DS znalazł Busię, a właściwie Busia znalazła nas :)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob kwi 09, 2011 22:38 Re: DS szuka lokatora/lokatorki :) Chełm/Lublin

Przez pierwsze 100 km jazdy z Busią w kierunku Chełma słyszałyśmy, co ma nam do powiedzienia na ten temat :mrgreen: Robiłyśmy wszystko, same przestawałyśmy się odzywać, bo to ją też prowokowało do rozmowy :mrgreen: Nie zaglądałyśmy do niej, nawet nie odwracałyśmy głów w jej kierunku, wypuściłyśmy ją z transporterka - było jeszcze gorzej, bo chciała siedzieć za kierownicą :mrgreen: Potem sie chyba zmęczyła i przestała :twisted:
Wspólna kartka papieru widać łagodzi obyczaje, może akurat, że się panny zakumpluja :mrgreen:

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Nie kwi 10, 2011 8:29 Re: DS szuka lokatora/lokatorki :) Chełm/Lublin

A może chciała powiedzieć "co mi tu dajecie papier ,jak ja pisac nie umim,co najwyżej się mogę nim pobawic"Takie podania to same sobie piszcie :!: :mrgreen: :ryk: :ryk:
ObrazekObrazekObrazek
Wątek moich tymczasów i rezydentów http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... 7#p9892897

halinka1403

 
Posty: 5833
Od: Nie maja 30, 2010 16:06
Lokalizacja: krosno

Post » Nie kwi 10, 2011 9:33 Re: DS szuka lokatora/lokatorki :) Chełm/Lublin

@isabell36 owszem, chciała, jednak w trakcie posiadania Busi okazało się, że chyba możliwości przestrzenne zostały do maksimum zagospodarowane kotami. już jest problem, jak we dwie chcą siedzieć na szafie w tym samym czasie. jakby doszła trzecia kitka, to bez łapoczynów by się chyba nie obyło ;/

@jasdor teraz to gada coś w stylu 'njeeeeeeeeee! weź tę rękę!!! maaamooo!!! o, masz jeść? daaaj :D' poważnie, słychać zmianę 'tonu' kociej wypowiedzi jak zobaczy coś do szamania ;)

@halinka1403 to było jeszcze insiej. zmięłam kolejną wspaniałą ulotkę od jednej z naszych wspaniałych polskich telefonii komórkowych i w trakcie mięcia Busia zrobiła o tak 8O i był wyraźny rozkaz 'daaaj!' to dałam ;)

novacianka

 
Posty: 467
Od: Pt lip 24, 2009 0:13
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 11, 2011 13:13 Re: DS szuka lokatora/lokatorki :) Chełm/Lublin

U nas tez takie mięte karteczki najlepiej sie sprawdzają. Choć zabawek po katach sie plącze duża ilość, nic nie jest w stanie zastąpić zmiętej karteczki.
Jak stosunki z sunią i Rudą ? Czekam na zdjęcia, jak sobie razem śpią :lol:

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Pon kwi 11, 2011 15:13 Re: DS szuka lokatora/lokatorki :) Chełm/Lublin

U mnie hitem są ,nie karteczki, a papierki z cukierków, najlepiej takie ,które głośno szeleszczą :mrgreen: Też czekam na foty :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek
Wątek moich tymczasów i rezydentów http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... 7#p9892897

halinka1403

 
Posty: 5833
Od: Nie maja 30, 2010 16:06
Lokalizacja: krosno

Post » Pt kwi 15, 2011 13:55 Re: DS szuka lokatora/lokatorki :) Chełm/Lublin

@ jasdor przepraszam, że taka przerwa, ale od poniedziałku mam staż na zakaźnych i mi łeb zaraz odpadnie. wczoraj jak wyszłam z domu o 7 tak byłam po 23 ;/ [ale przynajmniej było warto, bo pacjent przeżył i jak wychodziłam to czuł się lepiej ode mnie ;)]
Busia z Rudą wygrzewają się razem na parapecie, już się 'zasiostrzeniły' ;) babcię tymczasowo olewają, wolą swoje towarzystwo :) przychodzą dopiero jak bardzo je przyciśnie na mizianki :D a, no i już funkcjonują tylko w tandemie, o solówkach można zapomnieć.
wysłałam mmsa z Busiunią, bodajże w sobotę wieczorem, nie doszedł? szlag mi trafił kabel i nie mam jak zdjęć zrzucić z telefonu na komputer ;/

novacianka

 
Posty: 467
Od: Pt lip 24, 2009 0:13
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt kwi 15, 2011 14:07 Re: DS szuka lokatora/lokatorki :) Chełm/Lublin

Nic nie doszło :| Napisze na PW numer, może doszedł do kogoś innego :mrgreen:

Wczoraj właśnie myslałam, co tam u Busi, ale wiem, że jesteś osobą zajętą, więc pisać będziesz raczej rzadko. Najważniejsze, że dziewczyny zbliżyły się do siebie. Babcia - no cóż - jakby chciała kota tylko dla siebie, to możemy dostarczyć. Wtedy jeden będzie musiał z Babcia trzymać sztamę, żeby było do pary :mrgreen:
Ale fajnie mieć forumowy domek i od czasu do czasu dowiedzieć się, co u kota

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Pt kwi 15, 2011 14:34 Re: DS szuka lokatora/lokatorki :) Chełm/Lublin

w przyszłym tygodniu postaram się nadrobić zaległości :) porobię więcej zdjęć, bo ostało mi się tylko to jedno co wysłałam :(

novacianka

 
Posty: 467
Od: Pt lip 24, 2009 0:13
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt kwi 15, 2011 14:37 Re: DS szuka lokatora/lokatorki :) Chełm/Lublin

a ja sobie zaznacze bo b pozytywny watek :)

Mary_Poole

 
Posty: 1631
Od: Wto lut 03, 2009 21:51

Post » Pt kwi 15, 2011 14:40 Re: DS szuka lokatora/lokatorki :) Chełm/Lublin

Mary_Poole pisze:a ja sobie zaznacze bo b pozytywny watek :)

Pewnie, że pozytywny. Chcesz mieć taki wątek - weź od nas kotka :kotek: Zostały jeszcze 2 w piwnicy + 2 na tymczasie :mrgreen:
MMS doszedł ale musze poczekać aż mi operator kod wyśle, bo z tel. nie dam rady :ok:

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Pt kwi 15, 2011 15:10 Re: DS szuka lokatora/lokatorki :) Chełm/Lublin

jasdor pisze:
Mary_Poole pisze:a ja sobie zaznacze bo b pozytywny watek :)

Pewnie, że pozytywny. Chcesz mieć taki wątek - weź od nas kotka :kotek: Zostały jeszcze 2 w piwnicy + 2 na tymczasie :mrgreen:
MMS doszedł ale musze poczekać aż mi operator kod wyśle, bo z tel. nie dam rady :ok:


a dosylasz do Anglii? :mrgreen:

Mary_Poole

 
Posty: 1631
Od: Wto lut 03, 2009 21:51

Post » Pt kwi 15, 2011 17:44 Re: DS szuka lokatora/lokatorki :) Chełm/Lublin

Obrazek

Spanie pod kocykiem jest o wiele lepsze niż w kartonowej budce w piwnicy :1luvu:
Kochana Busia. Ciekawe co ona sobie myśli, leży taka rozmarzona .


Do Anglii? Hm, jakby dobrze zorganizować, to pewnie by się dało :mrgreen:

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Pt kwi 15, 2011 19:29 Re: DS szuka lokatora/lokatorki :) Chełm/Lublin

jasdor pisze:Obrazek

Spanie pod kocykiem jest o wiele lepsze niż w kartonowej budce w piwnicy :1luvu:
Kochana Busia. Ciekawe co ona sobie myśli, leży taka rozmarzona .


Do Anglii? Hm, jakby dobrze zorganizować, to pewnie by się dało :mrgreen:


najpewniej myślała coś w stylu 'przestaniesz mi wreszcie błyskać po oczach? gupia jesteś czy co?' ;)

novacianka

 
Posty: 467
Od: Pt lip 24, 2009 0:13
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt kwi 15, 2011 21:05 Re: DS szuka lokatora/lokatorki :) Chełm/Lublin

moja cudna kicia, mialam takie wyrzuty sumienia ze oddawalam ja z mojej przechowalni dwu dniowej a teraz prosze pani na wlosciach...... kochana, grzeczna kotenka :ryk: :ryk: :ryk:
Gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem, człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło.

myszka2302

 
Posty: 948
Od: Nie maja 16, 2010 19:25
Lokalizacja: krosno

Post » Pt kwi 15, 2011 21:12 Re: DS szuka lokatora/lokatorki :) Chełm/Lublin

najpewniej myślała coś w stylu 'przestaniesz mi wreszcie błyskać po oczach? gupia jesteś czy co?' ;)

Do mnie tez to mówiła, nie przejmuj sie :mrgreen:

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości