BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt wrz 20, 2013 12:25 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

nieaktualne :)
Ostatnio edytowano Śro lis 06, 2013 9:11 przez Bagienka, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Bagienka

 
Posty: 1298
Od: Sob paź 08, 2011 6:05

Post » Pt wrz 27, 2013 10:40 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

3 dni temu Narzeczony, w drodze do domu znalazł Pchełkę (tak do niej się, "roboczo", zwracam). Z racji tego, że mamy już Tercję, a nie wiadomo czy przyjeżdżająca nomen omen dzisiaj, właścicielka mieszkania, zgodzi się na drugiego kotka, nie wiem czy będziemy mogli ją zatrzymać (choć mój Karol bardzo chce).
Wydaje mi się, że Pchełka ma 3 miesiące. Jest grzeczna, skora do zabawy, chodzi do kuwety, je póki co karmę naszej rocznej, ale nie zauważyliśmy żeby się po niej źle czuła. Ma za to odrobinę odstający brzuszek. Została przez nas prowizorycznie wykąpana (na tyle, na ile się udało, wiadomo - kot+woda=na ogół masakra...).

Dziewczyny zaczęły się już ze sobą dzisiaj w miarę dogadywać, jeżeli jednak pani z TOZ-u kieleckiego się dzisiaj do 18. nie odezwie, to mój apel o adopcję będzie wciąż aktualny (do schroniska w Dyminach nie chcemy jej zawozić).
Zależy nam albo na domu tymczasowym, albo na stałym. No nic, póki co, wklejam zdjęcia i post, zobaczymy, jak się sytuacja rozwinie w ciągu kilku godzin. Jeśli się ktoś odezwie, lub będziemy mogli ją zatrzymać, zdejmę post.


Edit: zdejmuję posta, kotka zostaje u nas na stałe :)

ania91

Avatar użytkownika
 
Posty: 19
Od: Czw gru 20, 2012 18:29
Lokalizacja: Wawa

Post » Śro paź 02, 2013 7:52 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

ania91 pisze:Edit: zdejmuję posta, kotka zostaje u nas na stałe :)

No to super :ok:
Obrazek

Bagienka

 
Posty: 1298
Od: Sob paź 08, 2011 6:05

Post » Pon paź 28, 2013 10:38 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

Obrazek

Bagienka

 
Posty: 1298
Od: Sob paź 08, 2011 6:05

Post » Śro lis 06, 2013 9:11 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

Bura kicia, ma około 3 miesięcy,
na zdjęciach z mamą i rodzeństwem.

Obrazek Obrazek Obrazek

ogłoszenie koteczki i jej siostry tri:
http://tablica.pl/oferta/dwie-okolo-3-m ... 3Yxp9.html
Obrazek

Bagienka

 
Posty: 1298
Od: Sob paź 08, 2011 6:05

Post » Pon lis 11, 2013 22:18 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

Bury kocurek dorosły szuka DS wychodzącego. Przebywa w DT w Jaśkowicach, gmina Skawina, woj. MAŁOPOLSKIE!
Obrazek
Pełny opis i kontakt w ogłoszeniu:
http://alegratka.pl/ogloszenie/5-zdrowych-wykastrowanych-kotkow-22880965.html?h=34bb40158c070c08

DT pod Krakowem

 
Posty: 32
Od: Śro mar 20, 2013 12:14

Post » Śro lis 20, 2013 11:26 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

Śliczny burasek do wzięcia w Mysłowicach

Obrazek

i jego wątek:
viewtopic.php?f=1&t=158464
Obrazek

Bagienka

 
Posty: 1298
Od: Sob paź 08, 2011 6:05

Post » Śro lis 20, 2013 12:11 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

a ja mam takiego buraska 8)
Don Pedro zwany Musashim
Ciekawski, wścibski i wszędobylski. Młody ( z marca 2013), pewny siebie i wesoły i miły i towarzyski. Bardzo lubi przyjacielskie zapasy z kotami - i mruczenie na kolanach. W wolnych chwilach śpi chętnie na parapecie lub na lodówce.
Zawsze zadowolony, zawsze wszystkim zainteresowany, lubi i koty i psy i ludzi. Zaszczepiony. Ma książeczkę zdrowia. Korzysta z kuwety.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

http://img809.imageshack.us/img809/9232/ua11.jpg

Obrazek

Obrazek

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27102
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon lis 25, 2013 19:38 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

Oddam w dobre ręce około roczną kotkę, która do tej pory mieszkała wśród alkoholików i nieodpowiedzialnych ludzi. Zołza (jej tymczasowe imię) jest kocią indywidualistką, może całymi dniami spać i nie ruszać z krzesła/szafy/poduszki. Jest idealnym kotem dla spokojnej rodziny, samotnej osoby czy też domu w którym będzie mogła leniuchować do woli. Lubi ludzi, potrafi prosić o pieszczoty, jednak czasami ma zły humor i nie daje się dotykać ;)
Nie boi się psów, toleruje inne koty. Nie reaguje nawet na gryzonie.
Bez problemowo korzysta z kuwety.

Kotka jest wysterylizowana i odrobaczona. Szuka dobrego i odpowiedzialnego domku.

Tu watek Zołzy: viewtopic.php?f=13&t=158264.
:)

Trzynastka

 
Posty: 824
Od: Wto lis 05, 2013 16:21
Lokalizacja: Sopot

Post » Śro sty 08, 2014 16:31 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

Monika_Krk pisze: (…)
Drugi to LOLEK :
Obrazek
Obrazek



Przypomnę Lolka - zrobiłam mu dziś wszędzie gdzie się dało ogłoszenia - a nuż się mu uda :

Cześć - jestem Lolek.
Od 11 lipca 2012 przebywam w schronisku w Krakowie, normalnie odsiadka nie wiem za co.
Nadali mi tu numer : K 67/07/12
Jestem bardzo dystyngowany, tak mówią mi dziewczyny. Nawet jak siedzę to wyglądam dystyngowanie.
Moja historia ?
Kiedyś miałem dom i wychodziłem, złapałem się w sidła i … oddano mnie tu.
Ja nie wiem za co ?
Za to, że złapałem się w sidła ?
Teraz jestem już zdrowy na ciele, ale bardzo się boję wszystkiego. Mówią , że mam delikatną psychikę.
No tak macho ze mnie żaden , ludzi bardzo lubię ale nowych bardzo się boję. Nigdy nie wiadomo co znów wymyślą .
Ot wrażliwy romantyk i tyle .
Siedzę tu i czekam, marzy mi się cierpliwy dom, który na nowo mnie oswoi. Taki w którym nie będę musiał już wychodzić na dwór, no i żeby mój nowy człowiek był cierpliwy i nie naciskał od razu na bliski kontakt.
Ja obiecuję , że jak zaufam to będę najmilszym kotem na świecie.
Aha - jestem czyściutki i załatwiam się do kuwetki, mam około 3 latek i jestem wykastrowany.

. . . . . . .

Ja zrobiłam Lolkowi ogłoszenie grzecznościowo, gdyż to naprawdę cudowny kot, który potrzebuje swojego domu aby się otworzyć.
Lolek przebywa w Krakowskim Schronisku ul.Rybna 3, 30-254 KRAKÓW
tel./fax: 12 429-74-72 , 12 429-92-41
Z lęku przed rusycyzmem wielu naszych braci, nie mówi „kot się czai”, lecz „kot się herbaci” ---- Jan Sztaudynger
Obrazek...ObrazekA tu znajdziesz nasz koci wątek: http://tiny.pl/hk6cq

Monika_Krk

Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Od: Wto lis 27, 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków - tu żyją Smoki, Lajkoniki i Koty .

Post » Nie sty 26, 2014 3:25 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

Bardzo prosze o zaglądniecie.
viewtopic.php?f=1&t=160060&p=10398700#p10398700

Otwarte złamanie łapy

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Pon kwi 14, 2014 11:31 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

Kilka dni temu ,dwóch mężczyzn wyniosło kota , na pola w Będzinie.Mieli ze sobą dużą torbę ,a co w niej ( ?)
Nie wiem jakie mieli dalsze zamiary,bo ich najwidoczniej spłoszyłem.Kiedy mnie zobaczyli,szybko się oddalili.
Zabrałem kota tymczasem ,do swojego domu,z zamiarem znalezienia dla niego opiekuna.
Kot był przerażony i nie reagował normalnie, przez dłuższy czas.Wlazł mi za piec i nie wychodził kilka dni.
Myślę że kot nigdy dotąd nie opuszczał swego domu i dlatego był taki spanikowany .Teraz już się ośmielił, je i pije ,a nawet domaga się pieszczot. To jest kotka,obecnie przechodzi ruję. Nie jest wysterylizowana.Buraska ,europejski,dachowiec.
Jest mądra,umie sama sobie otworzyć każde drzwi,skacząc na klamkę. Jest czysta,załatwia się do kuwety.Jest pokojowo nastawiona do psa.
Ja nie mogę zatrzymać futrzaka,więc liczę że znajdzie się osoba odpowiedzialna ,która zechce okazać mu serce.
Niegodziwi ludzie ,już raz zafundowali mu wielki stres,więc pragnął bym ,aby teraz poznał jaśniejszą stronę życia.
Marcin tel.513185863
Miasto Będzin woj.śląskie.
kocham moje koteczki

dumla

 
Posty: 9
Od: Nie wrz 14, 2008 15:42
Lokalizacja: Dąbrowa Górn.

Post » Pon kwi 14, 2014 11:39 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

kto chce moich chłopaków
za chwilke będzie 2 lata jak siedzą :(

moja oferta jest aktualna od 2 lat :(
chociaż wynik i tak jest niezły - zostały 2 z 10, wszystkie bure
Ostatnio edytowano Nie maja 04, 2014 9:38 przez Kinnia, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Nie maja 04, 2014 9:20 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

Bardzo proszę o przejrzenie i aktualizację wątku prowadzącego i zgłaszających oferty.
Po zaznaczeniu nieaktualne oferty zostaną usunięte lub przeniesione do archiwum.

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12964
Od: Sob lut 21, 2009 8:41

Post » Pon lip 21, 2014 18:50 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

Szukam domu dla prążkowanej koteczki. Jej mama okociła się pod koniec maja w moim garażu. Kociak nie jest zbyt ufny ze względu na warunki życia ale ma zadatki na wspaniałą towarzyszkę :) Uwielbia się bawić, jest pełna życia, głośno mruczy i ma piękne oczka :) Bardzo proszę o radę w jaki sposób mogę umieścić tutaj jej zdjęcie. Bardzo mi zależy na dobrym domu, warunkiem jest umowa adopcyjna.

azxcvbn

 
Posty: 6
Od: Pon mar 18, 2013 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: muza_51 i 44 gości