Obiecałam, że pomogę w szukaniu dla niej domu - zaczynam tutaj, bo na tym forum naprawdę cuda się zdarzają

"Lusia została znaleziona 20.07.2011 r. na ogródkach działkowych i od tego czasu mieszka w domu. Była w stanie agonalnym. Po 3-godzinnej reanimacji udało się ją przywrócić do życia. Korzysta samodzielnie z kuwety i jest odrobaczona. Jest dziewczynką o pięknym jasno-burym umaszczeniu (łapeczki i nóżki są umaszczone jak u zajączka, na boczkach delikatne prążki, natomiast brzuszek cętkowany). Uwielbia się bawić z opiekunem, niesamowity z niej "miziak". Jest bardzo delikatna podczas zabawy - nie gryzie i nie drapie. Przy tym bardzo kontaktowa -reaguje na swoje imię i przybiega do opiekuna na zawołanie. Jest oswojona z psem i dorosłymi kotami. Obecnie odchowuje się z innym małym kotkiem i jest bardzo przyjacielska. Je zarówno suchą jak i mokrą karmę. Jest pięknym i kochanym kociątkiem, idealnym do zamieszkania w domku lub mieszkaniu. Lusi ma obecnie około 8 tygodni.
Koteczka PILNIE szuka DS!
We wrześniu jej tymczasowa opiekunka wyjeżdża zagranicę i będzie zdecydowanie trudniej ją wyadoptować ( będzie cały dzień sama w domu, problem z ewentualnym zobaczeniem kota etc.)
Koteczka już bardzo się przyzwyczaiła do domowników i fajnie gdyby szybko znalazła swoich dużych, żeby łatwo zaklimatyzowała się w nowym domu

Kontakt w sprawie adopcji:
Pani Małgosia, tel: 71/326-12-32 lub komórka 503-047-091.


