OTW2-Chorujemy:-(?! Zapraszam na cz.3.Nowa bieda:(

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt lip 09, 2010 8:31 Re: OTW2-F:27,31,36.kciuki,kciuki,kciuki potrzebne :-((

hanelka pisze:
ASK@ pisze:Wczoraj dzwonił dom Pingusi...znaleźli kota i czy moge go zabrać.Mają 2, TZ nie godzi sie na kolejnego więc moze by tak u mnie.Niestety :oops: A ja mam 9+psa. I jeszcze wczoraj Wojtek wpadł do Danki i Majka rzuciła sie na niego.Dołączył Pikuś. Kłąb ciał, wrzaski, latające kudły...Ledwo towarzystwo rozdzieliliśmy. Do tego widmo powrotu KK.
Poradziłam co maja zrobić, gdzie zadzwonić, z kim ja mogę sie skontaktować by im pomóc.Czekam na foty i wrzuce na watek. Kota rano wypuścili z zamiarem dokarmiania. Musze przyznac sprawiedliwie ,ze Duza chciała zostawić ale TZ boi sie o dziecko. Oby czegos nie złapała. Z DT kot przeleczony, książkowy, bezpieczny...
Fakt piekny i czarny ,kot do zakochania :1luvu:
za dużo oststnio tego, za dużo :cry:
Kot prze-cud-ny!!! No po prostu... po prostu... czarny... :1luvu:
Niech się ktoś szybko zakocha! Błagam!

Obrazek Obrazek Obrazek

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Pt lip 09, 2010 8:49 Re: OTW2-F:27,31,36.kciuki,kciuki,kciuki potrzebne :-((

Watek kici!
viewtopic.php?f=1&t=113999
prosze o podrzucanie watku!!!
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55365
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt lip 09, 2010 21:48 Re: OTW2-F:27,31,36.Kot załapany.Mania w DS.Kciuki cały czas!

kot złapany dopiero co.Powinien jechać teraz do Kaprys. Jutro Agneska zawiezie do Boliłapki.

Mania polazła na swoje.Ma kolezankę Inkę. Droga koszmarna.Korki, słońce i drący ryjka dzieciak...A tam polazła jak na swoje mało robiąc sobie z rezydentki. Inka jest starsza o 2 m-ce. Dom dał sobie 2 tygodnie na dogadanie dziewuch.Jednak nie planuję szczególnych starć.Jak wychodziliśmy to nie było juz fuczeń i jeżenia grzbietu u Inki. Ale prosze trzymać kciki.
Mimo wszystko mam stracha. Jak zawsze.
Mania taka mała i drobna przy Ince.
Prosze trzymać kciuki mocno.
mimbla dzięki za namiary na dom :1luvu:

Melka nie może ode mnie się odkleić, a za drzwiami płacze Maja. Dopiero wróciliśmy i zwierz steskniony. Maja była dziś na kontroli i zdjęciu niteczek.Wsio ok.
To ruszamy z ogłoszeniami!
Majki i Melki.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55365
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob lip 10, 2010 6:18 Re: OTW2-F:27,31,36.Kot załapany.Mania w DS.Kciuki cały czas!

dostałam sms- o fantastycznej treści. Mania i Inka już ganiają sie razem mając w nosie jedzenie i Dużych.Siusiu już było u Mani. Obie dziewczyny szczęsliwe.Duża nie do końca bo została "olana" :wink:

Dziś byłam na łapance. Złapała sie zaginiona kotka.Nareszcie!!!
Ciężarówka wzgardziła smakołykami wyżerając tylko scieżkę. Ale karmicielka pofatygowała sie w tak rannych godzinach i nakarmiła koty :mrgreen: Nigdy nie pojawiała sie o 4.30 rano. Jak prosze nie karmić to cholery leca z michami. Bure ciężarne polazło na swoje podwórko. No nic będziemy próbowac.
Aga pisałam już,że łapkę pewnie pożyczę od ciebie.Jeśli takową masz.

Dziś pokazało sie i młode na karmieniu.Śliczne, podpasione, wyrośnięte i trochę tchórzliwe. Taki dzieciak z urwisowskim pysiem. Wiem,ze nie powinnam tego czuć ale mnie rozczulił jego widok. Na "moim" terenie jedyny maluszek.Dlatego miał wielkie szanse na zdrowie i dorosłość.Matka warczała na niego by trzymał sie z daleka od reki karmiacej. :mrgreen: Od mojej :mrgreen: reki.


Majka drze ryja ,że chce do ludzia. Ludzia bez kotów i mord ciekawskich...Tylko dla siebie i na swoje potrzeby człek jest potrzebny :mrgreen: . Reszta jest do unicestwienia.

Mela zawarła pakt z Bianką i nie odczuła boleśnie rozstania z siostrą. Mruczy malutka, tuli sie i gada. Jest przezabawna i wie co chce. jak byłą mniejsza to wdrapywała sie na ramię jak pisałam na kompie. Gapiła na literki i mruczała do ucha.Teraz jest większa i siła ciążenia działa także mocniej.Na moja niekorzysc bo czymś gadzina musi sie przytrzymac i na czymś zawisnąć.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55365
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob lip 10, 2010 8:11 Re: OTW2-F:27,31,36.Kot załapany.Mania w DS.Kciuki cały czas!

ASK@ pisze:dostałam sms- o fantastycznej treści. Mania i Inka już ganiają sie razem mając w nosie jedzenie i Dużych.Siusiu już było u Mani. Obie dziewczyny szczęsliwe.Duża nie do końca bo została "olana" :wink:
Zaproponuj jej trzeciego kota. :wink: Melkę?

ASK@ pisze:Dziś byłam na łapance. Złapała sie zaginiona kotka.Nareszcie!!!
Ciężarówka wzgardziła smakołykami wyżerając tylko scieżkę. Ale karmicielka pofatygowała sie w tak rannych godzinach i nakarmiła koty :mrgreen: Nigdy nie pojawiała sie o 4.30 rano. Jak prosze nie karmić to cholery leca z michami. Bure ciężarne polazło na swoje podwórko. No nic będziemy próbowac.
To może zmyl czujność babska i nawet nie piśnij o niekarmieniu następnym razem.


ASK@ pisze:Dziś pokazało sie i młode na karmieniu.Śliczne, podpasione, wyrośnięte i trochę tchórzliwe. Taki dzieciak z urwisowskim pysiem. Wiem,ze nie powinnam tego czuć ale mnie rozczulił jego widok. Na "moim" terenie jedyny maluszek.Dlatego miał wielkie szanse na zdrowie i dorosłość.Matka warczała na niego by trzymał sie z daleka od reki karmiacej. :mrgreen: Od mojej :mrgreen: reki.
Weź i nie czuj! :mrgreen:


ASK@ pisze:Majka drze ryja ,że chce do ludzia. Ludzia bez kotów i mord ciekawskich...Tylko dla siebie i na swoje potrzeby człek jest potrzebny :mrgreen: . Reszta jest do unicestwienia.

Mela zawarła pakt z Bianką i nie odczuła boleśnie rozstania z siostrą. Mruczy malutka, tuli sie i gada. Jest przezabawna i wie co chce. jak byłą mniejsza to wdrapywała sie na ramię jak pisałam na kompie. Gapiła na literki i mruczała do ucha.Teraz jest większa i siła ciążenia działa także mocniej.Na moja niekorzysc bo czymś gadzina musi sie przytrzymac i na czymś zawisnąć.
Kciuki za dzieciaki. Wszystkie! :1luvu:
dziś dodam kota, przepraszam, że tak długo :oops:
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lip 10, 2010 8:30 Re: OTW2-F:27,31,36.Kot załapany.Mania w DS.Kciuki cały czas!

a nie masz za co :lol:

maluszka wzięłabym moze i teraz ,bo cudny jest.Ale nie wiem gdzie sie zamelinował z matką. A jesli wychodzi to tylko sterczy za płotem i to z dala. Na każdy podejrzany ruch ucieka.Jednak gdzieś dojada moje żarcie bo za dobrze wygląda. Matka z następnymi chyba w ciąży:cry:


Moje gadzinki pospały sie.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55365
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob lip 10, 2010 9:57 Re: OTW2-F:27,31,36.Kot załapany.Mania w DS.Kciuki cały czas!

Bardzo przepraszam za OT, ale potrzebuję pomocy: viewtopic.php?uid=18724&f=1&t=114044&start=0, proszę chociaż o podrzucanie! :crying: :crying: :crying: :crying:
ObrazekObrazek [*]Honorcia (09.2008 - 27.09.09) - wróć, najmilsza! [*] Szyluniu, nasza iskierko (05.2011 - 29.09.2011)[*]Cyrylku, czernidełko ukochane, przepraszam! Czekamy i tęsknimy! (06.2009 - 21.05.2013)[*]

maja_brygida22

 
Posty: 1407
Od: Czw sty 10, 2008 15:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lip 10, 2010 13:20 Re: OTW2-F:27,31,36.Kot załapany.Mania w DS.Kciuki cały czas!

Asiu!!!!
Jak zwykle mocne kciuki dla Ciebie i dla kotków; za Maję i Melkę, żeby szybko znalazły domki; za Manię, zeby była szczęśliwa, za Bianeczkę, żeby też znalazła kochający domek i za wszystkich rezydentów a także dziczki :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek
ObrazekObrazek
Fiodorek <3 [*]19.11.2014

zuzzik

Avatar użytkownika
 
Posty: 7643
Od: Wto mar 16, 2010 17:04
Lokalizacja: Lublin

Post » Sob lip 10, 2010 23:33 Re: OTW2-F:27,31,36.Kot załapany.Mania w DS.Kciuki cały czas!

I wreszcie foteczki, w tym już część archiwalnych. mam nadzieję, że mała czarna Mania jest najszczęśliwszym kocim dzieckiem na świecie... :ok:

Spójrzcie na to:

Obrazek Obrazek :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Reszta dzieciarni :1luvu:
Bianeczka i Mela

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Bury Pikuś

Obrazek Obrazek Obrazek


Staruszek Pikuś Pies z Melą

Obrazek Obrazek


Wujek Wojcio ze smarkaterią

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Rudolf, Wojcio i Mania

Obrazek Obrazek Obrazek


Panna Maja

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Mam nadzieję, że tym razem nic nie pokręciłam. :mrgreen:
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lip 10, 2010 23:38 Re: OTW2-F:27,31,36.Kot załapany.Mania w DS.Kciuki cały czas!

Za domki :ok: :ok: :ok:

Agnes128

 
Posty: 949
Od: Pt paź 26, 2007 19:23
Lokalizacja: Józefów/koło Otwocka

Post » Nie lip 11, 2010 5:23 Re: OTW2-F:27,31,36.Kot załapany.Mania w DS.Kciuki cały czas!

nic a nic hanelko nie pokręciłaś :1luvu:
dzięki :lol: .
złapałam ciężarówkę i mam niesmak.Drobna sliczna kitusia,aż zastanawiam sie czy nie mam Fokusi taka podobna.
Złapałam tez na kontenerek czarnego kota.Spore piłki z tyłu nakazują mu gzic sie tylko.Schudł bardzo odkąd sie pojawił (znikąd jak większość). Jednak skurczykot wyłamał wejście i poszedł w diabły. Wlazło do łapki i czarne, podobne do Bianki. Nie wiem co to...Trzymam do wyjaśnienia. Mielone mięso i swieże nerki czynią cuda jak widac.
Z resztek ide mielone robić na nasz obiad.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55365
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie lip 11, 2010 7:34 Re: OTW2-F:27,31,36,46.Foty,nowe foty str.46

Od Mani :wink:
Asiu
z radoscia zawiadamiam ze moje 2 kitki cudownie ganiaj sie ze soba. Inka przestala sie juz obrazac na mnie i dzis spala ze mna na poduszce. Mania zdecydowanie woli spac albo pod reka albo w nogach. Probowala polozyc sie na kocyku ktory sciele na noc na wysokosci mojej glowy dla Inki ale szybko przeniosla sie na lozko. wczoraj Mania pierwszy raz odwazyla sie wskoczyc wyzej na drapak a dzis od rana obydwie skacza po nim i warjuja od rana. Nie obylo sie oczywiscie od delikatnej obsuwy na zieme po jednym z pierwszych skokow ale nie zrazilo jej to do dalszego odkrywania drapaczka. Mania bawi sie wszystkim w domu. wyciagnela kawalek suchej lawendy, uwielbia maly drapak z grzechotka itp po prostu zajmuje sie sama soba, a Inka ja caly czas zaczepai podchodzi obwachuje traca lapa, chce sie bawic i ganiac bo jaj juz zabawki nie kreca. Mania daje sie sprowokowac ale po 15 min przypomina sobie ze jeszcze nie zwiedzila danego miejsca i znow zajmuje sie soba a Inka chodzi za nia krok w krok.

Tak wogole to w domu rzadzic bedze Mania. Juest pierwsza przy misce a Inka czeka. Do kuwetki tez wchodzi po przebudzeniu pierwsza. Zreszta Inka ma wrazenie ze kompletnir nie ma czasu na jedzenie i sikanie. Robi to troche w przerwach pomiedzy Mania. wczesniej mialysmy ustalony rytm poranka jedzenie Inki moja kawa jej siusiu itp... a teraz wariactwo:)

Bardzo sie ciesze ze mi przywiozlas Manie. wszyscy w domu jestesmy szczesliwi.

Gklaski dla wszystkich kotkow mieszkajacych teraz u Ciebie.

caluski dla kitkow


Nasi górą :ok: Niech jej tylko pazurki odrosną to już Mania pokaże do zcego słuzy drapak :mrgreen:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55365
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie lip 11, 2010 8:20 Re: OTW2-F:27,31,36,46.Foty,nowe foty str.46

No! I tak trzymać! :1luvu: :ok:
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lip 11, 2010 9:08 Re: OTW2-F:27,31,36,46.Foty,nowe foty str.46

:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek
ObrazekObrazek
Fiodorek <3 [*]19.11.2014

zuzzik

Avatar użytkownika
 
Posty: 7643
Od: Wto mar 16, 2010 17:04
Lokalizacja: Lublin

Post » Nie lip 11, 2010 9:28 Re: OTW2-F:27,31,36,46.Foty,nowe foty str.46

Super wieści, oby wszystkie domki były tak zakochane w swoich zwierzach i żeby ta miłość trwała 20 lat, a nie do kolejnych wakacji :twisted: :1luvu:

Wiadomo jak tam Duża od duetu K&K?

A czarny puchatek? Moja Mama mówi, żebym nie brała na tymczas, bo nie oddam :twisted: A pierwszeństwo będą mieć Amir i Napoleon, jak już się znajdzie. Żałuję, że nie zabraliśmy ich wcześniej, ale przez 7 lat nic się nie działo, myśleliśmy, że będą się męczyć w mieszkaniu. Chcieliśmy dla nich jak najlepiej, były "u siebie"... Teraz jestem w stresie, jak dogadają się 4 dorosłe kocury... NIech tylko Napoleonek się znajdzie...
ObrazekObrazek [*]Honorcia (09.2008 - 27.09.09) - wróć, najmilsza! [*] Szyluniu, nasza iskierko (05.2011 - 29.09.2011)[*]Cyrylku, czernidełko ukochane, przepraszam! Czekamy i tęsknimy! (06.2009 - 21.05.2013)[*]

maja_brygida22

 
Posty: 1407
Od: Czw sty 10, 2008 15:36
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 81 gości