Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro paź 12, 2011 20:01 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Właśnie jest przyklejony, nie spadnie więc :)

mantra

 
Posty: 312
Od: Czw maja 17, 2007 14:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro paź 12, 2011 22:17 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

buraski też mają banerek:
Kod: Zaznacz cały
[url=http://tiny.pl/h1xrr][IMG]http://i.imgur.com/uj4DK.gif[/IMG][/url]

klauduska

 
Posty: 3600
Od: Nie lut 27, 2011 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 23, 2011 20:30 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Witam serdecznie
Zgłaszam do adopcji 4 białe maluchy , mają 6 tygodni , dwie dziewczyny i dwa chłopaki .Mama kociąt nie żyje .
kontakt - gorki330@poczta.onet.pl

gorki330

 
Posty: 1
Od: Pon wrz 14, 2009 13:28

Post » Pon paź 24, 2011 12:53 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Ja podniose a to kociaki , które pilnie potrzebuja domu!1


ObrazekObrazekObrazek[
Na Leczenie i utrzymanie Rybnickich Szpitalniaków ZAPRASZAMY!
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=158604

afiain

 
Posty: 1044
Od: Pt mar 11, 2011 20:33

Post » Wto paź 25, 2011 9:32 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Cześć,

znaleźliśmy z żoną 4-miesięcznego kociaka w parku Arkadia na warszawskim Mokotowie. Jest śliczny, czarny (poniżej fota) i zdrowy (byliśmy u weta, leczymy go tylko ze świeżbowca). Ewidentnie domowy kociak, robi do kuwety i bardzo, bardzo lgnie do ludzi. Ma cudny charakter, nigdy nie widziałem tak towarzyskiego kotka. Niestety nie możemy go zatrzymać, mamy małe mieszkanie, psa i królika. Oddamy go na dom tymczasowy lub stały. Informacje pod 502703909 lub lukasz.myszka@gmail.com

Łukasz

Obrazek

myszanrg

 
Posty: 2
Od: Wto paź 25, 2011 9:01

Post » Wto paź 25, 2011 11:37 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Moi drodzy.
Mam taki dylemat, może w złym miejscu, ale zapytam.
Mam 4 letnia kotkę syberyjczyka, nie sterylizowana, bo kupowałam wystawowo-hodowlaną, ale wcale nie mam zamiaru jej rozmnażać, bo uwżam, że kotów i tak jest za dużo a zarabiać można w inny sposób. Myślałam, że to polubie, ale pojechałam raz i więcej nie zamierzam. Szukam dla niej towarzystwo, bo jest od niedawna samotna, wcześniej miała psa. Chciałabym kota krótkowłosego i nawet dachowca, ale moj rudzielec tak linieje, że ledwo sobie z tym razde, więc musi być krótkowłosy. Ale mam pewne obawy czy biorąc kociaka ze schroniska, to dobry pomysł. Od lat borykam się ze zdrowiem dzieci i lekarze nie umieja ustalić przyczyny. Nie chciałabym aby kot zaraził czymś dziecko. Wiem, że się je odrobacza. Ostatnio rozmawiałam z wetem i powiedział, że to odrobaczanie standardowe a kot może mieć wiele innych chorób i pasożytów. Myślałam o kociaku rasowym, bo hodowla stara się dbać o zdrowie kociąt, ale są drogie.
Może to egoistyczne, ale jak ktoś przeszedł tyle d dziećmi co ja i to nie lekkich chorób, to sądzę, że zrozumie moje obawy. Zatem mam pytanie czy biorąc kociaka z ulicy czy schroniska moje dzieci będą bezpieczne. Nie mowiąc o kotce, które jest zdrowa.

Pozdrawiam

Nikena

 
Posty: 9
Od: Wto paź 25, 2011 11:23

Post » Wto paź 25, 2011 14:20 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Nikena, to bierz kota od nas. Jest zdrowy na maxa!!! I nie ma się gdzie podziać :(

myszanrg

 
Posty: 2
Od: Wto paź 25, 2011 9:01

Post » Wto paź 25, 2011 15:01 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

myszanrg, zdrowy na maxa, to on nie jest, skoro go na świerzbowca leczycie..

Nikena, każdy kot "z ulicy" jest tak samo zdrowy. wszystkie wydajemy w pełni zdrowe, odrobaczone, zaszczepione i [jeśli starszy] wykastrowane. koty z hodowli są o tyle zdrowsze, o ile są na pewno [a przynajmniej tak jest w założeniu] wolne od chorób genetycznych. u dachowca, co do tego, nigdy pewności nie można mieć, bo nikt badań genetycznych na nich nie prowadzi generalnie.
masz MILIONY ogłoszeń o kotach do adopcji, krótko- średnio- i długowłosych. przebierać i wybierać masz w czym na pewno. w 1. poście masz też odnośniki do wybranego koloru kota, którego chciałabyś zaadoptować np.
poszukaj na dziale "Kociarnia" kotów do adopcji. na pewno jakiegoś odpowiedniego dla siebie i swojej kotki znajdziesz.

klauduska

 
Posty: 3600
Od: Nie lut 27, 2011 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto paź 25, 2011 17:24 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

najbezpieczniej jest wziąć :kotek: kotka od nas z forum:)
jest bardzo dużo kociaczków już po wizytach u weta zdrowych ,przede wszystkim będziesz miała pewność ze kot nie jest dzikusem .ze załatwia się do kuwety itp :ok:

aga1973

 
Posty: 76
Od: Wto wrz 06, 2011 18:00
Lokalizacja: warszawa-mokotow

Post » Czw paź 27, 2011 8:30 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Dzięki dziewczyny.
Znajoma znalazła dwa kotki w lesie. Wzięła do domu. Na jednego od razu znalazł się chętny a drugiego wezmę ja. Chciałam mu zrobić testy na FELV i FIV, ale wet powiedział, że muaiałabym mieć pecha, bo rzadko się zdarza. Na tyle co zrobiłi tylko 3 były dodatnie. Macie większe doświadczenia w tej materii. Czy powinnam zrobic test kociakowi? Wolałabym, aby moja kotka się nie zaraziła. A co wy o tym sądzicie?
Pozdrawiam

Nikena

 
Posty: 9
Od: Wto paź 25, 2011 11:23

Post » Pon paź 31, 2011 15:37 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Witam mam kotkę do adopcji okolice opola,niestety nie moze u mnie zostac bo mam juz dwa koty i dwa psy. Info pod nr. tel 606666430.

Obrazek

Obrazek

dancia

 
Posty: 4
Od: Wto lis 28, 2006 14:15
Lokalizacja: opole

Post » Pon lis 07, 2011 21:41 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

zaznacze sobie wateczek :)
ObrazekObrazekObrazek Obrazek

ninakiler

 
Posty: 2496
Od: Pt paź 14, 2011 14:49
Lokalizacja: Łódzkie, Radomsko

Post » Śro lis 09, 2011 15:16 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Przepraszam ze tak się wcinam... ale czas goni i potrzebna pomoc!!!!!!! :oops: :oops: :oops:

Zajrzyjcie moze cos sie spodoba :oops: :oops: :oops: viewtopic.php?f=20&t=135182 bo niestety narazie klientow brak :(

Wszystko idzie na te dwa slodziaki
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek Obrazek

ninakiler

 
Posty: 2496
Od: Pt paź 14, 2011 14:49
Lokalizacja: Łódzkie, Radomsko

Post » Czw lis 10, 2011 9:26 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Mała kotka szuka domku. Jest u mnie na DT

Obrazek

mona91

 
Posty: 21
Od: Nie gru 05, 2010 16:31

Post » Czw lis 10, 2011 14:36 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

jaki piekny slodziak... :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek Obrazek

ninakiler

 
Posty: 2496
Od: Pt paź 14, 2011 14:49
Lokalizacja: Łódzkie, Radomsko

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 112 gości