pamiętnik Poldka

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie sty 06, 2013 21:34 Re: pamiętnik Poldka

To ja mam bardzo dobrą wiadomość - od wczoraj Kajtek jest w swoim własnym domu. Jego Duży pisze na forum i nawet wkleja zdjęcia. Podaję namiary dla zainteresowanych
viewtopic.php?f=13&t=148096&p=9519556#p9519556
A u nas Duża powiedziała, że coś ją łamie i całe popołudnie siedziała w łóżku. I czytała taką książkę o kotach. Ciociu Izo, ona już to przeczytała całe.
"Człowiek nie jest apoteozą ewolucji, a jedynie ślepą uliczką pomniejszej, bocznej gałęzi jednej z mniej wykształconych podgrup ssaków." pamietnikpoldka.blogspot.com

Killatha

 
Posty: 9644
Od: Sob lis 17, 2007 12:04
Lokalizacja: Zabrze

Post » Nie sty 06, 2013 21:46 Re: pamiętnik Poldka

Poldusiu, wspaniała wiadomość o Kajtku :D Życzę mu dużo szczęścia w swoim domku :D :1luvu: A dla twojej Dużej Poldusiu dużo zdrówka życzę :ok: Niech uważa na siebie, bo teraz mnóstwo paskudnych wirusów dookoła. Trzymajcie się zdrowo Kochani :ok: :1luvu:
Ostatnio edytowano Pon sty 07, 2013 8:44 przez bulba, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

bulba

Avatar użytkownika
 
Posty: 22953
Od: Pt paź 09, 2009 8:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 06, 2013 22:20 Re: pamiętnik Poldka

bulba pisze:Poldusiu, wspaniała wiadomość o Poldku :D Życzę mu dużo szczęścia w swoim domku :D :1luvu: A dla twojej Dużej Poldusiu dużo zdrówka życzę :ok: Niech uważa na siebie, bo teraz mnóstwo paskudnych wirusów dookoła. Trzymajcie się zdrowo Kochani :ok: :1luvu:

:ok:
... wiadomość o Kajtku chyba :mrgreen: Poldek czy Ty się też gdzieś wybierasz?

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pon sty 07, 2013 8:45 Re: pamiętnik Poldka

Koki-99 pisze:
bulba pisze:Poldusiu, wspaniała wiadomość o Poldku :D Życzę mu dużo szczęścia w swoim domku :D :1luvu: A dla twojej Dużej Poldusiu dużo zdrówka życzę :ok: Niech uważa na siebie, bo teraz mnóstwo paskudnych wirusów dookoła. Trzymajcie się zdrowo Kochani :ok: :1luvu:

:ok:
... wiadomość o Kajtku chyba :mrgreen:

Tak mi się jakoś język zaplątał :mrgreen:
Obrazek

bulba

Avatar użytkownika
 
Posty: 22953
Od: Pt paź 09, 2009 8:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sty 07, 2013 9:33 Re: pamiętnik Poldka

Killatha pisze:
A u nas Duża powiedziała, że coś ją łamie i całe popołudnie siedziała w łóżku. I czytała taką książkę o kotach. Ciociu Izo, ona już to przeczytała całe.


Bo to książka na jedno popołudnie :D

Dużej życzę zdrówka :ok:
W sobotę pojadę oddać mamie urząadzenie (nie sprawdziło się :evil: ) to mogę przy okazji wpaść po książkę :D
Obrazek, Obrazek
-----------------------------------------------------------------------------------
Gdybym w sercu miasta konał w środku dnia. Co byś dla mnie zrobił? Co dla Ciebie Ja?

Iza_

 
Posty: 2340
Od: Sob paź 22, 2011 8:45
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pon sty 07, 2013 10:00 Re: pamiętnik Poldka

W sobotę Duża jedzie do swojej mamy ale po 16 już będzie w domu
serdecznie zapraszamy.
A ja się nigdzie nie wybieram, mnie tu jest dobrze. To Kajtuś pojechał i jemu tam jest dobrze.
"Człowiek nie jest apoteozą ewolucji, a jedynie ślepą uliczką pomniejszej, bocznej gałęzi jednej z mniej wykształconych podgrup ssaków." pamietnikpoldka.blogspot.com

Killatha

 
Posty: 9644
Od: Sob lis 17, 2007 12:04
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pon sty 07, 2013 10:02 Re: pamiętnik Poldka

Spokojnie kolo 18-tej wpadnę :D
Obrazek, Obrazek
-----------------------------------------------------------------------------------
Gdybym w sercu miasta konał w środku dnia. Co byś dla mnie zrobił? Co dla Ciebie Ja?

Iza_

 
Posty: 2340
Od: Sob paź 22, 2011 8:45
Lokalizacja: Zabrze

Post » Wto sty 08, 2013 22:19 Re: pamiętnik Poldka

Dzisiaj jak Duża wróciła po wszystkich zajęciach to w progu witała ją młodzież wybabrana w czymś tłustym. Okazało się, że gremliny jakimś cudem przewróciły butelkę z olejem słonecznikowym i wylały około 1/4 zawartości butelki na podłogę. No i oczywiście wszystkie musiały w to wleźć. Duża się tylko zastanawia jak wyciągnęły korek, ale przecież gremliny jak chcą to potrafią.
"Człowiek nie jest apoteozą ewolucji, a jedynie ślepą uliczką pomniejszej, bocznej gałęzi jednej z mniej wykształconych podgrup ssaków." pamietnikpoldka.blogspot.com

Killatha

 
Posty: 9644
Od: Sob lis 17, 2007 12:04
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pon sty 14, 2013 11:09 Re: pamiętnik Poldka

Duża jest chora. Chyba bardzo bo wczoraj musiałem trzy razy iść się upomnież żeby posprzątała kuwety i dała do miseczek. Dopiero za trzecim razem wstała z łóżka.
W nocy leżeliśmy na Dużej: Gemma, Naoni, ja, Kacper, Agatka i Malwinka. Duża mówiła, że było jej ciepło ale trochę ciężko. No cóż... sama wieczorem mówiła, że musi się wygrzać i liczy na nasze towarzystwo.
Ech, idę dalej grzać Dużą.
"Człowiek nie jest apoteozą ewolucji, a jedynie ślepą uliczką pomniejszej, bocznej gałęzi jednej z mniej wykształconych podgrup ssaków." pamietnikpoldka.blogspot.com

Killatha

 
Posty: 9644
Od: Sob lis 17, 2007 12:04
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pon sty 14, 2013 11:13 Re: pamiętnik Poldka

Grzej Poldusiu, grzej i przekaż Dużej życzenia zdrowia :ok: :ok: :ok:
Obrazek

bulba

Avatar użytkownika
 
Posty: 22953
Od: Pt paź 09, 2009 8:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sty 14, 2013 17:30 Re: pamiętnik Poldka

Ooo, co za wieści niedobre. A ja chciałam dzwonić do Dużej i wyciągnąć ją na babskie popołudnie do fryzjera :mrgreen: No to niech się najpierw wykuruje z Twoją i kociego towarzystwa pomocą, a ja poczekam....

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Wto sty 15, 2013 22:57 Re: pamiętnik Poldka

Killatha pisze:W imieniu stada i Dużej oczywiście, składam wszystkim życzenia wszystkiego dobrego w Nowym Roku i samych dobrych dokoceń. Bo w końcu czy jest coś lepszego dla dużych niż fajny kot w domu?

A i Duża prosiła żebym napisał:
bierzemy biszkopty
serek mascarpone (duży na dużą tortownicę lub większą liczbę porcji)
2 żółtka (albo pół szklanki ajerkoniaku dla niekierowców)
cukier
śmietankę (gęstą kremóweczkę)
czekoladę (najlepiej gorzką)
kawę + jakiś likier (kokosowy albo migdałowy) albo aromat
ucieramy żółtka z cukrem na kogelmogel
ucieramy serek z koglemmoglem (albo ajerkoniakiem)
dodajemy śmietankę i ewentualnie cukier jakby było mało słodkie
do naczynia (tortownicy albo miseczek) nakładamy warstwami biszkopty (lub połamany duży biszkopt) nasączamy to mieszaniną kawy i likieru
posypujemy tartą czekoladą
układamy krem
itd
do wyczerpania składników


Uffff, ale się napisałem, ta Duża to ma pomysły! Ten serek i te żółtka, ale bez cukru, to chętnie koty by zjadły, a nie marnować je na jakieś mieszaniny. O śmietance to nie wspomnę :wink:

Polduś, a możesz podać jakieś konkretne ilości poszczególnych produktów?
Wiesz, kucharka ze mnie marna, potrzebuje dokładniejszych instrukcji obsługi :oops: :wink:
ObrazekObrazek

mar9

Avatar użytkownika
 
Posty: 13971
Od: Wto mar 22, 2005 14:47
Lokalizacja: Zabrze

Post » Nie sty 20, 2013 16:34 Re: pamiętnik Poldka

szczesliwego nowego roku Poldus przekaz to swojej calej kocio-ludzkiej rodzince :D

muac

 
Posty: 2517
Od: Pt gru 12, 2008 19:53

Post » Nie sty 20, 2013 19:07 Re: pamiętnik Poldka

Poldusiu, jak Twoja Duża się czuje?
Obrazek

bulba

Avatar użytkownika
 
Posty: 22953
Od: Pt paź 09, 2009 8:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 20, 2013 22:44 Re: pamiętnik Poldka

No właśnie?

kianit

 
Posty: 648
Od: Pon paź 12, 2009 17:14

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 157 gości