BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob lut 02, 2013 20:12 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

Zapiszę sobie i dorzucę do buraskowa moich panów:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obaj kotowie bardzo proludzcy. Czekają na dom.
Obrazek

asia-lodz

 
Posty: 416
Od: Śro sie 08, 2012 12:35
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 03, 2013 18:10 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

Podwórkowy zmarznięty kotek prosi o ciepły dom! Od tygodnia przebywa u mnie w domu tymczasowym, gdzie może być tylko przez krótki czas. Na domki czeka również jego dwójka rodzeństwa, które cały czas przebywa na mrozie. Oferuję pomoc przy kastracji.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Buras ma około 8 miesięcy, świetnie się dogaduje z moimi rezydentami, jest grzeczny, ułożony i spokojny. Jak na takiego podwórkowego kociaka, to aż dziwne nie drapie, nie prycha i nie gryzie i daje się brać na ręce i mruczy przy tym jak najęty Jeszcze chwila i będzie z niego miziasty i nakolankowy kociak Czasami tylko, ale coraz rzadziej ucieka kiedy usłyszy nieznany dźwięk, jednak uważam, że to normalne. Jeszcze jedna ważna rzecz kocias bezbłędnie kuwetkuje, planuję jego kastrację w najbliższym czasie.
Kontakt do mnie: Monika, tel. 515187770

moniczkaa1975

Avatar użytkownika
 
Posty: 284
Od: Czw lis 03, 2011 22:58
Lokalizacja: Kielce

Post » Nie lut 03, 2013 21:33 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

Też jestem fanką burasków :)
Ludzie chyba czasami adoptują kotki o niespotykanych umaszczeniach, bo chcą mieć kotka wyjątkowego...może żeby poczuć się wyjątkowym. A ja poznałam tyle wspaniałych burasków i stwierdzam, że w przypadku kota umaszczenie nie ma kompletnie żadnego znaczenia.

Poza tym, obiektywnie patrząc bure koty są przepiękne..to takie nasze europejskie tygrysy:)

Mam do adopcji dwóch cudownych młodzieniaszków - ok. 5 miesięcznych: Tigerka i Czesia.
Więcej o nich w moich banerkach.
Obrazek

Katalina

 
Posty: 1148
Od: Śro cze 22, 2011 10:08
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lut 03, 2013 21:37 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

No i jeszcze buro - biała Kola po amputacji łapki., która banerka jeszcze nie ma... ale zapraszam na jej bazarek: viewtopic.php?f=20&t=150465&p=9594012#p9594012
A to jej wątek: viewtopic.php?f=13&t=150421&hilit=kola
Obrazek
Obrazek

Katalina

 
Posty: 1148
Od: Śro cze 22, 2011 10:08
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lut 03, 2013 21:47 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

To może ja tylko powiem, że mam do wyadoptowania hurtem lub pojedynczo "tylko" 6 burasków.
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Pt maja 10, 2013 20:40 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

Witam serdecznie!

Do adopcji czeka śliczny, dorosły burasek-kocurek. Jest zdrowy, wykastrowany, korzysta z kuwety i ogrodu. Czeka na stały dom pod Krakowem:
http://alegratka.pl/ogloszenie/cztery-kocurki-zdrowe-wykastrowane-22220528.html?h=5042c770e5459f74
(3 pozostałe kotki są czarnuszkami)

:)

DT pod Krakowem

 
Posty: 32
Od: Śro mar 20, 2013 12:14

Post » Pt maja 10, 2013 23:45 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

Maciuś - jedyny taki Super Kot .

Obrazek
Obrazek
Obrazek


„Przedstawiam Ci Macieja kota , fascynujący z niego facet, całymi dniami śpi pod chmurką
i lekceważy każdą pracę ... „

Widzisz błąd w cytacie ? I widzisz bardzo dobrze, bo Maciuś powinien leżeć w fotelu.

Maciuś to ponad roczny, sympatyczny, wykastrowany ( czyli funkcja „szwendacz wyłączona )
kocurek szukający domu.
Jest ładnie pręgowanym, burym, kalibrowym kotem, o fajnie uśmiechniętym wyrazie pyszczka.

Obecnie nie posiada własnego domu i zmuszony jest koczować pod chmurką.
Maciuś jest troszkę nieśmiały do człowieka, ale nie ma w nim cienia agresji, po prostu ostrożność
nie pozwala mu zbliżyć się do karmicieli.
Właściwie to Maciuś i chciałby podejść i boi się. Przy odrobinie cierpliwości w nowym domu, ten
sympatyczny pręgus stałby się klasycznym, mruczącym miziakiem.

Szukamy dla Maciusia DS -domu na stałe, który wie co to odpowiedzialność i raz oferowanego
miejsca w życiu mu nie wypowie.
Szukamy też opcjonalnie DT - domu tymczasowego, który zaopiekowałby Maciusiem
do czasu znalezienia nieśmiałemu grubciowi domu na amen.

Maciuś będzie odrobaczony, zaszczepiony, dla przyszłego domu nie wykluczamy transportu
z Warszawy.
Wszelkie dalsze informacje na temat tego super przystojniaka dostaniesz u Migoty :
viewtopic.php?f=1&t=149099
z tego wątku, bądź u mnie.
Z lęku przed rusycyzmem wielu naszych braci, nie mówi „kot się czai”, lecz „kot się herbaci” ---- Jan Sztaudynger
Obrazek...ObrazekA tu znajdziesz nasz koci wątek: http://tiny.pl/hk6cq

Monika_Krk

Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Od: Wto lis 27, 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków - tu żyją Smoki, Lajkoniki i Koty .

Post » Pt maja 17, 2013 12:22 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

W schronisku w Krakowie czekają na dom dwa, naprawdę piękne bure koty.

Pierwszy to AKROBATA :
EDIT : AKROBATA znalazł dom . :ok:

Obrazek
Obrazek

Cytuję za stroną z schroniska :
"Data rejestracji: 2013-04-24

Akrobata to bury kocur, ma dwa lata, jest wykastrowany. Kapitalny kocur, bardzo kontaktowy, ciekawy życia i bardzo ruchliwy. Do innych kotów nie jest agresywny, wręcz innym dominującym kotkom schodzi z drogi. Korzysta z kuwety."

Więcej zdjęć na stronie schroniska :
http://www.schronisko.krakow.pl/Adopcje ... OBATA.html
Kontakt do schroniska podany na stronie internetowej.

Drugi to LOLEK :
Obrazek
Obrazek

Cytuję za stroną z schroniska :

"Data rejestracji: 2012-07-11

Lolek to buro - biały kocur, ma 2 lata, jest wykastrowany. Został oddany przez właściciela z powodu złych warunków. Lolek jest bardzo płochliwy i przestraszony, potrzebuje spokojnego i cierpliwego domu, aby nabrał pewności siebie. Korzysta z kuwety. Lolek był kotem wychodzącym, kiedy trafił do schroniska wyglądał jakby złapał się w sidła. Teraz wszystko się dobrze zagoiło. Odpowiedzialny dom poszukiwany."


Więcej zdjęć na stronie schroniska :
http://www.schronisko.krakow.pl/Adopcje ... LOLEK.html
Kontakt do schroniska podany na stronie internetowej.
Z lęku przed rusycyzmem wielu naszych braci, nie mówi „kot się czai”, lecz „kot się herbaci” ---- Jan Sztaudynger
Obrazek...ObrazekA tu znajdziesz nasz koci wątek: http://tiny.pl/hk6cq

Monika_Krk

Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Od: Wto lis 27, 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków - tu żyją Smoki, Lajkoniki i Koty .

Post » Nie lip 07, 2013 9:44 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

Obrazek

szare kotki oddane w dobre ręce :)

Obrazek
Ostatnio edytowano Wto sty 28, 2014 20:40 przez myszbor, łącznie edytowano 1 raz

myszbor

 
Posty: 1
Od: Nie lip 07, 2013 9:23

Post » Czw lip 18, 2013 21:16 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

A ja takie małe buraski mam do adopcji. Osiedlowe znajdki pilnie potrzebują domu!!!
ObrazekObrazekObrazek

Kontakt w sprawie adopcji:

Monika
Tel. 515187770

moniczkaa1975

Avatar użytkownika
 
Posty: 284
Od: Czw lis 03, 2011 22:58
Lokalizacja: Kielce

Post » Pon lip 29, 2013 3:12 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

We Wrocławiu trzy pręgowane Buraski szukają nowych domów:
- ok. 3-letnia kotka Antonina (wysterylizowana)
- ok. roczny kocurek Stefan (wykastrowany)
- 8-tygodniowa koteczka

Zapraszam do zapoznania się z Tosią i Stefanem oraz ich krótką historią tutaj: viewtopic.php?f=13&t=155145

A zdjęcia malutkiej Kici są tutaj: viewtopic.php?f=13&t=154996

Ewentualnym transportem Kotków poza Wrocław proszę się nie martwić - zajmę się tym i zorganizuję.

Kontakt w sprawie adopcji: Sabina, 502-897-006, limon@interia.pl

limon

 
Posty: 15
Od: Wto lip 23, 2013 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lip 29, 2013 12:28 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

Witam.
Oddam w dobre ręce małego kociaka o imieniu Wedel. Kocurek jest zadbany i bardzo towarzyski. Za dwa tygodnie skończy trzy miesiące. Potrafi korzystać z kuwety i polować. Został odrobaczony. Od małego wychowuje się z owczarkiem niemieckim i bardzo się lubią. Mieszka niedaleko Opola. Załączam kilka zdjęć. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: koc.katarzyna@o2.pl . Odpowiem na wszelkie pytania i prześlę więcej zdjęć.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam serdecznie.
Katarzyna

teagarden

 
Posty: 5
Od: Pon lip 29, 2013 11:59

Post » Pt wrz 13, 2013 20:46 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

I ja dodam swoje Buraski do wątku. Dwa maluszki są rodzeństwem, ok. 8 tygodni, trafiły do mnie jako sierotki. Są odrobaczone, w przyszłym tygodniu zostaną zaszczepione :) Są wulkanem energii, bawią się, biegają, a gdy się zmęczą zasypiają razem. Są przeurocze, uwielbiają pieszczoty na kolankach albo siadanie na ramionach. Na pewno będą cudownymi towarzyszami :) Świetnie dogadują się z moimi rezydentami, więc nie powinny być problematyczne w domach z innymi kotkami. Kontakt na PW lub telefon: Irmina 668-192-532

Więcej na wątku: viewtopic.php?f=13&t=156453
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1526622 ... ser_joined

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Irmina SM

 
Posty: 311
Od: Wto sty 22, 2013 12:06

Post » Czw wrz 19, 2013 11:02 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

Złotooka kicia (nie wiem czy bardziej biało-szara, czy biało-bura, wstawiam na oba wątki :)) obecnie w klinice po sterylce, w poniedziałek wraca "pod chmurkę" :(
Obrazek
wątek: viewtopic.php?f=13&t=156800&p=10117686#p10117686
Obrazek

MissJoas

 
Posty: 598
Od: Wto sie 31, 2010 8:12

Post » Czw wrz 19, 2013 20:54 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

wciąż do oddania 3 buraski ... mozna je znaleźć i o nich poczytać klikając na banerek w podpisie :D

baner nie działa :evil: więc link http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157231
Ostatnio edytowano Pon sty 06, 2014 22:17 przez Kinnia, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości