Piękny Melon-staruszek ma sie dobrze!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie sty 29, 2012 13:00 Re: Piękny Melon - już po problemach :)

Śnieżka to drugi kotek mojej mamy :) mała rozrabiaka :D

A Melonek z pieskiem? Super :D nawet śpią razem w łóżku :D

kasia.m.

 
Posty: 35
Od: Pt cze 24, 2011 21:59
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post » Nie maja 27, 2012 18:44 Re: Piękny Melon - już po problemach :)

Hej, Kasiu - co u Was???
Jak Ty? bo to chyba zaraz będziesz mamą?

Jak Melonek?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22903
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw paź 04, 2012 16:24 Re: Piękny Melon - już po problemach :)

A tak sobie napiszę :mrgreen:
Jak widać przerwa była ogromna między poprzednimi postami. Teraz też. Miałam czarne, najczarniejsze myśli - Kasia nie odpowiadała na moje maile , prywatne także. Wiedziałam, że miał przybyć dzidziuś, i że wtedy nie ma czasu, ale czas mijał.... :(
Dziś dostałam wiadomoś, że dzidziuś zdrowy i Melon także!
Uffffffffffffffff.... :D
To tyle. :mrgreen:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22903
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie paź 18, 2020 7:55 Re: Piękny Melon-staruszek ma sie dobrze!

Piszę po 8 latach!!!
Właśnie dostałam wiadomość od p. Kasi, u której po wszystkich perturbacjach wylądował Melon.
Ma się dobrze choć widać , że to staruszek, lubi sie przytulać , sypia z pieskiem w jednym łóżku.
Kasia pyta czy go pamiętam - nie tylko pamiętam, ale czasem tęsknię - to kot mojego życia jakby, najpiekniejszy i jedyny , który dawał konkretne dowody, że mnie kocha. A tak krótko się znaliśmy :(
Kasia przysłała w mailu zdjęcia [tak jak i poprzednio] ale nie umiem ich przenieść na dysk - jesli ktoś tu zajrzał i wie, to poproszę o instrukcję [pojawia sie taka opcja 'zapisz' , to zapisałam ale nie wiem gdzie :? ]
To już bardzo leciwy kotek , nie wiemy ile miał lat jak go w Opolu jeszcze znalazłam, a teraz po 8 latach...
Poprzednie zdjęcia były jak śpi z niemowlakiem w wózku, a teraz przytula się do dużego chłopczyka :1luvu: Świetnie trafił kotuś!.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22903
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie paź 18, 2020 9:23 Re: Piękny Melon-staruszek ma sie dobrze!

Obrazek
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22903
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie paź 18, 2020 9:33 Re: Piękny Melon-staruszek ma sie dobrze!

Piękne oba :)
Psiara zreformowana od 2007 Smakusia, Gucio od 2008 oraz Rysia od 2009, Gapka odeszła w 2014, Gucio w 2017, Ryś i Jaga w 2020 . Nowi mieszkańcy Aki od 2018,a Bigos I Tekla od 2020 .
Zdrowia, pieniędzy i szczęścia wszystkim .

anulka111

Avatar użytkownika
 
Posty: 101734
Od: Sob lip 14, 2007 16:39
Lokalizacja: Zabrze

Post » Nie paź 18, 2020 9:55 Re: Piękny Melon-staruszek ma sie dobrze!

morelowa pisze:Piszę po 8 latach!!!
Właśnie dostałam wiadomość od p. Kasi, u której po wszystkich perturbacjach wylądował Melon.
Ma się dobrze choć widać , że to staruszek, lubi sie przytulać , sypia z pieskiem w jednym łóżku.
Kasia pyta czy go pamiętam - nie tylko pamiętam, ale czasem tęsknię - to kot mojego życia jakby, najpiekniejszy i jedyny , który dawał konkretne dowody, że mnie kocha. A tak krótko się znaliśmy :(
Kasia przysłała w mailu zdjęcia [tak jak i poprzednio] ale nie umiem ich przenieść na dysk - jesli ktoś tu zajrzał i wie, to poproszę o instrukcję [pojawia sie taka opcja 'zapisz' , to zapisałam ale nie wiem gdzie :? ]
To już bardzo leciwy kotek , nie wiemy ile miał lat jak go w Opolu jeszcze znalazłam, a teraz po 8 latach...
Poprzednie zdjęcia były jak śpi z niemowlakiem w wózku, a teraz przytula się do dużego chłopczyka :1luvu: Świetnie trafił kotuś!.


Cudowne wiesci, Melon zapadł mi w serducho bardzo, szczególnie ,ze osobiscie go poznałam :1luvu: Takie dni z dobrymi wieściami , po latach są bardzo budujące :ok:

Jesli jets opcja zapisz, popatrz na górny róg okna przegladarki, bo zapisuje sie tam -u mnie jest taka niebieska strzałka , trzeba otworzyć to klikajac i potem obraz otwiera sie i mozesz go skopiowac na dysk :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie paź 18, 2020 11:03 Re: Piękny Melon-staruszek ma sie dobrze!

Jakoś się udało zdjęcie wkleić. Z kawałkiem Kasi, obecnej opiekunki :D
Na moje oko niewiele się zmienił :mrgreen:

Ależ to dawno było , Ola , jak byliście..
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22903
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Agnieszka- i 39 gości