Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt lis 18, 2011 18:05 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Mam dom dla trikolorki. Jak coś proszę o propozycje, zdjęcia i kontakt na g.jaros@ekostraz.pl

go-ja

 
Posty: 63
Od: Wto wrz 07, 2010 15:54

Post » Nie gru 04, 2011 19:05 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Piękna, kochana i wrażliwa kotka do adopcji !!!
Pilnie poszukiwany odpowiedzialny dom
Warszawa
Tel. 608361617


Kotka znaleziona na ulicy, od 3 tygodni mieszkała na dworze, prawdopodobnie ktoś się jej pozbył...
Okazało się, że kotka jest wysterylizowana,
została odrobaczona, zaszczepiona i jest całkowicie zdrowa.

Kotka młoda i piękna, prawdopodobnie ma około 1,5 roku.

Kot jest kochany i wrażliwy,
przyzwyczajony do człowieka i innych kotów,
nauczony korzystania z kuwety,
bardzo dobry charakter!!!

Tylko adopcja
... ale oczywiście szukamy domu takiego na zawsze ...


Zastrzegam sobie wybór odpowiedniego domu dla Kotki.
Zastrzegam sobie, że jeśli będzie taka potrzeba - kotek z powrotem trafia do mnie!!!
Nie oddam kotka byle komu, nie mając pewności, że kot będzie miał zapewnione godne warunki.

Kotka jest wysterylizowana, na życzenie mogę wziąść pisemne zaświadczenie od lekarza.



~ ~ ~ TEL. W SPRAWIE ADOPCJI - +48 608 36 16 17 ~ ~ ~


Link do ogłoszenia :
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 673&type=1

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam

sabra-vlk

 
Posty: 2
Od: Nie gru 04, 2011 18:54
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon gru 05, 2011 8:48 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Witam Was serdecznie kochane kocie cioteczki :P
Dotarłam i do Was żeby kociakowi domek znalezć, bieda straszna :cry:
Pomóżcie proszę...
viewtopic.php?f=13&t=136577

Obrazek
To cały mój świat:-)
http://www.dogomania.pl/threads/207835- ... zyjaciele-)?p=18156377#post18156377

Iza i zwierzaki

 
Posty: 5
Od: Pon gru 05, 2011 8:15
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon gru 19, 2011 14:21 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Iza i zwierzaki pisze:Witam Was serdecznie kochane kocie cioteczki :P
Dotarłam i do Was żeby kociakowi domek znalezć, bieda straszna :cry:
Pomóżcie proszę...
viewtopic.php?f=13&t=136577

Obrazek

jejku jaka sliczna biedulka :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Niech wszystkie znajdą domeczki :ok:

:oops: :oops: :oops: A tu taka mała prywata :oops: :oops: :oops: : http://www.siepomaga.pl/r/radomskokan

Zajrzyjcie proszę!!! Taka mała akcja charytatywna dla RTOZ KAN RADOMSKO :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek Obrazek

ninakiler

 
Posty: 2496
Od: Pt paź 14, 2011 14:49
Lokalizacja: Łódzkie, Radomsko

Post » Czw gru 22, 2011 8:49 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Mam ruska na wydaniu ,jakby kto chciał.Sprawa dosyć pilna,bo bidulek większą część dnia i całe noce musi siedzieć w klatce ze względu na moją psinę.Nie podoba mu się i na nią się rzuca,a ona potrafi się odgryźć.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

jolab

 
Posty: 1824
Od: Pon sie 06, 2007 15:53
Lokalizacja: Płock

Post » Wto gru 27, 2011 0:54 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

hmm a coś więcej o "rusku"? :) w jakim wieku jest mniej więcej, jaki charakterek?
Obrazek
Narcyz :1luvu:
Remiś [*] maleńki, nigdy Cię nie zapomnimy

saute

 
Posty: 9
Od: Czw paź 13, 2011 9:01

Post » Wto gru 27, 2011 9:46 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

saute pisze:hmm a coś więcej o "rusku"? :) w jakim wieku jest mniej więcej, jaki charakterek?

Już w swoim domku :D

jolab

 
Posty: 1824
Od: Pon sie 06, 2007 15:53
Lokalizacja: Płock

Post » Śro gru 28, 2011 20:17 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Witam.
Jestem z Poznania, pilnie szukam domu dla mojej kotki. Kotka ma na imię Scanty, ma troszkę ponad 11 lat, jest czarno-biała, rasa "dachowiec". 11 lat temu wzięłam ją ze schroniska, teraz niestety z powodu nasilającej się alergii dzieci muszę ją oddać :cry: . Jest kotem domowym, nie wychodzi na dwór. Z powodu przytępionego słuchu nie dogaduje się z innymi kotami.
Zdjęcie mogę przesłać na maila.

mryfka

 
Posty: 1
Od: Śro gru 28, 2011 19:53

Post » Śro sty 04, 2012 21:55 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Witam
Nie wiem czy tu akurat jest dobre miejsce ale poszukuję kotka - po stracie swoje serce pęka ze smutku. Dokładnie malutką kotkę - pieszczocha. Mam już jednego więc nie będzie samotna. Na terenie śląska

AnnaSni

 
Posty: 92
Od: Śro sty 04, 2012 21:45

Post » Śro sty 04, 2012 22:01 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

AnnaSni, załóż wątek na dziale "kociarnia", że poszukujesz kotki do adopcji :)
a ja od razu polecam adopcję parki [najlepiej ode mnie :lol: prześliczna trikolorka i murzynka bambo; obydwie są młodziutkie]

klauduska

 
Posty: 3600
Od: Nie lut 27, 2011 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 05, 2012 20:14 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

AnnaSni pisze:Witam
Nie wiem czy tu akurat jest dobre miejsce ale poszukuję kotka - po stracie swoje serce pęka ze smutku. Dokładnie malutką kotkę - pieszczocha. Mam już jednego więc nie będzie samotna. Na terenie śląska


moze u nas cos znajdziesz...na kociej arce noego z radomska... dowoz zawsze mozna zalatwic a mamy sliczna mloda koteczke Alicję ktora jest wspanialym miziakiem. Do tego jest tez slepinka Hania ktora nie odstepuje czlowieka na krok...

Przepraszam...bo oprocz tego:
Mam taka małą prośbę... :oops: :oops: :oops:
Dotyczy facebookowych forumowiczów... Nasza Kocia Arka Noego potrzebuje troszkę rozgłosu, czy możecie wejść i udostępnić jakiś album z kociakami do adopcji :?: Bardzo byłabym wdzięczna... :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Tutaj link do Kociej Arki Noego (zarejestrowany jako użytkownik, nie jako strona, więc można dołączyć do znajomych :oops: )
http://www.facebook.com/kociaarkanoego# ... ?sk=photos
Gdyby cos nie działało to proszę o info... Po kliknięciu na link trzeba się zalogować na swoje konto i powinno od razu przekierować na naszą stronkę... :oops:
Jeszcze raz bardzo proszę o jakiekolwiek wsparcie... :roll:

Na tej stronie tez mozesz znalezc zdjecia wszystkich naszych kociat... jesli nie masz fb to wiecej informacji pod numerem 695752709
ObrazekObrazekObrazek Obrazek

ninakiler

 
Posty: 2496
Od: Pt paź 14, 2011 14:49
Lokalizacja: Łódzkie, Radomsko

Post » Nie sty 08, 2012 10:58 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Witamy niedzielnie bezdomne koteczki... i nieustająco trzymamy kciuki za znalezielnie domeczkow dla potrzebujących, choc wiem ze jest trudno :oops: :oops: :oops:

Przychodzę z niedzielną nowiną... 8) 8) 8) W tym miesiącu odbywa się konkurs miss i mistera w kategorii kotki kalekie...
Jako wolontariuszka naszego KAN-u zgłosiłam dwoch kandydatów z naszego przytuliska :D :D :D Moze z Waszą pomocą uda nam się zdobyć troszkę pieniążków dla Hani i Felusia, bo to są nasi niepełnosprawni kandydaci... (i zarazem najbardziej przytulasne stworzonka) :D

Bardzo na Was liczę, ale oczywiście nie obraże się, jeśli inny kotek bardziej zawładnie Waszym serduchem i jego wytypujecie :) Ja tez będę głosowac, ale na swoich nie mogę, stąd moja wiadomość i zaproszenie do głosowania.

Pośpiechu niema bo kandydaci są dopiero zbierani...jeśli bedzie ich wystarczająca ilość konkurs ruszy :1luvu:

Mały skrót zasad:
1. Głosować może każdy kto ma konto na Miau
2. Oddajemy 1 głos na Mistera i 1 głos na Miss
3. Nie głosujemy na własne "kotomstwo"
4. Aby zagłosować, należy w swoim poście wpisać nr kandydata i kandydatki
5. Glosujący mogą oddać 2 głosy- 1 na Mistera i 1 na Miss, i w tej kolejności proszę o podawanie numerów kandydatów.

Oto nasi kandydaci:
HANIA - ślepinka
Obrazek
FELUŚ bez ogonka
Obrazek

Trzymam kciuki za wszystkie niepelnosprawne piękne kociaste :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Link do konkursu: viewtopic.php?f=20&t=137693
ObrazekObrazekObrazek Obrazek

ninakiler

 
Posty: 2496
Od: Pt paź 14, 2011 14:49
Lokalizacja: Łódzkie, Radomsko

Post » Sob sty 28, 2012 20:31 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

PILNIE POTRZEBNE DOMY STAŁE LUB TYMCZASOWE!

Obrazek

http://img252.imageshack.us/img252/7359/36712117.jpg
Poszukuję domku dla ok.7 miesięcznego kocurka. Ktoś wyrzucił to biedne stworzonko na działki, gdzie dzikie koty go gryzły i nie dopuszczały do jedzenia. Bidulek był pogryziony. Po zachowaniu kotka widać, iż mieszkał kiedyś w domu. Jest już wykastrowany, odrobaczony i odpchlony. Jest bardzo pięknym, spokojnym biało-burym kotkiem lubiącym pieszczoty i zabawy. Bawi się z innymi kotami. Gdyby ktoś chciał pokochać to bezbronne stworzonko, on na pewno odwdzięczy się tym samym i pokocha całym swoim małym serduszkiem!

Obrazek

http://img694.imageshack.us/img694/5185/11560227.jpg
Mała 2-miesięczna kicia szuka odpowiedzialnego i kochającego opiekuna. Została znaleziona na ulicy, była wycieńczona i strasznie chora. Najprawdopodobniej w ten sposób ktoś pozbył się chorego kota. Wyrzucając ją jak śmieć, skazał ją na śmierć. Na szczęście, ktoś zlitował się nad konającą kicią i przywiózł ją do lecznicy. Obecnie jest już zdrowa. Siedzi bidulka w swojej małej klateczce i każdego prosi o odrobinę czułości zaczepiając łapką. Jest śliczna, ufna i bardzo lubi pieszczoty człowieka. Niestety, jeśli nie znajdzie domku trafi do schroniska, a tam wiadomo, różne choroby, więc mały kociak może szybko zachorować. Drugi raz jej małe ciałko może już nie dać sobie rady z chorobą. Bardzo potrzebuje miłości.

Obrazek

http://img821.imageshack.us/img821/2153/75956761.jpg
Porzucony ok. 8 miesięczny kocurek szuka domku. Kotek snuje się po działkach, widocznie ktoś go podrzucił. Jest jeszcze zadbany, ale coraz gorzej znosi zimno. Zaczynają łzawić mu oczka i niedługo może się rozchorować, dlatego pilnie szukam dla niego domku. Jest oswojony, łasi się do nóg. Jest odrobaczony i odpchlony. Inne koty odganiają go od jedzenia. Jest bardzo smutny, co widać na zdjęciu, jak siedzi za bramką. Ożywia się na widok człowieka, ale jak odchodzę siedzi zrozpaczony. Jeśli ktoś zdecydowałby się przygarnąć to piękne, smutne stworzonko, to wykastruję kotka.

W sprawie adopcji proszę o kontakt 504 200 743 Magda, dowiozę kotka (Bydgoszcz i okolice).

Naturalsi

 
Posty: 9
Od: Sob sty 28, 2012 20:07

Post » Pon sty 30, 2012 20:49 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

!!! KOCIAKI SZUKAJĄ DOMU !!!

Dwie kotki szukają domu...

Pewnego październikowego dnia, w niewielkiej miejscowości na podlasiu kotka urodziła dwie kotki - jedna czarna, druga hmmm... w lamparcie cętki (czarno-białe-brązowe). Urodziła w opuszczonym garażu, który potraktowała jak swój dom. Moja mama każdego dnia chodziła dokarmiać kociaki. Kilka tygodni temu zaczęły już normalnie podchodzić do człowieka, dają się trzymać na rękach...

Przyszedł jednak dzień, w którym pojawił się właściciel garażu i co zrobił? Wyrzucił kotkę i małe kocięta na zewnątrz. Nie muszę chyba dodawać, że na podlasiu jest teraz jakieś -20 stopni :( W związku z tym, że moja mama mieszka w bloku, ma małe mieszkanie, psa, alergię, to nie może przygarnąć kociaków.

Dwie dziewczynki przyjeżdżają w niedzielę do Warszawy. Tutaj będę szukała im nowego domu. Sama przygarnąć ich nie mogę - kwestie mieszkaniowe - nie mam warunków. Dołożę wszelkich starań aby kotki znalazły ciepły dom, jednak jeśli do końca lutego nikt im nie pomoże, to będę oddać je do schroniska. Nie chcę tego, dlatego proszę... jeśli ktoś poszukuje 1-2 kotek to niech ich pomoże.

1 dziewczynka (lamparcie cętki) przywiązuje się szybko do człowieka, potrafi chodzić krok w krok, jest trochę zadziorna, odważna i niezwykle przyjacielska.
2 dziewczynka (czarna) jest bardziej spokojna, mniej ufna, ale jak już zdecyduje się na przyjaźń to chyba na zawsze. Jest typem samotnika, który może się obejść bez ciągłej zabawy. Woli obserwować, niż wychodzić przed szereg.

Proszę was o pomoc w znalezieniu im domu. Zdjęcia będę mogła przesłać dopiero w weekend kiedy po nie pojadę. Mam nadzieję, że mrozy nie będą zbyt silne :(

W razie jakichkolwiek pytań, porad, propozycji, podpowiedzi proszę o maila (iza357@gmail.com)

Iza357

 
Posty: 3
Od: Pon sty 30, 2012 20:01

Post » Pt lut 10, 2012 12:35 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Tak się zastanawiam, czy nie brakuje trzech kolorów: biało-czarnego (w sensie biały kot z czarnym motywem, bardziej ,,plamka'' niż ,,krówka'', często zdarza się na wsi oraz znacznie rzadszych: mamurkowego i mahoniowego. Warto byłoby jakoś to rozdzielić.
http://www.fundacjazmienmyswiat.tarnow.pl/download.php
Drukuj i rozwieszaj w swoim otoczeniu. Niech wszyscy ludzie raz na zawsze postanowią zadbać o koty...

Kakaowinka

 
Posty: 69
Od: Śro lut 01, 2012 21:52
Lokalizacja: okolice Leszna / Wielkopolska

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 148 gości