Alfik-szuka DS i nowy tymczasik Dorotki mała tri Trusia

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto sty 12, 2010 16:05 Re: Alfik-biedrona i Pysia kolorowa kocia szukają domków stałych

Alfik i Pysia pozdrawiają wszystkich sennie Obrazek
i śnią Obrazek o domkach :kotek: :kotek:
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto sty 12, 2010 18:29 Re: Alfik-biedrona i Pysia kolorowa kocia szukają domków stałych

Alfik po remoncie paszczy to tylko super domku brakuje:) :ok:

mar_tika

Avatar użytkownika
 
Posty: 8948
Od: Pon sty 08, 2007 19:31
Lokalizacja: sosnowiec

Post » Wto sty 12, 2010 19:16 Re: Alfik-biedrona i Pysia kolorowa kocia szukają domków stałych

No zobaczymy piekny kot, piekny uśmiech to i piękny i kochajacy dom dla takiego przystojniakaObrazek sie znajdzie :D
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sty 13, 2010 10:09 Re: Alfik-biedrona i Pysia kolorowa kocia szukają domków stałych

Dorota Wojciechowska pisze:No zobaczymy piekny kot, piekny uśmiech to i piękny i kochajacy dom dla takiego przystojniakaObrazek sie znajdzie :D

Pewnikiem znajdzie się kochający domek i dla Alfika i dla Panny Kolorowej :lol:

terenia1

 
Posty: 16554
Od: Nie paź 15, 2006 20:23
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sty 13, 2010 12:49 Re: Alfik-biedrona i Pysia kolorowa kocia szukają domków stałych

Witam wszystkich.
Dzisiaj przekarzę wam moje wczorajsze szczęśliwe chwile , które przeżyłam dzięki Pysi.
Dziewczyna zmienia się i to takie przyjemne.
Jak pisałam coraz cześciej przesiaduje na kolanach i śpi chętniej w łózku, oczywiście nic na siłę.
Wczoraj po szaleństwach za sznureczkiem i podgryzaniu się z Alfikiem, nastała chwila ciszy i spokoju.
Alfik powolnym leniwym krokiem wszedł na ulubiony fotel przy grzejnikui zapadł w sen.
A Pysia ocierając sie o moje nogi zachęcala do głaskania.
Wziełam ja na kolanka, wymyzialam (rozbraja mnie ta błoga mina kota zadowolonego i rozmrucznego).
Obrazek
Po czym Pysia z 15 minut myła sie na moich kolanach a następnie usneła zwinięta w kłebuszek. :1luvu:
Usneła tak twaro ale każdy ruch ręką powodował glośne mruczenie.
Bardzo się ucieszyłam bo tak mi się wydaje że jeżeli kot się myje na kolankach u Dużego i śpi bez lęku to znaczy że zaufał.
Pysia będzie super myziakiem i fajnym wesołym towarzyszem czlowieka.
Domki decydujcie się bo później będzie wam żal że ktoś was uprzedził :D
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sty 13, 2010 15:46 Re: Alfik-biedrona i Pysia kolorowa kocia szukają domków stałych

Pysia jaka fajna. I Biedrona też. W górę wątek :D
Gaja - ['] -09.06.2010 | Miya - ['] -05.05.2012 | Krzywy - ['] - 30.09.2012 | Niania - ['] - 19.01.2013 | Thaja - ['] - 04.02.2013 | Gaspar - ['] - 18.07.2013 | Kora - ['] - 21.06.2014
Obrazek Obrazek

Korciaczki

 
Posty: 15413
Od: Sob lip 26, 2008 19:52
Lokalizacja: śląskie

Post » Czw sty 14, 2010 7:19 Re: Alfik-biedrona i Pysia kolorowa kocia szukają domków stałych

Witamy Pysię i Alfika w czwartkowy ranek:)

mar_tika

Avatar użytkownika
 
Posty: 8948
Od: Pon sty 08, 2007 19:31
Lokalizacja: sosnowiec

Post » Czw sty 14, 2010 11:33 Re: Alfik-biedrona i Pysia kolorowa kocia szukają domków stałych

Witamy wszystkich- brrrrryyyyy :D
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt sty 15, 2010 12:15 Re: Alfik-biedrona i Pysia kolorowa kocia szukają domków stałych

Rozrabiaki Alfik i Pysia pozdrawiaja :kotek: :kotek:
Relacje później bo teraz praaaaaca :|
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt sty 15, 2010 19:26 Re: Alfik-biedrona i Pysia kolorowa kocia szukają domków stałych

Witamy.
Pysia i Alfik slodko sobie śpią cały dzieńObrazek
A później w nocy szaleją :evil:
Pysia wczoraj w nocy dostała ADHD prawie całą noc biegała z myszką, piłeczką lub........... nie wiadomo za czym.
Nawet Alfik wymiękł i usnął. Normalnie podgryzę te kociambry jak mi się nie dadza wyspać.
Ale Pysia coraz odważniejsza, już dłużej lezy na kolankach i nie ucieka tak panicznie.
natomiast Alfik to taki wampir zazdrosny się robi.
Pysia widzi że on zazdrosny o każde nasze głaski i raczej unika pieszczot w obecności Alfika.
Natomiast jak Alfi już śpi, oj to wtedy grucholenie i wykładanko na całego :lol:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec


Post » Sob sty 16, 2010 15:08 Re: Alfik-biedrona i Pysia kolorowa kocia szukają domków stałych

Kotki gotowe do adopcji.
Zdrowe
Rozmruczane
Kuwetowe
i słodkie
Komu komu.
Komu skradną serduszko :1luvu:
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sty 16, 2010 18:26 Re: Alfik-biedrona i Pysia kolorowa kocia szukają domków stałych

Alfik (biedrona) i Pysia (panna kolorowa) szukają domków.
Odkarmione po pobycie w schronisku, wyleczone czekają na swoje mniejsce na ziemi i miłość :1luvu:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sty 16, 2010 19:12 Re: Alfik-biedrona i Pysia kolorowa kocia szukają domków stałych

Z taką kampanią reklamową to nic tylko brać :lol:
MIKUŚ
 


[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 155 gości