Koty z krakowskiego schroniska proszą o domy - reaktywacja

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon lut 08, 2010 10:57 Re: Koty z krakowskiego schroniska proszą o domy - reaktywacja

Mogłabym zrobić jakieś ogłoszenia, tylko powiedzcie na jakiej stronie byłoby dobrze?

mahob

Avatar użytkownika
 
Posty: 12523
Od: Czw lut 15, 2007 12:44
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lut 08, 2010 11:00 Re: Koty z krakowskiego schroniska proszą o domy - reaktywacja

dopisalam w pierwszym poscie na razie siebie z moimi portalami i Akime z allegro
moge prosic o zgloszenie sie osob, ktore byly chetne do pomocy wraz z zaznaczeniem portali? to umieszcze to w tym poscie i bedzie wiadomo co zostalo
Obrazek Obrazek

j3nny

 
Posty: 1659
Od: Sob sie 09, 2008 16:33
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lut 08, 2010 11:11 Re: Koty z krakowskiego schroniska proszą o domy - reaktywacja

Akima może pomagać, ale zastrzegam sobie, że jeśli będzie kociaków dużo, to nie dam rady. Historia i wpisanie tego to najmneij pół godziny czasu.

Mam pytanie o Gizię. Jak teraz wyglada ? Jest jak na pierwszym: gorszym czy jak na drugim zdjęciu?
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam,
co i los zwierząt; (...)
jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego,
i oddech życia ten sam.

Akima

 
Posty: 3388
Od: Czw kwi 23, 2009 8:32
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lut 08, 2010 11:14 Re: Koty z krakowskiego schroniska proszą o domy - reaktywacja

To w takim razie ja mogę robić na alegratce i może na adopcjach.org?

A kto robi na zwierzakiwkrakowie.blox? Bo tam są jakieś ogłoszenia schroniskowców.

mahob

Avatar użytkownika
 
Posty: 12523
Od: Czw lut 15, 2007 12:44
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lut 08, 2010 11:20 Re: Koty z krakowskiego schroniska proszą o domy - reaktywacja

j3nny pisze:dopisalam w pierwszym poscie na razie siebie z moimi portalami i Akime z allegro
moge prosic o zgloszenie sie osob, ktore byly chetne do pomocy wraz z zaznaczeniem portali? to umieszcze to w tym poscie i bedzie wiadomo co zostalo

Chętnie wezmę na siebie ogłaszanie schroniskowców na krakowskim gumtree, kupiepsa.pl i eoferty.com, postaram się zacząć jeszcze dzisiaj, można mnie dopisać w pierwszym poście.

Przy okazji, gdzieś tu na wątku padła kwestia maila, ale nie mogę znaleźć, można prosić o jakiś kontakt mailowy (na pw) możliwy do podawania w ogłoszeniach, do Tunisi? Bo ludzie jednak często na początek wolą napisać niż dzwonić ...
Obrazek Obrazek
W sprawie banerków proszę o pw Obrazek

panikota

 
Posty: 3972
Od: Czw wrz 10, 2009 7:02
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lut 08, 2010 11:22 Re: Koty z krakowskiego schroniska proszą o domy - reaktywacja

Akima pisze:Akima może pomagać, ale zastrzegam sobie, że jeśli będzie kociaków dużo, to nie dam rady. Historia i wpisanie tego to najmneij pół godziny czasu.

Mam pytanie o Gizię. Jak teraz wyglada ? Jest jak na pierwszym: gorszym czy jak na drugim zdjęciu?


jasne, wiem, pamietam:)
Gizia wyglada niestety raczej jak na tym gorszym:( to lepsze jest bodaj z listopada jeszcze
Obrazek Obrazek

j3nny

 
Posty: 1659
Od: Sob sie 09, 2008 16:33
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lut 08, 2010 11:23 Re: Koty z krakowskiego schroniska proszą o domy - reaktywacja

mahob pisze:To w takim razie ja mogę robić na alegratce i może na adopcjach.org?

A kto robi na zwierzakiwkrakowie.blox? Bo tam są jakieś ogłoszenia schroniskowców.


dopisuje adopcje.org, alegratke mam pod soba
zwierzakiwkrakowie pewnie robi Tunisia, ale pewnosci nie mam
Obrazek Obrazek

j3nny

 
Posty: 1659
Od: Sob sie 09, 2008 16:33
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lut 08, 2010 11:27 Re: Koty z krakowskiego schroniska proszą o domy - reaktywacja

panikota pisze:
j3nny pisze:dopisalam w pierwszym poscie na razie siebie z moimi portalami i Akime z allegro
moge prosic o zgloszenie sie osob, ktore byly chetne do pomocy wraz z zaznaczeniem portali? to umieszcze to w tym poscie i bedzie wiadomo co zostalo

Chętnie wezmę na siebie ogłaszanie schroniskowców na krakowskim gumtree, kupiepsa.pl i eoferty.com, postaram się zacząć jeszcze dzisiaj, można mnie dopisać w pierwszym poście.

Przy okazji, gdzieś tu na wątku padła kwestia maila, ale nie mogę znaleźć, można prosić o jakiś kontakt mailowy (na pw) możliwy do podawania w ogłoszeniach, do Tunisi? Bo ludzie jednak często na początek wolą napisać niż dzwonić ...


dopisalam tez maila w pierwszym poscie

wszystkim bardzo dziekuje za pomoc :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek

j3nny

 
Posty: 1659
Od: Sob sie 09, 2008 16:33
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lut 08, 2010 11:29 Re: Koty z krakowskiego schroniska proszą o domy - reaktywacja

j3nny pisze:
mahob pisze:To w takim razie ja mogę robić na alegratce i może na adopcjach.org?

A kto robi na zwierzakiwkrakowie.blox? Bo tam są jakieś ogłoszenia schroniskowców.


dopisuje adopcje.org, alegratke mam pod soba
zwierzakiwkrakowie pewnie robi Tunisia, ale pewnosci nie mam



W takim razie oprócz adopcji.org dopisz mi dwukropek.pl

mahob

Avatar użytkownika
 
Posty: 12523
Od: Czw lut 15, 2007 12:44
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lut 08, 2010 11:29 Re: Koty z krakowskiego schroniska proszą o domy - reaktywacja

j3nny pisze:
Akima pisze:Akima może pomagać, ale zastrzegam sobie, że jeśli będzie kociaków dużo, to nie dam rady. Historia i wpisanie tego to najmneij pół godziny czasu.

Mam pytanie o Gizię. Jak teraz wyglada ? Jest jak na pierwszym: gorszym czy jak na drugim zdjęciu?


jasne, wiem, pamietam:)
Gizia wyglada niestety raczej jak na tym gorszym:( to lepsze jest bodaj z listopada jeszcze


strzęp kota a taka piękna. :cry:
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam,
co i los zwierząt; (...)
jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego,
i oddech życia ten sam.

Akima

 
Posty: 3388
Od: Czw kwi 23, 2009 8:32
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lut 08, 2010 11:31 Re: Koty z krakowskiego schroniska proszą o domy - reaktywacja

Akima pisze:
j3nny pisze:
Akima pisze:Akima może pomagać, ale zastrzegam sobie, że jeśli będzie kociaków dużo, to nie dam rady. Historia i wpisanie tego to najmneij pół godziny czasu.

Mam pytanie o Gizię. Jak teraz wyglada ? Jest jak na pierwszym: gorszym czy jak na drugim zdjęciu?


jasne, wiem, pamietam:)
Gizia wyglada niestety raczej jak na tym gorszym:( to lepsze jest bodaj z listopada jeszcze


strzęp kota a taka piękna. :cry:


nie wiem czy uda mi sie do niej wejsc przy nastepnej okazji, ale jak sie uda to zrobie nowe zdjecia
Obrazek Obrazek

j3nny

 
Posty: 1659
Od: Sob sie 09, 2008 16:33
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lut 08, 2010 11:32 Re: Koty z krakowskiego schroniska proszą o domy - reaktywacja

j3nny pisze:nie wiem czy uda mi sie do niej wejsc przy nastepnej okazji, ale jak sie uda to zrobie nowe zdjecia


bardzo proszę
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam,
co i los zwierząt; (...)
jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego,
i oddech życia ten sam.

Akima

 
Posty: 3388
Od: Czw kwi 23, 2009 8:32
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lut 08, 2010 11:56 Re: Koty z krakowskiego schroniska proszą o domy - reaktywacja

Gizia i Thor są na dwukropku.pl - na adopcjach czekają na akceptację moderatora.

Edit: to samo Pink i Rozalia.

mahob

Avatar użytkownika
 
Posty: 12523
Od: Czw lut 15, 2007 12:44
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lut 08, 2010 12:34 Re: Koty z krakowskiego schroniska proszą o domy - reaktywacja

dzieki wielkie :1luvu:
Obrazek Obrazek

j3nny

 
Posty: 1659
Od: Sob sie 09, 2008 16:33
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lut 08, 2010 12:49 Re: Koty z krakowskiego schroniska proszą o domy - reaktywacja

Dziękuję wszystkim, gwoli wyjaśnienia to ja wstawiam na e-zwierzak i gazecieblox
Gizia - zdjęcie, na którym leży - miała wtedy paskudny katar, zdjęcie drugie jest bardziej aktualne

Tunisia

 
Posty: 1878
Od: Czw wrz 25, 2008 20:05
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ASK@ i 93 gości