OTW2-Chorujemy:-(?! Zapraszam na cz.3.Nowa bieda:(

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie kwi 25, 2010 22:06 Re: OTW-Pobite Srebro.Został dług do spłacenia!PROSZĘ O POMOC!

Asiu, kciuki za wszystko :ok: :ok: :ok: a przede wszystkim za to aby ten "koci dworzec centralny" w Twoim domu nieco sie wyludnił i dał ci chwilę do odsapnięcia.
Obrazek

Wolność, kocham i rozumiem. Wolności oddać nie umiem.(Chłopcy z Placu Broni)

MISIA- 1.06.2002 - 13.12.2012. Skarbie, gadułeczko moja. Bardzo mi Ciebie brak.
MIKITKA - 03.2002 - 13.07.2015. Tak bardzo mi żal.
FELUTEK - 03.2002 - 11.10.2015. Najcudowniejszy kot terapeutyczny.
OKRUNIA - 09.2002 - 16.08.2018. Śpij, skarbie kochany.
GACEK - 03.2014 - 22.06.2019. Wierny i mądry Przyjaciel.
TYGRYNIA - 05.2002 - 16.12.2020 .Maleńki koto-piesek.

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=153652 sprawdź zanim oddasz kota!

Ja-Ba

 
Posty: 9574
Od: Pt lis 07, 2008 23:23

Post » Nie kwi 25, 2010 22:16 Re: OTW-Pobite Srebro.Został dług do spłacenia!PROSZĘ O POMOC!

Trzyma kciuki za Pingusię i za wizytę u Palemki, i żeby to był kocur!
O rany! Za chwilę rąk mi nie starczy!
:ok: :ok: :ok:
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 26, 2010 5:28 Re: OTW-Pobite Srebro.Został dług do spłacenia!PROSZĘ O POMOC!

a ja sie przypomnę z ranka!
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55362
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon kwi 26, 2010 6:19 Re: OTW-Pobite Srebro.Został dług do spłacenia!PROSZĘ O POMOC!

:kotek: :ok:

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Pon kwi 26, 2010 8:04 Re: OTW-Pobite Srebro.Został dług do spłacenia!PROSZĘ O POMOC!

wieści z domu Pingusi.Dostałam takiego maila rano:

"...a cd zachowania Pingusi!! Uaga! cała noc się bawiła, nie spa;liśmy prawie w ogole, Mamy dwa domki dla kotów, nasze juz ich nie używały do zabawy, bardziej punkt obserwacyjny;) no i w tych domkach takie na gumkach myszki..no i jk się Pingusi spodobało to cała noc szalała, Waldek chodził i miuczał, bo chciał się z nia bawić a ona jeszcze nie jest jego pewna..więc on za nią chodzi i ją wącha a Pingusia gada do niego poswojemu;) ale agresywnanie jest. Uwielbia zjadać kwiatki;/ więc tu tez pare razy obrugac ją musiałam..Generalnie przypomniały mi się czasu kiedy waldek był mały, wydaję mi się,m że ona jednak będzie do niego podobna..;) Teraz koło mnie leży na łóżku, Juz mi brzuszek pokazywała, turlała się, bawiła łapką, lizała. Więc myśle, że jest oki..odzwyczaiłam się, że koty po komodach , stołach biegają;D a ona cały czas powyżej parteru;P no i Waldemar za nią;D Mąż poszedł ledwo patrzący na oczy do pracy;)) Porobie pote, kilka fotek. aaaaaah zapomniałam, no przeciez cala noc prawie Pingusia bawiła się klockami Klaudii;) po łóżkiem jakieś znalazła i dawaj zabawa na calego;)kwiati musze odstraszaczem popsikać bo mi ich szkoda;D.."
było jeszcze,że korzysta bezbłednie z kuwety, spała obok trochę w łóżku, wywaliła brzunio do głaskania,jedzą obok z Waldkiem,wylizuje palce Duzej...
no to odetchnęłam trochę :1luvu:
:lol:
Ostatnio edytowano Pon kwi 26, 2010 17:59 przez ASK@, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55362
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon kwi 26, 2010 8:16 Re: OTW-Pobite Srebro.Został dług do spłacenia!PROSZĘ O POMOC!

GreenEvil pisze:Poszukam czegos na bazarki.
Moja wdziecznosc za pomoc przy Fionce jest dozgonna ;)

pzdr
GreenEvil


Dorota nie przesadzaj.To Ty ja uratowałaś i dałaś szanse na dobre zycie!ja tylko dałam dom.
Dzięki!
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55362
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon kwi 26, 2010 10:15 Re: OTW-Pobite Srebro.Został dług do spłacenia!PROSZĘ O POMOC!

No i cudnie :D tak trzymać! :1luvu:
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 26, 2010 17:11 Re: OTW-Pobite Srebro.Został dług do spłacenia!PROSZĘ O POMOC!

Banerek podlinkowany do nowego wąteczku :wink:

Obrazek

Kod: Zaznacz cały
[url=http://tiny.pl/hgbn6][img]http://fotozrzut.pl/zdjecia/0db35bbf01.gif[/img][/url]


:ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazek

amyszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 24121
Od: Czw mar 22, 2007 14:26
Lokalizacja: Bolesławiec Śl.

Post » Pon kwi 26, 2010 17:54 Re: OTW2-Pobite Srebro.Mamy okrągłą sumkę!Dziękuję:-))

dzięki amyszko!Kochana jesteś :1luvu:
bardzo mi sie ten banerek podoba!Taki pogodny i radosny.Zielony to kolor nadziei przecież :lol:


Mamy pełną sumę za Srebrnego Szczękacza.Dziękuję wszystkim za pomoc, podbijanie i wizyty!

I zaczynamy drugą setkę! Jakby mi ktoś powiedział,że będe tak "zbierać" koty z ulicy to bym popukała sie w głowę. Dokarmianie-prosze bardzo, sterylki-no mogą być.Ale targanie zapchlonych obrzydliwców na IV piętro i cieszenie sie,ze ładne to już choroba :mrgreen: . A wmawianie innym,ze piękne i warto taki okaz mieć u siebie to zboczenie po prostu :mrgreen: :mrgreen: !

Czekam na wizytę u Bunia. I zaraz będziemy wiedzieć co i jak.Buniek nie przejmuje się całą sytuacją ,myciem podłóg, darciem futer co by równo leżało i tłumaczeniem,ze ma być grzeczny i delikatny. Moze zagryzać Dużych ale już u nich na miejscu, po podpisywaniu umowy. Pazury przycięte na wszelką wszelkość.
Buniaczek bezstresowiec. Nie jest tak duży i dostojny jak an fotach.On umie pięknie pozować. Brzucha ciążowego też nie widać :lol: Oj widac troszkę :ryk:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55362
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon kwi 26, 2010 18:36 Re: OTW-Pobite Srebro.Został dług do spłacenia!PROSZĘ O POMOC!

ASK@ pisze:
Dorota nie przesadzaj.To Ty ja uratowałaś i dałaś szanse na dobre zycie!ja tylko dałam dom.
Dzięki!

teak.. i cudnie bym wygladala z tym uratowanym kotem spiac razem z nia w samochodzie w srodku stycznia :roll:

Mam kilka ksiazek na bazarek - to jak, wystawiac? :twisted:

pzdr
GreenEvil

GreenEvil

 
Posty: 2703
Od: Pon mar 27, 2006 8:33
Lokalizacja: Warszawa/Zielonka

Post » Pon kwi 26, 2010 22:36 Re: OTW-Pobite Srebro.Został dług do spłacenia!PROSZĘ O POMOC!

ASK@ pisze:wieści z domu Pingusi.Dostałam takiego maila rano:

"...a cd zachowania Pingusi!! Uaga! cała noc się bawiła, nie spa;liśmy prawie w ogole, Mamy dwa domki dla kotów, nasze juz ich nie używały do zabawy, bardziej punkt obserwacyjny;) no i w tych domkach takie na gumkach myszki..no i jk się Pingusi spodobało to cała noc szalała, Waldek chodził i miuczał, bo chciał się z nia bawić a ona jeszcze nie jest jego pewna..więc on za nią chodzi i ją wącha a Pingusia gada do niego poswojemu;) ale agresywnanie jest. Uwielbia zjadać kwiatki;/ więc tu tez pare razy obrugac ją musiałam..Generalnie przypomniały mi się czasu kiedy waldek był mały, wydaję mi się,m że ona jednak będzie do niego podobna..;) Teraz koło mnie leży na łóżku, Juz mi brzuszek pokazywała, turlała się, bawiła łapką, lizała. Więc myśle, że jest oki..odzwyczaiłam się, że koty po komodach , stołach biegają;D a ona cały czas powyżej parteru;P no i Waldemar za nią;D Mąż poszedł ledwo patrzący na oczy do pracy;)) Porobie pote, kilka fotek. aaaaaah zapomniałam, no przeciez cala noc prawie Pingusia bawiła się klockami Klaudii;) po łóżkiem jakieś znalazła i dawaj zabawa na calego;)kwiati musze odstraszaczem popsikać bo mi ich szkoda;D.."
było jeszcze,że korzysta bezbłednie z kuwety, spała obok trochę w łóżku, wywaliła brzunio do głaskania,jedzą obok z Waldkiem,wylizuje palce Duzej...
no to odetchnęłam trochę :1luvu:
:lol:

A oto i sama Pingusia. Ech :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Tylko takie zdjęcia poproszę przesyłać mi do wklejania! Pingusia nareszcie szczęśliwa :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto kwi 27, 2010 5:16 Re: OTW-Pobite Srebro.Został dług do spłacenia!PROSZĘ O POMOC!

GreenEvil pisze:
ASK@ pisze:
Dorota nie przesadzaj.To Ty ja uratowałaś i dałaś szanse na dobre zycie!ja tylko dałam dom.
Dzięki!

teak.. i cudnie bym wygladala z tym uratowanym kotem spiac razem z nia w samochodzie w srodku stycznia :roll:

Mam kilka ksiazek na bazarek - to jak, wystawiac? :twisted:

pzdr
GreenEvil

Myślę,że tak.Bo kathrin_będzie miała jeszcze wydatki na niego.Planują testy, ew karma.A to kosztuje!
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55362
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto kwi 27, 2010 5:28 Re: OTW-Pobite Srebro.Został dług do spłacenia!PROSZĘ O POMOC!

BUNIEK POSZEDŁ DO SIBIE!
zaprezentował sie Dużym z każdej swojej dobrej i złej strony.Poprzymilał, pomruczał, pozagryzał...pokazał jak będzie rzucac sie na grzbiet rezydentki(na Biance) i jak ta będzie darła ryjka...
Potem zapakował sie do transporterka i na miejscu zachowywał jak u siebie.Rezydentka syczy,Buniek wyjadł jej kare, pozwiedzał mieszkanie.Luzak :1luvu:

Ja-Ba pisze:Asiu, kciuki za wszystko :ok: :ok: :ok: a przede wszystkim za to aby ten "koci dworzec centralny" w Twoim domu nieco sie wyludnił i dał ci chwilę do odsapnięcia.

:mrgreen: aleś wymyśliła z tym dworcem!

Przybyła Rabatka :mrgreen: .
Samo imię mówi skąd sie wzięła.Czarna, młoda kociczka (ok.8-10).Nie specjalnie głodna.Mieszkanie,kuweta nie jest jej obce.Mizia sie, wywala brzuszek,mruczy i pyskuje rezydentom.Rezydenci naleli już w formie protestu gdzie uważali za stosowne.
Wlazłam na nią wczoraj.Dzieci bawiły sie z nią.Kot biegał za nimi, za przechodzacymi dorosłymi.Polazłam dalej usilnie udajac,ze nie widzę. Wstyd mi za takie myśli,wstyd,ze łapię sie na nich :oops: .Wróciłam.Kociczka siedziała już na drzewie a maluchy rzucały w nią piłką.Mała miauczała.Co było robić.Po transporter i do domu. Wypytane pociechy powiedziały,ze dziś sie kicia pokazała na podwórku.Nigdy jej nie było.A schowała się w ogródku sąsiadki,która zresztą nie znosi kotów.Drze koty z każdym kociarzem,gołebiarzem,palaczem...No taka baba!
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55362
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto kwi 27, 2010 5:43 Re: OTW2-Pobite Srebro.Mamy okrągłą sumkę!Dziękuję:-))

Ask@ gratulacje z powodu rozrzedzenia i gratulacje z nowego przychówku. Z tym Dworcem Centralnym- trochę w tym prawdy jest... :D
Pozdrowionka dla całej Otwockiej ferajny :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek
ObrazekObrazek
Fiodorek <3 [*]19.11.2014

zuzzik

Avatar użytkownika
 
Posty: 7643
Od: Wto mar 16, 2010 17:04
Lokalizacja: Lublin

Post » Wto kwi 27, 2010 7:18 Re: OTW2-Pobite Srebro.Mamy okrągłą sumkę!Dziękuję:-))

raczej nie jestem szczęsliwa.Ale co zrobić było.Przecież domowy kot zginie na dworze. Ogłoszeń nie ma sprawdziłam dziś całe osiedle rano.Pytałam karmicielek wczoraj.Nic!

Jak pisałam moje olały juz tradycyjne kąty.Protest jest jednoznaczny. :mrgreen:
TZ nie zachwycony, ale przemilczał dzielnie.Jak wlazł do domu i zobaczył zamknięte drzwi to i tak wiedział już co tam siedzi.Dzis może uda załatwić sterylkę.
U nas na prawdę mocno nie ciekawie...nawet ostatni aparat siadł...Ech , oby dom szybko sie znalazł.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55362
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 70 gości