Kasia, pingwinka... znowu u mnie - szuka DS.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt lut 12, 2010 10:38 Kasia, pingwinka... znowu u mnie - szuka DS.


Samotność, strach, wieczna walka o przetrwanie i lepsze jutro wśród szarej
rzeczywistości. W samym środku tej walki stoisz Ty. Krzyczysz, ale nikt Cię nie słyszy,
prosisz o pomoc, ale nikt Cię nie dostrzega. Wpadasz do studni zwanej bezdomnością,
w której każdy wydany przez Ciebie dźwięk odbija się tylko pustym echem o ściany.
Nikt nie chce widzieć i słyszeć twojego problemu, z wyjątkiem tej jednej, jedynej osoby która chce poprowadzić cię do domku.
Chociaż jesteś tylko zwykłym na pozór małym pingwinkiem
w tym wielkim świecie, musiałaś walczyć o przetrwanie. Paraliżujący
strach nie pozwalał ci na zrobienie nawet jednego kroku do przodu w kierunku człowieka, którego to znałaś tylko z tej najgorszej strony.
A teraz?
Teraz strach tobą rządzi, chociaż starasz się mu przeciwstawić, zawsze przegrywasz tę nierówną walkę.
Na co czekasz?
Na ciepło domowego ogniska, gdzie zrozumiesz, że człowiek to przyjaciel na dobre i złe, który pocieszy i przytuli, a nie ten co rzuca w ciebie kamieniami czy szczuje psem, a niestety tak było, ale to już należy do przeszłości.

Teraz to już nie ma żadnego znaczenia. Czasu nie cofniesz,
a nawet jeśli... to nie zmienisz swojego przeznaczenia. Bo to widocznie miało tak
wyglądać... ktoś to jednak zmienił. Dostałaś ogromną szansę od losu, którą trzeba
wykorzystać... jedno jest pewne, już nigdy nie wrócisz tam gdzie głód,chłód, samotność i choroby,
bo przed tobą otworzyła się zupełnie nowa brama, brama do lepszego życia.


Tak wyglądało życie Kasi, uroczego pingwinka, która zrozumiała że życie jest piękne. Kasia dobrze pamięta złe chwile, i nieufność która jeszcze pozostała... ale w DT Kasieńka odkrywa nowe znaczenie słowa MIŁOŚĆ i uczy się ufać. Teraz dobry człowiek musi naprawić naprawić krzywdę, jaka wyrządził tej biednej koteńce.
Wszystko jest na dobrej drodze.
Kasia to koteczka o niesamowitej urodzie, w czarnym fraczku, białych skarpetkach i puchatym brzusiu. Całość zdobią zielone oczy i kropka na nosie która dodaje jej uroku. Podobnie jak jej misiowata postura i grube łapinki które pędzą gdzieś za zabawkami.
Kasia szuka DS, który zrozumie i zaakceptuje jej początkową nieufność, a w zamian dostanie coś więcej niż tylko kota,- bo prawdziwego przyjaciela.

Kasia ma 3-5 lat. Jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona.
Akceptuje inne koty, ale tylko te przyjaźnie do niej nastawione. Nie jest agresywna, ale pogonić kota potrafi, gdy ten śmie podejść do niej zbyt blisko.
Uwielbia mizianki, ale na jej warunkach.

Czy znajdzie się Ktoś, kto pokocha ją taką jaką jest, a nie taką, jaką mogła by być?

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

A tutaj jako bezdomna

Obrazek Obrazek Obrazek

Tak było na początku viewtopic.php?f=1&t=105836&start=0

Obrazek
Ostatnio edytowano Śro wrz 21, 2016 22:26 przez Anna61, łącznie edytowano 11 razy
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt lut 12, 2010 12:17 Re: Kasia, pingwinek o gołębim serduszku - szukamy domku!

To prawda, że kulę się, jak mnie dotykasz
to prawda, że wypatruję gwałtownego ruchu ręki
to prawda, że boję się, że mnie skrzywdzisz

nie wiem, jak opisać to, co przeżyłam
nie wiem, czy jesteś w stanie zrozumieć mój ból i przerazenie
nie wiem, czy uda mi sie zapomnieć

próbuję
bardzo próbuję zaufać Ci na nowo
uwierzyć, że jest dla mnie szansa
że można mnie kochać
że można siedzieć Ci na kolanach i mruczeć
i widzieć wpatrzone w siebie oczy pełne miłości

chciałabym uwierzyć
i żeby ta chwila trwała już zawsze
tak bardzo bym chciała


Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt lut 12, 2010 12:24 Re: Kasia, pingwinek o gołębim serduszku - szukamy domku!

Hopsaj po domek, Kasieńko! :1luvu: :kotek: :ok:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pt lut 12, 2010 19:01 Re: Kasia, pingwinek o gołębim serduszku - szukamy domku!

Witaj ciociu. :)
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt lut 12, 2010 19:13 Re: Kasia, pingwinek o gołębim serduszku - szukamy domku!

I ja się melduję u mojej imienniczki pięknej :)

kasia(1)

 
Posty: 1142
Od: Czw cze 04, 2009 8:00
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt lut 12, 2010 19:17 Re: Kasia, pingwinek o gołębim serduszku - szukamy domku!

Aniu, jesteś pewna że ona nie miała domu? wiem jak się zachowują koty, które nigdy nie miały kontaktu z człowiekiem ;) napewno nie tak jak Kasia ;)

A co do tekstu, to nie mam takiego talentu jak K. ale się staram :)
Ostatnio edytowano Pt lut 12, 2010 19:37 przez Cameo, łącznie edytowano 1 raz

Cameo

 
Posty: 16220
Od: Pt cze 20, 2008 23:44

Post » Pt lut 12, 2010 19:21 Re: Kasia, pingwinek o gołębim serduszku - szukamy domku!

Melduję się w wątku Kasi, jest taka urocza!

Anka

 
Posty: 17254
Od: Sob mar 08, 2003 21:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pt lut 12, 2010 19:24 Re: Kasia, pingwinek o gołębim serduszku - szukamy domku!

Ale ona sie pusiata zrobila :D hoop Kasienko Hoop!
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Ewschen

 
Posty: 829
Od: Sob mar 08, 2008 19:40
Lokalizacja: Hargesheim

Post » Pt lut 12, 2010 19:35 Re: Kasia, pingwinek o gołębim serduszku - szukamy domku!

Cameo pisze:Aniu, jesteś pewna że ona nie miała domu?

Niestety, Kasiula nigdy nie miała domu. Urodziła się w suterynach bloku obok mojego. Sąsiadka zna ich przeszłość.
Miałyście cioteczki okazję poznać to miejsce które opisywałam we wspólnym wątku viewtopic.php?f=1&t=99457&start=0

Kasia jako ósmy kot z tamtego miejsca bardzo prosi o domek.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt lut 12, 2010 20:38 Re: Kasia, pingwinek o gołębim serduszku - szukamy domku!

Anka pisze:Melduję się w wątku Kasi, jest taka urocza!

Witamy pięknie nową cioteczkę! :)
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt lut 12, 2010 21:21 Re: Kasia, pingwinek o gołębim serduszku - szukamy domku!

Do góry Kasiulko. :1luvu:

kasia(1)

 
Posty: 1142
Od: Czw cze 04, 2009 8:00
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob lut 13, 2010 0:13 Re: Kasia, pingwinek o gołębim serduszku - szukamy domku!

Hopsik! :)
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Sob lut 13, 2010 12:28 Re: Kasia, pingwinek o gołębim serduszku - szukamy domku!

Kasiulko, pokazujemy się wysoko! :1luvu:

kasia(1)

 
Posty: 1142
Od: Czw cze 04, 2009 8:00
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob lut 13, 2010 16:28 Re: Kasia, pingwinek o gołębim serduszku - szukamy domku!

Kasia wypatruje swojego domeczku! :ok:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob lut 13, 2010 20:37 Re: Kasia, pingwinek o gołębim serduszku - szukamy domku!

Kasiuniu do góry! :ok: :ok:

kasia(1)

 
Posty: 1142
Od: Czw cze 04, 2009 8:00
Lokalizacja: Pabianice

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 104 gości