Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt wrz 26, 2014 12:26 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Obrazek Obrazek

Urocza szylcia poleca się do adopcji. WARSZAWA

PILNE!

4 lata, zdrowa, typ przytulaka, akceptuje inne zwierzęta i bardzo ceni człowieka :)

Prosimy o domek.
"Kot jest jedynym stworzeniem, któremu udało się udomowić człowieka." (Marcel Mauss)

Gata_Negra

Avatar użytkownika
 
Posty: 139
Od: Pon cze 02, 2014 8:10


Post » Nie wrz 28, 2014 12:21 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

a czy wiecie czy gdzieś w lublinie są takie ośrodki, gdzie można adoptować kociaki? ja nie, ale moja siostra chciałaby to zrobić ale mieszka od niedawna w lbnie i nie wie gdzie szukać, może Wy znacie jakieś zaufane miejsca?

teleportus

 
Posty: 15
Od: Pt wrz 26, 2014 14:30

Post » Nie wrz 28, 2014 17:17 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Dostojna Selina szuka domu
Obrazek

jolab

 
Posty: 1824
Od: Pon sie 06, 2007 15:53
Lokalizacja: Płock

Post » Wto wrz 30, 2014 18:35 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Może ktoś sie w tym biało-szaro-rudym maleństwie zakocha?:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/55e ... 70ee5.html
A tu więcej:
https://www.facebook.com/magdalena.mysz ... 810&type=1
Obrazek

koszka

 
Posty: 281
Od: Czw paź 11, 2007 17:01
Lokalizacja: Poniatowa

Post » Czw paź 02, 2014 12:28 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

PRZEPIĘKNE MAŁE TYGRYSKI PŁCI OBOJGA DO ADOPCJI!!

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 511&type=1

Komu? Komu?
"Kot jest jedynym stworzeniem, któremu udało się udomowić człowieka." (Marcel Mauss)

Gata_Negra

Avatar użytkownika
 
Posty: 139
Od: Pon cze 02, 2014 8:10

Post » Wto paź 07, 2014 12:49 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Historia rodzinna zmusza mnie do poszukania domu dla moich kotów. Przegraliśmy walkę z alergią - astma, lekarze nie dają szans na życie z kotami.

Kokos (cały rudy): po przyjściu Małego wydoroślał, wszedł w role mistrza. Kokos to siła spokoju i straszny przytulas, entuzjasta gonitw za laserem. Zdecydowany faworyt w skokach i wchodzeniu na wysokości.

Mały (rok biało-rudy): przypomina torpedę, jest bardzo ciekawy świata. Jest szybki, zwinny i wszędzie go pełno. Nad gonitwę za laserem stawia wyżej zabawy myszkami i kocią wędką. W razie potrzeby pogania i laser. Poszukuje nowych smaków, lubi upolować sobie np.: pomidora.

Kokos ma dwa lata, Mały rok. Są nauczone czystości i korzystania z kuwety, szczepione, zadbane, zdrowe i wykastrowane.

Koty są grzeczne i kochane. Proszę o pomoc.
690 001 089 Kamil

koszuu

 
Posty: 2
Od: Wto paź 07, 2014 12:41

Post » Wto paź 07, 2014 16:04 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

DŻOKER - KOT CUDO

do pilnej adopcji.

W DT źle znosi obecnośc wielu kotów:

http://olx.pl/oferta/dzoker-potrzebuje- ... 9730db7e04

-------------------------------------------
DŻOKEREK ma już domek! :)
Ostatnio edytowano Czw paź 09, 2014 20:32 przez Gata_Negra, łącznie edytowano 1 raz
"Kot jest jedynym stworzeniem, któremu udało się udomowić człowieka." (Marcel Mauss)

Gata_Negra

Avatar użytkownika
 
Posty: 139
Od: Pon cze 02, 2014 8:10

Post » Wto paź 07, 2014 17:03 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Mam nadzieję, że dobrze trafiłam na posta, bo ja z kolei mam do oddania dwa urocze 3miesięczne kociaki i ewentualnie matkę, która jest kotkiem naprawdę łagodnym i podejrzewam że ktoś ją po prostu jakiś czas temu wyrzucił z domu. Osobiście przygarnęłam jedną kotkę (choć nie było łatwo), babcia również, a te dwie bidule zostały na terenach działek.
Byłoby super gdyby chociaż znalazł się DT dla maluchów, bo zimy same nie przetrwają. Do tego ponoć ktoś co jakiś czas koty truje lub szczuje psami, a do schroniska szkoda mi ich oddawać :(

Obrazek

http://olx.pl/oferta/dwa-kociaki-i-matka-CID103-ID7j03z.html

Dellene

Avatar użytkownika
 
Posty: 1
Od: Wto paź 07, 2014 16:32
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Wto paź 14, 2014 21:34 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Kotki do adopcji! Kotki obecnie znajdują się pod opieką Pani Eli z fundacji Lubomirka w Lubomierzu pod Mszaną Dolną. Zostały podrzucone pod stodołę w okolicy fundacji. Są to cudowne maleństwa:(
Pani Ela ma w tej chwili pod opieką ok 30 kociaków dlatego jakby ktoś był zainteresowany adopcją proszę o kontak bezpośrednio z Panią Elą Józefowicz, tel: 692 758 755, email:elzbietajozefowicz@yahoo.com

Wstawiam zdjęcia dwóch z nich:
Obrazek

malwaz

 
Posty: 3
Od: Wto paź 14, 2014 21:17

Post » Pt paź 17, 2014 11:13 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

GONZO szuka domku.

Uroczy czarno biały kociak.
(do domku nie wychodzącego).

Obrazek


Obrazek
"Kot jest jedynym stworzeniem, któremu udało się udomowić człowieka." (Marcel Mauss)

Gata_Negra

Avatar użytkownika
 
Posty: 139
Od: Pon cze 02, 2014 8:10

Post » Pt paź 17, 2014 11:15 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

I nasza kochane SOPHIE 4 letnia szylkretka :)

Obrazek
"Kot jest jedynym stworzeniem, któremu udało się udomowić człowieka." (Marcel Mauss)

Gata_Negra

Avatar użytkownika
 
Posty: 139
Od: Pon cze 02, 2014 8:10

Post » Pt paź 24, 2014 21:54 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Prawie do zawału doprowadził mnie post z 2011 roku ;) Trochę od tematu. Od 3 miesięcy poszukuję mojej rocznej (już teraz chyba 1,5 rocznej) szaro-białej kotki po sterylizacji, która uciekła na granicy Warszawy i Marek. Jeśli ktoś coś słyszał, albo widział, to bardzo proszę o kontakt, bo nie została z domu wyrzucona, a wyrwała się z szelek i pobiegła na pierwszym w życiu spacerze. Piszę tutaj, bo niektórzy pierwsze posty tutaj kierują... z adopcją. Idą pierwsze mrozy a Lusitka to naprawdę cudowny kociak!

Wątek na miau o poszukiwaniach: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=163480, a mój avatar ma miniaturkę jej plakatu.
Szukam Lucy. Przeszukuję 31 strony na Facebooku. Sprawdzam 34 strony www. od Białołęckiej do Marek. od Berensona do Trasy Toruńskiej. Rano. Wieczór. W nocy. Hej, zgubiłeś, gdzieś tutaj kota? Mogłam go widzieć. Lusitka i inne koty, dzwoń: 535 606 358

nikeris

 
Posty: 95
Od: Śro lip 16, 2014 9:53

Post » Nie paź 26, 2014 23:54 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

[OLSZTYN]
Śliczna kotka-Layla-szuka domu stałego
Layla jest typowym "lwem kanapowym",uwielbia leżeć na łóżkach nawet przez cały dzień,lubi wylegiwać się na parapecie w słoneczku.Lubi być głaskana i przytulana. Potrzebuje domu w którym będzie kochana i dopieszczana.Jest nieco lękliwa,nie lubi dużej ilości osób w pomieszczeniu.Została nauczona załatwiania się do kuwety i nie wskakiwania na meble.Jest odrobaczona,zaszczepiona i wysterylizowana.Obecnie przebywa w domu tymczasowym i czeka na nowego właściciela. :)

Aga xD

 
Posty: 1
Od: Nie paź 26, 2014 23:50

Post » Pon paź 27, 2014 10:48 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

WARSZAWA

Pilnie szukamy domu dla kotki Iskierki.

Iskierka jest kotem który miał dużo szczęścia w niezbyt szczęśliwym życiu. Jej właściciel prawdopodobnie był alkoholikiem i kotka nie zawsze mogła czuć się bezpieczna w swoim domu. Nauczyła się od obcych i głośno zachowujących się ludzi trzymać się z daleka. Ósmego października przeżyła najcięższą próbę. Nie wiemy co dokładnie się stało. Może zaniedbana instalacja gazowa lub elektryczna, może zbyt huczna zabawa? W każdym razie wybuchł pożar. Mieszkanie spłonęło doszczętnie. Jakim cudem kot przeżył i wyszedł z tego praktycznie bez szwanku nie wiemy. Wiemy jednak że Iskierka bardzo potrzebuje domu z kochającym człowiekiem który da jej to czego życie do tej pory jej odmawiało. Kotka na początku jest nieśmiała ale kilku dniach zaczyna okazywać sympatię i widać jak bardzo brak jej kontaktu z człowiekiem.

W miejscu gdzie obecnie kicia przebywa nie może pozostać - musimy szybko znaleźć jej dom.
Z góry wyjaśnię czemu z ogłoszeniem czekałam ponad dwa tygodnie a teraz krzyczę że szybko, szybko. To był czas jaki musiał upłynąć aby właściciel zgłosił się do nas w sprawie kotki. Ponadto DT który mieliśmy na oku nagle wycofał się i zostaliśmy poniekąd na lodzie. Prosimy o pomoc.

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 665&type=1

Drzewojad

 
Posty: 5
Od: Śro lip 22, 2009 15:14

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 107 gości