskie Tymczasy*

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob lis 26, 2011 20:55 Re: *Lubelskie Tymczasy*cz.6-Króweczka,cielątko i inne ...

Anda dziękuję :oops:
Ja tupałam z radości, bo myślałam, że wystawię gablotkę i nikt nawet nie podejdzie. A tu tak fajnie.

Jutro porobię zdjęcia to Wam pokażę ciekawe rzeczy. Bukietami pana Waldka, który z nami współpracuje jestem zachwycona. Kto by pomyślał, że mężczyzna może mieć takie rewelacyjne pomysły ;)

maueczarne

 
Posty: 2936
Od: Pon sie 17, 2009 13:45
Lokalizacja: Lublin

Post » Sob lis 26, 2011 21:04 Re: *Lubelskie Tymczasy*cz.6-Króweczka,cielątko i inne ...

maueczarne pisze:Anda dziękuję :oops:
Ja tupałam z radości, bo myślałam, że wystawię gablotkę i nikt nawet nie podejdzie. A tu tak fajnie.

Jutro porobię zdjęcia to Wam pokażę ciekawe rzeczy. Bukietami pana Waldka, który z nami współpracuje jestem zachwycona. Kto by pomyślał, że mężczyzna może mieć takie rewelacyjne pomysły ;)


Mężczyźni są dobrzy w te klocki :wink: Mój brat jest artystą-fryzjerem :mrgreen:
Aha, no i gratuluję sukcesu w mediach! :ok:

edit: A robisz biżuterię na zamówienie? Np jak bym Ci podpowiedziała co mi się podoba, to byś coś ładnego wymyśliła? :D
Obrazek

Miss

 
Posty: 2752
Od: Wto gru 01, 2009 13:59
Lokalizacja: Belgia

Post » Sob lis 26, 2011 21:12 Re: *Lubelskie Tymczasy*cz.6-Króweczka,cielątko i inne ...

Miss - oczywiście. Jeśli tylko będę w stanie. Niestety nie wszystko da się wykonać handmade ;)

Sama mam fryzjera mężczyznę i do kobiet już dawno przestałam chodzić. Ale nie znam innego mężczyzny florysty. Mnie on zawsze zaskakuje.

maueczarne

 
Posty: 2936
Od: Pon sie 17, 2009 13:45
Lokalizacja: Lublin

Post » Sob lis 26, 2011 21:17 Re: *Lubelskie Tymczasy*cz.6-Króweczka,cielątko i inne ...

Kiedyś kolega znalazł bransoletkę na dnie morze i mi ją podarował. Nie była jakaś super piękna, ale bardzo mi się podobała. Spróbuję poszukać fotek. Gdzie mam pisać odnośnie ewentualnego zamówienia? :D
Obrazek

Miss

 
Posty: 2752
Od: Wto gru 01, 2009 13:59
Lokalizacja: Belgia

Post » Sob lis 26, 2011 21:44 Re: *Lubelskie Tymczasy*cz.6-Króweczka,cielątko i inne ...

miss, szukam fryzjera - twój brat w Lublinie tworzy??
ObrazekAnda i koty Obrazek

Anda

 
Posty: 10081
Od: Pon lut 02, 2004 14:46
Lokalizacja: Lublin

Post » Sob lis 26, 2011 21:51 Re: *Lubelskie Tymczasy*cz.6-Króweczka,cielątko i inne ...

Tak Ando, ale trzeba się do niego zapisywać tak z dwu miesięcznym wyprzedzeniem :/ Miesiąc minimum się czeka :?
Obrazek

Miss

 
Posty: 2752
Od: Wto gru 01, 2009 13:59
Lokalizacja: Belgia

Post » Sob lis 26, 2011 21:55 Re: *Lubelskie Tymczasy*cz.6-Króweczka,cielątko i inne ...

Miss pisz pw i dalej będziemy już kontaktować się jakoś inaczej ;)

A jak Twój brat się nazywa? Bo skoro tak długo się czeka to znaczy, że jest bardziej popularny i pewnie o nim słyszałam ;)

maueczarne

 
Posty: 2936
Od: Pon sie 17, 2009 13:45
Lokalizacja: Lublin

Post » Sob lis 26, 2011 21:57 Re: *Lubelskie Tymczasy*cz.6-Króweczka,cielątko i inne ...

Ok.
Do takich mistrzów nie chadzam :)
ObrazekAnda i koty Obrazek

Anda

 
Posty: 10081
Od: Pon lut 02, 2004 14:46
Lokalizacja: Lublin

Post » Sob lis 26, 2011 22:12 Re: *Lubelskie Tymczasy*cz.6-Króweczka,cielątko i inne ...

napisałam pw :D
no mistrz na skalę ogólnopolską ;) Ale strasznie przepracowany :(
Obrazek

Miss

 
Posty: 2752
Od: Wto gru 01, 2009 13:59
Lokalizacja: Belgia

Post » Nie lis 27, 2011 10:56 Re: *Lubelskie Tymczasy*cz.6-Króweczka,cielątko i inne ...

Nie kocio, ale ważne, może ktoś kojarzy:

UWAGA! W nocy z 26 na 27 listopada (z soboty na niedzielę), w okolicach ulicy Nadbystrzyckiej został znaleziony dorosły samiec labradora, zadbany, w kolczatce. Pies błąkał się po ulicy, był bardzo zmęczony, mało co nie padł ofiarą wypadku komunikacyjnego. Poszukujemy właściciela - tymczasowo przebywa u osób, które go znalazły.

lady_swallow

 
Posty: 848
Od: Czw gru 13, 2007 19:24

Post » Nie lis 27, 2011 11:54 Re: *Lubelskie Tymczasy*cz.6-Króweczka,cielątko i inne ...

Anda pisze:Wcale sie nie dziwię, Twoja bizuteria jest piękna!!!
Jest teraz duzo takiego rękodzieła, ale twoja jest rzeczywiście pierwszej klasy i artystycznie i pod względem dokładności wykonania.

Ja się podpiszę pod wypowiedzią Andy i wielkie gratulacje maueczarne :D :ok:

Anda pisze:ja to tylko mogłabym totemy robić i wianki wić :twisted:

Ja byłabym zainteresowana :!:
OUT OF ORDER Obrazek

pixie65

 
Posty: 17842
Od: Czw paź 20, 2005 9:53

Post » Nie lis 27, 2011 12:20 Re: *Lubelskie Tymczasy*cz.6-Króweczka,cielątko i inne ...

pixie65 pisze:
Anda pisze:ja to tylko mogłabym totemy robić i wianki wić :twisted:

Ja byłabym zainteresowana :!:

Wianuszek upleść?? :mrgreen:
ObrazekAnda i koty Obrazek

Anda

 
Posty: 10081
Od: Pon lut 02, 2004 14:46
Lokalizacja: Lublin

Post » Nie lis 27, 2011 15:10 Re: *Lubelskie Tymczasy*cz.6-Króweczka,cielątko i inne ...

Anda pisze:
pixie65 pisze:
Anda pisze:ja to tylko mogłabym totemy robić i wianki wić :twisted:

Ja byłabym zainteresowana :!:

Wianuszek upleść?? :mrgreen:


Maupa :twisted:
Dyć zaznaczyłam przez wyboldowanie, że totem był mnie zainteresował 8)
OUT OF ORDER Obrazek

pixie65

 
Posty: 17842
Od: Czw paź 20, 2005 9:53

Post » Nie lis 27, 2011 16:02 Re: *Lubelskie Tymczasy*cz.6-Króweczka,cielątko i inne ...

słuchajcie dziewczyny dostałam informacje przed chwilę, że po zmarł samotny starszy pan na Kalinówce i zostały po nim 3 koty i pies. Zwierzaki są teraz same!!! Teść mojej siostry jeździ je karmić, ale sytuacja jest, że tak powiem nieciekawa. Jakby co to mogę wspomóc finansowo. Siostra jest w Anglii więc może pomóc tak samo jak i ja :?
Koty mają po 2-3 lata pewnie nie wyciachane. Piesek ma 15 miesięcy. W sumie na nic nie liczę pisząc to, bo wiem jaką każdy ma sytuację, ale może ... Koty są wychodzące więc jakoś sobie dają radę bez właściciela, ale z psiakiem jest gorzej :(

edit:
Obrazek

Sasiedzi go biorą do domu, ale ucieka do swojego starego domu i chowa się pod samochodem.
Co mogę jeszcze zrobić na odległość?
koty:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Teść siostry skontaktował się z dziećmi tego człowieka, ale to są ludzie którzy nawet nim się nie zajęli. Stwierdzili, że psa mogą najwyżej odwieźć do schroniska, a koty zostawią same sobie :evil:
Obrazek

Miss

 
Posty: 2752
Od: Wto gru 01, 2009 13:59
Lokalizacja: Belgia

Post » Nie lis 27, 2011 17:37 Re: *Lubelskie Tymczasy*cz.6-Króweczka,cielątko i inne ...

A teść siostry nie ma miejsca na psiaka chociaż?? 8)
ObrazekAnda i koty Obrazek

Anda

 
Posty: 10081
Od: Pon lut 02, 2004 14:46
Lokalizacja: Lublin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości