OTW5-Świat koci i Żuniek.Nie jest fajnie:(

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto kwi 10, 2012 5:58 Re: OTW5-Świat koci i Żuniek.Nie jest fajnie:(

Zmarzłam jak cholera a żadna cholera nie złapała się.Najedzone gadziny były i miały mnie i łapkę serdecznie gdzieś.Mmuśka to sobie pod samochodem obok siedziała i bezczelnie patrzyła mi w oczy. Chora seniorka także nie była chora na jedzenie. Przylazł Kochaś, skubnął nereczkę ,osikał klatkę i polazł szukać wrażeń. :evil: A mnie było wszystko jedno co sie złapie byleby trzask klatki był. No, nie wszystko jedno.Miało być do cięcia. Choć jakby Kochaś się trafił to nawet zostawienie go w metalowej łapce było by zagrożeniem dla samej łapki. :mrgreen: Reszta kociarstwa w innych miejscach przywitała mnie spóźniona rozpaczliwym jękiem. Nie wierzyły,że micha dotrze.Poprosiłam karmicielkę (grzecznie, telefonicznie, wyrywając z ciepłych piernatów i słodko ćwierkoląc do telefonu,że skoro odebrała to nie spi :lol: ) by łapki popilnowała a ja pobiegłam jak młoda gazelka trzepiąc garami. Żołądek to potężna siła.Czekały.

Żuniek zjadł i czekamy czy wyhafci.Wczoraj dywan ozdobił kilka godzin po posiłku. Zjadł z apetytem ale to jeszcze nic nie znaczy.Dupinka ślicznie się zagoiła.Choć nie widać jej urody :mrgreen: bo ciągle z niego "coś" wypływa. Cieszy mnie to (masochistka jestem :mrgreen: ) bo w jakiś sposób się oczyszcza. Konsultowałam wczoraj z doktorkiem kolor koopala ale mamy poczekać na rozwój i działanie antybiotyku.Boję się czy jakiś stan zapalny jelit nie robi mu się. Jutro jadą moi z nim do W-wki.
Żunio dzień przywitał patrząc na mnie załzawionymi oczyskami.Julka siedzi w którymś tam z kolei worku.Karmel ma odrapany pyś.Lucek chuligani więc jest lepiej.Pikusiek nie przychodzi nadal na sniadanie.Ale mizia się.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55373
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto kwi 10, 2012 12:02 Re: OTW5-Świat koci i Żuniek.Nie jest fajnie:(

ASK@ pisze:(...)

Czy może ktoś mnie oświecić dlaczego fotki znikły z pierwszej strony? Chciałam wątek nowy trzepnąć ale fot nie ma? :cry:

Asiu, od 1 kwietnia 2012 hosting Imageshack wprowadził obowiązek rejestracji i limit - do 500 przechowywanych nieodpłatnie zdjęć. Wszystkie zdjęcia które zostały wgrane przez użytkownika ponad ten limit, miały być usunięte z ich serwerów. Powyżej tego limitu hosting jest płatny. Stąd dlatego na pierwszej stronie możesz mieć takie komunikaty Obrazek .
Inna opcja może być taka, że to użytkownik Imageshack mógł sam usunąć fotki.
„W Polsce skumulowały się trzy najgorsze zarazy: PiS, KK i coronawirus.”
„Patrząc na naszych obecnych polityków mogę stwierdzić,
że najwięcej kultury jest w serze, jogurcie i kefirze.”

„Jeżeli człowiek rodzi się nie prosięciem, a niemowlęciem ludzkim,
to nie powinien na starość być świnią tylko człowiekiem”.
- Władysław Bartoszewski
„Cienia i wolności nie przydepniesz butem”.- Antoni Regulski
„Pobożność jest niezwykle ważna, ale rozumu nie zastąpi”. - Ks. Józef Tischner
„Ręce, które pomagają są bardziej święte, niż usta które się modlą”. - Maria Czubaszek

mamut

Avatar użytkownika
 
Posty: 2028
Od: Śro lip 09, 2008 17:44
Lokalizacja: Earth Planet

Post » Wto kwi 10, 2012 17:11 Re: OTW5-Świat koci i Żuniek.Nie jest fajnie:(

Dziękuje Aniu za uświadomienie :wink:
Fotki poszły w niebyt i tyle.

Zapraszam do nowej części
viewtopic.php?f=13&t=140936&p=8766850#p8766850

Jakby ktoś tak dobry i mocno zdolny banerek mi przerobił.Tak po cichu jęczę :oops:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55373
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 157 gości