OTW4-Żuczku,Żuczku ...:( Nowe foty od 96

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw cze 09, 2011 7:15 Re: OTW4-Niusia w DS :-)) Kciuki potrzebne!

:ok: za Niusię :1luvu:

Maria Szczyglińska

 
Posty: 653
Od: Pt gru 03, 2010 14:58
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw cze 09, 2011 7:19 Re: OTW4-Niusia w DS :-)) Kciuki potrzebne!

Za Niusiunię, za resztę kociarni i dalsze pokłady świętej cierpliwości :ok: :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

meksykanka

 
Posty: 6532
Od: Wto mar 08, 2011 1:13
Lokalizacja: Prawie Wa-wa

Post » Czw cze 09, 2011 19:51 Re: OTW4-Niusia w DS :-)) Kciuki potrzebne!

:ok:
http://www.otwock.toz.pl
Oficjalna strona internetowa Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Otwocku. Serdecznie zapraszamy!

AnnaM

 
Posty: 301
Od: Nie wrz 05, 2010 21:32
Lokalizacja: Otwock/Warszawa

Post » Czw cze 09, 2011 20:54 Re: OTW4-Niusia w DS :-)) Kciuki potrzebne!

meksykanka pisze:Za Niusiunię, za resztę kociarni i dalsze pokłady świętej cierpliwości :ok: :mrgreen:
:ok: :ok: :ok:
[/url]ObrazekObrazekObrazek

horacy 7

 
Posty: 6708
Od: Śro cze 02, 2010 16:01

Post » Pt cze 10, 2011 6:00 Re: OTW4-Niusia w DS :-)) Kciuki potrzebne!

Asiu, bardzo przepraszam za prywatę, ale bardzo potrzebujemy pomocy. Dziewczyny, możecie podrzucać? viewtopic.php?f=1&t=128872.


Zaczynam dochodzić do wniosku, że wisi nade mną jakieś fatum :placz: Najpierw straciliśmy Honorcię, potem zaginął Napoleon, a teraz jeszcze to... :crying: :crying: :crying: :crying:
ObrazekObrazek [*]Honorcia (09.2008 - 27.09.09) - wróć, najmilsza! [*] Szyluniu, nasza iskierko (05.2011 - 29.09.2011)[*]Cyrylku, czernidełko ukochane, przepraszam! Czekamy i tęsknimy! (06.2009 - 21.05.2013)[*]

maja_brygida22

 
Posty: 1407
Od: Czw sty 10, 2008 15:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt cze 10, 2011 8:35 Re: OTW4-Niusia w DS :-)) Kciuki potrzebne!

Z tego wszystkiego nie pogratulowałam wyadoptowania Niusi. Super, że mała znalazła taki dobry dom. Oby już na zawsze - kciuki zaciskam. Powodzenia Niusiu!
ObrazekObrazek [*]Honorcia (09.2008 - 27.09.09) - wróć, najmilsza! [*] Szyluniu, nasza iskierko (05.2011 - 29.09.2011)[*]Cyrylku, czernidełko ukochane, przepraszam! Czekamy i tęsknimy! (06.2009 - 21.05.2013)[*]

maja_brygida22

 
Posty: 1407
Od: Czw sty 10, 2008 15:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob cze 11, 2011 18:15 Re: OTW4-Niusia w DS :-)) Kciuki potrzebne!

Nie pisałam ale miałam mocno pracowite dni. Łapnaki oczywiście nie udane. Dzisiejsze sam na sam z ciężarówką w mocno rannych godzinach nie przyniosło efektu. Ja z gazetą siedząca na krawężniku (udawałam,ze mnie kot nie interesuje) .Szkoda,ze piwa nie miałam. Ona siedząca z wielgachnym brzuszyskiem na przeciwko łapki. Udawała,ze ją żareło nie interesuje. Potem wstała se i poszła se ruszywszy marny kawałek nerki.Poszła za płot na kotłownie mając gdzieś moje zabiegi. Jutro kolejne podejście.Sama nie wiem czy wypada prosić o kciuki. Nie lubię łapać matek.

Od Niusi same dobre wieści. Kocia nabrała u nas pewności siebie.Wie,że jest najcudniejszym kotem na świecie.I jak do tej pory zachowuje się tak jak przystało.Pierwsza przy misce, nie ustępuje pola,pcha się do łózka,nie wszczyna awantur i mruczy,mruczy,mruczy...

Czas wolny upływał mi na odbieraniu telefonów o Igiełki.Jak zwykle mam poprzewracane w blond łepetynie, wymagania z kosmosu, a pytania moje mało fajne .No w ogóle totalne dno i brak zrozumienia dla chcących kota. Kota do odbioru już i teraz. O dziwo małe mają wzięcie w Polsce. Z okoli W-wy były tylko 2 telefony.
Jeden telefon przesympatyczny z Torunia i jeden z...Paryża.Wiem,że nic z tego nie wyjdzie ale miło słuchać miłych słów.
Poza tym moja ogłoszeniowa twórczość poszła poza granice 8O .A to takie ważne i łechcące ambicję autora :mrgreen: Na starość wydam chyba zbiór/tomik moich ogłoszeń :mrgreen:

Kocie Igiełki zmieniają się.Każdy ma inny charakter. Igunia jest śmielsza i ciekawsza świata. Wszędzie zajrzy, lubi ganiać się na mokrej podłodze, za ścierą.Jest pierwsza w kuchni. Pierwsza w pokoju. Nie lubi brania na ręce.Choć znosi to z godnością. Do pewnego czasu. Jest drobniejsza.Głaskana jak leży wygina się na wszystkie strony.
Ignaś to typowy mamin synek. Jak coś nie tak w otoczeniu to leci pocieszyć się cycuchem lub choć przytuleniem do Nastki. Do kuchni na misię przychodzi ostatni.Ostrożnie. Ustąpi jak inny harpagan nosa wsadzi. A Igunia nie.Zawarczy i nawet głowiny nie podniesie jedząc spokojnie dalej.Jest większy od siostry i zrobiły mu się takie wielgachne oczyska 8O Wzięty na ręce daje się głaskać, przymyka oczki...ale niech coś zaszeleści to już leci sprawdzić co się dzieje.
Oboje odkryli firanki,zasłonki i możliwość wchodzenia na regał. Chyba kończyć nie muszę.Korzystają z kuwety...każdej jaka jest.Nie ma wpadek.

W domu gadziny leją,leją siebie a ja szczochowa służba sprzątam. Na kolanach, wyciskając chude łapki by w zakamarki pod regałowe dostać tam ścierą i śmierdziochy wyplenić.Bo tu tylko systematyczne przesuwanie się na kolanach i ścieranie raz przy razie umożliwia wykrycie źródła przestępstwa :mrgreen:

Posesjowe koty nie zawsze są. Rudego nie ma już tydzień. Po dwóch dniach zjawił sie biało-grafitowy kawaler. Burej też nie było. Mam nadzieję,że jakaś futrzana spódniczka odciągnęła macho od michy.Jego teren jest rozległy.Na posesję przyłaził tylko dla michy.Jak szukałam czarnej dziewczynki to widziałam go gdzie fircyk łaził.
Kotłownia powoli zdrowieje.Na weekendy przychodzą ostatnio koty z pobliskiej szkoły. Widać głodne.Wakacje zawsze się u mnie stołują.

edit:literówki znowu :oops:
Ostatnio edytowano Wto cze 21, 2011 11:26 przez ASK@, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob cze 11, 2011 18:16 Re: OTW4-Niusia w DS :-)) Kciuki potrzebne!

a mam foty a nie umiem wklejać.Komu tą przyjemność podrzucić?
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob cze 11, 2011 18:35 Re: OTW4-Niusia w DS :-)) Kciuki potrzebne!

dziwne zadajesz pytania... :mrgreen:
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob cze 11, 2011 19:06 Re: OTW4-Niusia w DS :-)) Kciuki potrzebne!

hanelka pisze:dziwne zadajesz pytania... :mrgreen:

bo siem krygujem :oops: .Z dobrego domu jezdem :mrgreen:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob cze 11, 2011 21:03 Re: OTW4-Niusia w DS :-)) Kciuki potrzebne!

Asiu dzielna dziewczynka jesteś.Jak zwykle uśmiałam sie z Twojego opisu łapanki,chociaż pewnie nie było Ci do śmiechu.Musisz wydać cały ton opowiadań to byś bogata dziewczynka była bardzo, bo piszesz cudownie. :ryk:
[/url]ObrazekObrazekObrazek

horacy 7

 
Posty: 6708
Od: Śro cze 02, 2010 16:01

Post » Nie cze 12, 2011 5:17 Re: OTW4-Niusia w DS :-)) Kciuki potrzebne!

Cholera urodziła.Nie wiem czy śmiać się czy płakać.Przyszła szczupła jak panienka kręcąc pupą zalotnie.Do czarnego macho.Pewnie tatulek bo to jeden z nielicznych nie wykastrowanych samców.
Dziś stała się rzecz strasznawa.W oczach kociastych straciłam wszelkie poważanie.Do jutra co najmniej. Otóż zapomniałam rozmrozić nereczki :oops: .Byłam święcie przekonana ,ze mam porcję na dziś.A w lodówce sztuk 2 tyle co Pikusiowi i Kajce.Oni jakby nie dostali to musiałabym o azyl w budkach kocich prosić.
Poszłam więc z pewnym lękiem z chrupeczkami wymieszanymi z puszką.Nawet tuńczyka dodałam.Gwoli przeprosin.Do teraz czuję palący wzrok pełen wyrzutu i rozczarowania. Grupa ganiała od miski do miski sprawdzając czy sąsiad nie dostał czegoś lepszego. Patrząc z niedowierzaniem na zawartość zagrzebywali niecne dowody mojej niedbałości.ŁoMatko jaki wstyd :oops: Przez tyle lat pierwszy raz takem siem zapomniała. :cry:
Posesjowe też wielce zdziwione były.Rudego nie było więc oszczędzono mi ew krwawych podziękowań.Małą bura i biało-grafitowy wąchali ,wąchali,wąchali pacnięte porcje.Nie wierzyli własnym nosom.Dałam nogę.A grafitek za mną .Na ulicę.Cholernik jeden.On oswojony i chyba czyjś.Bo za czysty.Może myślał,że nereczki zdefraudowałam :?

Igiełki szaleją i za nic mają nasze starania.Sama nie wiem jak je doswoić.Stanęliśmy w miejscu na obecną chwilkę.Klatka dla nich za mała.Dużej nie ma gdzie wstawić.Na pokojach też nie dobrze jak luzakiem latają.Pomysła potrzebne.Jak ktoś ma jakiś, to przyjmę z wdzięcznością.
Tapeta w pokoiku znika w zastraszającym tempie.

Kajka śpi ,warczy,je i tuli się.TZ wielbiciel posłanych wyr ostatnio zaniedbuje się w tej dziedzinie. Podejrzewam,że Kajkowe pilnowanie kołderki ma na to wpływ.Ona jak ma podusię,kocyk i miejsce rozbabranej pościeli jest spokojniejsza.Taki strażnik wyreczka.

Bisek strasznie rozrabia.Cudaczek całkiem już nie mały tuli sie i podlizuje.Pomrukuje tak śmiesznie by go głaskać i dopieszczać.Przygarnąć an kolana.Najlepiej na siedzących na sedesie.Łazienka to jest jego azyl poranny.
Dzięki Basiu za miłe słowa.

Nastka zła na nas.Jesteśmy w niełasce i to sporej.Za te kropelki co jej wpuszczamy do oczek.Ma nas szczerze dość.Wczoraj TZ pacła a na mnie warczy.W nocy na pewno zwiedza mieszkanie bo jej kuweta jest czysta.Czasem jak jej się wydaje,ze spokój jest zastaję ją w dziwnych miejscach.Szafie,łazience,kuchni...Jak śpi to z brzuszkiem do góry.Mruczy i łasi się. Ma apetyt co widać po jej posturze.Za dużej posturze.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie cze 12, 2011 6:56 Re: OTW4-Niusia w DS :-)) Kciuki potrzebne!

Asiu trochę z opóźnieniem, ale trzymam mocno kciuki za aklimatyzację Niusi w nowym domu. :ok:

A co z Igiełkowym grzybem?
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14225
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Nie cze 12, 2011 7:00 Re: OTW4-Niusia w DS :-)) Kciuki potrzebne!

Witaj Małgosiu!
Grzybek leczy się.Ignaś ma sporo rozsiany.To idzie w tempie. Pojęcia nie mam skąd się wziął. Oboje są smarowani więc nie jestem lubiana.Nawet bym powiedziała,że popłoch sieję wśród dzieci kocich.I ja się jeszcze dziwię,ze one mało przyjazne dla mnie.

Nastusia zawitała do ...kuchni 8O I leżała sobie na szafce butowej w przedpokoju. W drodze protestu na tak wielką śmiałość ,któreś narżnęło do szafy :mrgreen: Święto nie święto sprzątać należy się.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie cze 12, 2011 7:08 Re: OTW4-Niusia w DS :-)) Kciuki potrzebne!

ASK@ pisze:Witaj Małgosiu!
Grzybek leczy się.Ignaś ma sporo rozsiany.To idzie w tempie. Pojęcia nie mam skąd się wziął. Oboje są smarowani więc nie jestem lubiana.Nawet bym powiedziała,że popłoch sieję wśród dzieci kocich.I ja się jeszcze dziwię,ze one mało przyjazne dla mnie.


No niestety leczenie nie przysparza kociej miłości. Ja pomimo, że u koleżanki tymczasów miałam nie mieć, to mam jednego i nie mogę go wyleczyć ze świerzbu. Bardzo nie lubi czyszczenia uszu. Chyba się wreszcie zdecyduję na zastrzyk iwermektyny, choć się trochę boję. Asiu, czy Twoi lekarze stosują to na świerzb?
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14225
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 109 gości