BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt mar 30, 2012 19:22 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

Piękny pręgusek z bydgoskiego schroniska dla zwierząt szuka stałego domu.

Cudo wygląda tak:

Obrazek


bardzo bardzo bardzo zależy mi na znalezieniu mu stałego domu, nie mógł zostać u mnie w DT :(

Jego wątek:

viewtopic.php?f=13&t=140624

penny-lane

 
Posty: 64
Od: Wto lut 14, 2012 10:47

Post » Wto kwi 10, 2012 21:46 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

Patmol pisze:ona ma taki dziwny kolor
jest bura "inaczej"
z wierzchu jakby szaro -brązowa
Obrazek Obrazek

Jest przepiękna. Podobny kociak mi się marzy, ale na razie tylko marzy

niulka

 
Posty: 13
Od: Pon kwi 09, 2012 14:18

Post » Pon kwi 16, 2012 18:29 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

Ziomek to prawie 10-miesięczny kot o burym umaszczeniu i wesołym usposobieniu. Jest bardzo przyjacielski wobec ludzi i ciekawski. Uwielbia kłaść się na kolanach i drzemać tam, co jakiś czas domagając się pieszczot trącaniem ręki pyszczkiem. Bardzo lubi biegać po mieszkaniu w pogoni za piłeczkami i innymi zabawkami.

Kot jest zaszczepiony, czysty, dobrze ułożony, nauczony korzystania z kuwety i wykastrowany. Posiada książeczkę zdrowia.

viewtopic.php?f=13&t=141131&p=8785202#p8785202
http://ingwar.eu.org/~molu/kot3.jpg
Ostatnio edytowano Czw cze 21, 2012 12:01 przez Beliowen, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Zmieniłam zbyt duże zdjęcie na link.

Moliq

 
Posty: 3
Od: Pon kwi 16, 2012 17:40

Post » Pon kwi 30, 2012 19:36 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

Szukam nowych właścicieli dla naszych czterech ( a właściwie trzech) małych kociaczków. Kotka się do nas 'wprowadziła' jakiś miesiąc-dwa temu. Dopiero kiedy brzuch zaczął się powiększać zorientowaliśmy się, że jest w ciąży. I cóż było robić. Mam właściciela już dla jednego kotka, ale co z resztą? :cry: Niestety nie mogę sobie pozwolić na zatrzymanie ich w domu. A już na pewno nie 3 lub 2... :( Kotki urodziły się 28kwietnia 2012r. Niestety nie jestem jeszcze w stanie określić ile jest kotów a ile kociczek. Jedna na pewno, bo jest bardzo drobniutka i tak to wyglada, że samiczka. Ale nie znam się i nie umiem stwierdzić w 100 %. Załączam obrazki;
Są bure, ale mają przebłysk rudego, dlatego zdecydowałam jednak zamieścić post w wątku o buraskach. :)
Jestem z Miechowa- Województwo małopolskie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano Czw cze 21, 2012 12:03 przez Beliowen, łącznie edytowano 2 razy
Powód: Zmieniłam zbyt duże zdjęcie na miniaturę.

wonderful_cat

 
Posty: 5
Od: Pon kwi 30, 2012 19:21

Post » Wto maja 01, 2012 9:28 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

wonderful_cat pisze:Dopiero kiedy brzuch zaczął się powiększać zorientowaliśmy się, że jest w ciąży. I cóż było robić.


Porada na przyszłość - istnieje sterylizacja aborcyjna.
Na uśpienie ślepych kociąt nie będę was namawiać, bo wiem, że to kontrowersyjna decyzja nawet dla "zaawansowanych" kociarzy i nie każdy to robi.

Pamiętajcie, że przed wydaniem do nowych domów kociaki powinny mieć co najmniej 10 tygodni i być dwukrotnie zaszczepione i odrobaczone.

seidhee

 
Posty: 6995
Od: Czw sty 08, 2009 13:03
Lokalizacja: Warszawa Bródno

Post » Wto maja 01, 2012 11:10 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

Wiem, że coś takiego istnieje. No ale teraz to ja mogę wiedzieć dużo rzeczy. Nie mam też zamiaru ich usypiać ani nic w tym rodzaju. Po prostu szukam im dobrych domów. Wiem, że jest konieczny taki czas i mam zamiar go dotrzymać, jednak już teraz szukam właścicieli ponieważ moja sytuacja w domu raczej nie będzie mi pozwalała trzymać ich dużo dłużej niż te 10tygodni. Mój znajomy już ma 'zarezerwowanego' jednego. Dla reszty wciąż szukam...

wonderful_cat

 
Posty: 5
Od: Pon kwi 30, 2012 19:21

Post » Śro maja 02, 2012 7:15 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

No ja rozumiem :)
Jeśli mają przebłyski rudego, to pewnie są to bure szylkretki. Możesz je też wrzucić do wątku szylkretek i tricolorek, nazywa się PASTELOWO.

seidhee

 
Posty: 6995
Od: Czw sty 08, 2009 13:03
Lokalizacja: Warszawa Bródno

Post » Śro maja 02, 2012 9:37 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

możesz też założyć im osobny wątek na kociarni.
Będą wtedy miały większe szanse na adopcję :ok:
w wieku 10 tygodni raczej nie będzie możliwości, by były zaszczepione dwukrotnie, ale uda się chociaż 1 szczepienie.
Dobrze by było, żebyś z przyszłym opiekunem podpisała umowę adopcyjną z zastrzeżeniem, że koty zostaną wykastrowane po osiągnięciu dojrzałości płciowej.
Trzeba będzie też wysterylizować ich mamusię, gdy skończy karmić, bo za chwilę znów zaciąży i przyniesie Wam kocięta :(
Obrazek

magdaradek

 
Posty: 27150
Od: Pon kwi 14, 2008 9:24
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro maja 02, 2012 16:32 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

'Mamusia' już ma ustalony wstępny termin Na połowę lipca. Chcę mieć pewność, że małe już u nas nie będą. No co do szczepionek to tak własnie wet powiedział, jak dzwoniłam, że zaszczepimy raz i odrobaczymy, a druga szczepionka pozostanie w kwestii nowego właściciela. I tak, umowa będzie podpisana. U mojego znajomego akurat mam pewność, że pójdzie z nią na zabieg, mieszka niedaleko więc będę go sprawdzać :twisted: :D Z resztą właścicieli postaram się też do tego doprowadzić i może kiedyś pojadę na wizytę po adopcyjną, jeśli odległość i czas mi na to pozwoli. :)

Co do sterylizacji itp nie muszę dostawać jakiś specjalnych rad, ponieważ mam w domu sukę po sterylizacji przygarniętą z domu tymczasowego, bo ktoś ją porzucił w Jędrzejowie. Więc wiem na czym wszystkie umowy i rzeczy polegają. :)

wonderful_cat

 
Posty: 5
Od: Pon kwi 30, 2012 19:21

Post » Czw maja 03, 2012 13:48 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

nie pisałam tego po to , by Cię pouczać :)
po prostu napisałam "doradczo" ;)

fajnie, że wszystko już zaplanowałaś i wiesz co i jak :ok:
życzę maluchom super odpowiedzialnych domków :ok: :ok: :ok:
Obrazek

magdaradek

 
Posty: 27150
Od: Pon kwi 14, 2008 9:24
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 03, 2012 14:07 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

Wiem,wiem i dziękuję za rady. :)
Jesli nie mnie, to może ktoś inny skorzysta. :)

wonderful_cat

 
Posty: 5
Od: Pon kwi 30, 2012 19:21

Post » Czw maja 24, 2012 19:29 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

Dodaje kilka aktualnych zdjęć. ;)
Na 100% mam dom dla jednego kotka i na 99% dla jednej kotki. Reszta jest niepewna. Nie wiem dlaczego, dzwonią do mnie ludzie z różnych zakątków Polski a kiedy mówię im, że kotki są w województwie małopolskim są zdziwieni mimo, że w ogłoszeniach wyraźnie pisze... No ale cóż. ;)) Staramy się jak możemy. Czekam na odpowiedź od dwóch innych Pań.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

wonderful_cat

 
Posty: 5
Od: Pon kwi 30, 2012 19:21

Post » Wto cze 12, 2012 7:45 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

Witam
W Gdansku na swój dom czeka 4 pręgusków(bez białego)mają 5 tygodni
Jedna dziewczynka i 3 chłopców.Całe w paseczki i kropeczki.Są prześliczne....
Kotki są już samodzielne,jedzą suche, mokre, piją mleko dla kociąt,pięknie kuwetkują :D
Obrazek

aga marczak

 
Posty: 1200
Od: Sob lis 12, 2011 13:03
Lokalizacja: Gdansk

Post » Wto cze 12, 2012 18:31 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

10 tygodniowa kotka pomóżcie znaleźć dla niej dom!!!
Szukam dobrego domu dla ślicznej burej kotki. Kicia jest bardzo towarzyska, zdrowa i odrobaczona. Potrafi korzystać z kuwety. Pilnie poszukuję dla niej domu, ponieważ jej obecna właścicielka nie ma warunków, aby ją dłużej trzymać u siebie i w najbliższym czasie zamierza wypuścić ją na wolność.
Kontakt:
Monika
tel. 515187770
Obrazek
Obrazek
Obrazek

moniczkaa1975

Avatar użytkownika
 
Posty: 284
Od: Czw lis 03, 2011 22:58
Lokalizacja: Kielce

Post » Czw cze 21, 2012 11:16 Re: BURASKOWO - zbiorczy wątek adopcyjny burasków

Kotka Mania szuka domu.
Kotka ma około 3 lat, jest wysterylizowana. Do tej pory mieszkała w domu, więc jest nauczona czystości. Jest spokojna i grzeczna. Obecni właściciele szukają dla niej nowego domu z powodu przeprowadzki... Kotka do odbioru w centrum Sochaczewa (mazowieckie), ewentualny transport do uzgodnienia. W sprawie adopcji bardzo proszę o kontakt na forum lub mailowy - jowita252@interia.pl
Obrazek
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem..."

Czarownica22

 
Posty: 4
Od: Wto cze 19, 2012 16:37
Lokalizacja: Sochaczew

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 73 gości