Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto cze 27, 2017 10:39 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Dorosła kotka szuka domu. (Wrocław)

Lenia (około 5-6 lat) trafiła do mnie 3 miesiące temu, w tym czasie została odrobaczona, odkarmiona i wysterylizowana.
Jak na swój wiek jest bardzo aktywna (została znaleziona na dworze, więc pewnie teraz będąc zamknięta w mieszkaniu potrzebuje wielu bodźców), chętna do zabawy i pieszczot. Czasem tak mruczy, że aż się ślini :201461

https://zapodaj.net/7bfe8a6b80dc3.jpg.html

Proszę o kontakt
790870232
edytas.s@op.pl

edzia4444

 
Posty: 2
Od: Wto mar 21, 2017 15:06

Post » Czw cze 29, 2017 11:18 Cztery małe kociaki szukają domów - Parczew, Lubartów, Lubli

Poszukuję domu stałego lub tymczasowego dla 4 małych kociaków, płeć niestety nieznana. Mama zostaje u właściciela działki, na której się okociła.

Link do ogłoszenia i zdjęć maluchów: https://www.olx.pl/oferta/urocze-kociak ... n0v5i.html

Kotki zostaną na dniach odrobaczone, są zdrowe, jedzą samodzielnie i potrafią korzystać z kuwety.

KatarzynaT

 
Posty: 2
Od: Czw cze 29, 2017 11:13

Post » Pon paź 09, 2017 11:05 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Wiele prześlicznych kociaków szuka domku.
Są w Piotrkowie Trybunalskim, Łodzi i Bełchatowie.
Polecam zapoznać się z fundacją Miasto Kotów, bo osobiście przeglądam kociaki do adopcji i aż mi żal, że nie mogę ich do siebie zabrać...
Zdaję sobie sprawę z tego, że jest wiele kociąt do adopcji, jednak FMK jest bliższe mojemu sercu, dlatego o nim piszę. :)

britishman

Avatar użytkownika
 
Posty: 1
Od: Pon paź 09, 2017 11:01

Post » Sob lis 11, 2017 16:39 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Szukamy domu dla 3 kotek, 2 małych i mamusi. Kotki zostały zabrane z fatalnych warunków, przebywają w domu tymczasowym w Prudniku, województwo opolskie. Kociaki i kotka są odrobaczone i odpchlone. Kotka będzie wysterylizowana i po zabiegu gotowa do adopcji. Kotka ma maksymalnie 2 lata, jest baaardzo grzeczna i czysta, lubi pieszczoty, miziak, wyrzucony przez kogoś.
Male mają ok. 3msc. Potrafią już same jeść i pięknie korzystają z kuwety.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ewiewe

 
Posty: 9
Od: Sob lis 11, 2017 16:11

Post » Pon lis 13, 2017 17:16 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Kotka Lucy szuka nowego opiekuna, jest zdrowa, lubi spać na kanapie i jest bardzo towarzyska. Kotka jest po "przeglądzie" u weterynarza, Pan doktor pochwalił ją za stan zdrowia, jest odrobaczona i gotowa do adopcji. Kotka rasy europejskiej ma około 6 miesięcy, aktualnie przebywa w domu tymczasowym w Kaliszu możliwy transport do Poznania i okolic.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt lub przesłanie emaila celem udostępnienia zdjęć kotki: Robert 693627471

Robiczeq

 
Posty: 1
Od: Pon lis 13, 2017 17:06

Post » Śro sie 08, 2018 12:27 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Kraków i okolice
Obrazek
ta kolorowa to matka,nieco starsza od swoich dzieci.
Maluchy 4 - 2 rude i 2 czarnobiałe. Raczej chłopaki,ale osoba ktòra sprawdzała nie jest pewna. Adopcja z tych pilnych bo koty są w bardzo kiepskich warunkach...

MajeczQa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1679
Od: Nie sty 27, 2008 11:16
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob sie 18, 2018 20:18 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Dobrobytu Ci u nas pod dostatkiem....

Obrazek

Kolejna wolnożyjąca kotka przyprowadziła swoje młode do gospodarza.Tym razem większe dzikuny.
Pilnie szukamy domów. Szczególnie tymczasowych,bo koty są prosto z podwórza.
4 kocięta - 2 bure, czarny i biało- bury.

MajeczQa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1679
Od: Nie sty 27, 2008 11:16
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto paź 02, 2018 17:48 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Częstochowa.
Przybłąkała się do nas kicia. Jedną już mamy i nie za bardzo akceptuje nowa przybłędę.
Moja sytuacja zdrowotna i starsi rodzice nie pozwalają na zatrzymanie koteczki. Gdyby nie to, że sama potrzebuję pomocy, zostałaby u nas. Maleństwo chętnie byśmy oddali w dobre ręce (tylko dobre!).
Łagodna, czarna, z paroma białymi włoskami w miejscu krawatki. Mała, dzikusek biegający wśród pól. Zapewne nieco urośnie jeszcze, ale niewiele.
Do sterylizacji (choć próbuję ja załatwić we własnym zakresie, powszechna sterylizacja milczy na razie; milczy też częstochowski Biuro Obrony Zwierząt APA, a już mieli pomóc, może tu ktoś będzie wiedział, co dalej - moge nawet na własny koszt wysterylizować, ale będzie potrzebny dom tymczasowy, bo moja 7-latka syczy na nowe kocie).
Jeśli ktoś chętny... to proszę o kontakt.
Zima idzie, przyda się małej ciepły domek i ciepli ludzie wokół. :)

https://imageshack.com/a/img922/766/y5covD.jpg

Offika

 
Posty: 31
Od: Wto paź 02, 2018 17:25

Post » Czw maja 02, 2019 21:15 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Oddam rocznego egzotyka. Zaszczepiony, odrobaczony, jeszcze nie wykastrowany. Samiec. Z Transporter em, zwirkiem, kuwetą
Odbiór do niedzieli rana Grudziądz później Gdańsk.

Balbinka007

 
Posty: 1
Od: Czw maja 02, 2019 21:08

Post » Sob cze 22, 2019 16:54 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Witajcie. Może ktoś się zakocha w Filipku z Kołobrzegu? pl.facebook.com/ogondogory/photos/jesteście-tam-to-ja-filipek-kot-idealnynie-wiem-dlaczego-nikt-nie-pyta-o-mnie-fa/2174215069497494/

slava

 
Posty: 223
Od: Sob sie 27, 2011 22:07

Post » Nie paź 13, 2019 9:30 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Dwa okołoroczne koty szukają ciepłego, przyjaznego domu.

Sprawa bardzo pilna! - siedzą (już 24h) w żywołapkach przeznaczonych na lisy.
Mam już swoje 4 koty, kolejnych dokarmiać nie będę.

Obrazek
Obrazek

Edit;
Dostarczę na terenie powiatu olkuskiego oraz Krakowa. Tel 600-496-501

Edit 2;
Nieaktualne. Następnym razem idą od razu do uśpienia... :(

MRT_Greg

Avatar użytkownika
 
Posty: 1
Od: Nie paź 13, 2019 9:18
Lokalizacja: gm. Klucze, pow. Olkusz, woj. Małopolskie

Post » Nie sie 15, 2021 11:41 Re: Zbiorczy wątek kocich kolorów DO ADOPCJI

Obrazek

Rudasek szuka domu, kocurek młody, domowy, przebywa w DT w Krakowie u starszej osoby.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kocurek, 2 mce, kolor nibyczarny łasicowaty, bardzo spokojny, super kotek, Kraków, przebywa u mnie na DT,ogarnięty weterynaryjnie.

MajeczQa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1679
Od: Nie sty 27, 2008 11:16
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości