;Koty p.Jadzi..potrzeba karmy..idzie zima!!dużo nowych kotów

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw maja 30, 2013 20:20 Re: ;Koty p.Jadzi..potrzebujemy karmy...Szukam DT dla kotów!

Przecież nie chodzi o sprzeczanie, tylko o pomoc, także prawną. Usiłujemy wskazać jakiś dobry trop. Sprzeczania się mam dość w zwykłym życiu i nie wchodzę w żadne sprzeczki na miau.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw maja 30, 2013 20:45 Re: ;Koty p.Jadzi..potrzebujemy karmy...Szukam DT dla kotów!

Jessi myślę że dobrze "urobiona" spółdzielnia nie będzie chciała mieć na głowie spraw sądowych i czarnego PRu działaczy praw zwierząt. Szczerze wątpię aby po takim piśmie zdecydowali się to jakkolwiek ciągnąć. W sumie to gdyby mi wyjechali z sądem to bym zażądała oświadczenia na piśmie że biorą na siebie pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo zwierząt znajdujących się w moim mieszkaniu, włącznie z poniesieniem konsekwencji - szczerze wątpię, żeby ktokolwiek imienni chciał na siebie wziąć odpowiedzialność odsiadki 2 lat w więzieniu za zdemontowanie siatki.
A wracając do ustawy - naprawdę jest tak szeroka interpretacja właściwej opieki nad zwierzętami (ostatnio pisałam artykuł, który był wyciągiem "kocim" z ustawy, dlatego jestem na bieżąco) oraz "znęcania się nad zwierzętami" (do czego zalicza się również przeganianie zwierząt bezdomnych z ich terenu bytowania - warto wiedzieć jak się będzie spółdzielnia ciepać do kotów w piwnicach), że naprawdę każdy prawnik wygrałby taką sprawę z palcem w... nosie ;) Przy dodatkowym nacisku organizacji prozwierzecych (Polskich i zagranicznych) - łatwy sposób na zwiększenie ilości wygranych spraw na koncie ;)

EDIT: Konkretnie - piszę pismo takie jak pisałam wcześniej. Jeśli mimo tego sami zdemontują siatkę zgłaszam do prokuratury sprawę o popełnienie przez spółdzielnię przestępstwa i tyle (nie trzeba prawnika, wszczynają sprawę z urzędu), dodatkowo angażuję np. taką VIVĘ! która specjalizuje się w różnego tego typu sprawach (i ma wykwalifikowanych prawników) i mają pozamiatane.
Fundacja Tabby - Burasy i Spółka
https://www.facebook.com/BurasySp/

Mjeczysława Naczelnika Pszypatki
https://www.facebook.com/MjeczyslawNaczelnik/

tam jestem łapalna

Gibutkowa

 
Posty: 29640
Od: Pt wrz 04, 2009 17:23
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie cze 02, 2013 11:15 Re: ;Koty p.Jadzi..potrzebujemy karmy...Szukam DT dla kotów!

Co słychać cypisku, jak na linii frontu, jesteś tam?

Obrazek

Przybywam z szarlotką dla wzmocnienia ducha i ukojenia nerwów.
Przy szarlotce rodzą się najbardziej skuteczne plany strategiczne a wszechogarniająca błogość pozwala odpocząć od codziennych trudów.
Obrazek

Bumiś

 
Posty: 583
Od: Sob maja 12, 2012 8:17
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie cze 02, 2013 21:54 Re: ;Koty p.Jadzi..potrzebujemy karmy...Szukam DT dla kotów!

Długo pracuję. Jakby tego było mało to znalazlam matkę z 3 maluszkow. A co.. jedni znajdują szczęście ja koty. ZAŁAMAĆ SIĘ IDZIE. Jutro napiszę co i jak. MAŁE JESZCZE nie jedzą. :|
Obrazek

cypisek

 
Posty: 8466
Od: Czw lut 26, 2009 18:44
Lokalizacja: Swinemünde, Oslo

Post » Pon cze 03, 2013 6:57 Re: ;Koty p.Jadzi..potrzebujemy karmy...Szukam DT dla kotów!

cypisek pisze: Jakby tego było mało to znalazlam matkę z 3 maluszkow. A co.. jedni znajdują szczęście ja koty. ZAŁAMAĆ SIĘ IDZIE. Jutro napiszę co i jak. MAŁE JESZCZE nie jedzą. :|

No Ty to jesteś w czepku urodzona! naprawdę!
Obrazek

Bumiś

 
Posty: 583
Od: Sob maja 12, 2012 8:17
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 05, 2013 21:11 Re: ;Koty p.Jadzi..potrzebujemy karmy...Szukam DT dla kotów!

Wszystko super, z 3 małych kociąt zrobiło się 5!! :evil:
Schronisko poprosiło mnie o ...udostępnienie matki karmiącej dla 2 znajdek. Matka super, przyjęła je, karmi myje. A ja.. :strach:
Obrazek

cypisek

 
Posty: 8466
Od: Czw lut 26, 2009 18:44
Lokalizacja: Swinemünde, Oslo

Post » Czw cze 06, 2013 19:33 Re: ;Koty p.Jadzi..potrzebujemy karmy...Szukam DT dla kotów!

Obrazek
Obrazek

te dwa mniejsze to podrzutki. :)
Obrazek

cypisek

 
Posty: 8466
Od: Czw lut 26, 2009 18:44
Lokalizacja: Swinemünde, Oslo

Post » Czw cze 06, 2013 20:40 Re: ;Koty p.Jadzi..potrzebujemy karmy...Szukam DT dla kotów!

Widać różnicę ;)
Fundacja Tabby - Burasy i Spółka
https://www.facebook.com/BurasySp/

Mjeczysława Naczelnika Pszypatki
https://www.facebook.com/MjeczyslawNaczelnik/

tam jestem łapalna

Gibutkowa

 
Posty: 29640
Od: Pt wrz 04, 2009 17:23
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw cze 06, 2013 20:48 Re: ;Koty p.Jadzi..potrzebujemy karmy...Szukam DT dla kotów!

e, nieee. :ryk:
Ostatnio edytowano Czw cze 06, 2013 21:27 przez cypisek, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

cypisek

 
Posty: 8466
Od: Czw lut 26, 2009 18:44
Lokalizacja: Swinemünde, Oslo

Post » Czw cze 06, 2013 21:06 Re: ;Koty p.Jadzi..potrzebujemy karmy...Szukam DT dla kotów!

Tfu, tfu, na psa urok.
Żeby tylko maluszki czegoś nie przywlekły.
Mocne kciuki za kurduple.

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Czw cze 06, 2013 21:32 Re: ;Koty p.Jadzi..potrzebujemy karmy...Szukam DT dla kotów!

Lidka pisze:Tfu, tfu, na psa urok.
Żeby tylko maluszki czegoś nie przywlekły.
Mocne kciuki za kurduple.

:ok: Oglądał je wet, są zdrowe, wychowane na mleku mamy, dwa mniejsze podrzutki też , nabierają ciałka.
Wiadomo nigdy nie wiadomo co siedzi w środku, ale póki co nic nie wskazuje ,że dzieje się coś złego. :ok:
Obrazek

cypisek

 
Posty: 8466
Od: Czw lut 26, 2009 18:44
Lokalizacja: Swinemünde, Oslo

Post » Czw cze 06, 2013 21:39 Re: ;Koty p.Jadzi..potrzebujemy karmy...Szukam DT dla kotów!

No i tak trzymać.
Kciuki wielkie dalej:)

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Nie cze 23, 2013 7:35 Re: ;Koty p.Jadzi..potrzebujemy karmy...Szukam DT dla kotów!

halo, cypisku, jesteś? co u Was? upały czy ulewy? jak maluchy?
Obrazek

Bumiś

 
Posty: 583
Od: Sob maja 12, 2012 8:17
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto cze 25, 2013 14:51 Re: ;Koty p.Jadzi..potrzebujemy karmy...Szukam DT dla kotów!

Piszę w wolnej chwili z pracy.U nas troche się pozmienialo. Mam nadzieję na jakieś wolne to napiszę. Wracam późno na nic czasu.Po drodze papu kotom odrobić tymczasy piwnice itd.Padam na twarz.
ic
Obrazek

cypisek

 
Posty: 8466
Od: Czw lut 26, 2009 18:44
Lokalizacja: Swinemünde, Oslo

Post » Czw lip 04, 2013 20:48 Re: ;Koty p.Jadzi..potrzebujemy karmy...Szukam DT dla kotów!

Tak szybko napiszę parę słów , poszła do adopcji kotka Jaśmina, ma wspaniały dom. Jest w nim jedynaczką i ,,rządzi,,.Mieszka niedaleko i mam kontakt , w wolnej chwili zrobię jej fotki w nowym domku.

Małe kociaki od tej matki z zajezdni, są już wydane do adopcji.

Matka wykarmiła jeszcze inne kociaki, podrzucone maluszki pod bramę schronu. Teraz ma rujkę i po rujce będzie sterylka.
Dostała imię Pirania. Pirania co najgorsze, nie ma zamiaru opuścić DT. Tak się zadomowiła , że ...nadaje się jak najbardziej do adopcji. Nie wiem co to będzie , gdy nadejdzie pora jej wypuszczenia.
Salah Ad-Din dziękujemy za paczkę.
Dzisiaj jedzie do swojego domu stałego Angelina/ tri persica/. Muszę o 4 rano ją zawieźć na prom i jedzie do Warszawy. Z Warszawy do Krakowa. Chce mi się już płakakać , bo to taka wspaniała kocina.
Obrazek

cypisek

 
Posty: 8466
Od: Czw lut 26, 2009 18:44
Lokalizacja: Swinemünde, Oslo

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości