16dniowa Tomcia dostała szansę na życie. znów traci dom :(

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob lip 04, 2015 7:53 Re: 16dniowa Tomcia dostała szansę na życie.Szukamy nowego d

Ja też...
wczoraj jeszcze omal cztery malce do nas nie trafiły... tzn miały jechać do schronu, ale popytałam i znalazłam TDT i DT.
Tak kociąt fulll, telefonów brak... jak już to o persicę, ale z tego też nie wiele wychodzi.... szkoda, szkoda....
ale ogarniamy co jest najważniejsze. Ona i tak ma szansę na adopcje... kto mi weźmie Marcela... z cukrzycą 9 letniego dziadka...

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Sob lip 04, 2015 11:39 Re: 16dniowa Tomcia dostała szansę na życie.Szukamy nowego d

Ja też potrzymam za domek :ok:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Wto wrz 29, 2015 9:25 Re: 16dniowa Tomcia dostała szansę na życie.Szukamy nowego d

Była Pani chętna na Tomcię, ale nie dogadaliśmy się odnośnie kwestii zabezpieczenia balkonu, więc nic z tego nie wyszło.
Inna rodzina również szukała kota, ale Tomcia niestety nie została wzięta pod uwagę, koleżanka przesłała Im zdjęcia i opis gdyż Państwo chyba w przyszłości będą chcieli drugiego kota...
Myślałam, że chociaż zadzwonią... ja na prawdę za dużo od ludzi wymagam...
ehh....

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Śro wrz 30, 2015 4:35 Re: 16dniowa Tomcia dostała szansę na życie.Szukamy nowego d

Przykre. Tak, sprawdzacie, tyle wymogow stawiacie, a mimo to jeszcze tacy się trafiaja. Smutne. To już 2 kotek forumowy, w ciągu ostatnich 2 dni z wątkiem pt. "kotek szuka domu, bo się popsul" :cry: I Panstwo już go nie kochaja. Nie będą naprawiac, nie oplaca się "taniej" wziasc nowego tak jak pralke czy telewizor :cry: 21 wiek, mało, co już się teraz naprawia. Zwiazkow ludzie nie naprawiaja, wymieniaja partnerow na lepszy nowszy model, a co dopiero kotki.

Glaski dla maleńkiej :201461 Niech szybko znajdzie nowy domek, taki na dobre i zle. :ok:

Ps. Dobrze, ze moje futro od początku troche popsute, to gorzej już być nie moze, kazda poprawa cieszy i z dnia na dzień coraz lepiej :D
regułą w przypadku kotów jest to, że nie ma żadnych reguł.. Obrazek

Kamionka

Avatar użytkownika
 
Posty: 332
Od: Pon lut 23, 2015 2:17

Post » Śro paź 28, 2015 11:59 Re: 16dniowa Tomcia dostała szansę na życie.Szukamy nowego d

Tak jest. :)

Kochani.... dziś mamy dla Was szczególną nowinę. Nasza podopieczna Tomcia znalazła nowy domek :1luvu:
Tomcia zamieszkała w Siemianowicach Śląskich z miłymi dorosłymi ludźmi.:) Tomcia jest jedynaczką, ma ciszę i spokój :)
Do dyspozycji ma osiatkowany balkon :) Przesyłam zdjęcia z nowego domku, Tomcia jest już z Państwem ponad tydzień, ale nie chcieliśmy póki co nic pisać, żeby nie zapeszyć. :) Z Państwem jesteśmy cały czas w kontakcie, myślę, że to właśnie TEN dom. :)Oto nasza księżniczka. :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Śro paź 28, 2015 12:09 Re: 16dniowa Tomcia dostała szansę na życie. Znalazła Nowy D

No proszę, jednak można, jak się chce :ok:
Wielu szczęśliwych lat z nowymi Dużymi! :piwa:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Śro paź 28, 2015 12:40 Re: 16dniowa Tomcia dostała szansę na życie. Znalazła Nowy D

Badz szczesliwa w nowym Domku Tomciu :ok: :1luvu:
ObrazekObrazek

marysienka

 
Posty: 2526
Od: Pt gru 10, 2010 3:08
Lokalizacja: Szwecja

Post » Śro paź 28, 2015 12:47 Re: 16dniowa Tomcia dostała szansę na życie. Znalazła Nowy D

Bardzo się cieszę :D Wszystkiego najlepszego, Tomciu :201461
Obrazek Obrazek
Sprawdź, czy kupujesz produkty firm prowadzących testy na zwierzętach: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=8&t=156138
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=600483

alata

 
Posty: 1989
Od: Pt lis 19, 2010 1:25
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw paź 29, 2015 12:54 Re: 16dniowa Tomcia dostała szansę na życie. Znalazła Nowy D

Tomcia wyluzowała totalnie, ale to zasługa tego, że w domu nikt nie zmusza Jej do niczego i jest sama.
Już w pierwszą noc przeszła na głaskanie... i nie dała Pani spać, bo latała, skakała i ciągle chciała się tulać. W dzień jeszcze się bała, ale teraz jest ok, wychodzi i wszystko jest dobrze. Jak ją zawiozłam to strasznie się bała, Kamili, która ze mną była dała się pogłaskać, a na mnie zasyczała. Jak trafiła do nas, to była raczej zaciekawiona, a teraz na prawdę się bała, to jednak mądra kotka. Pani mówi, że nie umie sobie miejsca znaleźć, ale myślę, że to kwestia czasu. No i z balkonu się cieszę, bo będzie mogła sobie oglądać ptaszki i ludzi z góry, a lubiła przez okno patrzeć.:)

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Sob mar 19, 2016 18:24 Re: 16dniowa Tomcia dostała szansę na życie. Znalazła Nowy D

Nie wiem jak mam to napisać, nawet nie wiecie co czuje... żal, wściekłość, bezsilność...
Tomcia wraca z adopcji, wraca, bo Pani pozmieniały się plany życiowe, wraca, bo już nie ma miejsca w życiu Pani i Jej chłopaka dla Tomci.
Pani wyjechała za granicę w grudniu.... oddała Tomcię do chłopaka (bez naszej wiedzy i zgody) wszystko było dobrze, aż stało się "coś"... nie wiemu co i kotka zaczęła sikać... od czasu, do czasu, ale Pan chłopak nie chce behawiorysty, kot musi zniknąć....
po co to wszystko było? zabezpieczanie balkonu, kupowanie kuwetki taką jaką Tomcia lubiła, żwirki, jedzenia...

Tomcia szuka nowego domu, tymczasowego lub stałego...
jeśli chodzi o dom tymczasowy Fundacja pokryje koszty utrzymania kota. warunek: dom spokojny i bez zwierząt.

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Sob mar 19, 2016 18:32 Re: 16dniowa Tomcia dostała szansę na życie. znów traci dom

:( Nie ma dziewczyna szczęścia :(
Oby w końcu znalazła TEN domek :ok:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Nie mar 20, 2016 11:43 Re: 16dniowa Tomcia dostała szansę na życie. znów traci dom

Przykro :( Oby wreszcie trafiła na stałe do kochającej rodziny :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: Trzymaj się, koteńko :201461
Obrazek Obrazek
Sprawdź, czy kupujesz produkty firm prowadzących testy na zwierzętach: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=8&t=156138
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=600483

alata

 
Posty: 1989
Od: Pt lis 19, 2010 1:25
Lokalizacja: Gliwice

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 74 gości