Alfik-szuka DS i nowy tymczasik Dorotki mała tri Trusia

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto lut 16, 2010 14:57 Re: Alfik-szuka DS i nowy tymczasik Dorotki mała tri Trusia

Skokniemy sobie na 1

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw lut 18, 2010 8:23 Re: Alfik-szuka DS i nowy tymczasik Dorotki mała tri Trusia

Na 1
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt lut 19, 2010 8:23 Re: Alfik-szuka DS i nowy tymczasik Dorotki mała tri Trusia

Witamy się "s rana" - ja Obrazek :D
i Tuńcia wariatuńcia Obrazek :kotek:
Tuńcia ma się coraz lepiej - rozwija skrzydła :twisted: coraz bardziej.
Jak na prawdziwą kobietę przystało zmienna jest niemożebnie.
Napady przymilności i złości następują po sobie w mgnieniu oka.
Tunia potrafi być rozkiosznie kochana.
Barankuje, wącha oczy , uszy włosy - ociera się a nawet liże po czym nagła zmiana i cap w przedrami i usiłuje się wgryźć , po czym znowu wylizuje gryzione miejsce.
Tak mi się zdaje że to jest chyba próba sił i ustawienia sobie hierarchi.
Chyba Tunia sprawdza czy bedzie mogła rządzić.
Nie mam doświadczenia w tym względzie i liczę na podpowiedzi.
Ponadto nie za bardzo wiem jak postępować gdy Tunia (a robi to dosyć często) atakuje moje nogi .
Czai się - oczyska robią jej się takie wielkie i czarne , przebiera łapkami i hyc do łydki.
Obłapuje łapkami i wbija zęby :evil:
Odskakuje, ogon wygięty w znak zapytanie grzbiet do góry i bokiem na paluszkach znowu szykuje się do ataku.
Jak wtedy postępować.
Bo ukaranie klapsem jeszcze bardziej ją rozwściecza, a nie zawsze mam pod ręką spryskiwacz który narazie jest najlepszą formą poskromienia Tuni.
Pozdrawiamy i liczymy na rady :D

A tu mina Tuni jak jest zła i szykuje się do ataku

Obrazek

A tu rozbawiona czai się do gonitwy, którą też uwielbia.
To pierwszy kot który u mnie lata po pionowych ścianach.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lut 21, 2010 9:24 Re: Alfik-szuka DS i nowy tymczasik Dorotki mała tri Trusia

oj Dorotka ale ci sie trafił tymczasiak :roll: Trzeba jak najszybciej tej ryżej malpie znaleźć domek :wink:

mar_tika

Avatar użytkownika
 
Posty: 8948
Od: Pon sty 08, 2007 19:31
Lokalizacja: sosnowiec

Post » Nie lut 21, 2010 22:57 Re: Alfik-szuka DS i nowy tymczasik Dorotki mała tri Trusia

A ptaszki Nam donisoły ze Ciocia Dorotka dorobiła się dziś Nowego tymczasiaka dla Truśki do towarzystwa :mrgreen:

Czyzby Rami 8)
MIKUŚ
 

Post » Pon lut 22, 2010 11:31 Re: Alfik-szuka DS i nowy tymczasik Dorotki mała tri Trusia

Oj tak Rami czekał w kolejce ale trafiła się biedna Tunia.
Rami oaza spokoju i przytulania.
Ugniata mruczy i pcha się na kolana a w nocy na głowę :ryk: i ugniata nie patrzy oczy nos czy szyja.
Tuńcia zawiedziona bo nowy kolega nie chce brykać i biegać jak torpeda.
Ale narazie dokocenie spoko.
RAMZES to PRAWDZIWY D O M A T O R :1luvu:

Obrazek

Obrazek

Ale założę mu osobny wątek bo ten w zasadzie był Alfa i Pysi.
Przytuliła się do tego wątku Tunia i zrobił się już niezły galimatjas koci :lol:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lut 23, 2010 11:19 Re: Alfik-szuka DS i nowy tymczasik Dorotki mała tri Trusia

Tuńcia pozdrawia wszystkich.
Od niedzieli jest szczęśliwa bo ma kolegę.
Tylko ten kolega coś leniwy, pobiega trochę i zaraz się wyleguje :D
A ja tak myślę żeby nie było że Ramzes jest leniwy i poleguje to non stop się myje.
Ale ogólnie sytuacja dokocenia przebiega fajnie.
Zarówno Tunia i Ramzes nadaja się do dokocenia.
Tunia ciągle myśli co by tu zbroić

Obrazek
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lut 23, 2010 13:07 Re: Alfik-szuka DS i nowy tymczasik Dorotki mała tri Trusia

A jak jest karcona za brojenie to robi niezadowoloną minkę

Obrazek
Która wg mnie mówi i tak cos zbroję :twisted:
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lut 23, 2010 18:19 Re: Alfik-szuka DS i nowy tymczasik Dorotki mała tri Trusia

skokniemy sobie na 1 :lol:
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro lut 24, 2010 11:30 Re: Alfik-szuka DS i nowy tymczasik Dorotki mała tri Trusia

Oj moja Tuńcia ADHD daje mi popalić, rozrabia biega i szalejeeeee nie jestem przyzwyczajona do mlodziaków :( i moje mieszkanie też :evil: .
Może ktoś chce tymczasika a ja wzieła bym Szebę dodatkowo :?:
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw lut 25, 2010 14:00 Re: Alfik-szuka DS i nowy tymczasik Dorotki mała tri Trusia

Skokniemy sobie.
Oj jak przyjemnie w pracy (bez ataków szalonej królewny) :ryk:
teraz z Tunią męczy się Ramzes :D
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro mar 03, 2010 8:40 Re: Alfik-szuka DS i nowy tymczasik Dorotki mała tri Trusia

i na 1 Tunię
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro mar 03, 2010 9:04 Re: Alfik-szuka DS i nowy tymczasik Dorotki mała tri Trusia

Witamy.
Tuniatroszkę wyluzowała ze złośliwościami - atakami na moja osobę.
Teraz ma od tego kolegę - Ramzesa.
Ale Ramzes to oaza spokoju i mocno oganai się od natręta.
Troszkę pobiega a później poleguje od czasu do czasu opędzając się od Tuni :ryk:
A Tunia sfrustrowana lata z prędkością światła po całym domu.
Jej naprawdę potzreba równie zwariowanego towarzysza, wtedy chyba będzie szczęśliwa.
A jaka Tunia jest słodka jak sie wychasa.
Przytula się a raczej wtula mocno i mruczy.
Uwielbia tez (ja zresztą też to uwielbiam) w nocy jak się juz kładziemy przychodzi pod kołderkę i koniecznie musi się położyć- NA MNIE :1luvu:
Nie obok nie na kołderce - mrauka tak dlugo aż się położę na plecach a ona może się centralnie wywalić na mojej klacie (żeby nie powiedzieć bufecie) Jest wtedy tak rozkosznie szczęsliwa że aż wzdycha. Wogóle to lubi spać na kołdrze pomiędzy nogami.

Obrazek
Obrazek

Tunia w całej okazałości cetkowej
Obrazek

Zapraszam do nowego wątku moich tymczasów bo w zasadzie to był wątek najpierw Alfa później dołączyła Pysia.
Zarówno Alf i Pysia już w swoich nowych domkach, więc nie będę ciągnąć tego wątku tylko założyłam nowy na moje tymczasy :D
Zapraszam zatem
viewtopic.php?f=13&t=108074
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 158 gości