Wiktor bez oczka...czy ma szansę? Wiktorek juz w domku :)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob lut 05, 2011 13:32 Re: Wiktor bez oczka...czy ma szansę? :(

o Wiktorka tez nikt nie pyta :(
na necie z doskoku : kontakt: 607 488 598
Obrazek

BUDRYSEK

 
Posty: 5240
Od: Czw maja 22, 2008 19:37

Post » Nie lut 06, 2011 2:50 Re: Wiktor bez oczka...czy ma szansę? :(

BUDRYSEK pisze:o Wiktorka tez nikt nie pyta :(

:(

elu

 
Posty: 5175
Od: Czw kwi 15, 2010 18:44
Lokalizacja: Mikołów

Post » Nie lut 06, 2011 12:02 Re: Wiktor bez oczka...czy ma szansę? :(

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
na necie z doskoku : kontakt: 607 488 598
Obrazek

BUDRYSEK

 
Posty: 5240
Od: Czw maja 22, 2008 19:37

Post » Pon lut 07, 2011 17:08 Re: Wiktor bez oczka...czy ma szansę? :(

jaki piękny ryjek :)

on jest trochę puchaty!
Obrazek

mai_86

 
Posty: 60
Od: Nie sie 15, 2010 11:48

Post » Pon lut 07, 2011 17:11 Re: Wiktor bez oczka...czy ma szansę? :(

Jaki piękny :love: :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek
Sprawdź, czy kupujesz produkty firm prowadzących testy na zwierzętach: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=8&t=156138
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=600483

alata

 
Posty: 1989
Od: Pt lis 19, 2010 1:25
Lokalizacja: Gliwice

Post » Sob lut 12, 2011 16:29 Re: Wiktor bez oczka...czy ma szansę? :(

A ja na dogo właśnie przeczytałam, że Wiktor pojechał do domku! :1luvu: Budrysku czy to prawda? :)

elu

 
Posty: 5175
Od: Czw kwi 15, 2010 18:44
Lokalizacja: Mikołów

Post » Sob lut 19, 2011 15:49 Re: Wiktor bez oczka...czy ma szansę? :(

elu pisze:A ja na dogo właśnie przeczytałam, że Wiktor pojechał do domku! :1luvu: Budrysku czy to prawda? :)


prawda :)
Wiktorek od tygodnia grzeje dupcie w domku :)
na necie z doskoku : kontakt: 607 488 598
Obrazek

BUDRYSEK

 
Posty: 5240
Od: Czw maja 22, 2008 19:37

Post » Sob lut 19, 2011 16:06 Re: Wiktor bez oczka...czy ma szansę? Wiktorek juz w domku :)

dostałam takiego @ :)

Droga Agnieszko!
Mam się dobrze, jak widać na zał. zdjęciach.
Od rana do wieczora się miziam i przytulam. Dzisiaj dostałem wątróbkę, filecika z indyka i prezent...nową kuwetę zamykaną. Załatwiam się bezproblemowo.
Podaję łapki nowym właścicielom i chyba jesteśmy na dobrej drodze do zawarcia długoletniej przyjaźni.
Kubę(świna morska) obchodzę z daleka, więc mój Dom nie musi się martwić, czy mu coś zrobię;-)
Spałem nawet w łóżku.
Przesyłam gorące buziaki dla Ciebie i całusy dla całej ferajny!!!

Wikuś Ślicznota!

PS. Pozdrowienia od moich właścicieli i podziękowania za to, że mnie przywiozłaś do Bielska!!!

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
na necie z doskoku : kontakt: 607 488 598
Obrazek

BUDRYSEK

 
Posty: 5240
Od: Czw maja 22, 2008 19:37

Post » Nie lut 20, 2011 17:50 Re: Wiktor bez oczka...czy ma szansę? Wiktorek juz w domku :)

Cudowne wiadomości! :D :balony:
Obrazek Obrazek
Sprawdź, czy kupujesz produkty firm prowadzących testy na zwierzętach: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=8&t=156138
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=600483

alata

 
Posty: 1989
Od: Pt lis 19, 2010 1:25
Lokalizacja: Gliwice

Post » Nie lut 20, 2011 19:18 Re: Wiktor bez oczka...czy ma szansę? Wiktorek juz w domku :)

:1luvu: :ok:

elu

 
Posty: 5175
Od: Czw kwi 15, 2010 18:44
Lokalizacja: Mikołów

Post » Nie paź 23, 2011 13:16 Re: Wiktor bez oczka...czy ma szansę? Wiktorek juz w domku :)

nowe foteczki Wikusia :)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
na necie z doskoku : kontakt: 607 488 598
Obrazek

BUDRYSEK

 
Posty: 5240
Od: Czw maja 22, 2008 19:37

Post » Śro lis 07, 2012 21:33 Re: Wiktor bez oczka...czy ma szansę? Wiktorek juz w domku :

ZAPRASZAM NA BAZAR DLA BUDRYSKA: viewtopic.php?f=20&t=147671
Psy w liczbie dwa: Misio i Szela <3
Koty w liczbie cztery: Bela, Brawura, Beza, Murzyn <3

cyga

 
Posty: 490
Od: Czw mar 26, 2009 18:14
Lokalizacja: Żywiec

Post » Czw lut 07, 2013 21:00 Re: Wiktor bez oczka...czy ma szansę? Wiktorek juz w domku :

Psy w liczbie dwa: Misio i Szela <3
Koty w liczbie cztery: Bela, Brawura, Beza, Murzyn <3

cyga

 
Posty: 490
Od: Czw mar 26, 2009 18:14
Lokalizacja: Żywiec

Post » Śro maja 17, 2017 22:45 Re: Wiktor bez oczka...czy ma szansę? Wiktorek juz w domku :

BUDRYSEK pisze:Ostatnio bardzo duzo czasu spędzam w Pszczynie w punkcie przetrzymań zwierząt, które pozniej przewozone sa do mysłowic :evil:

Kotów zawsze było tam bardzo duzo...potem w 1 dzień zniknęły?!

w zeszłym tygodniu pojawił się Wiktor, z pustym oczodołem. co sie stało z oczkiem nie wiemy?
w ranie było mnóstwo ropy :(
zabrałam go prosto do lecznicy gdzie mial operację i kastrację

[/b]



Witam,
czy ktoś pamięta Wiktorka - biało-burego kocurka bez oczka, mega miziaka i przytulaka?
Odzywam się po kilku latach, bowiem mam podejrzenia w jaki sposób Wiktorek stracił oczko. Jest moim pierwszym ukochanym kotem i zostanie nim do końca, mieszka ze mną od ponad 6 lat. Jest wspaniały, prócz tego że średnio raz na pół roku choruje na zapalenie oskrzeli. Najdłuższa przerwa w chorobie trwała rok. Od początku był kotem wrażliwym, chorującym i z problemami behawioralnymi. Potrafi się wydrapywać do krwi, bliznę w oczodole po oku, jak i drugie oczko, brew i pyszczek. Było podejrzenie alergii,ale niczym nie potwierdzone. Dzisiaj byliśmy u weta na RTG, żeby sprawdzić czy wszystko OK z płucami i sercem. Znowu choruje, antybiotyk nie pomaga, kaszle. Okazało się, że w ciele Wiktorka poniżej serca jest śrut. Jakiś gnój strzelał do kota. Prawdopodobnie oczko stracił również w ten sposób. Dobiła mnie ta wiadomość okropnie. Ma powiększoną lewą komorę serca, nie wiem na ile jest to wynikiem tego śrutu tkwiącego w ciele. Zdaję sobie sprawę z konsekwencji umiejscowienia śrutu, czuję się z tym źle, mimo że się do tego nie przyczyniłam :( Drapanie pewnie wynika z reakcji organizmu na metal tkwiący w ciele.
Cały czas zastanawiam się czy kotek nie miał domu gdzieś w okolicach Pszczyny. Wyszedł, został postrzelony i już do niego nie wrócił. Pewnie błąkał się ranny, głodny, zmarznięty, zwłaszcza że został znaleziony na początku grudnia. Kołacze mi się myśl, czy w jego głowie też nie tkwi śrut. Czasem ma dziwne tiki głowy. Może lepiej tego nie wiedzieć. Dzisiaj kocham go jeszcze bardziej, patrzę na niego z rozczuleniem i ze strachem: co będzie jeśli śrut się przemieści albo serce zacznie szwankować. W poniedziałek idziemy na echo. Muszę wiedzieć...
A takich ludzi, którzy krzywdzą w ten czy inny sposób zwierzęta sama bym w.........a. Jakim trzeba być człowiekiem, żeby robić takie rzeczy? Pozdrawiamy z Wiktorkiem Agę, która uratowała mu życie i przywiozła do Bielska:)
Kocham moje 8 łapek w domu:)
"Im bar­dziej poz­naję ludzi, tym bar­dziej kocham zwierzęta" /George Bernard Shaw/

stokrotka1

Avatar użytkownika
 
Posty: 72
Od: Czw paź 06, 2011 22:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości