OTW5-Świat koci i Żuniek.Nie jest fajnie:(

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw lis 10, 2011 11:28 Re: OTW5-My,tymczasy i Żuk terrorysta ;)

A ja przyszłam z nowym kodem do banerka. :D

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
[url=http://tiny.pl/h1k6z][img]http://imgur.com/4PdFN.gif[/img][/url]


Trzymam :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: za wszystkie fuciki u Ciebie Asiu i za Was Dużych, za to że jesteście!
„W Polsce skumulowały się trzy najgorsze zarazy: PiS, KK i coronawirus.”
„Patrząc na naszych obecnych polityków mogę stwierdzić,
że najwięcej kultury jest w serze, jogurcie i kefirze.”

„Jeżeli człowiek rodzi się nie prosięciem, a niemowlęciem ludzkim,
to nie powinien na starość być świnią tylko człowiekiem”.
- Władysław Bartoszewski
„Cienia i wolności nie przydepniesz butem”.- Antoni Regulski
„Pobożność jest niezwykle ważna, ale rozumu nie zastąpi”. - Ks. Józef Tischner
„Ręce, które pomagają są bardziej święte, niż usta które się modlą”. - Maria Czubaszek

mamut

Avatar użytkownika
 
Posty: 2028
Od: Śro lip 09, 2008 17:44
Lokalizacja: Earth Planet

Post » Czw lis 10, 2011 11:38 Re: OTW5-My,tymczasy i Żuk terrorysta ;)

mamut pisze:A ja przyszłam z nowym kodem do banerka. :D

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
[url=http://tiny.pl/h1k6z][img]http://imgur.com/4PdFN.gif[/img][/url]


Trzymam :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: za wszystkie fuciki u Ciebie Asiu i za Was Dużych, za to że jesteście!

dziękuję bardzo :1luvu:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55375
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw lis 10, 2011 13:04 Re: OTW5-My,tymczasy i Żuk terrorysta ;)

Pewnie jest wysterylizowana, tak pytam pro forma. Moja Fifi też przed sterylką lała wszędzie, na dywaniki, na pościel... ale po sterylce czasem jej się zdarzyło na dywanik, pozbyłam się dywanika i kłopotu.
Może jakieś zapachy jej nie odpowiadają?

Kurcze no nie mam pomysłu. Może ferononkami opsikać teren?
http://koty-nurmi.blogspot.com - moje kochane kociska :) zapraszam serdecznie do nas!

nurmi

 
Posty: 808
Od: Sob lis 20, 2010 10:14

Post » Czw lis 10, 2011 13:17 Re: OTW5-My,tymczasy i Żuk terrorysta ;)

Kocia jest ciachnięta.Doroślejsze koty zawsze tak wydaję. Napisałam kilka rad i zobaczymy.Ale nie oszukujmy sie.Pingusi powrót wraca jak bumerang i kiedyś to sie stanie. Nie ma dobrego momentu na powrót kota.Ale jak wyszedł ode mnie to na pewno go przyjmę bez gadania.
Pingusia jest pingwinem a one mają swoje humorki.Specyficzne dla pingwinów.
Ale dość zamartwiania się.Co ma być to będzie. Panika jest we mnie ale to stan stały ostatnio :mrgreen: Będę myśleć i zamartwiać się, publicznie ryczeć we wszelkie dostępne rekawy jak to się stanie. Teraz trzymam kciuki za małą by uporała się ze swymi demonami.

Niestety na posesji kot nowy jest. Szuranie w krzalunach i nagły wypad z warkiem oznacza goscia. Gościowi sie przyglądam,na ile to możliwe po ciemaku, czy pokaźna postura brzuszna nie jest zaciążeniem.A może to tylko opuchlizna głodowa. Jest bure z białym, podobne do Nastki. Bura ucieka, muszę jej dawać osobno jedzenie.O ile z Niuniusiem,Witusiem i inszymi dogadywała się w kwestii stołu (a właściwie płytek chodnikowych) to tutaj pannica dryfuje.Głód burego Cosia musi być wielki.

U nas bez zmian. Do znudzenia powtarzac będe tekst refrenu
leją siebie i na chatę
siala la la la
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55375
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw lis 10, 2011 14:14 Re: OTW5-My,tymczasy i Żuk terrorysta ;)

No niemożliwe jestescie :!:
Człek se nie może w spokoju popracowac, bo juz trzy stronki przeleciały...

Zmarzłam dzisiaj niemożebnie, chyba weekend zapowiada się łóżkowo-kotowy...
Obrazek Obrazek

Chatte

 
Posty: 1405
Od: Śro kwi 02, 2003 8:46
Lokalizacja: Józefów - Warszawa

Post » Czw lis 10, 2011 14:41 Re: OTW5-My,tymczasy i Żuk terrorysta ;)

Felutek i Mila piszą
Dodam tylko,że śpią w łóżku. Bywa,że Mila paca z liścia Felka jak sobie za dużo chłopak pozwala. On desantem spadał na koty u nas.I nie tylko.Na ich miski też taki skok był.Wiadomo było kto zacz jak rumor, narzekania i lamenty zbiorcze były. Już go dziewucha nauczy moresu.

...Felek szaleje, ale łagodniutko. On jest w ogóle w tych zabawach tak delikatny i słodko gapciowaty dzieciak . Chyba trzeba będzie go zamykać w łazience na czas gotowania w kuchni, bo konkretnie i konsekwentnie planuje się ugotować w każdym garnku, w razie niepowodzenia zamrozi się chętnie w lodówce ;-)

Szynkę trzeba kroić w łazience ;-) i Mila musi jeść zamknięta - on swoje kończy w sekundę i zabiera jej, no i afera :-)

Ogólnie Felcio szybko się przystosował, a Mila wolniej, ale to zrozumiałe. Dziś na przykład zaczęła się przy mnie autentycznie pierwszy raz bawić myszką. A przez pierwsze dni po prostu spała na kanapie i jadła, niepewna i cichutka była, a teraz zaczyna się ożywiać, tak ją bardziej widać, bardziej panią na włościach się czuje.

Młody bywa zazdrosny o afekty, wczoraj znienacka złapał mnie obiema łapkami i krzycząc odciągał rękę głaszczącą Milę, niezły numerant!!!...
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55375
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw lis 10, 2011 15:37 Re: OTW5-My,tymczasy i Żuk terrorysta ;)

Witam. :) Może jakieś wsparcie finansowe potrzebne? Wiele nie pomogę, bo u mnie obecnie z kasą masakra, ale jeśli będę mogła, to na pewno się udzielę. Na razie wklejam u siebie banerek. :ok:
Nutka, Muza, Amber, Evo, Bonnie Blue, Demi, Goran oraz Gama pozdrawiają wszystkich.:)
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek
viewtopic.php?f=20&t=137690 - Bazarek na Kotylion Viva!

mojekoty

 
Posty: 1522
Od: Pon maja 03, 2010 13:57

Post » Czw lis 10, 2011 16:19 Re: OTW5-My,tymczasy i Żuk terrorysta ;)

ASK@ pisze:Dziewczyny a moze jakieś światłe rady macie?Pomysły?
Ja już wyczerpałam możliwości. Podobno leje wszędzie i wczoraj w wygrzebanej ziemi z kwiatka zostawiła kupala.Dla mnie to nie dziwota.Dlatego kwiatów nie mam.
Nie skontaktowano sie z ryśką.Choć namiary dostali. Ryśka obiecała także jak będzie w stolicy zajrzeć i na miejscu ocenić co i jak. Nici wyszły z tego.
Kot jest bardzo przywiązany do nich,tak wynika.Ale coś jest nie tak do końca.

Asia - ja mam pszesz takiego lejucha, moja ukochana Misioooooo. Już 14 lat leje gdzie kce. Ma schizofrenię to jej wolno, nie? Jest oddzielona od innych kotów, i tylko pod kontrolą miksuje się z kociarstwem. Potrafi olać 5 miejsc w ciągu 1 minuty - dosłownie! Pieron nie kot! Misiooo nigdy nie była kuwetkowa ale ogarniała się. Gdy pojawił się 2 kot i PanUkochany sprowadził tą "zdradę" na Misoooowy kark, zaczęła się jazda po bandzie. Ale Misiooo potrafiła lać gdy przynosiłam nerwy pracowe do domu albo potraktowałam jej PanaUkochanego zbyt obcesowo. I kot czuł się niekochany. I sikała. A jak sikała - powodowała wzrost naszej irytacji. I wtedy czuła się jeszcze bardziej niekochana, i jeszcze bardziej sikała..brrrr. Dobrze, że Misiooo sika tylko na pow.zmywalne/twarde. Nie mówię, że teraz nie leje, ale wiemy, że ten typ tak ma, a ma dopiero 14 lat, więc.. "następną" podłogę zrobimy jak w szpitalu (wykładzina wywinięta na 15cm na ścianach) :twisted:

Per analogia - u Pingusi: jeśli kot ma zdrowy pęcherz i nie było ostatnio żadnych zmian w tzw. życiu, to musi być psychika - a tu łatwo wywnioskować, że jest problem na linii kot-Państwo...czy oddanie kota jest najlepszym rozwiązaniem? Czy to napewno rozwiąże WSZYSTKIE problemy?

Zadaj im to pytanie patrząc prosto w oczy...
Obrazek Obrazek
PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW.

Rakea

Avatar użytkownika
 
Posty: 4915
Od: Śro lis 14, 2007 23:56
Lokalizacja: Praga nad Wisłą

Post » Czw lis 10, 2011 16:19 Re: OTW5-My,tymczasy i Żuk terrorysta ;)

ASK@ pisze:Pingusia jest pingwinem a one mają swoje humorki.Specyficzne dla pingwinów.
[/i]


Tak Pingusie mają swoje humorki, widzę na przykładzie mojej Fifi...
Wszystko się ułoży, jestem i trzymam :ok:
http://koty-nurmi.blogspot.com - moje kochane kociska :) zapraszam serdecznie do nas!

nurmi

 
Posty: 808
Od: Sob lis 20, 2010 10:14

Post » Czw lis 10, 2011 21:56 Re: OTW5-My,tymczasy i Żuk terrorysta ;)

Rakea pisze:Per analogia - u Pingusi: jeśli kot ma zdrowy pęcherz i nie było ostatnio żadnych zmian w tzw. życiu, to musi być psychika - a tu łatwo wywnioskować, że jest problem na linii kot-Państwo...czy oddanie kota jest najlepszym rozwiązaniem? Czy to napewno rozwiąże WSZYSTKIE problemy?

Zadaj im to pytanie patrząc prosto w oczy...

zadałam swego czasu.Opisałam przykład Wojtka naszego, niemożliwie zakochanego w TZ.I samoluba.Co to irytację zamienia na irygację.Taką domową chałturkę.


Byliśmy z Żuczkiem na kolejnej (znów) konsultacji.Wiem,wiem powinnam sie trzymać jednego weta ,jednej linii przewodniej i takoż robić będę. Jednak potrzebuję inszego osądu i potwierdzenia, dobrego słowa i takich tam...
Nie jest dobrze i chyba nie będzie. Świeżo po wizycie mam napad dołka.
Przetrawię, przemielę,przełknę i napiszę.
Niestety po raz kolejny przekonałam się,że w naszych aptekach nie dostanę NIC. Potrzebuję cewników dziecinnych i wenflonów z plasticzanymi igłami. Wielkie, wielgachne oczy aptekarek patrzyły na mnie jak na jakieś dziwo nie z tego świata.Ażem zerkła czym nie zielona lub szara na gębie.Wracając z W-wy obdzwoniłam dostępne mi apteki i objeździłam jeszcze otwarte.Doopa.
Jak mam wytłumaczyć miłej pani z okienka,że wenflony z innymi niż metal igłami są od lat powszechnie używane.I przekuwają sie :mrgreen: Jak mam ją oświecić swoją nabyta mądrością,że cewniki mają też dla dzieci a ja taki potrzebuję. Gdybym chciała dla dorosłego facia to rurę od odkurzacza bym kotu wepchnęła.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55375
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw lis 10, 2011 22:05 Re: OTW5-My,tymczasy i Żuk terrorysta ;)

Asiu spróbuję się spytać o venflony i cewniki . :?:
[/url]ObrazekObrazekObrazek

horacy 7

 
Posty: 6708
Od: Śro cze 02, 2010 16:01

Post » Czw lis 10, 2011 22:12 Re: OTW5-My,tymczasy i Żuk terrorysta ;)

horacy 7 pisze:Asiu spróbuję się spytać o venflony i cewniki . :?:

Dzięki
u nas w jednej kupiłam wenflony wczoraj ale nie wiedziałam,ze będą potrzebne.A jutro święto.Żuk musi mieć lewatywy . Natura widać sie nudziła ździebko .Uchyłek jest prawdopodobnie po po obu końcach kota.Tylko ten ogonowy jest groźniejszy w chwili obecnej.
Biedak jest. Wielki biedak.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55375
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw lis 10, 2011 22:13 Re: OTW5-My,tymczasy i Żuk terrorysta ;)

Jesteśmy! :ok:
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lis 10, 2011 22:21 Re: OTW5-My,tymczasy i Żuk terrorysta ;)

Asiu popytaj może zamiast w aptekach to w sklepach zaopatrzenia medycznego. Ja u siebie zapytam.
Podaj jakie rozmiary igieł potrzebujesz- jak rozumiem jak najmniejsze?
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19645
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Czw lis 10, 2011 22:33 Re: OTW5-My,tymczasy i Żuk terrorysta ;)

My też jesteśmy! :D

Asia2 ma namiary na świetną behawiorystkę, ale coś widzę, że Państwo Pingusi chcą się pozbyć problemu razem z kotem. Biedna Pingusia, ja nie wyobrażam sobie, że oddaję któregokolwiek kociastego, a naszym też zdarza się posikiwać, gdy Pańciostwo w pracy i nie ma komu na bieżąco kuwety sprzątnąć. :roll:
ObrazekObrazek [*]Honorcia (09.2008 - 27.09.09) - wróć, najmilsza! [*] Szyluniu, nasza iskierko (05.2011 - 29.09.2011)[*]Cyrylku, czernidełko ukochane, przepraszam! Czekamy i tęsknimy! (06.2009 - 21.05.2013)[*]

maja_brygida22

 
Posty: 1407
Od: Czw sty 10, 2008 15:36
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 172 gości